Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katjja123
10. zář 2015

tak mám za sebou první kolečko s clostibethilem, pak injekcí pregnyl a snažení a dneska ráno jsem to bohužel dostala. Prosím o radu co mám teď udělat. Podle lékaře by jsme toto kolečko měli zkusit znovu, jak to mám ale udělat, když bych měla začít brát clostibethil zase v sobotu, jak to mám udělat s receptem? Děkuji.

texetka
10. zář 2015

@katjja123 Zavolej si a oni ti sestřičky recept dají.

lenka.dv
10. zář 2015

Ahoj holky, chci se zeptat, přítel byl teď na kontrolním spermiogramu a vůbec prý žádné zlepšení není ☹ Bylo jich málo, málo pohyblivé a hlavně deformované hlavičky. Já jsem zdravá, jedno dítě z prvního manželství mám. Prý se má objednat na odběr krve na hormony a genetiku. Máte někdo něco podobného? Co se v té genetice přesně zjistí? A co je dál? Doktor psal, že šance na přirozené otěhotnění je téměř nulová.....☹ 😔

soleilll
14. zář 2015

@lenka.dv Buď v klidu, to jsou naprosto standardní postupy. Hormonální profil i genetika se dělá vždy před začátkem léčby, stejně jako spermiogram. Podle výsledků se pak volí další postup. Na genetice se zjistí, jestli nemá některý z vás chromozomální odchylky viz např. http://www.ordinace.cz/clanek/geneticke-vysetre...
Se spermiogramem se dá trošku pohnout užíváním selenu, zinku a vitamínu E, ale i při slabých hodnotách jsou výsledky léčby dobré, když se zvolí ICSI nebo PICSI. Tak přeju hodně trpělivosti a pevné nervy.

renisek
16. zář 2015

Chtěla jsem se zeptat postoupily jste některá minimální stimulaci s nízkým amh? Ma hodnota je 0,8....

jennyy12
16. zář 2015

Ahoj holky......chtěla bych se prosím zeptat jak vám bylo po injekci Pregnylu?? Včera ráno mi to manžel píchnul a je mi dneska strašně zle.... Je mi už od rána na zvracení a píchá mě v břichu.....Je to prosím normální??? Jsem z toho docela nervozní...děkuji moc za reakce...

renisek
16. zář 2015

Sestře jsem také píchala pregnyl a měla to samy.... Nevolnost a bolesti břicha k tomu patři 😢

moni34
16. zář 2015

@jennyy12 ahojky, měla jsem to samé, křeče v břiše, velké bolesti, na zvracení, no celkově mi bylo hrozně 😢 čeká mě to asi za 14dní taky, jestli se teda dostaví včas MS...

soleilll
17. zář 2015

@jennyy12 Je to aplikace Pregnylu před OPU? Jestli ano, pak je to nejspíš horlivá reakce vaječníků, kde dozrává najednou hodně vajíček. Nejpozději za týden to přejde. Snaž se hodně pít, ať předejdeš OHSS.

soleilll
17. zář 2015

@renisek Pokud jste samoplátci, asi bych to zkusila. Jestli tuhle variantu doporučuje či zvažuje doktor.

jennyy12
18. zář 2015

@soleilll Zatim mam pregnyl na podporu ovulace a tuleni na cas 🙂 .....prosim te , co je to OHSS?? Jeste se v tom tak nevyznam 🙂 .....diky

renisek
19. zář 2015

Takže kontrola v Olomouci pro nás dopadla konečně dle představ! Konečně se nám někdo poctivě věnoval a o přístupu nemluvím!!! Naprostá spokojenost, odjizdela jsem s čistou hlavou a témeř vše ze mne spadlo. MUDr Machač je fakt úžasný!!!! Kontrola s menstruaci a čeká mne dlouhý protokol skrz endometriozu nedoporučuje nic jiného. Mate s tím holky zkušenost? Nač se mam připravit? 😲

rezni
26. zář 2015

Ahoj holky můžu se přidat. Chodím do Reprofitu v Brně

moni34
26. zář 2015

ahojky, čeká tě ivf nebo ket? my jsme se pustili opět do boje a čeká mě ket, v úterý mám 1. UTZ

ninanela
27. zář 2015

@moni34 Přeji vše dobré od začátku!!!!

rezni
27. zář 2015

@moni34 ahoj čekám na MS a začnu píchat. Je to moje 4 IVF. U mě je problém ,že mám špatné vajíčka jsou staré a málo. Chodím za Dr. Koudelkou. Je vážně skvělej. Je to moje druhé CAR před tím jsem byla v Heliosu ☹ jinak já bohužel ,KET nikdy neměla. Jednou nebyl ani ET. Jestli se nepletu když jdeš na KET tak sleduji sliznici jestli roste ? Tak držím pěstě, aby byla ukázková 😝

kejt29
27. zář 2015

@rezni taky jsme chodili ke Koudelkovi a velka spokojenost. Clovek ma pocit, ze dela fakt maximum. Drzim moc palce, at uz to vyjde, u nas je problem jen u manzela a stejne se dlouho nedarilo. Vyslo az 3IVF a celkove sedmy transfer...Hlavni ale je, ze to jednou vyjit musi!!!!

