Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
22. srp 2014

@78marcela uvidíš, hlavně klid. Tím, že si řekneš, že to nevyšlo ničemu nepomůžeš. Něco tam je a to je důležité. Já se třeba ani k testování krom jednoho pokusu ze kterého máme Honzíčka vůbec nepropracovala. Tak držím palec 🙂

78marcela
22. srp 2014

@kacatka jsi hodná. Já půl věřím a půl ne. Zítra a pozítří budu testovat znovu. Možná si zajdu i na krev. Já testují vždycky. Buď je čistě bílo nebo právě takové stíny nebo čárky které přestanou nebo rostou moc pomalu. Tak mám strach že se situace opakuje. Ale naděje umírá poslední. Za dva dny bude jasno.

kacatka
22. srp 2014

@78marcela já třeba u Honzíka měla hodně dlouho slaboučké čárečky, spíše teda duchy a HCG oproti některým holkám tady prakticky nulové, no a podívej jakej je teď z něho chlapák, v 1 roce má už přes 12kg 😝 A prý slabý duch na testu 😀

78marcela
22. srp 2014

@kacatka vážně? Tak třeba se to taky rozjede. Uvidím, děkuju, jsi hodná.

catchulinecka
22. srp 2014

@78marcela jejda Marcelinko! At sili, pane boze at sili!!!

78marcela
22. srp 2014

@catchulinecka jsi hodná, moc. Jste fantastické holky
@kacatka

kacatka
22. srp 2014

@78marcela no ano, myslím, že někde jsem tady i ty testy vkládala, ale to už je myslím nedohledatelné v tom množství příspěvků 🙂 Ale opravdu se nic nemá vzdávat předem! Tak v neděli čekáme fotečku testíku ju?

78marcela
22. srp 2014

@kacatka myslím že ta dnešní čárka je nevyfotítelna. Uvidíme v neděli.

simkar
22. srp 2014

@78marcela Marci, já měla 7-10 den ducha, že nešel ani vyfotit. Hlavně, že tam něco je!!!!!!!

@kalipso tak první tři dny by mi nevadily. Dnes jsem byla na odběrech a sestřička mi říkala, at si to promyslím, že dr. je v pohodě 🙂

@pajulinecinka wowowow, moc gratuluju!!!!!!!!!!!

pajulinecinka
22. srp 2014

@78marcela neboj, já měla po KETU druhou čárku silnou až 14.den, a prý jsou tyto letní měsíce hodně úspěšný v reprofitu na KET, tak držím pěstičky!

78marcela
22. srp 2014

@pajulinecinka
@simkar
bylo by to krásné. Uvidíme, co ma byt, to bude. Musím byt trpělivá, nic jiného se dělat nedá. Jen stát nohama na zemi a čekat.

vrk
22. srp 2014

Holky muzu se zeptat na "priznaky" po vydarenem ketu? Kdy vas zacli treba bolet prsa ci jste citily bricho apod. Kolik dni po ket. Diky

78marcela
22. srp 2014

@vrk řekla bych, že to je u každého jinak...mě přijde, že mám příznaky vždycky stejné ať už čárky na testu mám nebo ne. Dvakrát jsem je měla, dvakrát neměla, ale společné bylo vždycky píchání v podbřišku, třetí, čtvrtý den, včera takový tlak, jako k prasknutí, ale ne moc intenzivní...prsa mě nebolely nikdy. Jen ted před transferem, po něm přestaly.
Ale spíš bych veškeré tyto příznaky přisoudila hormonům, co bereme a ničemu jinému.

vrk
22. srp 2014

@78marcela to mas pravdu asi to clovek nepozna no...

78marcela
22. srp 2014

@vrk určitě ne v této fázi. To čekání je blbé, holt se s ním ale musíme smířit. Taky jsem nervózní, co bude, zda bude... Pozoruji se, člověk se tomu neubrání. Ale jak jsem psala výše- všechny tzv.příznaky jsou hormony. Mám za sebou pět transferu, takže si myslím že vím o čem mluvim.🙂

vrk
22. srp 2014

@78marcela taky je tento transfer muj paty ;). A co je u vas za problem?

delfi75
22. srp 2014

@78marcela Marciii, však víš 😉 ale nesmím opomenout napsat jako reakci na dušíka

delfi75
22. srp 2014

holky, tak jsem po tom všem potřebovala nějakou změnu. Kromě toho, že jsem pořídila tenisky na běhání (zatím jen funím u rychlé chůze), tak jsem dnes nechala svých asi 15-20 cm u kadeřnice...a v pondělí hurá do práce...no, hurá ne, ale co se dá dělat...

