Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
8. lis 2010

@olousek35 : : no krvácení bych řekla, že zmizelo 😝

gabikri
8. lis 2010

@olousek35 : Čápová se představila. No že si dneska nemám už nic dávat a ráno tak jam mi říkali 2X4 😉

olousek35
8. lis 2010

@gabikri no vidíš. Takže kdo krvácí, tak šup do pusinky 4 utrouše a je vyléčen 😀

gabikri
8. lis 2010

@olousek35 : raději ne, to moc nedoporučuji 😀

olousek35
8. lis 2010

@gabikri tak to už vím, která to byla. Fakt si mě hooodně pobavila. Tlemím se tady na kompl jak pako. Ale dík za rozesmání. Jinak mám takový blbý nálady. Chjo.

gabikri
8. lis 2010

@olousek35 : tam to mě těší, aspoň je sranda, mě to taky rozesmálo 😀 😀 Ale manželovi to říkat nebudu, to by bylo zase keců 😝 Jak se Ti tohle může stát, to mě by se nikdy nestalo, to je přece jasný že dva...........no už ho slyším 😝

gabikri
8. lis 2010

To je test z rána 😉

olousek35
8. lis 2010

@gabikri super, jsou tam vidět. Gratuluju. Zdá se, že je reprofit kouzelnej. 😉

gabikri
8. lis 2010

@olousek35 : my jsme rády i za takové čárky, viď 😉 Tlustice má každý 😀

olousek35
8. lis 2010

@gabikri tlustice se objeví, neboj. Já v to stále doufám. I když už na desítkovým pěkně zesílila. Ale na tom mín citlivým moc ne. chjo

luckap123
8. lis 2010

@gabikri super testíky..jen at sílí a pěkně odpočívej 😵
jinak dneska jsem si volala jak válčí ty naše mimina 😀 takže zatím navýsost dobrý...máme 3 čyřbuněčný,4 tříbuněčný a 3 dvoubuněčný embroušky..a všechny prej vypadají skvěle..no mám radost..volat si budu zase zítra a ET by měl být ve čvrtek ve 12 h

gabikri
8. lis 2010

@luckap123 : jé tak to se mají prďolkové čile k světu 😵 😵 😵 😵

olousek35
8. lis 2010

@luckap123 jj, super, gratuluju 😉 😉 😉

luckap123
8. lis 2010

@gabikri
@olousek35 takže holky taky myslíte,že to vypadá super? to víte,nějský obavy tam jsou..tak se ptá, jak dežo 😀
a jaký embroušky zaváděly vám?

gabikri
8. lis 2010

@luckap123 : mě dvě jedničkové čtyřdenní morulky, protože pátý den, kdy už jsou blastocysty, tam nebyl Štelcl a já chtěla jenom jeho 😵 A vypadá to hooodně super 😵 😵 😵

luckap123
8. lis 2010

@gabikri já doufám,že mě to taky bude dělat Stelcl..já nikoho jinýho nechci 😀 😀 😀 vždycky jsme měla jen jeho tak snad to bude i ve čtrtek 😎

gabikri
8. lis 2010

@luckap123 : jj, Štelcl je miláček 😵

veveram
8. lis 2010

@gabikri :jéééééééééé to jsem se teda taky posmála 😀 😀 😀 ty jsi číslo 😀 to ses musela točit jak na kolotoči 😀

gabikri
8. lis 2010

@veveram : hi hi, to jo, to byla spíš horská dráha 😀 😀 😀

saminka
8. lis 2010

@gabikri ahojky kocko, testiky uz vypadaji moc hezky 🙂 uz to jde dneska opravdu videt 😵 tak jen tak dale, moc ti to preju!!!! jinak jak uz ti holky psaly, krvaceni je super caste u ivf, snad kazda si neco takoveho zazila, ale vetsinou to teda dopadlo dobre, je to vsema tema hormonama atd...

je to stejne moc zajimave s temi testy, docetla jsem se o te tehulce co mela jen slabou carku 9.den a pritom hcg v krvi uz bylo skoro tisic, takze je to snad jedno jestli carka sili, hlavni nakonec opravdu bude, ze tam nejaka je a krev bude nejdulezitejsi 😉
@luckap123 embisci se vyviji moc hezky,jen tak dale. jinak ohledne te minimalni stimulace....jen me zajimalo jestli ti to nenavrhovali, ja se o tom dozvedela az nedavno a myslim si, ze je to pro me mnohem vhodnejsi nez plne ivf s hormony atd, a taky proto ze jsem samoplatce, tak to mini bude urco levnejsi, a taky uz nepotrebuji ani na zamrazeni,fakt mi bude stacit uz jen jedno jedine 😅

na me neco leze, tece mi z nosu a citim se zeslabla...asi jsem to chytla od male,ktera taky sopli 🙄

veveram
8. lis 2010

@saminka :ahojky,já jsem taky měla minimálku,protože u 1IVF kdy jsem si píchala velké dávky Puregonu jsem měla jen 3 oocyty,tak mi Macháč navrhl minimálku a taky byly 3.

veveram
8. lis 2010

Jinak dnešní kontrola v pořádku,dokonce nám pan doktor řekl na 95%pohlaví,ale řekla jsem si,že si to nechám pro sebe,ať je pak nějaké vzrůšo v rodině a okolí 😀 😀 😀

gabikri
8. lis 2010

@veveram : jůůů, ty už to víš, jo? A manželovi to taky neřekneš? 😉

gabikri
8. lis 2010

@saminka : děkuji, ty testy, to je fakt peklo, jedna má tlustici, jedna ducha a pak čeká dvojčata.............není na to žádný mustr 😝

veveram
8. lis 2010

@gabikri :přítel to ví a prohlásil,že to věděl od začátku co to bude. 😀 😀 😀

gabikri
8. lis 2010

@veveram : hmmm, tak je to jasné, co to to bude....já to vím!!! 😝

veveram
8. lis 2010

@gabikri :myslela jsem si to že když to tak napíšu,že vám to holkám bude jasný 😀 😀 😀

rebeca_1
8. lis 2010

@veveram krasne ti naskakuju tyzdne, strasne moooooooc ti to zavidim......... A to ze dopadla dobre kontrola, no parada. Mam z teba radost ))))) Drz sa zlaticko!

@gabikri a ty co milacik? Ako sa citis? Pod, daj, rozpravaj, prehanaj!!!!!

gabikri
9. lis 2010

@olousek35 : good morning 😉 Budíčeeek 😉 🙂 🙂 🙂

gabikri
9. lis 2010

@rebeca_1 : ahoj, cítím se tak, jako bych byla pořád po flámu a ještě k tomu nemůžu spát a straším tady už v půl páté 😀 No ale v nitru doutná někde jiskřička naděje a štěstí, že se to snad povede 😵 😵 Test nijak zvláštně nesílí, jenom malilinko, tak hlodá červíček pochybnosti 😉