Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

janib
2. říj 2010

Ahojte holky... Na UTZ v Reprofitu jsem byla po ET 2x a vždycky tam byl semnou i manžel. Když už jsem tam ležela, tak se mě zeptali, jestli chci aby se kouknul i manžel, já že jo. Po druhý už jsem si řekla sama, s úsměvem mi vyšli vstříc. Pak nám dali fotečku a manža mi ji samo nechtěl ani půjčit... 😀

rebeca_1
2. říj 2010

@janib mozno si ho uz vo stvrtok zavolaju. )))) A bude mat aj on silny zazitok z UZ... Fotku z UZ mi slubili az na stvrtok, teraz sa tam len bublinka hladala ))))

maja3.s
3. říj 2010

Ahoj holky...tak mě okolnosti donutily a testla jsem už dnes a test opět negativní. NO co k tomu víc říct...musím to aspoň trošku vstřebat...

kvakuska
3. říj 2010

@rebeca_1 klidně řekni lékaři, že chceš při UZ i manžela, na tom není nic divného ... v Reprofitu se dá i nastavit monitor v té místnosti kde se dělá pohovor tak, aby na něm manžel UZ viděl v přímém přenosu 😉

ester32
3. říj 2010

@maja3.s posílám pohlazení .........je mi to moc líto............třeba ještě šance je včera se holčině s HB ukázala druhá až 12den .......a co víc říct my to vybojujemeeeeeeeeeee musíme!!!! drž se

andinka22
3. říj 2010

AHoj holky,
hlásím se po delší době, nestihla jsem ani dočíst.
Ale všem, kterým se zadařilo, moc držím pěstičky a holky které bojujete tak také moře štěstíčka.
@maja3.s to je mi moc líto, ale třeba je ještě brzy a kuknou na tebe krásné //. Posílám aspoň pohlazeníčko, vím jak ti je, mám toho za sebou také víc než dost, takže moc držím pěsti ať s mudr.něco vymyslíte. Byla jsi už v lázních? Mě je teď mudr. Mahač navrhl, tak o nich uvažuji a momentálně zjišťuji veškeré info.
Všem ostatním krásný den.

veveram
3. říj 2010

Krásnou neděli přeji,doufám že všude svítí sluníčko jako tady.

@rebeca_1 :burčák doporučuji,taky jsem si ho nenechala ujít. 😉

rebeca_1
3. říj 2010

@maja3.s ty si dnes 8 den po ET? Podla mna je to skoro. Vydrz! Viem, ze uz si sa nastavila na negativny vysledok ale co ked..... Teraz uz netestuj, testni az vo stvrtok ci kedy si to chcela oficialne testovat! Tam to uz bude jasne...

@veveram uz sa chladi burcak )))))
@kvakuska no ved on to z ambulancie videl, len nebol priamo pri mne. Mozno ho vo stvrtok zavolaju mrknut ))))

maja3.s
3. říj 2010

Holky dík,ale stojím už nohama na zemi...možná před rokem bych ještě doufala, ale bohužel...jsem dnes už 11.den a měla jsem citlivý test,takže pokud by tam něco bylo, tak by test zachytil aspon ducha....na krev jdu ve středu,ale testovat už nehodlám....jinak oficiální testovací den mělo být uterý...

78marcela
3. říj 2010

@hanulinecka Mě se taky nikam stěhovat nechtělo, ale chlap by tady práci ve svém oboru nesehnal, já můžu učit skoro všude, tak jsem jít musela. Ale spokojená nejsem, no.
@rebeca_1 třeba ti nebude bývat špatně, nějakou odměnu by sis opravdu zasloužila, abys měla krásné těhu a mohla se jen radovat a užívat si to, ne?

78marcela
3. říj 2010

@maja3.s Je mi to líto...taky si myslím, že 11. den už by tam něco bylo. Utěšovat tě tím, že to ještě může být..to nebudu, protože sama na to moc nevěřím. Vyplač se, křič, dělej všechno, co ti uleví a pak v sobě seber sílu, aby ses s tím brzy srovnala. Nic jiného nezbývá. Posílám pohlazení..

maja3.s
4. říj 2010

@78marcela ...děkuji Marcelko...kupodivu mi není až tak bídně,jak obvykle...už jsem asi otupěla. Uvidím, co řekne doktror,ale nejspíš si dám pauza, už třičtvrtě roku do sebe cpu hormony a cítím,že tělo si říká o odpočinek. Ale jak říkám, uvidím, co na to doktor.

