Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

tomik1234
1. čer 2016

@veverka.terka Jééé vy taky 🙂, tak už žádné špatné zprávy!!! My jsme objednáni na začátek července 🙂.

vkackah
1. čer 2016

mě to čeká na konci června... snad nám řeknou nějaké pozitivní zprávy..

veverka.terka
1. čer 2016

@tomik1234 juu, teda, se stěhujem společně 😉 my to chceme nechat až na příští rok, dát si chvilu pauzu. byla sem loni na podzim, tedka a tak dáme chvilku klid a dáme se snad i víc do pohody. ted sem si v práci kvůlu IVF prožila neskutečný peklo, včera sem šla i s výpovědí k řediteli a nakonec sem ji nedala a ještě měsíc tomu dám čas...teda těm kolegyním, protože jak se chovaly, to je nepopsatelný 😢 😢 😢
tak se držte a snad bude Reprofit změna k lepšímu 😉

sikulik
5. čer 2016

@delfi75 jeeeeee, obrovská gratulace!!!! Jak si to užíváš s prckem? 😉

sikulik
5. čer 2016

@moni34 ahojky, jak je? 😉 Dostanu se sem jednou za uherskej rok a tak nejsem v obraze 🙂

delfi75
5. čer 2016

@sikulik ahoj, děkuji za gratulaci. Je fajn, nemůžu stále věřit!!! A šestinedělí dělá své, pláču štěstím🐞

tomik1234
6. čer 2016

Chci se zeptat, čím jste stimulovaly. Já mám dobrou zkušenost s Menopurem, horší s Merionalem. Reprofit dává jen Gonal nebo i jiné?

moni34
6. čer 2016

@sikulik čekám na transfer, zobu Estrofem, jsem po něm přecitlivělá, takže pláču štěstím s @delfi75 😀 bude to 27.6. Jen doufám, že bude mít dárkyně dost vajíček a něco nám zbyde na mražení...

myskat
6. čer 2016

@moni34 držím pěsti, ať všecko klapne!!! 😵

karol4
6. čer 2016

Ahojky, chci se zeptat kam Vás gynekolog či gynekoložka poslala na screening? BRNO.
Děkuji 🙂

soleilll
6. čer 2016

@karol4 Do Prenatalu, kam jinam..? 🙂 Ale pokud tam půjdeš, už by ses měla objednat, protože mají docela nátřesk.

soleilll
6. čer 2016

@tomik1234 Můžeš se domluvit na jakémkoli stimulačním preparátu.
@moni34 Myslím na tebe a doufám, že to klapne! A budeš řešit, jak je ti blbě atd. 😉

karol4
6. čer 2016

@soleilll tak nedostala jsem se ještě ani ke gynekoložce, to snad až potom né ?🙂
ještě to prý dělá Helios 😉

soleilll
6. čer 2016

@karol4 Tak screeningy se dělají v Brně na víc pracovištích (např. i FN Brno Bohunice nebo Obilňák, vlastně i Reprofit je dělá, ale jen okrajově a mají málo termínů), můžeš si samozřejmě vybrat. Gynekolog by ti měl napsat jen obecnou žádanku, ale je možný, že s někým spolupracuje nebo má s někým dobrý zkušenosti. Nicméně volba je na tobě. Objednat se můžeš už teď, tu doporučenku do té doby určitě dostaneš a navíc se 1. screening stejně platí.

karol4
6. čer 2016

@soleilll díky za info.

78marcela
6. čer 2016

@moni34 tak budu moc držet pěsti..

78marcela
6. čer 2016

@delfi75 já bulela do půl roku😉 ale je to krásný...a doufám, že to ještě jednou zaziju, v zari chci prubnout další pokus..

delfi75
6. čer 2016

@moni34 taky držím vše,co mám!!!!!!!

delfi75
6. čer 2016

@karol4 Souhlasím s Prenatalem...

kacatka
9. čer 2016

@karol4 já byla v Reprofitu a nikam jinam už bych nešla. Osobní přístup, dostala jsem zadarmo fotky, videa, vysvětlení vyšetření - UZ + odběry - konzultace. Prenatal teda taky dobrý - tedy jen Dr. Vlašín, ostatní na pytel a obzvláště ty odběry a UZ v jeden den. a jejich genetička - bože 😝

misha83
9. čer 2016

@karol4 byla jsem v prvnim tehu v Reprofitu na screeningu, ted v Prenatalu. Obecne vzato je to jedno, jen v RF mi prislo prijemnejsi prostredi.

soleilll
9. čer 2016

Dámy, říká vám něco jméno doktora Geško nebo Geška? Objednala jsem se k němu na gynekologii, ale na webu RF nefiguruje, internet mi našel jen nějaké lékaře z Litomyšle a Hodonína...

katjja123
9. čer 2016

Prosím o radu, o víkendu jdeme na odběr vajíček při léčbě IVF. Na začátku stimulace jsem obdržela docela dost puregonu, který jsem všechen nespotřebovala. Co s puregonem dál. naposledy jsem stimulovala včera a dneska píchám pregnyl. Dá se vrátit do RF? nebo si mám nechat?

karol4
9. čer 2016

@kacatka diky, nakonec me dala gynekolozka Prenatal. A zrovna k dr. Vlasinovi jdu. Tak snad to bude v pohodě 😉 hlavně at je ditko OK, kde to bude uz mi na tom tolik nezáleží 🙂

soleilll
9. čer 2016

@katjja123 Buď si ho nech (třeba na další pokus) a pak třeba prodej nebo ho můžeš věnovat do RF - nečekej ale, že ti za něj něco dají. Spíš ho poskytneš někomu jinýmu, komu třeba bude chybět dopíchnout nějaká malá dávka.

katjja123
9. čer 2016

@soleilll Děkuji za odpověď. 🙂

sklenice2
9. čer 2016

@soleilll byla jsem u Geska na prohlidce - akutni pripad, spokojena jsem nebyla.... normálně je mou lekarkou kurecova a na tu nedam dopustit, je uzasna.

bobyna
9. čer 2016

@sklenice2 to je nějaký nový doktor???? Kurecova je fajn taky k ni chodím

myskat
9. čer 2016

holky, jak se jmenuje ta dr. od S, nebo Š, není tam dlouho, cca rok, taková drobná blondýnka s brýlema? Šťaštná? Štědrá? ....

sklenice2
9. čer 2016

@bobyna pri objednavani mi bylo receno, ze je tam na akutni pripady... dle me je tam novy a nema prirazeno zatim tolik pacientu a proste v ten den, kdy ja potřebovala, mel volno zrovna on...