Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
22. čer 2010

Sluníčko jj u nás to ví hodně lidí,ale jako jen že jezdíme do brna s pár blízkým to rozebírám víc,ale ted zase utichnu protože jen co zapnu icq tak hned ti co to vědí otázka typu tak co to vajíčko a doost mě to unavuje když jsem třeba v pohodě,že to nevyšlo a poslouchat jéé to me mrzí atd atd přitom já jsme v pohodě takže další pokus prostě srpen ,záři víc to nebudu rozebírat a že až něco bude aktuální všechno se dozví.
já bych s etřeba taky nesvěřovala,ale prostě jsem měla radost jakto vychází z utz tak prostě jsem to asi 3 kamarádkám řekla ted zase budu potichu 😀
jenže u nás třeba Marek o tom nechce vubec mluvit tak já to potřebuju někomu vykecat a říc jak se na mě dr.usmál jak mě povídal o tom a o tom jak mě volal co se bude dít prostě se svěřit 😵 😵 ale pak když to už nevychází a všichni se ptají mě deptá 😀

slunicko312
22. čer 2010

Tak to my o tom doma s manžou mluvíme aspoň to člověk rychleji vstřebá a nemusí se tím tolik trápit sám vnitřně .... proto tady jsme na koníkovi, abychom jsme si mohli vzájemně říci co a jak a trochu to vyventilovat ze sebe a ulevit si ... tady je to do jisté míry anonymní a tak se člověk někdy více otevře okolnímu posluchačstvu ..... 😉 🙂

hanulinecka
22. čer 2010

sluníčko my o tom taky dřív mluvili a hodně než se nám podařil Mareček pořád jsme to rozebírali atd ,ale ted prostě se snímo tom chci bavit a on mě řekne,že nechce tak ho nenutím zase až tááák mě to nevadí prostě mě jednou řekl,že taky chce druhé dítě,ale prostě udělá co já budu chtít ,že má plnou hlavu jiných starosti v práci atd tak to chápu tak to rozebírám s jínýma
Tak marek si odvedl Marečka a já jdu uklizet kráný sluníčkový den

dorra
22. čer 2010

@hanulinecka souhlasím s Tebou, taky mě otravuje, třeba i teď, když se mě někdo ptá, jak se cítím a jak to vypadá. Cítím se blbě, jak taky z těch prášků a injekcí, ale zároveň jsem přešťastná, že jsem ještě furt v naději. Jenže u mě to už v pátek může být všechno jinak. Občas potřebujeme ze sebe všechno dostat, ale takoví jako tvoje sestřenice nás spíš rozhodí. Proto máme koníka 🙂 , tady si rozumíme.
Vim, že to nevzdáváš, ani já. Jen mě vždy otráví, když mám něco rozjeto a doky pak řekne, že je to špatně a dáme tři měsíce pauzu a pak to rozjedeme a už to výjde.
Sperma zmrazují. A nemá to na kvalitu vliv. Jen se za to platí (nevim kolik, zatím jsme nic neplatili). Můj muž taky nemůže kolikrát z práce, a chce být u transferu, tak když má volno, má SPU a mrazíme.

hanulinecka
22. čer 2010

@dorra jo??? super,protože ted mě fakt nejvíc trápí jak on by se dostal z práce a jen prostě na otočku atd atd no uvidím 30.tam jdu si pokecat tak se vyptám i na cenu ,protože to by se mě mooc hodila a nemusela bych se strachovatjestli bude mít volno a nebo nebude
to by se líbilo i jemu
a mě to nevadí tam jezdit sama nepotřebuju ho 😀 😀 😀

