Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

myskat
26. lis 2015

holky, je to tak, že v den OPU dává i Váš partner sperma k oplodnění, nebo tam jede jiný den?

rezni
26. lis 2015

@myskat ano je to tak. Druhý den ti řeknou které vajíčko se podařilo oplodnit a pak čekáš 3-5 dni na transfér🙂 no a pak na test

handous1
26. lis 2015

@moni34 kéž kdyby si měla pravdu . Já jsem to nedostala protože si myslím že to mám nějak rozhazeny. Minulý měsíc po operaci jsem to dostala o týden dřív tak fakt nevím kdy ma mrcha dorazit dělá si co chce a já si taaaak přeju at neodrazí.... Dneska jsem na krvi nebyla ale zítra ráno a pak ten telefonát už teď se třesu jak sulc. Dneska se rozhodně moc nevyspim jsem tak negativně naladěna no hrůza. Chce se mi brečet . V dobrý výsledek moc nevěřím ale i přesto doufám na zázrak. Ach jo !
A ty už jdeš příští pátek na ket tak to je super jak to rychle uteklo..... přeju ti z celého srdce ať ti to dobře dopadne !!!!!
@rezni Děkuji . Já jsem fakt dílo misto toho abych si testik udělala a pak věděla na čem jsem tak to prodlužuji co nejdéle mohu . A jen malé pomyšlení na test a dělá se mi špatně .😱

moni34
26. lis 2015

@rezni děkuju 🙂 přesně, těším se a mám obrovský strach, ještě že budou vánoce, budu péct cukroví, tak mě to rychleji uteče...
@handous1 taky má poslední dobou rozhozenou mrchu, ale po neúspěšném transferu dorazí naprosto přesně, to prodlužování chápu, taky bych tentokrát chtěla vydržet, ale nevím nevím 🙂 Ale vždycky doufám do poslední chvíle, říkám si, že na slzičky je vždycky času dost 😉 Budu na tebe zítra myslet a držet všechny palce 🙂 🙂 🙂

handous1
27. lis 2015

@moni34 děkuji.

soleilll
27. lis 2015

Děvčata, i když se tu poslední dny a týdny řeší trochu jiný témata (personální změny v RF atd.), chtěla bych tímto potvrdit, že jim tam hezké a zdravé holky opravdu jdou. Když všechno bude probíhat, jak má, jednu budeme mít na konci května doma.
Opět opakuju, že všem, co jsou "v processu", moc a moc držím palce a přeju hodně trpělivosti!

eliotka1
27. lis 2015

@soleilll Juuu, to jsou krásné zprávy! Moc gratuluji! 🙂

myskat
27. lis 2015

@soleilll no, paráda!!!!

delfi75
27. lis 2015

@soleilll obrovská GRATULACE!!!!!!!

soleilll
27. lis 2015

@eliotka1 @myskat @delfi75 Díky moc, ale víte, jak to je - ještě je před náma hooodně času, než si budu jistá, že je všechno OK. Teď podruhé jsem z toho všeho daleko víc vycukaná. 🙂

delfi75
27. lis 2015

@soleilll vím, vím, jsem nervní stále🙂 ale už máte i po screeningu, ne?

soleilll
27. lis 2015

@delfi75 Jasně, včera u Vlašína, bez toho bych tu informaci nikde nezveřejňovala. Ale jsou věci, který ani na NT+ nezjistí a furt mě ještě 2/3 čekají. Prvně jsem byla daleko víc nad věcí a brala všechno, jak přicházelo, teď nějak moc přemýšlím. 🙂

78marcela
27. lis 2015

@soleilll gratulka😀 ja chci taky jeste jednu..i kdyz me ta co mam prave ted nechce spat a stoucha me do bricha a rve baú vzdy kdyz ji vypadne dudlik..

