Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
15. říj 2010

Kráásné ránko tak všem na utz dneska držííme
u nás nic nového je mě tak nějak stejně tak uvidíme jupííííííííííí pořád jsem ale optimista 😵 😵 😵

veveram
15. říj 2010

Zdravím všechny a přeju uspěšné kontoly 🙂 🙂 🙂
@kachen :taky moc gratuluji,užívej si to štěstíčko 🙂
@hanulinecka :já jsem taky pořád nic necítila,a pak to najednou přišlo.......tak se drž a zůstaň tou optimistkou 😀

dorra
15. říj 2010

Taky vás zdravím a přeju úspěšné kontroly, hanuli a kachen, držte plody! A vůbec se mějte všechny fanfárově!!! Myslím, že v RF dojdeme každá ke svému štěstí.

olousek35
15. říj 2010

@gabikri určo to dáme. Musíme tomu věřit.
Já dnes 7 folíků cca 9 mm. Zvýšený fostimon na 225 m.j. V pondělí další kontrolní ultrazvuk, kde mi poví víc.

rebeca_1
15. říj 2010

@olousek35 waw! ))))

okcelok
16. říj 2010

@kachen to je super zpráva,moc ti a tatínkovi gratuluji!!!!! 😀
Vlna pěkně jede a ještě naskočí spousta "maminek" a pak se budeme radovat tak,že spadne celej svět!!! 😀 😀 😀

sslunicko
16. říj 2010

@hanulinecka ahoj zlato,našla jsem tě tu. jak jsi na tom,jěště žádný testík neproběhl?

hanulinecka
16. říj 2010

@sslunicko nazdárek ne ne neproběhl jsem teprve 7 den od et 😔 a ty???????

hanulinecka
16. říj 2010

@olousek35 super vajíček je dost 😵

sslunicko
16. říj 2010

@hanulinecka já jsem 12.den. už jsem testila,něco mám v galerce

hanulinecka
17. říj 2010

@sslunicko Ahoooojky tak to je super týý jo já mám strach,ale mám jěště čas 😵

jinak teda včera mě bolelo břicho a dost byla jsme uklizet u babičky je jí 75 let a jde na operaci s kloubem tak jsem ji prostě pomoc musela ....no uvidíme 😵

78marcela
17. říj 2010

Ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s clostilbegytem?
Já od toho pátku pořád jen přemejšlím, nějak ze mě vyprchává síla k dalšímu transferu. Přemýšlela jsem, jestli by nebylo lepší to zkusit takhle, s malou podporou, ale v přirozeném cyklu, s přirozeným snažením, že by třeba odpadly nervy, které mám po každém ET, kdy se člověk abnormálně pozoruje...pořád nad tím dumám, někde jsem četla, že to dost holkám pomohlo.

olousek35
17. říj 2010

@78marcela ten jsem mela asi 8 mesicu. Vajicko normalne dozravalo ale nam se nezadarilo. Asi za to mohly me nepruchodne vejcovody, na ktere nasledne dr.prisel. Klidne to zkus. Nic nepokazis

78marcela
17. říj 2010

@olousek35 A finančně to vycházelo jak? Brala jsi jenom to nebo ještě něco k tomu? Muselas chodit na kontroly nebo sis dělala nějaké testy, kdy byla ovulace? Mělas přitom pravidelný cyklus?

olousek35
17. říj 2010

@78marcela krabka stala kolem stovky a stacila mi. Nebrala jsem nic jineho. Jen jsem pak sla na ultrazvuk pred ovu a dostala jsem pregnyl. Tot vse. Jo a upravilo mi to ms.

78marcela
17. říj 2010

@olousek35 Tak já jsem docela dost nahlodaná to zkusit. Peníze teď nemáme. Třeba to fakt pomůže i normálně. Díky za odpovědi.

olousek35
17. říj 2010

@78marcela zkus. Muzou ti to podporit i utrosem. Naklady minimalni. Drzim pesti

darujivajicka
17. říj 2010

Zdravím, tento čtvrtek jdu darovat vajíčka.. injekce si píchám od minulé neděle.. začínám se bát, jestli to nebude mít vliv na moji budoucí plodnost.. známá měla problémy s otěhotněním a tak jsem se o darovani oocytu dozvedela.. chci pomoci, těch 15 tis. je taky velice lakavých.. zajimalo by me, jestli tu je nejaka slecna/pani, ktera toto podstoupila a co muzu ocekavat po onom zakroku, mam uz hodne nafoukle brisko a nemuzu se temer hybat jako pri tehotenstvi🙂) taky by me zajinalo, jestli neni nejaka pravni klicka, ktera by dovolila, aby mi penize vyplatit nemuseli i kdyz mi vajicka odsaji..hodne me zajima, co se bude dit po tom, co opustim kliniku a jak bude cely den ,,odsavaci den,, probihat🙂) diky moc

veveram
18. říj 2010

Ahoj holky,tak dnešní ráno pro mě nebylo moc příjemné,začala jsem krvácet,takže pádím k lékaři.Docela mě to vyděsilo a mám strach.Doufám že to bude z toho mého nachlazení a mimísek se bude držet.
Jinak všem přeju hezký den.

78marcela
18. říj 2010

@veveram Držím pěsti, at to všechno dobře dopadne.

veveram
18. říj 2010

@78marcela :děkuji,budu to potřebovat.

dorra
18. říj 2010

@78marcela moje čvagrová taky brala clostík s utrogestanem, asi dva roky. Už mají tříměsíční mimino doma.

dorra
18. říj 2010

@veveram beruško, opatruj se, vysílám do vesmíru, ať je to v oukeji!

78marcela
18. říj 2010

@veveram Pak dej vědět, ju? Držím.

78marcela
18. říj 2010

@dorra Tak to to brala docela dlouho. Já bych uvažovala jen o tříměsíční kůře a pak zase KET, asi.

okcelok
18. říj 2010

@veveram neboj se,já jsem taky nemocná,ale mimča to zvládnou.Mohl jen prasknout ten hematom,že jo??!!

veveram
18. říj 2010

Ahoj,tak už jsem zpátky,všechno je v pořádku,mimi roste jak má,mám prý placentu dole,tak asi proto.
Spadl mi kámen ze srdce,všem děkuju za podporu. 🙂

dorra
18. říj 2010

@veveram uf! Až sem to bylo slyšet. Ale vesmír nezklamal.

veveram
18. říj 2010

@dorra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janib
18. říj 2010

@veveram ahojky... Mě se stalo při nachlazení to stejné, ve 13.týdnu. Ubulená jsem pádila do nemocnice, tam mě vyšetřili a na nic nepřišli. Ukázali mě mimi, že je vše OK.. A jak mě spadl ten šutr ze srdíčka, to byla šupa!!!🙂 Tenkrát to prý bylo opravdu z nachlazení, jak jsem furt pšikala, tak mě praskla nějaká žilka (jak je všechno moc prokrvené)a bylo... Já si dala 1 den v klídku a bylo v pohodě... Tak se měj mamino hezky a užívej...
Zdravím ostatní maminy a čekatelky, ta těhu vlna se hezky rozjela, tak další naskočit...🙂