Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

pajulinecinka
24. zář 2014

No holky, tak to vypadá, že budeme mít Dominička🙂 a jinak váhový přírustek ve 12.tt. je +5kg - to je mazec! No ale hlavně, že se mu u nás líbí, v úterý na UTZ screening, tak uvidíme, co nám řekne p.doktorka, jestli potvrdí nebo vyvrátí🙂

cermi77
24. zář 2014

@pajulinecinka gratuluji, koukám kluci v RF mají těžkou převahu 😉

delfi75
24. zář 2014

@cermi77 je na čase to prolomit!!!!

simkar
24. zář 2014

no, my to na 60% posílíme 🙂))

simkar
24. zář 2014

@maikkynna to se různí podle toho, co ti za léčbu vyberou. Myslím, že léky a prodloužená kultivace plus ICSI bylo nějakých 15000, ale mají vše v ceníku na svých stránkách

delfi75
24. zář 2014

@maikkynna ahoj, v srpnu jsme platili - Gonal 4500,- , ICSI 8000, prodloužená kultivace 6000. ale třeba léky budeš mít jiné...hodně štěstí a pevné nervy 😉

cermi77
24. zář 2014

@delfi75 holky jsou na víc než dobré cestě, tak ted je řada na nás, napnout síly a do toho, nějaké "drobné" neúspěchy nás nemůžou zlomit 😉 (Mluví ze mě třezalka 😀 😀)

delfi75
24. zář 2014

@cermi77 já hledím!!! skvělé...na třezalce momentálně nefrčím, ale vidím to také tak...já už za 3 týdny budu přemýšlet, jak to udělat v práci...

cermi77
24. zář 2014

@simkar gratuluji, super, tak teď jsem napnutá, jak to bude u @sblanch 😉

cermi77
24. zář 2014

@delfi75 vůbec se tím teď nezatěžuj, všechno půjde i bez nás, hlavně zůstat v pohodě 🙂

sblanch
24. zář 2014

holky, u nás prý spíš holčička a já doufám, že to tak zůstane 🙂 Za týden se uvidí, teda snad...
Jinak mám teď jiné starosti, malá začala včera v noci hicovat, snad to budou jen zuby... klube se jí stolička. Jednou jsme na 90% kvůli zubům skončily v dětské, nic jiného jí totiž nenašly, měla průjem, zvracela, nic nepila, nejedla, teploty... Prostě na umření... Snad to bude mít lepší průběh a nebude to zase zánět ledvin...

sblanch
24. zář 2014

@cermi77 hele tu třezalku bych taky potřebovala... nebo něco jiného na nervy, jak malá začne mít teploty, hned vyšiluju...

cermi77
24. zář 2014

@sblanch k další holčičce gratuluji 😵 a se zoubkama přeji pevné nervy, jenom co se všechny vyklubou, tak tě to pomalu čeká nanovo s druhou princeznou 😉

sblanch
24. zář 2014

@cermi77 holčička zatím není na 100 procent, hlavně aby bylo mimčo zdravé, ale holčička by byla jednodušší varianta 😉 S těmi zuby jsi mě nepotěšila 😉 Máš pravdu, pokud všechno klapne tak nás čeká v březnu takové malé deja vu... Je super že je A už větší, miminka jsou sice ňuňací a mišací, ale až se to trochu vypiple je to jednodušší. I když ty hysteráky co teď má taky stojí za to 😉

kacatka
25. zář 2014

@sblanch no o zubech mi povídej, tohle si ty dětska fakt nezaslouží. My teď měly angínu a do toho nám rostly zuby, taky jsem si skočila na oddělení ať se na něj někdo podívá a dobře jsem udělala, protože prý teploty od zubů jsou jen do 38 pak už se k tomu většinou něco přidá a může to být třeba jen viróza jak píšeš. U nás byly 40, zimnice, třesavka no zase akce. Tak ať je malá brzy v pořádku a ten drobeček v bříšku ať se taky drží 😵

maikkynna
25. zář 2014

@delfi75 Podle toho, co jsem od Dr. pochopila budeme platit 35000,-. Já se v tom pořádně nevyznám :/

delfi75
25. zář 2014

@maikkynna ahoj, pokud v tom máte ještě zákrok TESE u partnera, tak to souhlasí, my jsme také měli, jinak, jelsti vám nenavrhuje PGD nebo SGH ...tak to je taky vyšší cena...ale nemáte to rozepsané na zprávě od lékaře? my jsme to měli.