78marcela
4. říj 2010

@maja3.s Já sice ty hormony do sebe cpu taky tak dlouho, ale když mě to povolí, jsem připravená jít okamžotě do dalšího pokusu, nejradši hned zejtra🙂
Sice tohle byl záběr na nervy a docela příšernej, tenhle pokus jak na houpačce, ale na druhou stranu mě to dodalo energii a narozdíl po minulém pokusu, kdy na testu nebyl ani stínek, a ujá s tím chtěla švihnout, tak teď jsem nadupaná energií a nadějí, že když se to podařilo teď, i když na chvíli, tak se to příště podaří zase a třeba nadýl...na 9 měsíců...

rebeca_1
4. říj 2010

@maja3.s ach jo, Maji ((((
Ja som si myslela, ze si len osmy den po ET. No tak jedenasty, to uz je neskoro. To mate pravdu baby.
Marcelka ti napisala krasne slova a pohladenie ti posielam samozrejme aj ja..

rebeca_1
4. říj 2010

Ja si idem dat zajtra rano skontrolovat krvicku na hematologiu. Dufam, ze budeme mat dobre vysledky. A vo stvrtok UZ v Reprofite.

rebeca_1
5. říj 2010

Dobre rano, tak ja uz som aj domka z hemy. Krvicka odovzdana, moze sa kontrolovat kvalitka... 19.10.2010 ideme opat, pomoc!

veveram
5. říj 2010

Dobré ránko,nikde nikdo?

@rebeca_1 :já byla včera taky na kontrolu,už jsem dostala i průkazku a řekli mi i termínporodu,tak jsem si to hned změnila,ovšem tu fotku se mi nepodařilo do fotoblogu vložit.Doufám že výsledky ti dopadnou na jedničku. 😉 Chodíš do práce?

veveram
5. říj 2010

@maja3.s a
@78marcela
holky jste fakt silné bojovnice a věřím že se taky dočkáte 😉

78marcela
5. říj 2010

Ahojte.
Jsem zpět z Brna. Dnes HCG pouze 63, takže klesá, což je v tomto připadě dobře. V děloze byl jen náznak dutinky. Vysadila jsem všechny léky, má přijít velmi silná menses, která by to měla vyplavit. Jeden cyklus volno a kolem 17. listopadu by vycházel další pokus.

rebeca_1
5. říj 2010

@veveram blahozelam k tehotenskej knizke, aj k tomu, ze vsetko je v poriadku.
Az tak sa ti posunul ten termin? To podla poslednej ms si mala termin 6.5.? To je dost velky skok. Krasne musite rast ))))) Toto je asi novy termin podla UZ, vsak?

@78marcela tak teraz je najdolezitejsie aby sa vsetko pekne vyplavilo. Nech sa vyhnes revizii a mozes opat vhupsnut do dalsieho boja.. Drzkaj sa moja!

veveram
5. říj 2010

@rebeca_1 :já jsem pořádně nevěděla jak se to počítá,podle ms je to 27a podle UZ 24.
@78marcela :tak teď to všechno hoď za hlavu a těš se za měsíc na novou vlnu,držíme palečky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rebeca_1
5. říj 2010

@veveram ja idem vo stvrtok do Reprofitu, to neviem, ci nas budu az takto merat a hladat termin porodu ale 12.10. som objednana k mojmu lekarovi do BA. To by som mala byt v deviatom tyzdni tehotenstva, tak tam by to uz mohli dat ten termin porodu na povrch )))))
Chodim do prace ale chcem sa poradit aj s Vitouskovou aj s mojim gynekologom.

hanulinecka
5. říj 2010

kráásný večer
tak uf uf už se mě to nějak krátí v devět píchám pregnyl jsme nějaká nervozní a ve čtvrtek jdeme na to
nakonec jsme si psala s Marcelem a on at se nechám uspat raději a ,že když tam vydržím 3 hodiny mohla bych i odjet sama,ale zařídila jsme si kamarádku z Brna co mě vyzvedna budu u ní a pak pojedu domu nakonec vlakem je to přece jen jistější takže to jsou novinky od nás
chjoo mám strach z toho,aby to vyšlo jsme s e těšila na ten adrenalin a ted jsme po....strachy
štelcl mě psal,že je celý týden na kongresu tak,že tam nebude až třeba kdybych měla v uterý et taky by mě ho rád udělal 😵 😵 mě napsal,ale co uvidíme jak to všechno dopadne
každopádně si se smnou asi těch 14 dní po et užijete 😀 😀

gabikri
5. říj 2010

Ahojky ženy 😵 😵

Tak od zítra konečně začínám zobat Estrofem a okolo 25.10. se půjde na věc 😵

@hanulinecka : na čtvrtek budu držet palečky, vím, jak ti je, člověk se těší a čím víc se to blíží, tak se bojí. Já už vyšiluju teď.... 😝

