Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

moni34
5. únor 2016

@drndapetka to já jsem to dostala vždycky, i přes léky. Volala jsem do RF, tak můžu vysadit, jestli chci tak můžu na krev, ale to už je zbytečné. Příště asi budu mít větší nervy, protože je to poslední, kdyby to nevyšlo, tak možná zkusíme ještě jedno IVF, ale zase budeme čekat na dárkyni a straší mě ten můj věk, přece jen mi bude 41. Nechce se mi to vzdát, když už bojuju 10let, ale je mi už hodně, no uvidíme... A co ty? Už máš výsledek krve?

misha83
5. únor 2016

@drndapetka jééé, moc ráda čtu, že druhátko hlásí //. Držím moc pěsti 🙂

drndapetka
5. únor 2016

Ty jo, tak doufám, že jsem rozuměla sestřičce v telefonu dobře, protože dnes je na 12. den po KET hcg 1267, což je strašně mooooc na to, že jsme měli jen jedno embryo nebo ne??? S dcerkou jsem měla ve stejnej den 784, což je fakt rozdíl.

drndapetka
5. únor 2016

@misha83 děkuju beruško 🙂 A co vy? Jak bojujete? Zkusíte to ještě? 😉

misha83
5. únor 2016

@drndapetka O Vánocích jsme se rozhodli, že ano. Akorát už jsme jinde, odešli jsme se Štelclem. Doufám, že to vyjde. 1.3. máme transfer.

drndapetka
5. únor 2016

@misha83 jů, tak to moc držím pěsti, ať to klapne 😉 Kampak Štelcl utekl?

moni34
5. únor 2016

@drndapetka gratuluji, to je krásná hodnota hcg 🙂

drndapetka
5. únor 2016

@moni34 děkuju 🙂 Je až moc vysoká. Holky mě straší dvojkama 😀

misha83
5. únor 2016

@drndapetka do Reprogenesis.

fidac
5. únor 2016

@misha83 jak jste spokojení???

delfi75
6. únor 2016

@drndapetka gratulace!!!!!! Neboj, já jsem měla přes 1300 a také jedno 🙂

carlik
6. únor 2016

@moni34 hodně ti není 😉 já s RF porodila svou první holčičku ve 42,5 letech 😉 a taky jsem bojovala dlouho se svým matrošem, ale bohužel kvalita asi špatná, takže DV se vyplatilo 🙂

sikulik
6. únor 2016

@moni34 moc mě to mrzí, ale ten váš človíček na vás stále čeká a třeba je to právě ten poslední mrazáček 😉 . Stará nejsi, koukni na diskuze holek, co se snaží i po čtyřicítce. Nevzdávej to, 100% se dočkáš, všechny, co to zde nevzdaly, se dočkaly. Držím ti vše, co mám!!!

@misha83 také jsme odešli za Štelclem, i když už "jen" na gyndu, táhnem to spolu už víc jak 10 let 😀 a přišla jsem za ním i do Reprofitu 🙂

@delfi75 jak je? 😉 Chodíš do práce nebo máš rizikové? Už se ti to pěkně krátí 😉 a za chvíli budeš drandit s kočárkem 🙂

@drndapetka gratuluju, no jsem zvědavá, jestli to nebudou dvojky 😉

sikulik
6. únor 2016

@moni34 ještě jsem ti chtěla napsat, já taky všechny tři první pokusy vždy začala krvácet i přes utroš. U 4. pokusu mi Štelcl zkusil přidat estrimax a zadařilo se

delfi75
6. únor 2016

@sikulik ahoj, no, nějak to letí!!! kdybych chodila do práce, tak už mám i po porodu, jsem od září doma a mám klid 😀 v pohodě jsme nakoupili, nachystali pokoj a už jen vyprat a vyžehlit a čekat 😉

@moni34 podívej se na můj věk 😀

misha83
6. únor 2016

@fidac v Reprogenesis? Pokus tam rozjíždíme, je to nase treti klinika, takze srovnani mame a jsme spokojeni moc. Ale pro nas je podstatne, ze je tam Stelcl. On je zaroven i muj gynekolog, diky nemu mame syna a jeho pece v tehotenstvi byla nadstandardni. Takze pro me neni ani tak podstatna klinika, jako lekar. Nemuzu si stezovat, je to tam vic v klidu, nez v Reprofitu. Reprofit je jednicka, ale samozrejme diky tomu hodne klientu. Vadi mi treba detaily, jako vyseteovaci lehatko primo v ordinaci, ne oddelene jako v RF. Ale to bylo treba i v Unice.

