Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

soleilll
6. črc 2016

@ivka3901 Věřím, že budete silní. Děti nejsou jediným smyslem života a zcela určitě se dá žít velmi pěkně a spokojeně i bez nich. Dejte si pauzu, načerpejte síly, odpočiňte si. Dovča a relax vám pomůžou... A pak se rozmyslete, co dál. Určitě budete moc šťastní, i když vám to možná teď nepřijde...

moni34
7. črc 2016

Ahoj holky, dneska jsem testovala, jsem 10.den a je tam druhá čárka, není jako ta kontrolní, ale skoro stejná 🙂 zítra jdu na krev, tak snad...bojím se radovat...

mikula77
7. črc 2016

@moni34 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tfuj,tfuj,tfuj,kojícï bacily letííí

evikos
7. črc 2016

@moni34 To je super 🙂 .Parádní zpráva.

jennyy12
7. črc 2016

Holky, muzu mit prosim doraz na kolikaty pokus IVF nebo KET se vam v Reprofitu zadarilo // ?? Mame za sebou 1. neuspesny ET a v srpnu chci jit na KET. Prijde mi, ze snad nikomu to nevyslo na poprve. Diky za reakce

delfi75
7. črc 2016

@moni34 👍 😍

delfi75
7. črc 2016

@jennyy12 ahoj, byly i takové,kterým to vyšlo hned, neboj!

evikos
7. črc 2016

@jennyy12 Nám se zatím nepodařilo 6x

ivisek17
7. črc 2016

@jennyy12 my první IVF, první et a v prosinci čekáme holčičku 😉

handous1
8. črc 2016

@jennyy12 já mám za sebou 4 IVF jednou z toho bylo zamlkly těhotenství a teď jsem znova těhotná dutinku mám dokonce mi doktor uz vystavil tehotenskou prukazku a čekám na další ultrazvuk kde by mělo být už srdíčko. Dost jsem nervózní po předešlé zkušenosti a tak se ani zatim nedokážu ani tak radovat.

handous1
8. črc 2016

@moni34 to je fakt úžasná zpravicka nadale držím všechny✊!!!!

moni34
8. črc 2016

Holky všem moc děkuji, dneska jsem byla na krvi, hcg je 437 a jsem 11.den, brečím štěstím, ale tak moc se bojím, aby to tentokrát dopadlo dobře...
@handous1 držím palce 🙂 já si na průkazku počkám, můj doktor vystavuje až po 13tt

handous1
8. črc 2016

@moni34 to je suuuuper !!!! Teda moni padá slza ta tvoje zpravicka mě dostala ..... těším se moc s stebou 🙂 Moni měli jsme to hodně podobné 😉

evikos
8. črc 2016

@moni34 Moni,moc gratuluji.Můžu se zeptat,jak to probíhá s tím darovaným vajíčkem?Partnera jsem už taky konečně přesvědčila a začátkem října jdeme na to. Užívala jsi hormonální antikoncepci na sjednocení menstruačního cyklu s dárkyní?Nebo jak to je...Děkuji.

soleilll
8. črc 2016

@moni34 To je fakt parádní zpráva! Můžeš zkusit testnout ovulačním testem - ten mi svítil daleko dřív a víc, než klasický a bylo to tam. 🙂 Jak jsem psala výše - gratulovat budu až na jaře, protože je to ještě hodně dlouhá cesta... Tak moc držím pěsti!
@jennyy12 Napoprvé to opravdu vyjde málokomu a nezávisí to na pracovišti. Objektivně je jen asi 30%-ní šance v každém pokusu, že to klapne. První je navíc víceméně testovací, jak tělo reaguje na hormonální stimulaci. Mně to v RF vyšlo na druhé miniIVF, ale první dítě bylo až na 3. plný IVF (jinde) a před RF jsem měla ještě 2x neúspěšný KET. V součtu tedy 3x IVF + 2x miniIVF + 2x KET = 2 děti. Drž se a buď trpělivá, dřív nebo později se zadaří!