78marcela
22. srp 2014

@vrk mam pco a bez medikace zadna ms

delfi75
22. srp 2014

@pajulinecinka jééé, gratuluji k srdíčku 🙂

vrk
22. srp 2014

@78marcela i ja....a zkousela jsi metformin? Ja ted po 2ivf dala na 3mesice telu od hornu klid a snazila se jen upravit stravu aby vni nebyl zadny cukr plus 1xdenne metformin a svete div se po 32dnech brani toho preparatu na snizovani cukru v krvi prisla poprve po 2letech po vysazeni ha ms. A dalsi mesic 20dc byl folik 20mm!!! Proste telo zaclo fungovat

delfi75
22. srp 2014

@vrk no ale metformin je PAD a patří do rukou lékaře...

vrk
22. srp 2014

@delfi75 a kdo myslis ze mi ho predepsal? Lekar v caru... je to bezna lecba pco

delfi75
22. srp 2014

@vrk hmmm, je to běžná léčba cukrovky ....

78marcela
22. srp 2014

@vrk tak mě nikdo nic takového nepředepsal. Ani jsem o tom nic neslyšela. Ale kamarádka mi možná o něčem říkala , ale zapomněla jsem přesně co. Ale něco s tou cukrovkou tam myslím taky bylo. Ta kamarádka je zdravotní sestra v Rakousku, a tam se to prý běžně používá jako léčba pco ale nevím už ten název.
Já zkoušela akorát nosífol, a vítatonic, a je fakt že jsem po tom vítatoniu měla v rozmezí 6 týdnu slabou ms.

vrk
22. srp 2014

@78marcela tak tak v cizine je to bezne uz mnoho let a u nas taky, jen konzervativnejsi lekari se toho boji, ale je to oscedcena lecba...urcite stoji za to vyzkouset. Vsechny ty leky jsou na stejne bazi jen jine nazvy....je to i nejaky glukofor nebo tak nejak. Vsak mrkni i tady do diskuzi o metforminu nebo na emiminu. A zeptej se na to i v reprofitu...mozna to i neradi radi protoze pak by nebyl kseft🙂 ale jak rikam...mne a tisicum zen pomohl;) zatim alespon na cyklus

vrk
22. srp 2014

@delfi75 o co ti jde? Ted presne nevim co po mne chces...kdybys o diagnoze pco vedela aspon neco malo, bylo by ti jasne proc lek na slabou cukrovku pomaha i nam.... presne nevim jestli me chces rozporovat nebo co? Pisu jen to co jsem behem 3lech tady v cr i v cizine o lecbe zjistila a co mi pomohlo!

vrk
22. srp 2014

@delfi75 takove lidi jako jsi ty mam nejradsi, vedi prd a pritom se budou prit...neco si o prc a ssnášenlivosi cukru u techto zen, zvysene hladine cukru v krvi a problemech pri zpracovani cukru u techto zen precti, pak mozna uz nechas cizi dialog byt. Myslis, ze jako radim neco co by melo druhemu ublizit? Nebo ze si leky ordinuju sama 😀 vtipny teda...znas vyznam spojeni inzulinova rezistence?

delfi75
22. srp 2014

@vrk o nic mi nejde, jen se chci něco přiučit...nemusíš se hned ježit...a o čem vím prd nebo ne, to nemůžeš vědět 😉

vrk
22. srp 2014

@delfi75 tak nejezim, jen mi prislo, ze me presvedcujes o opaku...vim dobre, ze jde o lek na cukrovku. Pisu to sem prave proto; ze chci pomoct. Mne to trvalo drahocenny cas nez jsem na to prisla...tak at nekdo kdo to potrebuje muze mit sanci zjistit to rychleji 🙂. To ze o tom vis prd mi prislo jen z tveho presvedcovani ...🙂 clovek znaly teto diagnozy by se nedivil, ale jiste se muzu plest. Holt co nevis mohla ses dozvedet ted.
Me jen mrzi, ze v Cr jsou lekari jen prostrednici farma spolecnosti a neplodnost se stala businessem. Nikdo nebo malo kdo se snazi vzdelavat a patrat po jinych metodach i kdyz jsou. Kde jaky zastaraly dr.by tento pistup treba zavrhl, ale mne ho jiz potvrdilo jako dobry nekolik lekaru a znich kazdy velky odbornik. Vc. Karin Malickove apod.