Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
17. zář 2014

@bibianca já to mám příští týden v pátek, blbě jsem to napsala. To čekání je vážně ubíjející, už začínám ztrácet trpělivost.
@kacatka fakt to je stresující, myslím, že to vůbec nepřidá...přítel mi pořád říká, že mám myslet pozitivně, že mám myslet na miminko a snažit se kvůli němu být v pohodě...jenže to nejde...ale všechno vydržím, všechno zapomenu, třeba si to prostě musím vynervovat od začátku do konce...ale hlavně at mám zdravé miminko.

bibianca
17. zář 2014

@78marcela jjo, nekdo mi psal, ze ivf me nauci trpelivosti. No tak to uz bude urco mimi uz vetsi neztracej nadeji.

cermi77
17. zář 2014

@78marcela nenech se stresovat, pokud srdíčko bije a víš, že od začátku se chytalo později, tak je určitě na správné cestě ve vývoji, moje poslední bylo o týden pořád dopředu, srdíčko jsme slyšeli už na začátku 5. týdne a stejně ho zavalil hematom, věř mu, tvoje miminko je bojovník.

simkar
18. zář 2014

@78marcela Marci, já měla na konci 6tt velikost 4mm a srdíčko, ty minulý týden srdíčko ještě ne, takže klidně může být o dva týdny mladší. Tak se nestresuj, všechno dožene. Hlavně že je srdíčko!!!!

78marcela
18. zář 2014

@simkar já měla už minulý týden srdíčko.

78marcela
18. zář 2014

@simkar mě právě přijde, že jsme tak o týden zpomaení, ale nevím, jak by to mohlo být, když se otěhotní normálně, tak se řekne, že měla žena ovulaci později, ale u mě, když to byl ket, tak to prostě nejde, aby to bylo o týden mladší.

ivka3901
19. zář 2014

ahojte baby potrebujem poradiť ohladne darovaných vajíčok začala som užívať estrofem aj napriek tomu,že som ešte nedostala menzes síce sú to len prvé 2 dni ☹ stalo sa to tu niektorej?

vrk
20. zář 2014

@ivka3901 jakoze stimulujes na ket bez ms? Tak proc ne, kdyz to doporuci dr.

vrk
20. zář 2014

Ahojky holky, stimulovala jste nektera tamoxifenem prosim?

ivka3901
21. zář 2014

@vrk no já nejdem na KET ,ale zaťiaľ len začíname a je to v poriadku som volala štelclovi a od zajtra idem brať estrofem konenčne už sa krámy rozbehli 🙂

moni34
22. zář 2014

Ahojky Ivka, můžu se zeptat jak probíhá příprava na ET s darovanými? My máme termín v listopadu, taky chodíme ke Štelclovi a já vlastně vůbec nevím, co následuje, dostali jsme jen termín a nevím za jak dlouho je pak ET? když jsme tam byli poprvé, tak to byla strašná spousta informací a na tohle jsem se nějak nezeptala 🙂

ivka3901
22. zář 2014

@moni34 ahoj no je to dosť no vlastne ani nie zložité napíšem ti to asi do IP 🙂

sblanch
22. zář 2014

Ahoj těhulky a snažilky, tak co nového??? Nějak nám tady vázne konverzace 🙂
Jinak já jdu zítra na krev k tripplům, nakonce jsem se nechala ukecat, že nt zintegrujeme... Tak jsem zvědavá, co vyjde, respektive co za hodnotu tam zase bude ulítnutou mimo. Taky jdu ukázat malou v práci, po dlouhé době. A oznámím šéfovi, že mě - jestli teda půjde všechno dobře - ještě nějaký pátek neuvidí 🙂 Bude mít radost, do té doby nás zruší a bude to vyřešené 🙂

simkar
23. zář 2014

@sblanch Ahoj, tak co pupík, roste? Já jdu na utz v pondělí.

A jak to jde u MARCELY? Co miminko, víš něco nového?

pajulinecinka
23. zář 2014

@simkar
@sblanch
Ahoj těhulky, já jdu zítra na krev před screeningem, ten mám v úterý, už se moc těším, doufám, že bude vše ready a snad se i dozvíme, jestli máme v bříšku malého Vorlíka či Vorlici🙂) Co Vy? Už víte pohlaví? Viděli to na screeningu? Držím pěstičky všem snažilkám a nám těhulím přeju, aby vše klapalo jak má 😀