@78marcela : holka to je mi líto, foukám na dušičku.........já do poslední chvíle věřila, že se u Tebe stane zázrak. Já čárku na testu neměla nikdy, to muselo být o to horší...........dostat naději a pak nic..............ach jo, tak další pokus už musí vyjít. 😉

hanulinecka
5. říj 2010

@gabikri gábi tak přesně se cítím hruza nejdřív těšení pořád než se pujde na věc a ted když je to za dveřma se bojím,ale jako tak hezky se bojím ,ale chvilkama se mě sevře hrdlo no stavy jsou to hrozný 🤐 do toho ty hormony sežrala bych kde co je mě pořád vedro i když tady máme ziu no at už to máme za sebou
takže ty 25 budeš mít et?????nebo tak nějak okolo???tak to taky budu na tebe moooooooooc myslte

gabikri
5. říj 2010

@hanulinecka : no no, okolo 25.ale já mám dárkyni a nevědí to přesně, jak bude reagovat na léky, tak podle toho. Jinak manžel už o tom mluví, jako by to byla hotová věc, vůbec si nepřipouští, že by to nemohlo vyjít.........o to víc se bojím, že ho zklamu 😒 Už takhle je to naprd, že nemůžu mít svoje a teď když se nechytne ani darované.......mám nervy nadranc.

Pokusila jsem se to nikomu neříct.jen pár lidí ví, že někdy v říjnu.............nebudu těch 14dní brát telefony ani otvírat facebook, aby se mě všichni neptali. Jenom na Koníka budu chodit..........tady se navzájem chápeme a podpoříme 😉

78marcela
5. říj 2010

Ahoj holky. Já celej den nějak neměla náladu psát. Nejdřív v brně to vyšetření a tak a pak další nepříjemnost.
Na zpáteční cestě z brna, jak pršelo, tak jsem dostala na mokré silnici smyk, přerazila značku, patník a skončila v příkopě. Nic se nestalo, jen jsem byla vyklepaná jak ratlík, pak u mě zastavil děsně hodný pán, zastavil pak ještě další dvě auta a společně mě na laně vytáhli. auto i já jsme dopadli docela dobře, jen odřeninky.
Takže prostě to byl den jedna radost. odpolko jsem ležela, bylo mi děsně blbě, dostala jsem hrozné křeče, asi jak jsem vysadila ty léky, tak jsem se tu svíjela bolestí. Ale doktorka mě na to upozornila a že když to bude hodně blbé, tak do špitálu, ale pak mi zabral brufen a teď už jsem relativně v pohodě.
Ale víc takových dnů...to by bylo na mašli.

hanulinecka
5. říj 2010

@gabikri jj gábi uplně tě chápu Marek to taky vždycky bral jako hotovou věc o to víc mě to stresovalo on byl v klidu 😒 musíme taky být v klidu a věřit,že to vyjde a budeme maminkama tak moc bych ti to přála 😵 😵 😵 jěště víc jak sobě 😉

@78marcela ježiši Marci jěště že se nestalo něco horšího tfuj tfuj at si berzo v pohodě 😵

rebeca_1
5. říj 2010

@hanulinecka pregnyl uz je supnuty v bruskua teraz len cakat. A hlavne nic nerobit, Marecka nech pekne kupe manzelik! Ze ho pozdravujem! )))) A vo stvrtok moc drzim palce, thuj-thuj-thuj! Pre stastie! )))))

@gabikri tak zajtra zaciname? Neboj, darovane vajicka su casto krat zaruceny pozitivny vysledok )))) Ver mi!

@78marcela joj! Esteze si ziva a zdrava/teda aj vsetci ostatni na ceste.... To je najdolezitejsie! Teraz si to este vsetko rychlo vyber toto nestastie a potom uz bude len same stasticko a velka-velikanska radost! Uvidis!

hanulinecka
5. říj 2010

@78marcela
@gabikri holky mužete mě napsat jak jste se jednou tady bavily o tom jak si připlácíte něco na to sociální a pak dostanete větší nemocenskou
mám kamarádku co dělá na svoji živnost a chce otěhotnět tak jsme ji říkala,že něco jde si připlácet,ale nějak jsem to vypustila jak a co děkuji klidně mužete do ip