Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
11. lis 2010

Tak jo, zkusím být v klidu a budu doufat, že mimi roste. Dík za podporu.

gabikri
11. lis 2010

Ahoj, tak jsem se vrátila z lékárny. 25 neměli. Teď jsem si udělala test a je malilinko tmavší, ale jen o fous.

@monulkab : Mě to ale napsal doktor a ne nikdo no-name že je to na hraně, tak to bych chtěla vidět někoho, jak je v klidný 😝

gabikri
11. lis 2010

@olousek35 : ty fakt buď v klidu a na žádné testy už nechoď. 😉

janib
11. lis 2010

@gabikri o fous stačí, super... 😀 A až si srovnáš třeba po týdnu testíky (první a poslední) bude rozdíl veliký, určo. 😀

monulkab
11. lis 2010

můj příspěvek byl spíš pro olousek a podobný holčiny, co to mají potvrzené a stejně stresujou...

78marcela
11. lis 2010

Ahoj všichni.
Dala jsem si tu práci a pročetla jsem asi 15 stránek zpětně, co je nového. @saminka moc ti gratuluju, ty digi testy jsou super. Hned bych si je taky koupila, kdyby je tu prodávali. Ale je možné, že než já někdy otěhotním, že už to tady bude...@gabikri držím pěsti, at ti to klapne. myslím, že to, co ty, s nízkým HCG, jsem si prožila taky a opravdu ti to nezávidím. Pevné nervíky ti přeji. Když já měla to HCG, tak mě to sice nevyšlo, ale psala jem si ještě s jednou holčinou, které v CARu při nízkém HCG řekli vysadit léky, neudělala to, brala léky stále dál a dál, HCG jí pomalu stoupalo a dnes jsem od ní četla zprávičku, zpoždění dohnali, končí první trimestr a všechno je v pohodě. Tak ti přeji, at je to u tebe také tak a za chvilku si držíš malého mimíska v náručí.

Jinak u mě nic nového, pauzíruju, v té pauze jsem měla nasadit clostík, teď v pondělí, ale jak jsme se o víkendu stěhovali do nového bytečku, tak jsem v pondělí zjistila, že clostík zmizel ze světa...takže zase další měsíc čekat. Už pomalu ani nevěřím, že se toho dočkám, že se něco stane...nějaký zázrak.

gerdusha
11. lis 2010

ahojte baby,
chcem sa spytat, ci bola niektora z vas ako samoplatca v RF na ultrazvuku na potvrdenie tehu a kolko ste zan platili. vdaka

ester32
11. lis 2010

@luckap123 tak jak dopadl ET moooooc držím pěstičky)))))

@78marcela určitě se dočkáš věřím,že každá která to nevzdá)))

gabikri
11. lis 2010

@78marcela : ahoj Marcelko, to si právě pamatuju ty nervy, jaké jsi měla a teď v tom lítám taky 😉 Vždyť my dvě jsme se shodly na tom, že co jiný má hned, my kvůli tomu musíme oběhnout celou zeměkouli, viď? 😉 Ale co Ti řekla kartářka, nebo kdo to byl.............. že výsledek se vždycky dostaví, dřív, nebo později 😉

bellka
11. lis 2010

Ahojky děvčátka 😵
tak nakukuju a pročítám vás tady a musím říct, že ani nedutám, protože vím přesně, co jsou to za nervy kolem toho všeho. Gratuluju ke všem pozitivním testíkům a držím všechno co mám, ať čárečky pěkně sílí a HCG stoupá jak má a jenom bych vás chtěla trošku uklidnit, ikdyž to půjde asi těžko. Teď jste prokazatelné těhulky a tak hlaďte pupíčky a říkejte těm vašim prďolkům, jak moc je máte rády 😵 Hodně moc štěstí vám všem přeju, držte seee 🙂

olousek35
11. lis 2010

Tak mi to nedalo a sjela jsem si do lékárny a od rána budu zase testit. To víte, mám strach. Ale doufám, že to bude dobré. Na krev tedy nepůjdu a počkám do ultrazvuku.
Holky, díky za podporu. Je to super. 😉
@gabikri neboj, to bude určitě dobrý

