Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

madla28
26. zář 2008

Ne, měla jsem jenom jeden, ale je mi 42 let.
Já nechápu, proč jsi platila tolik. Většinou to holky vyjde tak na dvacet tisíc.

nicaa
26. zář 2008

No nevím, já neznám nikoho, kdy by se vešel do 20.000,-
Já měla IVF + MESA/TESE jen tahle operace stála asi 10.000,-
a celé IVF. + ICSI + AH, snad je to vše dalších cca 29.000,-

madla28
26. zář 2008

No tak to jsem zvědavá, jestli se do těch 60 vejdu. Jestli ne, tak mi nezbyde ani na kočárek.

nicaa
26. zář 2008

Pokud jsi samoplátce tak vlastně zaplatíš, "jen" asi o cca 26.000,- víc než pojištěnci, ona pojišťovna toho moc neplatí, aspoň takhle nám to bylo řečeno... ☹

nicaa
26. zář 2008

Už nějaké děti máš?
Víš chtěla jsem ti napsat, že možná by stálo za to se poptat i v Reprofitu...
Já na Obilnáku byla a prý je to tam nejlevnější, ale nejsem si jistá.....

madla28
26. zář 2008

26000 plus léky a ty mě v Repromedě vyšly asi na 50000. A platila jsem dvakrát transfer. Léky jsem si nemohla sehnat jinde, ale musela jsem je koupit u nich.
Děti ještě nemám, bývalý se nmou nechtěl do IVF jít a tak jsem ho po 18 letech opustila a našla si jiného.
Já jdu 7.10 na konzultaci a uvidím, ale do soukromého caru se mi už nechce. Na Obilním to aspoň nedělají pro peníze.

nicaa
26. zář 2008

Já tady doplácela hodně za léky.
Na léky pojišťovna snad ani nepřispívá, jen za gonal jsme platili přes 5000,-

madla28
26. zář 2008

Já měla puregon a jedna injekce mě stála 3430 a měla jsem jich asi čtrnáct.

madla28
26. zář 2008

Musím mazat, přítel čeká. Tak zase zítra ahoj.

nicaa
26. zář 2008

Ahojky 😉

nufice
26. zář 2008

jé, tak to jsme nicco na tom podobně, já čekám 2.10. MS, potom hned horm.profil, návštěva caru a domluva na stimulaci, takže pokud nebude dlouhý protokol, tak taky IVF+TESE v půlce listopadu....

nufice
26. zář 2008

Nicco a jak máte staré dítko?

nufice
26. zář 2008

a podle čeho určují dlouhý a krátký protokol? Podle hormon.profilu? pokud bude OK, tak je to krátký nebo dlouhý protokol?

artep26
26. zář 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky jestli se vám chce tuhle petici podpořit, do toho! 🙂 stačí se jen zaregistrovat a podpořit ji 😉

nicaa
28. zář 2008

nufice - já se obávám, že v tvém případě asi dlouhý protokol bude. Já ho mám taky, dr. nechce zbytečně hazardovat s mražáčkama (spermie), také záleží jak na co budeš reagovat....
I na hormonálním profilu naleží to je pravda, ale hlavně na tom jak budeš reagovat, já po dlouhém protokolu měla 8 vajíček a dr. říká, že reaguji dobře, tak že bude znova dlouhý protokol ☹ Já si spíš myslím, že na dlouhý protokol mám docela málo vajíček a embrya nakonec byly jen dvě, ty mi dr.zavedl.
Také jsem chtěla krátký protokol nebo minimálku, ale neprošlo mi to. 🙂
Klukovi je už 17. Jste z Brna?

adrosek
28. zář 2008

Ahojík holky,tak vás zdravím všechny moc.Vidím že jste se rizepsaly za ty dva dny co jsem tady nebyla.
Jak se máte?

nicaa
28. zář 2008

adrosku - ahojky, jsem se malinko vetřela a trochu jsem odepisovala 😅
Jak se vede po víkendu?
Včera jsme byli s manželem u léčitele a dost naivně jsem si myslela, že nám třeba pomůže (švagrová díky němu údajně otěhotněla) teď tomu moc nevěřím 🙄 On ani nepoznal, že je někde problém, pořád myslel, že je problém na mí straně, ale prý manžel je na 100% v pořádku ☹
Nějak zase začínám mít docela hrůzu z IVF 😝 ...