misha83
6. únor 2016

@sikulik taky k nemu chodim i na gyndu 🙂.

cermi77
6. únor 2016

@drndapetka jéé, gratuluji 🙂, hodnota super, dvojek bych se nebála, já měla přes 2000 jednotek 12.den po KET, jen mě upozornili, že je možnost, že se embryo rozdělilo, ale nee, byla jedna 😉, držím pěsti, jen tak dál !!!

drndapetka
6. únor 2016

@cermi77 děkuji moc 🙂 Teď už jsem klidnější. Je málo holek, který mají hcg nad 1000 12. den po KET, většinou se pohybují okolo 500, tak jsem z toho byla trošku paf 😀

soleilll
8. únor 2016

@drndapetka Tak jsem se koukala do zápisků a já měla 13. den po transferu hCG 540 (po miniIVF), takže to je určitě v pohodě hodnota. Mimochodem jsem byla na krvi v pátek ráno a výsledky byly asi za 2 hodiny. (To jen, jak se tu řešilo, jestli dělají testy i v pátek.)

drndapetka
8. únor 2016

@soleilll jojo, zjistila jsem pak od sestřičky, že mají 2 svozy krve, jeden je v 10:30 a výsledky kolem 14 hodiny v ten den, druhý svoz je po 12 hod a výsledky kolem 17 hod ale to tam už nebývají, proto dávají pacientkám které došly na krev později jak v 10 až druhý den 😉

evulatko
8. únor 2016

@misha83 a bavili jste se se Stelclem, proc vlastne odesel?🙂

fidac
8. únor 2016

@evulatko myslím, že málokterý doktor by to vykládal...ale někdo tu psal, že kvůli změně vedení v RF atd...

misha83
8. únor 2016

@evulatko ano bavili, ale nechci to sem psat 😉. Nicmene nic hrozneho v tom nebylo, proste potreboval zmenu.

lenikka
8. únor 2016

@misha83 mohla bych se zeptat, když máš srovnání, Reprofit a Reprogenesis jestli je Reprogenesis dražší? Nemají totiž zveřejněný ceník.
My máme z Reprofitu holčičku, byli jsme tam moc spokojeni, ale hlavně jsme byli spokojeni se Štelclem a teď pořád váhám , jestli za ním přejít nebo zůstat v RF.
O Reprogenesis jsem slyšela že je to tam cenově někde jinde, tak bych si chtěla udělat trošku představu.
Pořád nevím podle čeho se rozhodnout ☹

misha83
9. únor 2016

@lenikka Můžu porovnat minimálku a pokus s DV a oboje je cenově srovnatelné s RF téměř na korunu. I Štelcl mi říkal, že jsou ceny podobné obecně. Třeba RF teď pokus s DV zdražil, resp. nechal cenu, ale vyškrtl z toho mražení, což dřív bylo v ceně toho pokusu s DV.

Jak se rozhodnout moc neporadím. Já jsem RF velmi vděčná za vše, ale prostě Štelcl je pro nás velmi důležitý, jak profesně, tak lidsky.

evulatko
9. únor 2016

@misha83. to je jasne, takzdy potrebuje sem tam zmenu.-))) Jen me tehdy prekvapilo, ze zmizel ze dne na den a ani pacientkam nic nerekl.

emada
9. únor 2016

Koudelka také odchází z Reprofitu.

evulatko
9. únor 2016

@emada,to jsem pekne prekvapena a kam jde?To tam za chvili nebude nikdo,kdo tam byl pred par lety...

lenikka
9. únor 2016

@misha83 moc děkuji.
No právě, Štelcl je opravdu dobrý, a nějak vnitřně cítím, že nám přinesl štěstí a malou máme díky jemu a když půjdu k jinému dr. tak to nevyjde ☹ Vím, že je to blbost, ale kdo miminko hrozně moc chce a nejde to a podstupuje IVF a podobně, tak chce aby to vyšlo a každou blbost řeší, jestli to a to udělal dobře nebo to měl udělat jinak. Určitě víš jak to myslím. Tak se budeme muset nějak rozhoupat a rozhodnout.