luckap123
11. lis 2010

Ahoooooj holky vš 🙂 e proběhlo na jedničku...mám u sebe jednu hatchující expandovanou blastocystu jedničkové kvality ..né že bych si to pamatovala přepisuju ze zprávy
ještě nám zbyla jedna ta a samá,apak 2 expandující blast. dvojkový,2 dvojkový ještě neexpandující blast. 2 nějaký častný blastocysty a 4 moruly..ale ty už ani nebudou kultivovat..ty půjdou do koše..zbytek se uvidí co bude na zámrazu ..ale něco jo a 🙂
Takže doktor byl spokojenej..mmch byl tam Štelcl ,p 😎 prej výstavní kousek..vlastně naproti nám byla obr telka a tam nám tu naší blatulku ukázaly pod mikroskopem testovat mám za 12,dostala jsem i od nich test..tak snad mi přinese štěstí
🙂

luckap123
11. lis 2010

Holky určitě to je dobrý....nestresujte a hladte si pupíky 🙂 já když jsem si myslela kolikrát,že mám ducha na testu jsem jela jako samoplátce na krev a HCG vždycky 0..... a někomu hold naskakuje pomaleji někomu rychleji..za 14 dní budete utěšovat vy mě 😀 😀 😀

maakovaa
11. lis 2010

@monulkab Souhlasím, že příliš stresu je na prd. Všechny se stresujem, už bysme ta miminka nejraději držela v náručí, ale úspěch/neúspěch je daný, i když se budete testovat 100x za den. Tomu výsledku pozitivnímu/negativnímu stejně nikdy neutečeme.... Držte hlavy vzhůru, ono to jednou dopadne dobře 🙂 Přesně, jak píše i luckap123 - hlaďte pupíky, mluvte s nima a čekejte...... já taky čekám a mám nerva 😉

gabikri
11. lis 2010

@luckap123 : lucko to jsou skvělé zprávy, to máš tedy opravdu výstavní kousek, to musí klapnout i kdyby nechtělo 😉 Mos přeju, aby se bobís krásně zavrtal a nepustil 9měsíců 😵 Jinak to je moc hezký, to tam vidět na tom monitoru, viď? Dali Ti fotku? Já si o ni zapoměla říct, ale holkám tady dávali 😉

ester32
11. lis 2010

@luckap123 moc krásný)))) měla jsem je stejně a teda nechala jsem si dát 2))))) budu držet palečky co to dá))) a na zmrzlíka taky bude

saminka
11. lis 2010

@luckap123 tak bezva ze transfer probehl v poho a mas u sebe jednoho embiska.a I testik ti dali?teda,to u me nebylo,asi jim dosli😀 ted hezky drz plodik @gabikri
tak 25 nemeli u vas,u nas se daj koupit zase jen 25.no ale holky maji pravdu,musime zklidnit a moc se nenervovat testovanim a krvi atd. Ja mam vysledky az pristi stredu,to je pohoda,co?😀rychlejc bych to mela v nem ale mam to tam daleko tak se nestresuji.
@marcela78-moc diky,super ze uz jste prestehovani. A gabi ma pravdu-jednou to urco vyjde🙂
Olousek35-jak je tehule?ja taky planuji vicekrat na krev nejit pokud bude hladina hcg v norme a bude mi stacit testikovat,zitra mi prijde snad nova zasoba:-P
@ester32,carka ti krasne sili,mas to ukazkove.jak dopadla krev?

luckap123
11. lis 2010

@ester32 ty máš super čárky kočko..bych za to nic nedala,kdyby se chytly obě dvě,že 😉 proto mi jsme si nechali jen jedno..jeden rarach nám bude stačit 🙂
@saminka Sami ty máš výsledky krve za týden? 😕 to už bude kapek zkreslený né 😀
a test mi dala paní v účtárně 😀 ale prej si ho mám dělat až tak 17 den,takže stejně to jistí mamáče,že 😀
a ten digi test je super,já si zase objednám tyto..aspon dva...jsou drahý,ale taky člověk nemusí studovat ducha 😀 http://www.lekarna.cz/tehotensky-test-clearblue...