moni34
27. zář 2015

@ninanela moc děkuji 🙂
@rezni máme mrazáčky ze 4.ivf a máme darovaná vajíčka, měla jsem při stimulaci nejvyšší dávky a dělaly se mi bulky v prsech, tak jsme šli teď do darovaných. 2x jsem předčasně porodila, přišla jsem o dvojčátka ve 24.tt a teď v červnu o syna v 26.tt, tak snad budu mít tentokrát štěstí. Sledují sliznici, jestli roste, bude to v nativu, takže nemám žádné hormony, dali by mi je, jen kdyby nerostla sliznice, no doufám, že naroste 😉 Držím palce, abys měla taky štěstí a zadařilo se 😉

rezni
27. zář 2015

@kejt29 tak to je super🙂 já měla bohužel je transfery 2. A přitom co čtu ,tak to málo komu vyjde hned 🙄

@moni34 tak klobouk dolů. Jsi neuvěřitelný bojovník. Vážně ti přeji z celého srdce, aby se to tentokrát podařilo a miminko se narodilo až v 40 týdnu. Já se tady hroutím,že jdu do 4 IVF 🤐 hodně ale opravdu hodně štěstí ti přeji

handous1
27. zář 2015

Ahoj holky, ráda se k vám přidám jsem po neúspěšném 2 IVF musím přiznat že to dost špatně beru. Při prvni stimulaci jsem si také pichala nejvyšší dávky hormonů které jsem snášela velmi špatně. Když vás tady čtu jak bojujete a co máte některé z vás už za sebou tak máte můj obdiv a já dostanu sílu jít dal a nevzdavat to.

@moni34 jsi velmi silná žena a jak píše rezni neuvěřitelný bojovník . Moc ti držím palečky aby se ti to povedlo.

@rezni tak mi jsme na tom stejně taky chodím k dr. Koudelkovi a můj problém je také špatné a málo vajíček. ☹ bylo mi doporučeno z předešlého car kde máme 2 mrazačky ,že než půjdu na ket tak si nechat udělat laparoskopii a hysteroskopii a tak mě op. čeká v říjnu. Přeji ti hodně štěstí a ať se tentokrát zadaří.

rezni
28. zář 2015

@handous1 tobě taky přeji aby se ti za dařilo. S Koudelkou se nám určitě povede🙂

moni34
28. zář 2015

@handous1 vůbec se nedivím, taky jsem neúspěchy po každém ivf špatně zvládala a hormony jsem snášela strašně špatně, rozhodně se nevzdávej, miminko za to určitě stojí a jednou se to musí podařit, budu držet palce, ať ti laparoskopie dopadne dobře a mrazáček se pak krásně zavrtá 😉
@rezni děkuji moc, nic jiného než bojovat mi nezbývá, taky jsem se hroutila, každý pokus je hodně náročný a neúspěch hodně bolestivý, no budeme doufat, že se na nás taky štěstí usměje 😉 držím palce 🙂

rezni
28. zář 2015

@moni34 určitě to tentokrát dopadne dobře. Vážně věřím ,že tentokrát je ředa na tobě 😀 a za chvilku ti budeme všechny tady držet palce i na nohách aby vše dopadlo tak jak má 😀

cermi77
28. zář 2015

@moni34 z celeho srdce preji hodne stesti a zdrave miminko !!! Jsi uzasna, ze se nevzdavas, moc ti preju, at je tenhle transfer uspesny 😵

moni34
29. zář 2015

@cermi77 moc děkuji 🙂
Dneska jsem byla na UTZ a transfer nebude, sliznici prý mám jen 8mm, což by prý až tak nevadilo, ale namám folikul, tak mi nemůžou píchnout Pregnyl, a to je prý problém, protože bez Pregnylu si prý tělo nebude myslet, že je těhotné. Vůbec jsem netušila, že pro transfer je nutný folikul, takže jsem z toho zklamaná a rozčarovaná 😒 Takže zase za měsíc...

soleilll
29. zář 2015

@moni34 To je divný, já neovuluju a před KETem myslím folikuly vůbec neřešili... Ale určitě ví, proč to dělají. Obrň se trpělivostí a hurá na další měsíc. Určitě bude super mít letní dítě. 😉

sikulik
29. zář 2015

@moni34 to je mi líto, že to teď nevyšlo, budu držet všechny pěsti, aby ses dočkala příští měsíc. Také je pro mě novinka, že při KETu musí být folikul. To jsem ještě neslyšela.......DRŽ SE!!! Příště to určitě vyjde!!! Kdo se nevzdá, dočká se 😉

rezni
29. zář 2015

@moni34 tak to je mě taky líto,ale na druhou stranu vědí co dělají a určitě chtějí ,aby to bylo vše v pořádku. Moc dobře vím jak dokáže být měsíc dlouhý. Přeji ti aby ti to uteklo

moni34
29. zář 2015

@soleilll @sikulik holky moc děkuji 🙂 hledala jsem na internetu a našla, že je to tak, věřím jim a vím, že vědí co dělají, jen mě to zaskočilo, netušila jsem to, protože se mi to ještě nestalo. Už jdu potolikáté a pořád je pro mě něco nové. Nechci se vzdát, ale mám strach, abych se nedočkala dřív než miminka důchodu 😀
@rezni no jo, je to dlouhé , pořád jenom čekání, ale nedá se nic dělat, tak teď budeme čekat na MS obě 😉 Nebo už jsi to dostala?