Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bobyna
9. čer 2016

@myskat myslím ze ani jedno to není taky jsem u ni byla musela bych najít zprávu

bobyna
9. čer 2016

@sklenice2 aha takže nic moc

myskat
9. čer 2016

@bobyna právě, že na jejich stránkách to není... nic, zítra na to juknu...

bobyna
9. čer 2016

@myskat není taky jsem se divala ale mam to na jazyku takový normální jméno

bobyna
9. čer 2016

@myskat nedalo me to STRAKOVA

dejna81
9. čer 2016

Holky prosím jak jste s MUDr. Strakovou spokojený,mám k ní jít,moc díky😉

myskat
10. čer 2016

@dejna81 já jsem spokojená, je moc příjemná, milá....

sklenice2
10. čer 2016

@bobyna hanit ho nechci, ale mně prostě nesedl, celkově.

soleilll
10. čer 2016

@sklenice2 No tos mě moc nepotěšila. Kuřecová je fajn, absolvovala jsem u ní transfer, ale ta gynekologický pacientky nebere. Chtěla jsem ke Kozumplíkovi, ke kterýmu jsem chodila na IVF, ale je taky plnej. Snad to bude lepší, než u té, kam jsem chodila doposud...

sklenice2
10. čer 2016

@soleilll však uvidíš, třeb ato bude ok 🙂 měla jsem to štěstí, že jsem se ke Kuřecové dostala, zatím jako gyn. pacientka, ale zřejmě to bude pokračovat i v tom druhém směru ☹

soleilll
10. čer 2016

@sklenice2 Uvidíme, mám laťku dost nízko. 🙂 Tak držím palce, abyste se brzo dočkali.

ivka3901
13. čer 2016

Ahojte neviete kedy dr.Otevrel dovolenku dneska som mu písala dosť doležitý emial ohladne ultrazvuku a neviem čo dalej :-I :-I :-I díky za info

delfi75
13. čer 2016

@ivka3901 ahoj,pokud ti nedošla automatická odpověď, že je mimo, pak odepíše a dovolenou nemá....

ivka3901
13. čer 2016

Dakujem moja lebo dneska som bola na ultrazvuku ohladne KET a je velmi velmi nízka sliznica tak musíme preplánovat KET s estrofemom

delfi75
13. čer 2016

@ivka3901 jeee,to je škoda 😞

ivka3901
13. čer 2016

@delfi75 vobec mi neodpísal a neviem čo dalej,ale pravdepodobne počkať na menzes a potom pekne papkať estrofem a hádam sa KET nabudúci mesiac uskutoční,ale neviem či spraví ešteraz pipelle biopsiu alebo čo 😒 😒 😒 😒

delfi75
13. čer 2016

@ivka3901 on se ozve...

misenaf
14. čer 2016

KOčky nezostala vám niektorej Femara? potrebujem jednu jedinú tabletku dakujem

sikulik
14. čer 2016

@delfi75 přesně to znám 😉 , chodila jsem se stále dívat do postýlky, jestli to není jen sen 😉 a pořád mi samým štěstím tekly slzy po tváři 😀 . No a to máš vidět ve školce na besídce pro maminky, připadám si jako "tydýt" 😀 když jen co tam přijdu a vidím tam ty svoje "zlobidla" 🙂 , už se mi hrnou slzy do očí a ať dělám co dělám, nezastavím to 😀

sikulik
14. čer 2016

@moni34 moc moc na tebe myslím a držím vše co mám 😉

moni34
14. čer 2016

@sikulik moc děkuju, za 13 dní transfer, je mi hodně blbě z Estrofemu, no a nervy do toho...
Všem holky děkuju 🙂
@kacatka ta genetička v Prenatalu je strašná...jinak super

evikos
14. čer 2016

@misenaf Femara mě zůstala 🙂.

misenaf
14. čer 2016

@evikos uz mam dakujem

delfi75
14. čer 2016

@sikulik jsem myslela, že ty slzy po 6ti nedělí přejdou,tak asi ne no...

jennyy12
15. čer 2016

Holky, mely jste nektera metodu PICSI?? Pri spatnem spermiu - morfologie 1% ?? Pomohlo vam to k lepsim vysledkum?? A jak se to plati?? To se plati ICSI + PICSI nebo jenom PICSI dle ceniku RF? Diky ,,,,stsle se rozhodujem jestli do toho PICSI jit nebo ne.

bobyna
15. čer 2016

@jennyy12 ja bych do toho šla a nečekala platila jsem za ICSi 8000kč a picsi je zdokonalené icsi kolik stojí picsi nevím ale vyberou tu nej spermijku taky mame špatné spermio

bobyna
15. čer 2016

@jennyy12 tak v Reprofitu v ceníku je 8000 plus 5000 takže 13 tisic je to asi na zvážení ale píšou že je časté při neselekci spermio castost sp mezi 7-8 týdnem bohužel nevím jestli je to náhoda ale zrovna me se to stalo

jennyy12
15. čer 2016

@bobyna Prosim te co je to ta neselekce spermii??? To jsem v zivote neslysela,,,diky

bobyna
15. čer 2016

Při ICSi napíchaji spermiii přímo do vajíčka a při picsi spermie nějak důkladněji vybírají a pak teprve do vajíčka

sofie333
15. čer 2016

@jennyy12
při vašich hodnotách bych šla do PICSI, měli jsme podobný výsledek spermiogramu. Na kyselinu hyaluronovou se navážou jen ty nejlepší a funkční spermie, je tam většinou jistota, že nešáhnou vedle. Při ICSI vybírají náhodně pouze vizuálně spermii, která se jim zdá O.K., ale můžou mít narušené DNA hlavičky - to ale pouhým okem nejde vidět.