78marcela
9. črc 2016

@moni34 wow, super,tak jen tak dál, paráda, krásná hodnota😉

78marcela
9. črc 2016

@jennyy12 napoprvé to vyjde málokomu,presne jak píše @soleilll
U nás 1 ivf, že kterého byl 1et a 5 ket. Celkem tedy šest transferu.

78marcela
9. črc 2016

@moni34 mám velikou radost.. 😵 😵 😵

Už se nemůžu dočkat, až si taky půjdu pro další Mimi..😉

moni34
10. črc 2016

holky prosím poraďte mi, v pátek navečer jsem začala trochu špinit, ale jen sem tam, takové malinké narůžovělé flíčky na intimce, nebo na toal. papíře, včera už to bylo skoro celý den dobrý, jen sem tam a dneska zase to jsou takové jako vlásek z krve, promiňte, nevím jak to líp popsat, ale mám pěkné nervy, mám být v klidu, nebo co mám dělat?

soleilll
10. črc 2016

@moni34 Hlavně zůstaň v klidu. Já zašpinila přesně v den, kdy jsem šla na krev. Do té doby všechny testy pozitivní, ale myslela jsem, že dostanu infarkt, když jsem v průběhu čekání na odběr krve na WC zjistila, že špiním! A teď to tu spí. 😉 Jestli se to nestupňuje, bude to jen reakce překrvené sliznice. Kdy jdeš na krev nebo na UTZ? (Jinak teda když budu naprosto realistická, tak samozřejmě v téhle fázi je těhotentství "buď-anebo" a nikdo to nemůže ovlivnit...)

delfi75
10. črc 2016

@moni34 a nechceš zavolat do CARu,vetsinou se navyšuje Utrogestan...

handous1
10. črc 2016

@moni34 taky bych na tvém místě zavolala do caru.

moni34
10. črc 2016

@soleilll nestupnuje se to, skoro cely den nic, zitra se budu objednavat na kontrolni hcg na stredu
@delfi75 @handous1 psala jsem email doktorovi hned mi odpovedel, mam pry lezet a uvidi se, utrogestan beru 4-0-4,takze navyseni uz moc nejde.
Vim, ze je to ted bud a nebo, testy jsou zatim porad pozitivni, tak uvidim, ale dekuju za rady

delfi75
10. črc 2016

@moni34 Tak ještě 2 v poledne by šly ... popř.pixhnout Agolutin... každopádně se drž!!!

berblin
10. črc 2016

@moni34 u prvního těhu jsem špinila celý první trimestr. Kromě utrogestanu jsem si pak od 8tt píchala každý třetí den agolutin. Hlavně nestresovat.

moni34
10. črc 2016

@delfi75 to asi šly, možná si to nechávají na později, nevím...snažím se myslet pozitivně a přemlouvám fazolku, ať u mě zůstane...
@berblin to je právě hrozný, že to vůbec nic nemusí znamenat, ale taky může...

handous1
11. črc 2016

@moni34 drž se ! Když spineni nesili tak je to dobrý ale šetří se hezky lež a mysli pozitivně. 🍀💜

moni34
13. črc 2016

Tak dneska jsem mela hcg pres 4000, ale porad spinim, vzdycky na toal.papire je trocha jasne krve, zitra jdu na UTZ, tak snad se dozvim, co se deje. Musim lezet a to je teda na zblbnuti, o to vic nervy pracuji, ale co se da delat.

jennyy12
13. črc 2016

Holky, dělali vám v RF imunologii a genetiku ?? Máme za sebou 1. IVF: ET - neúspěch a máme jednoho sněhuláka a chtěla bych, aby nám ty vyšetření udělali před KETem. Bude to k něčemu, když už máme embrijko v mrazáku?? Chtěla bych jít na KET v srpnu. Díky

sikulik
13. črc 2016

@moni34 tak člověk sem pár dní nemá čas nakouknout a tady tak náááááádhernáááá a SUPER zpráva!!! 😀 Hrozně moc gratuluju a přeju ti, ať máš krásné a bezproblémové těhotenství za to všechno, co jsi musela prožít!!! Drž se!!!