78marcela
23. zář 2014

@simkar ahoj, u mě nic nového, sem tam nakouknu, ale ted je moc práce, tak ani nestíhám moc psát...v pátek jedu na utz, snad se dozvím že je vše v pořádku, bude to můj nejkrásnější dárek k narozeninám. Prsa jsem o víkendu měla hodně citlivá, cítila jsem je fest, podbřišek taktéž, tak to beru jako pozitivní znamení toho, že tam mimi stále je a snaží se...doufám, že to tak je a že mě v pátek nečeká žáídná jobovka. pořád mám strach, že je mimi menší asi o dva týdny, než by mělo být...ale uklidnuji se, že to bylo z toho začátku, když hcg rostlo pomaleji a že nic není nikdy přesně podle tabulek a že když jsme měli srdíčko, že to už ten zbytek taky dožene...musím tomu věřit, ale nervy to teda jsou...

sblanch
23. zář 2014

@simkar Jestli pupík roste, tak to moc nepozoruju. I váhu mám stále stejnou, ale to i díky té zvracecí viroze, 14 dní jsem nemohla jíst. A co ty? Jinak jsem byla dnes na krvi na tripple a příští úterý jdu na uzv zase k té doktorce, co mi dělala NT. Ale nějak rychle to utíká... První trimestr za námi, březen se blíží 🙂

kalipso
23. zář 2014

@pajulinecinka držím pěsti na screening. Mně pohlaví ve 12tt dr řekla a snad správně (doktorka říkala že je to "určitě chlapeček" 😀 , tak jsem se s tím chlapečkem sžila, že bych to asi dlouho v hlavě přenastavovala na holčičku 🙂 Tak uvidím za 2 týdny jak moc je to určitě Určitě... 😉

sblanch
23. zář 2014

@pajulinecinka Zítra budu držet pěsti 🙂 Určitě to bude dobré! Snad se prďolka ukáže a dr. vám řekne, co čekáte. Nám řekla doktorka, že spíš holčičku, tak doufáme, že se nespletla 🙂

kalipso
23. zář 2014

@simkar @sblanch kolik jste teď holky vlastně tt? Nevím, jak moc jsme od sebe, už si to nepamatuju. 😅

sblanch
23. zář 2014

@78marcela Pokud ti je dobře, tak je nejlepší nepřestat pracovat. Člověk nemá čas na blbý myšlenky 🙂 jako já v prvním těhu. Teď na moc přemýšlení taky nemám čas a je to lepší, akorát to víc utíká. Snad bude druhý trimestr víc v pohodě a budem si ho všechny užívat 🙂 Tak ať ti to do pátku utíká a na kontrole jen všechno dobré. Mimčo to určitě dohnalo, někdy se stává, že tabulky jsou zbytečně moc přísné...

sblanch
23. zář 2014

@kalipso já podle menstruace 14tt + 5, ale podle KETu a podle uzv to možná vychází jinak... Za 14 dní jdu do poradny tak se uvidí.

sblanch
23. zář 2014

a teď mě počítadlo MK vyplivl 16 tt tak fakt nevím... Stejně je to orientační, když se dočkám +-TP, tak budu moc ráda

lenka27
24. zář 2014

@pajulinecinka Já toho camprdlika videla s manželem uz na screeningu 😀

lenka27
24. zář 2014

@78marcela no muj prvni syn taky neni vahove v tabulkách a pritom je to sikovny a zdravy chlapecek, muj dojtor rika, ze tabulky jsou jen tabulky 😀 tak to tak ber a v patek ti budu drzet vse co mam

lenka27
24. zář 2014

Holky úsměv pro povzbuzení 🙂 snažilkám přejeme úspěšný pokusy, těhulkám bezproblémové těhotenství a maminkám zdravé dětičky a věřtě, že v Reprofitu se každý jednou dočká 🙂

simkar
24. zář 2014

@sblanch tak at t to dobře dopadne, já už mám 2 kilča nahoře. Já jdu na UTZ v pondělí, chci odmínout ty triple testy, tak se připravuji na boj

@kalipso 14 + 4 dneska

cermi77
24. zář 2014

@lenka27 je nádherneeej a ty dvě bradičky, já bych ho uhubičkovala 😅 😵

Jak na MK vložila už Pupíčková 😵 : „Kde je velká vůle, tam nejsou velké překážky.“ Niccolo Machiavelli

lenka27
24. zář 2014

@cermi77 tak tak 😉 no muj pediatr říká, že mám místo mléka smetanu, moc toho nevaypije, ale vypadá dobře 😀 je to usměvavé a zlaté děťátko, taky jak jinak když je z Reprofitu 😉

maikkynna
24. zář 2014

Ahoj holky, tak nás čeká umělé oplodnění v ReproFitu Brno a ráda bych věděla, jak je to s tím doplácením na léky. Co vše zaplatí pojišťovna a co ne. Na kolik vás to případně vyšlo. Děkuji 🙂