@gabikri sem si o oni Štelclovi řekla 😀

saminka
11. lis 2010

Tak holky dnes odpoledne krev,vim ze to nic nemusi byt ale I tak.na tom novem levnem testiku carka porad je ale nic moc.nejak me to vystrasilo.je to fakt jak jizda na horske draze😲

luckap123
11. lis 2010

@saminka Sami testy by sis měla dělat stejné značky..jinak může být síla čárek různa 😉

gabikri
11. lis 2010

@saminka : saminko drž se, nebudu opakovat, co tady už bylo napsáno, prostě musíme jen čekat 😉 😉

olousek35
11. lis 2010

@saminka neboj, bude to v poradku. Pro jistotu muzes zavolat, nebo napsat do reprofitu. Jinak ja ted delala testik a zda se mi byt taky nejaky slaby. Ale byla to moc jen za hodinu. Tak snad dalsi bude lepsi.

rebecca_1
11. lis 2010

@gabikri 41?
Lazkaj si do postielky a ani sa nehyb moja!!!!!
Moc ti drzim palceky a zaroven ti moc gratulujem ale moc-moc sa opatruj!!!!
Manzel nech ta na rukach nosi!!!!!
Opatruj sa moja!!!!!

Blahozelam aj ku vsetkym ostatnym pozitivnym testikom ))))

Opatrujte sa zlaticka moje!!!!

A vsetky Vas moc pozdravujem )))))

dorra
12. lis 2010

@saminka drž plod!!! Obě máme s krví svoje zážitky, takže se tolik nestresákuj a furt věř!

@olousek35 testy stejné značky a moč co nejvíc koncentrovaná. Za hodinu je to dobrý výsledek. Já viděla znatelný pokrok jen, když jsem moč neředile - nepila a crbala nejdřív po půldni/noci.

Holky, opatrujte se všecky a klidný víkend!

gabikri
12. lis 2010

Ahoj, tak já mám paradoxně silnější čárku odpoledne, než ráno 😀 Už se mi to stalo třikrát. Jak píše Dorra, je to tím, kolik toho člověk vypije. Já se přes den kolikrát zapomenu napít, ale zato večer do sebe leju jeden čtvrtlitrák čaje za druhým. Včera jsme šla spát např ve 23 hod, ale ještě před spaním jsme popíjela čajík. Vím, že to je blbé, ten můj pitný režim, ale je to tak. Celou noc se pak budím na záchod.
Dneska ráno čárka oproti včerejšku odpoledne malinko zeslábla a teď jsme si dělala test a je cca stejná jak včera odpoledne. tak to mi někdo vysvětlete 😝

Na krvi jsem byla ráno, výsledky cca 15.00 - 16.00...............bojím, bojím 😒

maakovaa
12. lis 2010

@gabikri Ahoj Gabi, chápu, že bojíš, bojíš...však nic nenaděláš. Myslím ale, že se bát nemusíš 😉 Ale já se taky bojím, bolí mě podbřišek, jak kdyby se hlásila mrcha 😠 ☹

olousek35
12. lis 2010

@gabikri držím pěsti

janib
12. lis 2010

@gabikri jejda, tak to hned dej info 😀 !!! Určitě bude HCG vyšší, věř tomu... Teď seš tady pod naším drobnohledemm, 😀, teda já jsem na Tebe mooooc zvědavá... 😉 Držím mega pěstičky (už mi modrají prstíky...🙂

gabikri
12. lis 2010

@maakovaa : podbřišek bolí každou, to nic neznamená. Je to z těch léků. 😉 Kolikátý den jsi dneska? 😉

@olousek35
@janib : holky díky, čárka zesílila, tak doufám....

maakovaa
12. lis 2010

@gabikri máš lepší čárku? To je skvělé! Já jsem dneska 5. den po ET. Jenže mám krátký cyklus, takže regulerně by se mercha měla dostavit v neděli, no a dneska je o dva dny před jejím normálním příchodem. A to mě vždycky pobolívá. Ale je fakt, že co mám Utrouš, tak ten podbřišek cítím vlastně každý den, i když ne nonstop. Tak já si budu myslet, že je to tím práškem. Přece musíme spolu tlačit ty kočárky, že jo? 😉