rezni
28. lis 2015

@soleilll to je nádhera🙂 a maličká bude pěkně na jaro

rezni
28. lis 2015

@handous1 S tím testováním ti rozumím , ja vždy testila a rvala řvala. No k ničemu to není. Tak co , počkat si na krev je podle mě dobrá možnost

lleap
29. lis 2015

Ahoj holky, před časem jsem se tu ptala, jestli měl někdo velké bolesti břicha při vkládání utrogestanu. Nedalo mi to, a tak jsem četla a četla a když už to nebylo k vydržení, tak jsem nakonec do RF zavolala a bylo mi potvrzeno, že zřejmě trpím OHSS, které se mi projevilo až po ET. Dr. mi doporučil vydržet, že je to vlastně dobře a dnes jsem konečně měla 2 // 🙂 Začínám se pomalu radovat, i když velmi opatrně, vím, že se může pokazit ještě spousta věcí.. ale drží mě to nad vodou .... Jestli to měl někdo podobně jako já, může mi napsat, jak dlouho mě OHSS bude asi ještě provázet? 😒 díky

rezni
29. lis 2015

@lleap ahoj to je super , já nikdy // neměla a OHSS taky ono ze 2 vajuch to nehrozí 😢 chtěla jsem ti prostě pogratulovat. Kolikátý si den po transferu a kdy jdeš na krev?

lleap
29. lis 2015

@rezni Dneska jsem 10 den po ET, měla jsem 9 krasavců, nakonec 6 postoupilo do dalšího kola, takže mám ještě 5 mrazáčků 🙂 Z toho jsem úplně paf..... proto mě vůbec nenapadlo, že bych mohla mít po ET ten OHSS, protože po odběru vajíček mi nic nebylo. Ale prý se to může stát až po ET. Tak to musím nějak vydržet... Krev mám ve čtvrtek 😉

soleilll
29. lis 2015

@lleap To je super výsledek, tak se drž dál! Taky jsem nikdy neslyšela, že by se hypertimulace objevila až po ET, vždycky po OPU, ale je to jasný důkaz, že každý tělo reaguje jinak. Každopádně mně taky říkali, že OHSS je"dobře" a že je větší šance, že se pokus povede (a byla to pravda). U mě trval asi týden. Šetři se, hodně pij a myslím, že i trocha pohybu typu lehčích procházek pomáhá.

myskat
30. lis 2015

Holky, jste na tom některá tak, že na léčbu, jak dlouhým, tak krátkým protokolem reagujete dobře, odběr okolo 15 ooctů, ale ani jeden z nich není k oplodnění vhodný?

moni34
30. lis 2015

@soleilll moc moc gratuluji 🙂 🙂 🙂
@rezni měla jsem OHSS a to jsem měla jedno jediné vajíčko 😉
@handous1 tak jak jsi dopadla?

soleilll
30. lis 2015

@myskat Co to znamená, že "není vhodný k oplodnění"? Není zralý nebo není kvalitní? Pak by tomu zjištění měli přizpůsobit další léčbu, ne? Já se setkala jen s tím, že třeba 1/3 z odebraných se nepodařilo oplodnit nebo rychle skončily dělení, takže ztráty byly velké. Ale ani jednou jsem neslyšela, že by byly nevhodné.

myskat
30. lis 2015

@soleilll nejsou zralé a když zralé jsou, tak nemají takovou kvalitu, aby byly vhodné k oplodnění... 😢

handous1
30. lis 2015

@moni34 tak nám to opět nevyšlo ☹ ach jo nevim jak nabrat sílu a energii abych mohla jít dál.....

handous1
30. lis 2015

@rezni ono je to jedno jestli se testuje nebo ne ten konec je vždy stejný při negativním testu že to člověk stejně pak obreci ... jen mě to trvá o něco déle....

rezni
30. lis 2015

@lleap myslím že můžu klidně gratulovat. Krev nekrev 🙂

rezni
30. lis 2015

@handous1 tak to je mě líto. Kolikátý pokus? Máš mražáčky ?

rezni
30. lis 2015

@myskat ty jo a řekli ti proč se to děje???

rezni
30. lis 2015

Holky asi jsem to už tady psala,ale má někdo zkušenosti z DV. Zítra jdu na konzultaci za Koudelkou. Mám dárkyni a zítra si jdu pro info. Mám strach, musí mě to prostě tentokrát vyjít. Je to poslední pokus a že jich bylo ☹

soleilll
1. pro 2015

@myskat Nechápu, jak ti můžou naplánovat stimulační protokol tak, že neodeberou zralá vajíčka! A pokud se to děje opakovaně, tak by s tím měli něco dělat, sakryš.
@handous1 Pokud to chceš, sílu v sobě určitě najdeš! Jen to možná chviličku potvrá, než se člověk otřepe z neúspěchu.
@rezni Nevěš hlavu, já měla "poslední" pokusy tři. 🙂 Jak jsem psala výše - pokud to fakt chceš, tak to podstoupíš znovu a znovu, dokud se úspěch nedostaví. A on přijde.