Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

akris123
27. dub 2016

Ahoj, vyšetření průchodnosti s kontrastní látkou jsem absolvovala. Vyšetření proběhlo zcela bez problémů, i bez bolesti. Dala jsem si tedy jeden prášek proti bolesti - preventivně a pak jsem se někde dozvěděla, že je lepší to vyšetřovat s částečně plným měchýřem. Prostě nejít předtím těsně na wc. Tak jsem to dodržela a bylo vše v pořádku. Bohužel mi po zákroku dali preventivně antibiotika a pak jsem musela docela dlouho bojovat o rovnováhu v trávícím traktu. S výběrem látky nepomohu, na výběr jsem neměla...celé to stálo něco kolem 1500 Kč.

svpavla
29. dub 2016

Ahoj holky, můžete mi poradit? Potřebovala bych poslat email Otevřelovi, je to příjmení zavináč reprofit?

delfi75
29. dub 2016

@svpavla písnu IP

jennyy12
4. kvě 2016

Ahoj....holky, máte, prosím někdo nějaké zkušenosti s paní doktorkou Grossmanovou na gynekologii v Reprofitu??? Právě k ní přestupuju o mé gyndařky se kterou nejsem spokojená. Moc děkuji za názory

mirja85
4. kvě 2016

@jennyy12 je to má dr, ale byla jsem u ní jen 1x na preventivce, kde jsem jí řekla, že se snažíme otěhotnět a nejde to, i když nám původní dr dělal testy+spermio - vše OK. Nezabývala se mnou dále a odeslala o patro výš (CAR). Dělá klasickou gynekologii a je prý dobrá na UTZ, ale jestli máte nějaký "problém" s otěhotněním, nic od ní nečekej. Jestli řešíš pouze prohlídky, tak asi OK, nemůžu soudit po 1 kontrole. Ale je milá a vše zodpoví.

jennyy12
4. kvě 2016

@mirja85 děkuju za odpověď. My právě chodíme o patro výš, kde se léčíme s neplodností, ale potřebovala jsem změnit klasickou gynekoložku a mít to tak všechno pod jednou střechou (to nebyl ten hlavní důvod) 🙂 .....moc díky za názor....každopádně v RF podstupujeme v červnu naše první IVF

jennyy12
4. kvě 2016

Ráda bych se k vám holky přidala. Bude to naše první IVF a jsem nervozní jak plavky v zimě 🙂

mirja85
4. kvě 2016

@jennyy12 nemáš zač, já taky šla, že co kdyby náhodou, tak mít gyn + car v 1 je OK. A ono jo. My teda zatím z nevysvětlitelné příčiny nic, ani 4 IUI, ale v červnu máme konzultaci jak dál, tak uvidíme.... tobě přeji hodně štěstí!!! tfuj tfuj!

jennyy12
4. kvě 2016

@mirja85 A ke komu chodíš na konzultace do RF?? My k dr. Vránovi. Je moc fajn a líbí se mi jeho přístup. Už jsme prošli Heliosem, Obillňámek a za mě RF nej. My máme problém u manžeĺa se spermiem, ale nijak zásadní....už se snažíme 6 let

mirja85
4. kvě 2016

@jennyy12 k dr. Pospíšilové. Vrána mi dělal průchodnost a musím ti dát za pravdu, moc vysvětloval a byl šetrný, pořád se usmíval. Vrána dělá i normální gyndu - když jsem se objednávala do RF na gyn., tak mi ho nabídli. Nezkoušela jsi se ho zeptat? My byli taky v Heliosu, ale jen protože jsem tam chodila na gyn. a dr mi dělal veškeré testy + manželův spg a na konzultaci výsledků nás odeslal k Texlovi. Ale nemám na něj/Helios nějaký názor, naše výsledky byly totiž OK, manža dárce, takže nám řekl, že do 3 měsíců max jsem v tom a je to rok a půl a nic... my se snažíme 3 roky, i když ten první byl takový laxní, takže 2, kdy se sleduji a půl roku v RF (3x folikulometrie+pregnyl a samo doma, 4x IUI). 6 let ty brďo, to je děsný, zvlášť, když taky problém +- žádný. Co máte za sebou vy?