maikkynna
25. zář 2014

@delfi75 Teprve budu psát Dr., že jsem se rozhodli do toho jít. Všechny potřebné informace teprve obdržíme. Jsem zvědavá, co nás čeká. Ještě jsem si pořádně nepročetla, jak to probíhá a co se bude dít 🙂

delfi75
25. zář 2014

@maikkynna tak se vyptejte, jsou tam milí...ke komu chodíte?

maikkynna
25. zář 2014

@delfi75 K paní doktorce Pospišilové. To máš pravdu, po každé návštěvě se cítím dobře 🙂

delfi75
25. zář 2014

@maikkynna a kdy jdete? jinak hodně štěstí a pevné nervy 😉

maikkynna
25. zář 2014

@delfi75 Děkuji 🙂. Rozhodla jsem se, že to necháme na leden. Psychicky se na to připravím. Mám docela strach.

lucikk1
26. zář 2014

Prosím o radu. Máte někdo zkušenost jak to chodí v reprofitu, když je pozitivní tt? Pozvou si vás ještě na kontrolu, nebo Vás odešlou ke svému gynekologovi? Moc děkuji za info

cermi77
26. zář 2014

@lucikk1 jestli máš pozitivní těhotenský test, tak moc gratuluji, jdi ještě do RF na krev, pak tě pozvou na ultrazvukovou kontrolu za 14 dnů, pokud buší miminku srdíčko většinou předávají do péče gynekologa, pokud jsi riziková, nebo nastanou problémy, tak si tě ještě pohlídají v RF.

simkar
26. zář 2014

@sblanch třezalka se v těhotenství nesmí!!!!

sblanch
26. zář 2014

@simkar já vím, s bylinkami si nezahrávám 🙂 To byl jen žert - když holky cermi77 a delfi75 o ní mluvily jako o nějakém povzbuzovadle. Potřebovala jsem zrovna uklidnit, malá měla teploty a já šílela.
A dnes jsem se dokopala k dětské, asi to fakt bude virová nemoc hlava-ruka-noha nebo jak se jmenuje, jen se jí do toho přidala vyrážka na kolínkách, ale tu už měla dřív. Prostě mix zuby - viroza - nespecifická vyrážka... Aneb musíme mít všechno 🙂 Jinak nesmíme do kolektivu, což je jasné, je to nakažlivé...

78marcela
26. zář 2014

Tak u mě blbé, plod vyrostl, dnes 1,5cm a přesně odpovídal 8. týdnu. Ale srdíčko dnes nenašli. V pondělí se mám jet domluvit na předoperační a pak na revizi asi ve středu. Nechápu to. Srdíčko bil
17.9, mimi mělo 3mm. Za devět dnů tak hezky vyrostlo a srdíčko není. Jak to mohlo vyrůst tedy bez srdíčka, nechápu.

lenka27
26. zář 2014

@78marcela pane boze, to snad neni mozny ☹ vís, že to ted nepotrebujes slyset, ále moc mě to mrzi, a je mi do breku. Strašně jsem ti fandila a fakt verila, že vse blbe sis už vybrala. Jedine co mě že srdickem napada, že prestalo tlouct az ted posledni dny. Vím, že Ted vidis všechno cerne, stejně tak jsem se citila po obou mimoděložnímimodeloznich těhotenstvi a podivej ted mám dve deti. ať ti udelaji genetiku embrya, ať vi proc se to delo

78marcela
26. zář 2014

@lenka27 taky mě napadlo jediné to že muselo přestat pracovat včera, max ve středu. Déle určitě ne. Jestli za to mohla ta moje chřipka nebo teď jsem měla denně dlouho práci, jela jsem dvanáctky..nevím. Je mi to strašne líto.

lenka27
26. zář 2014

@78marcela pane boze, to snad neni mozny ☹ vís, že to ted nepotrebujes slyset, ále moc mě to mrzi, a je mi do breku. Strašně jsem ti fandila a fakt verila, že vse blbe sis už vybrala. Jedine co mě že srdickem napada, že prestalo tlouct az ted posledni dny. Vím, že Ted vidis všechno cerne, stejně tak jsem se citila po obou mimoděložnímimodeloznich těhotenstvi a podivej ted mám dve deti. ať ti udelaji genetiku embrya, ať vi proc se to delo