adrosek
28. zář 2008

Ahojík nicaa,taky tě zdravím,víkend byl perfektní jen to moc rychle uběhlo jako vždycky samozřejmě.
Já nevím,ale můj názor na ně je,že chtějí zlidí dostat jen peníze a nic víc,ale samozřejmě to je jen můj názor,nechci tím ti říct,že je to špatné jako že jste tam byli.
Neboj,proč máš hrůzu ztoho IVF.

nufice
28. zář 2008

Nejsme z Brna, Nicco, jsme 100km, VČ, tak to jsme fakt na tom úplně stejně, našemu 16 pryč🙂 No, léčitelé nám říkali, že manža má spermií málo, ale že jsou, ale potom nám doporučil IVF, o penězích to nebylo, nikdy to nestálo víc než 200,- Kč.

nicaa
28. zář 2008

adrosku - já si myslí, že to vždy nemusí být o penězích, že mohou být i tací léčitele co pomůžou, ale já bohužel nikdy takového nepoznala, je to škoda 😒

IVF. - se bojím, hlavně injekcí mám z nich fobii, takže stačí pohled na jehlu, hrozně mi klesne tlak a já omdlím, takže minulé IVF. pro mne bylo plné nervů, ke konci už jsem nevěděla čí jsem, manžel všude musel chodit se mnou, no byl to děs, a to ještě ty praštěný zdr. sestry mi odmítly píchat injekce, přestože mi dr. řekla, že nejsem jediná co si to sama nepíchnu, takže musel manžel, což jsou nervy i pro něj.... ☹ 🤐

nufice
28. zář 2008

a nemáš Nicco v okolí nějakou zdravotnici, která by ti to píchala? nebo nebylo by pro tebe lepší to pero?

adrosek
28. zář 2008

Nufice,já neříkala že by neměli pomoc,to jen že je můj názor.Ale pokud někteří lidé říkají,že jim léčitelé pomohli tak nejsem proti,tak to myslím.Tak stou fobii mě to tedy mrzí,ale zvládneš to zase uvidíš.

nicaa
28. zář 2008

nuficko - já měla pero a je to úplně jedno, teda v mém případě 😀 injekce je prostě injekce a dělá mi zle ať je jakákoliv, bohužel v okolí zdravotnici nemám ☹
Já asi budu chodit do CAR, prý by mi to sestra píchla říkal dr., jen bych musela každý den na 7.30 hod. i o víkendu, ale to snad přežiji 😉

nicaa
28. zář 2008

adrosku - musím to zvládnout, jen si myslím (obávám se), že ten stres mi k těhotenství nepomůže, takže musím stres co nejvíce omezit.... 😒

adrosek
28. zář 2008

Nicaa neboj,zvládneš to,budeme tě tady podporovat a s naší pomocí to určitě zvládneš neboj.Budeme na tebe myslet moooc.Tak se nesmíš stresovat.Tak pěkný zbytek večera a zítra na vás zase kuknu zpráce pokud bude čas.

nicaa
28. zář 2008

Adrosku- moc děkuji,
zatím je ještě čas, teprve čekám, na ms a pak 21. d.c začnu 😉 takže polovina listopadu, tak se na to psychicky připravuji 🙂
Dobrou noc!!

adrosek
28. zář 2008

Neboj vše zvládneme společně a brzy budou //.
Tak dobrou přeji a zítra nakuknu

nufice
28. zář 2008

tak budeme na ms čekat spolu🙂 Já 2.10. s potom Car a potom stimulace, pokud to bude dlouhý protokol, tak až na konci listopadu stimulace, pokud krátký, tak začnu na začátku listopadu a IVF by bylo v 1/2 listopadu.14.12.máme 17.výročí svatby, to by bylo hezké né?🙂

adrosek
29. zář 2008

Ahojík holky a dobré ránko a hezký den přeji všem.
Tak já opět zdravím zpráce a nechce se.
Nufice tak to by bylo hezké,kdyby to vyšlo nato výročí,tak budem držet pěsti.

nicaa
30. zář 2008

Adrosku- ahojky, také přeji pěkný pracovní den 😉 Dnes je krásný den už je 19 st. je to příjemný, když už člověk musím pořád pracovat ☹ ...

Nufi - Já ms čekám, někdy až kolem 11.10., takže budeš rychlejší 🙂 .
Pokud ms dostanu jak mám, min. měsíc jsem měla velké zpoždění po IVF. jsem ms dostala až po 39 dnech, což je hodně pozdě. Tak doufám, že bude vše ok. a dočkám se 🙂
My jsme měli výročí 21.9. 😎 Tak to pěkně oslavte 😅

Pěkný den 😉