Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
13. srp 2010

@rebeca_1 ahoojky......................

hanulinecka
13. srp 2010

krásný večer já se ted až zastavila bylo toho nějak moc a jěště bude

jinak na konzultaci super tak nějak jsme se dobrali tomu a jdem na poslední 3 pokus ivf 😀 vyjde nás to laciněji než minimálka a proč když otěhotním 😉 😉 nechávat pokus pojištovně takže čekám na schválení leku a asi mám to dostat začátkem září tak to nestihnu ledaže by se mě opozdila no uvidíme takže začátkem října by jsme sfrkli ivf 😀

monulkab
14. srp 2010

hanuli na to schválení se čeká? já vím že na obi se na schávlení nečekalo, prostě se poslala žádost a rovnou se šlo na to...jak dlouho se čeká? já myslela že se do toho pustím hned v září!!!

hanulinecka
14. srp 2010

@monulkab no abych ti pravdu řekla na unice se taky nečekalo ,ale tady mě říkal ,že si mám za 3 týdny zavolat na schválení a pak si přijet pro léky takže 3 týdny zkusím zavolat za 14 dni jestli to nedostanu a stihla bych to v tom září

maja3.s
14. srp 2010

Ahoj všichni....

@hanulinecka ...já v Reprofitu na schválení taky nečekala,teda aspon mi to nikdo neříkal. Jak jsem se rozhodla,že půjdu na IVF, tak jsem šla do toho. Ale je možné, že mají jiné pravidla...mění se to pořád. Ale není to zas taková doba, uteče to jak voda a možnáááá nám to vyjde a budem stimulovat společně. Pokud nevyjde tahle IUI, tak jdem rovnou do minimálky....

hanulinecka
14. srp 2010

@maja3.s a jakou máš pojištovnu????jestli to není tím že oni mají ty svoje pojištovny a od těch jiných se třeba čeká protože jsme se ho ptala jestli nebude problém že nemám všeobecnou a on jestli chci přestoupit 😀 já že ne a on že je to jedno ,ale teda nevím jestli v tom čekání....je rozdíl

maja3.s
14. srp 2010

@hanulinecka ...já mám taky všeobecnou 😕 Dřív jsem měla vojenskou, ale to jsem měnila ještě před Reprofitem....vlastně kvůli imunologickém vyš.Musela bych si to platit sama, tak jsem radši přešla.

maja3.s
14. srp 2010

ale hani...já byla na IVF loni v říjnu tuším, takže se to mohlo změnit...

hanulinecka
14. srp 2010

@maja3.s já právě všeobecnou nemám,ale mohlo se to změnit právě proto tam zkusím zavolat dřív a uvidíme

maja3.s
14. srp 2010

@hanulinecka ...aha...já si to špatně přečetla....jako že máš všeobecnou. Tak to bude asi tím... 😖

maja3.s
14. srp 2010

@hanulinecka ....taky nechápu, proč je tolik pojišťoven, když jsou s tím pořád nějaké problémy....

rebeca_1
14. srp 2010

Ahojte babulky, tak ako vikendujete?
My sme taky rozlietany. Teraz sme sa vratili od nasich a zachvilku odchadzame este ku svokrovcom.

@hanulinecka okrem ziadosti do poistovne ste aj nieco prediskutovali? Uz mas aj nastavenu stimulku, ci to az potom s liekami?

Ja som si vycerpala vsetky 3 pokusy cez poistovnu a vzdy som cakala na schvalenie min. 4 tyzdne. U nas je to s poistovnami katastrofa!!!!

@hanulinecka tak ti drzim palce aby si to mala za 14 dni sklepnute a sups do toho!!!!! ))))))

rebeca_1
15. srp 2010

Ahojte, nikde nikto?
Ja teda bezim na pedikuru.
Tak zatim )))

andinka22
15. srp 2010

Hezký večer holky,
@rebeca_1 doufám, že sis pedikůru hezky užila. Já dnes dávala do shopu nové zboží a letní oblečení do akcí, tak posílám odkazy:
http://www.super-obleceni.cz/novinky/
http://www.super-obleceni.cz/super-slevy/
@hanulinecka tak už se ti další pokus hezky blíží, tak moc držím pěstičky. Je fajn, že to budete mít na pojišťovnu.
Všem ostatním krásný večer. 🙂

rebeca_1
15. srp 2010

Babulky ja sa uz 3 dni trapim s mykozou. Teraz mi uz konecne vybehla na povrch, hrozne to stipe, pali. Ved to niektore poznate..
Zajtra mam dostat ms a od utorka by som mala zacat stimulovat. Modlim sa zato aby mi 2-3 dni meskala ako vzdy, nech sa poriadne doliecim.
Smutim a to by som sa mala tesit, ze uz idem konecne do stimulky ((((( Este aby nebola odlozena....

rebeca_1
15. srp 2010

@andinka22 mrkla som co nove v shope )))) Tie biele plavky s retiazkou su nadherne. Len male cislo. Do esiek sa urcite nezmestim ale su prekrasne... Hned by som ich brala.

gabikri
15. srp 2010

Ahojky kočky😉)
Jdu vás pozdravit, i když se u mě nic neděje 😵
Koukám že se sem dávají odkazy, jsem myslela že se to nesmí. Tak to taky zkusím;.)) : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=99015

Jinak jsem byla v lese a nestíhám sušit!! Super houbařská sezóna 😉)

hanulinecka
16. srp 2010

Kráásné ránko po náročném víkendu 😝 😀

@rebeca_1 ahoojky to mě líto at se ti zmeška ms a mužeš začít ... 😵

@gabikri tak už začaly rust super ...se mnou nikdo nechce jít tak snad dneska přijede Marek tak pojedeme

kde máme Marcelku ozvi se nám holka 😵 😵

rebeca_1
16. srp 2010

Dobre ranko,

@gabikri 10/2010 sa bude diat, neboj! Skoncia tieto horucavy a je to tu )))))
Tiez som mrkla do bazarku.