janib
22. čer 2010

Ahojky holky... Jsem zpátky z Brna a samé pozitivní zprávy!!!!!!! Mimi máme, měří skoro 2 cm! Dnes jsem byla pro změnu u Dr.Pospíšilové, u ní jsem taky nebyla a je fajn. Řekla, že je vše v pořádku, zkontrolovala vaječníky (OK) a řekla, že jsme v 9 týdnu... Takže jsem se zase na chvilku uklidnila. Akorát nám mimíska nezvětšila, jen nám ukázala kde má nožičky, ručičky, hlavičku. (takže nemával 😀 ).Já tam stejnak prd vidím, tak jí věřím. Dostali jsme fotečky, zase mě je manžel nechtěl ani pučit a furt na ně čučel... a krásně je už teď i na nezvětšeným vidět srdíčko, to je nádhera... Stejnak furt nemůžu uvěřit tomu, že mám v sobě mimíska... Je to zkrátka zázrak a já nemůžu uvěřit, že se stal právě mě... Dneska už jsem byla v RF naposledy, moc hezky se semnou rozloučili, sestřička chtěla taky vidět fotečku a pohladila mě po ruce, že moc blahopřeje... No šly mě slzičky do očíček, loučení bylo zkrátka doják... 😀. Holky držím všem pěsti, od srdíčka věřím, že vám to všem dobře dopadne a těším se na pozitivní zprávy od vás...
Já se jdu nahlásit zpátky k mojí paní doktorce, tak budu informovat dál...
Dorry, ty jsi psala že jdeš na kontrolu 25.?

hanulinecka
22. čer 2010

@janib no to jsou skvělé zprávy gratuluju a pěkně si točni užívat 😵 😵 😵 😵
uplně ti závidím ten pocit si na něho pamatuju jak jsmechodila pul metru vysoko nádhera 😵 😵 😵

petinax
23. čer 2010

hani-nenašli ani jednu, prostě nic.

chiguita
23. čer 2010

Ahoj holky,
tak jsem dostala výsledek z krve a hcg je negativní 😔
Nevíte někdo,jestli se dělá v létě ket? Máme dvě zamražená.

Tak si jdu udělat kávu,at je mi lépe.

janib,gratulace ke kontrole.
Dorra,ty jdeš na kontrolu v pátek? Také na tebe myslím.
Hani,četla jsem že vajíčko nebylo k transferu,vydrž a příště bude lépe.Já se ted musím z toho vybrečet.

78marcela
23. čer 2010

@chiguita - ahoj, dělá se KET i v létě. Já měla ET negativní krev zrovna v pátek (i po té, co jsem si na testu objevila //, ale pak to mimčo vzdalo) a řekli mi, že si mám dát měsíc pauzu na vzpamatování a pak přijít, už mi naplánovali protokol, čeká mě to 13.nebo 14.8.
Ke komu chodíš? Já jsem u dr.Pospíšilové, ale ET mi dělal Štencl.

chiguita
23. čer 2010

ahoj Marcelko,já chodím k dr.Machačovi.Já už od 5 dne vnitřně cítila že se mimi nechytlo, ☹
Snad se zadaří příště.
Jen se chci zeptat na Vaše názory pití kávy po ETU ? Dvě denně instantní bez mléka si dám,mohlo to mít na to vliv?

No.příště budu pít jen CARO 🙂 😉

78marcela
23. čer 2010

Já žádné kafe nepila už od OPU a taky se nechytlo.
@chiguita

maja3.s
24. čer 2010

Janib...supr zpráva, gratuluju...to je pozitivní zpráva.Teď se tomu můžeš naplno oddat a začít si užívat to nejkrásnější období 😉
Chiguita...to je mi líto, že to nevyšlo. Co se týče KETu, tak bohužel nevím, já nikdy mrazáčky neměla ☹ No a s tou kávou...při prvních pokusech jsem to brala děsně poctivě. Už od začátku stimulace žádná káva, žádné vínko...ale nikdy stejně nic nevyšlo, takže teď už to tak neprožívám...no v podstatě bych ted nemohla pořád nic. Pokud se má mimčo uhnízdit, tak ho rozhodně šálek kávy nebo dvojka vína nerozhodí.
No a i mně se pomalu blíží testování...děsně se toho bojíma tuším,že to nevyšlo. Nejradši bych v té nejistotě ještě nějaký týden zůstala...je to pro mě přijatelnější, pořád doufat...už se děsím, až zas uvidím / ☹
Tak hezký den holky... 😀

