Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

emada
9. únor 2016

@evulatko co budě dělat nevím

delfi75
9. únor 2016

Holky, já teda nevím, ale s Dr. Štelclem mám jednu zkušenost a další bych nechtěla. ...

kacatka
9. únor 2016

@emada a kam odchází dr. Koudelka?

drndapetka
9. únor 2016

Holky, prosím Vás, uklidněte mě. Už od pátku mě bolí na střídačku vaječníky, třeba pětkrát za den. Je to takový píchání jako při ovulaci. Nepamatuju si, zda jsem to měla při prvním těhotenství, ale protože jsem už jednou prodělala mimoděložní těhotenství, tak se celkem bojím. Do ultrazvuku zbývá dlouhých 9 dní. Měla jste to taky takto některá z Vás na začátku? Dnes jsem 16. den po KET.

misha83
9. únor 2016

@lenikka vím, přesně jak to myslíš... My loni podstoupili KET po jeho odchodu v RF a nevyšlo to a já nad tím fakt přemýšlela. Navíc přístup byl prostě jiný, než najaký jsem u Štelcla zvyklá.

rezni
9. únor 2016

@emada ahoj moc sem nepíšu , ale zarazilo mě, že Dr Koudelka odchází. Nevíš prosím něco víc.kdy,kam a proč? Já k němu chodím. Mám za sebou 4 IVF a teď páté s DV. Bohužel bez úspěchu,ale za Dr Koudelku bych dýchala. Jeho přístup a snaha ušetřit ,jsem samoplátce a všechny IVF jsem platila ☹

emada
9. únor 2016

@rezni co jsem slyšela, tak měl odejít dneska, podrobnosti nevím.

78marcela
9. únor 2016

@drndapetka u mimodelozniho stoupa hcg pomalu, nesplnuje ten progres obden o dvojnasobek. Takze s tim tvym hcg co jsi mela,,se urcite bat nemusis.

drndapetka
10. únor 2016

@78marcela mě to teda u mimoděložního stoupalo úplně ukázkově prvních 14 dní, ale je teda pravda, že jsem se nedostala přes hcg 1000. Tak snad je to teda ok. Já jsem včera i špinila, tak jsem trojčila dvojnásob. Naštěstí na špinění jsem zvyklá u Nely, to jsem neměla klid celý první trimestr 😝

eliotka1
10. únor 2016

@drndapetka Já si myslím, že ta bolest vaječníků je hlavně díky stimulaci. Mně hrozil hyperstimulák a dokonce mně po odběru vajíček dávali kapačku proti bolesti. A ještě v 9tt mně doktorka hlásila, že mám vaječníky mírně zvětšené (a bolestivé byly pořád) a že je to normální. Pak už to pomalu ustávalo. Se špiněním zkušenost nemám. Nezašpinila jsem ani jednou.

myskat
10. únor 2016

@emada ty jo, že by nějak na rychlo, nebo se to "plánovalo" dýl? a nevíš, kam šel? jestli do jiné kliniky, nebo úplně jinam?

sisik10
10. únor 2016

Ahojky, jsem tu nová. Chtěla bych se zeptat, má některá z vás s Heliosem a Reprofitem zkušenosti? Jdu v březnu do Helios na bez. konzultaci a v dubnu do Reprofitu. Nemám žadné zkušenosti, tak bych ocenila vaše názory

eliotka1
10. únor 2016

@sisik10 Ahoj. Mám zkušenosti s Heliosem, i s Reprofitem. S Heliosem bohužel špatné, ale asi jsem jedna z mála, proto raději doporučuji diskuzi https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/helios-brno-jake-mate-zkusenosti-s-ivf/ a s Reprofitem naopak velmi dobré 🙂 A tady na diskuzi si můžeš pročíst názory na Reprofit. Tak přeji hodně štěstí při výběru 🙂

sisik10
10. únor 2016

Dik, za radu a mužu se zeptat ke kteremu Dr. jsi chodila? Ja jsem si řekla na tu konzultaci o Dr. Koudelka. No a ted tu píší , že odchází, ale obědnali mě k němu na konec dubna. Tak nevím
@eliotka1

eliotka1
10. únor 2016

@sisik10 Chodila jsem k Dr. Kuřecové, se kterou jsem byla moc spokojená a dobrý je i Dr. Kozumplík.