@hanulinecka nech sa paci.... dalsia hubarka!!!! Vy by ste si mali spravit niekde v lese stretko s kosikmi ))))
Aj varite hribove jedla? Ja si idem akurat pozriet nejaky recept s brokolicou.

slunicko312
16. srp 2010

Ahoj holky,

po dlouhé době se hlásím - měla jsem krásnou dovolenou, která začala u nás nádhernými .... // ..... a skončila dneska UTZ s mimískem v bříšku. Ráda bych se s Vámi podělila o tuto radost - 8 tt a brouček má krásné srdíčko. Za to všechno moc vděčím paní dr. Vitouškové - je to zlatý člověk - celý proces léčby pod jejím vedením byl naprosto pohodový a úžasný.

Všem Vám budu držet palečky ať uvidíte brzo ty vytoužené // ....... věřte, že v Reprofitu se Vám to splní ... já nevěřila, ale teď už ano.

78marcela
16. srp 2010

ahoj holky, tak jsem sem zaskočila dát zprávičku. Dnes jsem 9. den po KET sedmidenních embryjí a na testu sněhobílo, ani stín, nic. Takže ani lázně nepomohly k tomu, abych byla těhule.

rebeca_1
16. srp 2010

@slunicko312 taketo riadky sa ale citaju ))))) Panecku!!!!! Parada!!!!! Srdecna gratulacia!!!!!
Aj ja chodim k Vitouskovej, je ozaj uzasna. Velmi dobre sa pocuva, radost k nej chodit...
Snad sa aj my vsetky dockame takeho krasneho stasticka )))))
Uzivaj si toto krasne, carovne obdobie! Opatruj sa!

@78marcela coze????? Tak ja uz tomu nerozumiem. Take krasne blastulky.....
Ja som tak verila, ze ty budes prva tehulka v tabulke....
Objimam ta .....

Ja som prave dostala menstruaciu, vzdy mi meskava a dnes prisla na den presne.
Mykozy mi sice koncia ale trosku sa obavam ci mam zajtra nastupit do programu.

gabikri
16. srp 2010

Ahoj 😵 😵

@78marcela . ach jo, to je mi líto..........foukám na dušičku 😔 Ten boj je někdy zatraceně dlouhý, ale jednou se to povede.

rebeca : zrovna dneska vařím houbový guláš, můžeš přijít ochutnat 😉

slunicko : to jsou krásné zprávy, velká gratulace 😵 😵

Jinak kromě hub jsem našla taky klíště....na sobě......tak snad nebylo infikované 😒

rebeca_1
16. srp 2010

@gabikri ty dojdes na kona a hned perlis!!! Okrem hribov aj kliesta..... Verim ze to bude v poriadku a nezareagujes.
Nie dakujem, ja zjem hriby len na pizzi. Ale dakujem, si zlata ))))

Dnes mi prisla genetika, vyzera ze to je vsetko v poriadku. Hned ju posielam do Brna, Vitulke.

gabikri
16. srp 2010

rebeca : pizzu bych si taky dala, ale tu doma neuděláš, to jedině dojít do pizzošky 😵 Na co genetika, promiň, ale jsem jaksi mimo? 😕

rebeca_1
16. srp 2010

@gabikri to jedine vysetrenie nam chybalo. Na Slovensku po troch neuspesnych IVF posielaju na genetiku. Tak ju mame za sebou....

gabikri
16. srp 2010

rebeca : ahaa, tak to je pro mě novinka 😉 A teď se chystáš na čtvrté?

rebeca_1
16. srp 2010

@gabikri na piate, stvrte som mala minuly mesiac ale pri OPU sa nenaslo ani jedno vajicko ((((((
Zajtra by som mala zacat stimulovat.
Teraz som volala s mojim doktorom a on mi povedal ze mykoza nehra ziadnu rolu pri stimulacii. Mozem si pokojne kupit aj antibiotika. Nie je to take divne? Ja som si myslela, ze mi zakaze stimulovat.

gabikri
16. srp 2010

rebeca : tak asi to tak je, že to nevadí 😉 A kolik máš FSH, že se Ti neudělaly vajíčka? Mě se to samé stalo při druhém pokusu, měla jsem tři filikuly a všechny prázdné, ale já mám FSH asi 20 nebo 30 😖

rebeca_1
16. srp 2010

@gabikri juj, tak to neviem. Kde by som to nasla? Asi nebudem mat doma taky papier kde by to bolo. To zalezi od FSH? Vitouskova mi povedala, ze to sa stava. Ale stimulovala som 2x1 clostil a az 8 DC cyklu som dopichavala bravelle jednu ampulku. Teraz mi zvysila davkovanie.