chrobacek
24. čer 2010

Holky ahoj káva v pohodě, víno v pohodě, metalovej festák v pohodě.... nic jsem neřešila chovala jsem se úplně normálně po KETu rovnou na výlet ! a mám dvě čárky

kvakuska
24. čer 2010

@petinax to jako teď pro tenhle pokus nenašli nic? Pokud jo, tak to mě teda fakt moc mrzí 😖 ... a jak jste to teda vyřešili? darovanýma? ... je to fakt sakra blbá situace a určitě není snadné se s tím vypořádat ... držte se!

dorra
24. čer 2010

@chiguita Četla jsem (teď nevím kde, ale bylo to ve spolehlivém zdroji), že tři malé šálky denně neublíží, ale mi doky řekl, že káva může buď vyvolat potrat nebo předčasný porod. Tak jsem ji přestala pít. Ještě jsem se nedostala k tomu, abych si koupila ňáké placebo. Caro je dobré?
Loni mi dělali KET v červenci. Byl negativní a hned v srpnu jsem šla na ET. Myslím, že jsem si to trošku vyprosila a už bych do dvou transferů hned po sobě nikdy nešla, bo to byl mazec. Raplila jsem jak hrom a celé léto až do podzimu stálo za houby. Sice jsem otěhotněla, ale pak zas potratila, takže výsledek 😠 . Čtvrt roku jsem byla v PN a pak návrat do reality byl náročný. Ale pamatuju si, jak se mi ulevovalo, když jsem vysadila léky. Jak se mi do žil okamžitě vracela chuť k práci a ke všemu vůbec.

chrobacek
24. čer 2010

já četla, že jeden až dva šálky kávy nevadí ..

chiguita
24. čer 2010

Dobré ráno 🙂
chrobácek,gratuluji k úspěšnému cyklu.
Maja 3 tobě držím palečky na testování.Tebe tak trochu šmíruji ve starších tématech,snad jsi to ty 🙂 ?
Nebyla jsi u léčitele Hakla z Poděbrad 🙂 🙂 🙂 ?
Dorra,já bych šla do ketu v přirozeném cyklu,když by byla dobrá sliznice.Já před 2 roky měla ZT v 19tt,po IVF a od té doby s tímto posledním Etem celkem 4 transfery.

chrobacek
24. čer 2010

děkuju 🙂... já měla ket taky v přirozeném cyklu 😉

dorra
24. čer 2010

@chrobacek no paráda, první meta zdolána!

chrobacek
24. čer 2010

@dorra já když viděla tebe ... tak jsem si řekla, že letos jo .... letos to dáme .... byla a jsi můj motor 😀

dorra
24. čer 2010

Hele jako motor nejsu nic moc, dávej si bacha!

chrobacek
24. čer 2010

🙂 no myslím, že jo ... po tom co máš za sebou !!! prostě 2010 je dobrej rok

janib
24. čer 2010

Hezký den holky... Já se snažila po ET taky žít normálně, kávička, vínko bylo přirozené - a jsme v 9.týdnu. Je pravda, že jsem pravidelně ráno v práci uvařila hrnekkávy, teď už mě to přešlo nějak samo a kafe je to jediný, co teď nějak extra nemusím... 😀 Takže si myslím, že čeho je v normě, to je v pořádku...
Maji, kdy budeš testovat???? Kolikátý den jsi po ET? Myslím na Tebe, ať se přidáš do našich řad. 😉 . Já si taky myslela že to nevyjde, žádný příznaky, takže jsem se toho taky bála jak čert a ejhle byly tam //. 😀 . Takže neboj, rozhodně není nic ztraceno...