drndapetka
10. únor 2016

@eliotka1 já jsem ale po KETu, takže žádná stimulace neproběhla. Jedině, že by to dělal Utrogestan nebo Estrimax.

eliotka1
10. únor 2016

@drndapetka ahaaa, ja hlava derava... Ten utrogestan s estrofemem by to mohl taky byt. Hodne holkam to delalo zle.

soleilll
10. únor 2016

Aktuální info z RF: gynda má stop-stav, nikoho novýho neberou (ne perodukčn klinika, ale čistě gynekologie) a Pastorčáková odešla na mateřskou (ale to se tu už možná psalo).

soleilll
10. únor 2016

@drndapetka Utroš je mrcha - já po něm byla jak chodící zombie, jak se mi chtělo spát, zvlášť v těch dávkách, co předepisují. Jestli ho zavádíš (což bys měla), tak můžeš špinit z každého drobného poranění, sliznice je hodně překrvená. Pokud si nejsi jistá, objednej se na kontrolní UTZ a máš to. Zvlášť, když jsi už v minulosti měla mimoděložní.

fidac
10. únor 2016

@drndapetka Peti, já jsem třeba krvácela a fakt hodně z Estrahexalu...ale pokud špinilas u Nelinky, tak se to může teď opakovat, známá mě taky říkala, že špinila vždycky ze začátku...
@soleilll na gynekologii do RF má teď jít jeden doktor od nás ze špitálu... 😉

drndapetka
10. únor 2016

@fidac já jsem teď těhotná po páté a špinila jsem vždycky, takže to mě už nijak nerozhátí,ale taky vím, že to může ale nemusí být ok. Je to teď prostě buď a nebo. Snad to prcek zvládne. Spíš mě vylekaly ty vaječníky, to neznám. Dnes už dobrý 😉 Ultrazvuk už za 8 dní, celkem to letí.
Co u Tebe nového? Už máš po screeningu?

drndapetka
10. únor 2016

@soleilll Utroš zavádím a mám dlouhé nehty 😝 Vidíš, ani mě nenapadlo, že jsem se mohla třeba " škrábnout". Dnes už je to dobrý, tak to vydržím do toho 19.2. 😉

fidac
10. únor 2016

@drndapetka na screening jsem měla jít zítra, ale volali mě v pondělí, že jestli bych nemohla přijet ještě ten den na 19:30, nakonec jsem se dostala na řadu až kolem 21 hod a doma jsem byla kolem půl jedenácté...prej toho mají moc a nestíhají, ale hlavníje, že screening dopadl dobře a doktor už řekl i pohlaví, tak su zvědavá co mě řekne můj mudr. v poradně...jdu tam 25.2., ale láká mě jít i dřív na utz s malým, aby se podíval na miminko... 🙂

drndapetka
10. únor 2016

@fidac byla jsi v Prenatalu? U koho?
A pohlaví pozradíš? 😀
My byli s Nelkou u Vlašína a ten nám v tom 12+1 řekl holčičku a v 21tt to řekl podruhé, takže mu opravdu věřím 🙂

drndapetka
10. únor 2016

@fidac a gratuluju 😵

fidac
10. únor 2016

@drndapetka byla jsem v Prenatalu u doktora France 😉 řekl, že je to zase chlapeček 😀

drndapetka
10. únor 2016

@fidac doktor Franc mi něco říká 🙂 To jsi chtěla vyloženě k němu nebo To ho přiřadili?
Juuuu, takže budeš mít doma dalšího ochránce 🙂 Paráda 😵

fidac
10. únor 2016

@drndapetka neobjednávala, původně jsem měla jít k Drábkové...ale v pondělí večer tam byl jenom tento doktor a jedna sestra a docela dost lidí, ale utz dělal poctivě a všechno ukazoval...
manžel čekal, že to bude holčička 😀 se trochu přepočítal, pak nemohl ani usnout a přemýšlel nad jménem, su zvědavá co vybere 😀 😀 😀

drndapetka
11. únor 2016

Tak valím zítra do Reprofitu na kontrolu pro klid duše před víkendem, protože opět špiním ☹ Snad to bude dobrý!

delfi75
11. únor 2016

@drndapetka MUSÍ to být dobré!!! vím, že někdo dost špiní, neboj....