Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
17. lis 2010

@okcelok fakt jo? Jak moc si spinila? To vis, bojime se. ☹

mourinka29
17. lis 2010

@okcelok asi se stresujeme,já mám obě stejné a stejně furt testuju a dneska to zakrvácení,no co vám budu povídat,už mi bylo v životě i líp,ale uklidnila jsem se hodně,tou dnešní návštěvou 🙂

maakovaa
17. lis 2010

Holky, to je drama, byla jsem odpo až večer v Ikee, pak jsem doma dělala takový ty blbosti z Ikei, jako nová svíčka tady, nová svíčka tamhle....pak dám červený víno, páč jsem hodila flintu do žita, jdu na Koně, podívat se, jak jste na tom a co nečtu...! To je strašná náhoda, jak všechny špiníme. .. ☹ Kéž by to byly jenom bubáci! Držím nám všem palce! Dobrou noc, kočky 😉

olousek35
18. lis 2010

Zdravim nespavce. Tak ja mam nocni nevolnosti. Na vcerejsek me vzbudily ve tri, na dnes jsem trpela od pulnoci do dvou. Tak to je mazec. Ted uz je mi zase dobre. Tak vsem preju krasne sny.

gabikri
18. lis 2010

@olousek35 : ahoj nespavče, tak to je moc dobře 😵 Já jdu k doktorovi, krev zesílila 😖 Tak to jsem zvědavá, co z toho bude 😒

ester32
18. lis 2010

@gabikri držím pěstičky at je vše v pořádku!!!!a nech si nabrat i kontrolní Hcg mooooc na tebe budu myslet DRŽ SE

mourinka29
18. lis 2010

dobré ránko,Gabi držím vše co mám,at dobře dopadneš 😉 ,Tak já ještě dneska naposledy testla,a už je testovací silnější jak kontrolní 😵 ,takže končím s testama ,a mi vše ustálo,jen ze mě jdou ještě zbytky toho gelu co zavádím aty jsou hnědé,ale naštěstí jsou to jen zbytky,tak uvidíme dál,ale popravdě holky já nežiju ale přežívám ze dne na de co bude 😖 😖

mourinka29
18. lis 2010

tak mi volali ted z CAR,že at nemusím tak daleko jet k nim,ž si mám zajít ke svému gyn nakrev hcg,estradiol a progesteron ,že to špinění mohlo být nevyrovnanou hlqdinou hormonu,kééž by to bylo jen něco takového a v tom případě by mi to doplnili ,tak čekám na mažu a pojedem 🙂

okcelok
18. lis 2010

@olousek35 no měla jsem i takovou malou loužičku krve a špinila jsem asi 2 dny,pak mě zvedli utroš a bylo to ok

mourinka29
18. lis 2010

holky tak hcg bude až zítra 🙄 🙄 no to se zblázním 😀 .
@okcelok ahojky a z čeho si to měla ty,co ti tehdy řekli?

mammut
18. lis 2010

Ahoj holky, sleduji vás z povzdálí a moc držím palečky gabikiri i olouskovi. Určitě to dobře dopadne!!! Já jsem dnes 10. den po ET, takže nervičky začínají pracovat. Včera při zavádění utrouše jsem měla pocit, že mi začíná měknout čípek, tak nevím. MS by normálně měla dorazit zítra. Sledovaly jste to holky některá někdy?

okcelok
18. lis 2010

@gabikri držím palce,ať vše dopadne dobře!!!!!

okcelok
18. lis 2010

@mammut já čípek sledovala,ale nepoznala jsem nic!! 😝

okcelok
18. lis 2010

@mourinka29 že se mimčo zavrtalo a praskla u toho nějaká malá cévka a špinění je prý taky známka uhnizďování 😵

mourinka29
18. lis 2010

@okcelok a kdy si měla to krvácení?ve kterém období?

mammut
18. lis 2010

@okcelok tos mě trochu uklidnila 🙂 já vždycky, když se začal měnit, začla panikařit.

okcelok
18. lis 2010

@mourinka29 myslím,že tak 15 den po KETu

okcelok
18. lis 2010

@mammut doktor mě řekl,že já to stejně podle čípku nepoznám,tak na to hoď bobka a buď v klídku 😅

mourinka29
18. lis 2010

@okcelok děkuji.stejně jako já ted 🙄

olousek35
18. lis 2010

@gabikri ahojda, já právě lezu z postele a špiním pořád. Zvýšenej utrouš je mi na prd. Normálně ze mně jdou kousky děložní sliznice, ale bez krve. Uvidíme, co v pondělí. Jinak čárka zesílila. Až uschne, tak zjistím rozdíl a případně vám sem testík dám.
Gabi, už si zpět od mudra? Určitě to bude dobrý, vytrpěla sis toho šíleně moc v cestě za mimčem, takže tomu věř. Vybojuješ si ho.