jennyy12
5. kvě 2016

@mirja85 Ja jsem akorat pul roku pichala Pregnyl a sex na cas a pak 2 mesice v tom s Clostylem a nic. Doktor naznal, ze je to paprosto zbytecny do me ty hormony cpat, ze to vubec nepotrebuju. By nekdo mel uz vymyslet nejaky prasky pro chlapi na ty jejich mrsky at jsou O.K. No, ne 🙂 ??? Ja UIU nechtela, prislo mi to zbytecny. I sam doktor rekl at jdeme rovnou do IVF, ze je to strata casu. Uz nejsem nejmladsi...

mirja85
6. kvě 2016

@jennyy12 Taky si říkám, že my pořád do sebe něco cpeme a oni jen přijdou-odevzdají a čau 🙂 já jsem to měla taky nastavené, že jsem věřila, že se povede doma s Pregnylem, když nemám ten "žádný" problém, ale nic. Pak jsme se domluvili na IUI, to byl zase manžel 100% přesvědčený, že vyjde. Teď bychom mohli ještě 2x, ale nevím, jestli nejít už do IVF.. Manža moc nechce - kvůli tomu, co bych měla podstoupit (injekce/hormony/narkóza..). Doktor mi zase říkal, že úspěšnost IUI se počítá až od 3. pokusu, tak nevím. Každopádně 3.6. jdeme k Pospíšilové se pobavit co dál a asi budu chtít obnovit můj HP (2 roky starý) + další testy jako imuno a genetika, no uvidíme, jak se k tomu postaví. Ale co tak čtu, tak je spousta párů zdravých a nic, to moc nepřidá..

delfi75
8. kvě 2016

všechny zdravím a s radostí oznamuji, že RF má na světě další miminko - holčičku!!!!

kejt29
8. kvě 2016

@delfi75 moc gratuluji!!! Je to dlouha cesta, ale stoji za to 😉 Preji hodne zdravicka 😉

delfi75
8. kvě 2016

@kejt29 děkujeme, cesta hodně trnitá 🙂

78marcela
8. kvě 2016

@delfi75 a co fotecka? Jsem zvedava..

delfi75
8. kvě 2016

@78marcela máš ji🙂

78marcela
8. kvě 2016

@delfi75 jojo,psala jsem ti i sms...je prekrasna..😉 😵

moni34
8. kvě 2016

@delfi75 jůůů moc moc gratuluji k holčičce, vám oběma přeji, ať jste zdravé 🙂 🙂 🙂

delfi75
8. kvě 2016

@moni34 děkujeme!!!! a Tobě hodně štěstí!!!

mummy88
8. kvě 2016

Ahoj holky, jsem v 11. týdnu po ivf. Příští týden jdu ráno do rf na krev a domlouvat první screening, protože jsem tam přešla rovnou na gynekologii ke Vránovi. Nevíte , jak to chodí? Doufám, že mi udělá ve středu i utz, jinak se prostě vetřu 😀. Ty 4 týdny od poslední prohlídky jsou nekonečný. 🙂 Držím všem pěsti. 😵

soleilll
8. kvě 2016

@delfi75 Gratuluju a přeju hodně zdraví! 😉

soleilll
8. kvě 2016

@mummy88 To těžko říct, když se to termínově kryje s tím screeningem.

handous1
8. kvě 2016

@delfi75 také se přidávám ke gratulaci !!!! Hodně zdravicka a spoustu krásných chvil s vaší holčičkou !!!

misha83
8. kvě 2016

@delfi75 hrozne moc gratuluji 🙂.

lenka27
8. kvě 2016

@delfi75 preji jen to nej a moooc gratuluji

77hanivi
9. kvě 2016

@delfi75 Ahojky,taky moc gratuluji. Přeju hodně zdravíčka a maličká at vám dělá jen samou radost 🙂

delfi75
9. kvě 2016

@soleilll děkujeme, ať Ti ten konec také uteče 🙂

delfi75
9. kvě 2016

@handous1
@misha83
@lenka27
@77hanivi
Holky, moc a moc děkujeme!!! stále tomu nemůžu uvěřit🙂

soleilll
9. kvě 2016

@delfi75 Poslední týden jsem pořád nakukovala do tvýho profilu a jak ses teď odmlčela, zavětřila jsem, že už je to asi tady. 🙂 Ani jsem nevěděla, že čekáš holku - neznám nikoho, kdo by měl z RF kluka. I my si tam šli pro holku, tak snad se to potvrdí. 😀