chrobacek
24. čer 2010

jo já taky nemám žádné příznaky ... ale jako fakt žádné ani prsa nic ... nebýt testu tak fakt nevím na čem jsem

dorra
24. čer 2010

@maja3.s, kašli na blbé tušení a raději pořád věř, že je to na //. My s Janib taky nemáme těhupřízraky, já teda lautr žádné. Taky se hryžu do rtů, že je to třeba špatně, ale pořád daleko víc věřím a doufám, že jsem ještě v naději a že je to dobrý. Uvidíme zítra.

janib
24. čer 2010

Dorry ahoooj, tak zítra bude další fotečka??? 😀 myslím na Tebe ať je vše v nejlepším pořádku. Já už jdu příští čtvrtek k mojí doktorce, tak teď budu mít tu "časovou jistotu" už kratší... Člověk když vidí to bouchající srdíčko, okamžitě všechny pochyby jsou pryč a je to nááádhernej pocit... 😉

chrobacek
24. čer 2010

Dorka kam půjdeš? na NT scr.? do Prenatalu?

maja3.s
24. čer 2010

holk...dík za povzbuzující slova, člověka to vždycky nakopne a nic není tak černé, jak to vypadá. Já jsem tentokrát "jen" po IUI, tak si říká, že když to nevyšlo tolikrát při ET, tak teď?...no nevím. Na IUI jsem byla minulé úterý, takže někdy příští týden testnu...ještě nevím kdy, bojím se, tak to oddaluju...asi spíš až ke konci týdne. Je to při tomto pokusu úplně jiné...chodím normálně do práce, dělám všechno,jako dřív, nehlídám se tak(akorát teda nechodím cvičit)...kávu piju,jak mám chut a vínko jsem si taky dala...není tolik času nad tím přemýšlet.
Chiguita...ano ano...u pana Hakla jsem byla 😅

hanulinecka
25. čer 2010

Krásné odpoledne 😵
tak jsme se vrátili ze zahrady bylo uužasně a zítra valíme zase trochu jsme to přehnala s chemii do bazénu 😔 tak ho musím zítra vypustit a zase napustit chjooo to je tak když někdo nepřemýšlí 😔
@petinax to je mě strááášně moc líto,věřila jsme ,že se najdou....vím je to těžky pro vás ani nevím co psát tak moc bych napsala něco pozitivního co by ti udělalo radost jsme smutná stebou,ale nevěš hlavu fakt bude líp a určitě najdete nějaké řešení ¨moc a moc budu na vás myslet a určitě napiš jsme tu pro tebe
@chrobacek gratuluji// je to super pocit a jěště z ketu 😵
@chiguita jééé velká škoda,že to nevyšlo,ale máte jěště mražáčky což je velký plus myslím,že mužete jít hned do toho a já pokud za sebe mužu říct po et dělám všechno tak jako dřív ani neodpočívám po 1.ivf jsme 14 dní jen ležela a nic nedělala nepodařilo se po 2.ivf jsme dělala všechno přirozeně podařilo se po ketu jsme dělala jěště víc a to i tahala 2.ketého marečka na saních,do auta z auta takže pořád i jsem byla dost nerví a často jsem na něho řvala takže žádna psychická pohoda a podařilo se to jak to dopadlo je věc druhá takže já jsem pro tu zalatou střední cestu ba naopak i trošku to brát selským rozumem a s kafíčkem to piju běžně rozpustný s mlíkem a třeba 5 krát denně,ale mám to i spíš ,že jsme přestala kouřit tak kafuju 😉
@maja3.s drž se holka jěště máš na test čas a jsme zvědavá jak to dopadne 😵
@dorra tak coooo?.....jsme napnuté 😵 😵 😵
tak ju dát sušit prádlo a balit nové ,ale určo nakouknu spíš tady asi nebudete je tak krásně
jinak já ve středu konzultace pořád si pohrávám s myšlenkou jet s marečkem a pojmout to jako výlet vláčkem tak uvidíme jak to dopadne