Všem přeji pěkný den

bellka
18. lis 2010

Ahoj děvčátka 😵
tak nakukuju, jak jste na tom s tím špiněním a krvácením a moc držím všechno co mám, protože to sama mám všechno v živé paměti, jak jsem špinila, pak to byly takové hnědé kousíčky jakoby nitky a nakonec jak jsem zakrvácela a málem z toho leknutí umřela. Vím, jak je to strašně stresující a nebudu říkat, že to bude dobré, když sama vím, jak jsem byla vyděšená. Tak jenom přeju hodně moc štěstíčka, ať se mimísci drží co můžou a všechno dobře dopadne. Moc na vás na všechny myslím 😵

luckap123
18. lis 2010

Ahoj 🙂
Gábi moc držím palce 😵 😵 😵 😵
Holky dneska jsem 7 den d ET..samo mě to nedalo a bílo...ale doufám,že je fakt brzy a že jen Oloušek měla štěstí,že takhle brzy na ni něco vyjuklo 😉
co myslíte..kdy jste měli něco na testu po transféru jednoho prcka s PK?

olousek35
18. lis 2010

@luckap123 já ten sedmý den, ale po limitu a takovej stíneček. Vidět byl až po zaschnutí. Vyčkej ze dva dny a zkus znovu. Určo to vyšlo.

olousek35
18. lis 2010

@gabikri tak co? Jak je a co ti řekl? Nezůstala si v nemocnici, že? Moc ti držím pěstičky.

okcelok
18. lis 2010

@luckap123 já netestovala,tak neporadím!

ester32
18. lis 2010

@gabikri taky na teb moc myslím a snad bude vše OK

@luckap123 já jsem měla v limitu stím 7den,ale na 10 IU mamatestu a stejně ten 10 den po ET nijaK VYSOKÝ hCG TAKNEBOJ JE BRZO A MĚLA JSEM TEDA 2

@olousek35 HLAVNĚ HODNĚ ODPOČÍVEJ A POLEHÁVEJ a držím pěsti na pondělí!!!!

jinak dnes jsem si zašla znovu na krev a v pondělí jsem měla 213 IU a dnes 873 IU tak se mi ulevilo a už nic neřeším a budu si to užívat stresovat budu až SE NĚCO PO...ještě dnešní testík

luckap123
18. lis 2010

@ester32 závidím,nádherný test a i hodnota 😉
a jaký si měla embrya? Po PK ..já měla 5 denní blastocystu 1 kousek ..ale stejně mám strach,že to nevyšlo 😒

ester32
18. lis 2010

@luckap123 já jsem měla dvě po 5 denní blasty a jednu morulku tak nevím co se chytlo)))) a neboj je brzo být tebou tak se nenervuji a zkusím až ten 10 den to už by tam něco měla být .

gabikri
18. lis 2010

Ahojky,

ráno jsem byla na té gyndě. Můj gynekolog tam nebyl, byla tam za něj jiná doktorka.
Ta mě požádala o tel. do RF a po dohodě s lékařem na telefonu mi píchla injekci Agolutan
a udělala ultrazvuk. Podle jejího vyděšeného výrazu mi ale bylo jasné, že situace je dost špatná.
Říkala do toho telefonu, že to moje krvácení je dost silné, což je.........zešpinila jsem jim tam celé křeslo.
Do toho břicho bolí pořád jak na menzes.
Teď jsme volala na HCG, tak je 487 což se jakoby trocu zvedlo, ale zase testy co mám doma slábnou.
Nechce se mi věřit, že při takovém silném krvácení by z toho mohlo něco být 😖 😖
Mám prý ležet, brát léky a v pondělí na kontrolu.
Tak mi držte palce, aby se stal zázrak 😉

luckap123
18. lis 2010

@ester32 u tebe myslím,že se chytly obě 😀

@gabikri Gábo držím všechno co mám a není možný,že odchází jeden bobek ,ale druhý tam určitě bude 😵