Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
20. lis 2010

@gabikri tak to je super. A co varil? A jak testik? Zustava druha carka? Musi!!!

gabikri
20. lis 2010

@olousek35 čárka je pořád stejná......docela silná 😉 Kuře s bramborem, nic moc složitého, ale na to, že si nenamaže ani chleba, je to královský výkon 😀

gabikri
20. lis 2010

@olousek35 : a co Ty testuješ? A co krvácení ?

olousek35
20. lis 2010

@gabikri ja mam posledni test a ten udelam v pondeli rano. Jinak uz jen trochu spinim, ale cervenou krev. Tak uvidim, co mi pripravi zitrek. Neni dnes uplnek? Pokud jo, tak si o pulnoci prej prani a ono se splni. Ja uz mesici domlouvam celej den. 😉

gabikri
20. lis 2010

@olousek35 : no koukala jsem do kalendáře a úplněk je až zítra, tak kdy o půlnoci, teď a nebo ze soboty na neděli? 😉

olousek35
20. lis 2010

@gabikri radeji obe noci. V uplnku je nejsilnejsi. 😀

gabikri
20. lis 2010

@olousek35 😀 😀 Tak jdu čarovat 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2010

Jé holky o tom úplňku mi říkala kamoška.Takže když si budete přát,tak nesmíte říkat chci,ale jsem.Takže nezapoňte 😀

gabikri
20. lis 2010

@b.e.r.u.s.k.a : jasně jsem 😀

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2010

@gabikri tak tak Gabi 😀 😀 😀

olousek35
21. lis 2010

@gabikri ahojda, tak jak je? Uz mas od krvaceni pokoj? Co testik? Ja jdu z wc a krvava Niagara. To nemuzeme prezit. Takze dalsi pokus. Jen doufam, ze mi nechaji neschopenku jeste nejakou dobu.

gabikri
21. lis 2010

@olousek35 : ahojky, krvácení se trochu zmírnilo, ale nezmizelo. testík si budu dělat až v šest večer, protože ráno ho mám vždycky slabší a pak mě to celý den nervuje. A ty ještě neházej flintu do žita, může to být cokoliv, těch krvácejícich mamin je tady skutečně hodně 😉

olousek35
21. lis 2010

@gabikri ahojda, tak co testik? Moc ti drzim pesticky.

gabikri
21. lis 2010

@olousek35 : ahojky, je tam tlustice, ale stejně mám na zítra pěkné nervíky 😝

olousek35
21. lis 2010

@gabikri tak to je super. Gratuluju. Ja zvazuju pohotovost. Dost me boli a nafukuje se mi bricho.

olousek35
21. lis 2010

@gabikri tak to je super. Gratuluju. Ja zvazuju pohotovost. Dost me boli a nafukuje se mi bricho.

gabikri
21. lis 2010

@olousek35 : já být tebou, tak tam hned upaluju...........pro klid. Raději zbytečně, než by sis pak něco vyčítala. Máš to daleko?

gabikri
21. lis 2010

@olousek35 : Budete se asi divit, ale můžete být těhotná i přesto, že „menstruujete“. Přesněji nedochází u vás k menstruaci v pravém slova smyslu. Pokud jste měla nepravidelný cyklus nebo vaše menstruace patřila k těm slabším, je možné, že se u vás objeví slabší krvácení nebo špinění. Některé ženy takto špiní až do pátého měsíce těhotenství. Vždy se ale jedná o slabé krvácení nebo špinění.

Jakmile byste začala krvácet jasnou krví, měla velmi silné bolesti, objevily se křeče nebo máte zvýšenou teplotu, na nic nečekejte a vyrazte k lékaři bez ohledu na denní nebo noční dobu. Může to být známkou vážnějších problémů, proto si nesnažte namlouvat, že o nic nejde.
Co doporučují lékaři:

Raději přijďte víckrát zbytečně, než jednou pozdě.

olousek35
21. lis 2010

@gabikri mam to kousek, ale nemam nikoho, kdo by za me chvili zaskocil v praci. Pritel mi popral dobrou noc a ani ho nenapadlo prijet a pockat tu misto me. Pritom to tu jde. Tak premyslim, co to mam za chlapa.

olousek35
21. lis 2010

@gabikri dik za clanek. Chtela jsem vydrzet do rana, ale bojim se, ze to asi nebude to prave. Chjo.

gabikri
21. lis 2010

@olousek35 : no jo, ono jim někdy některé věci nedochází, to znám. Tak zkus to nějak udělat a na tu pohotovost si odskočit 😉

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2010

@olousek35 já být tebou,tak raději jedu na tu pohotovost,aby jsi si to potom nevyčítala
Jináč vám holky moc držím pěstičky. 😉

olousek35
21. lis 2010

@b.e.r.u.s.k.a dik, jdu si chvili lehnout

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2010

@olousek35 a ty jsi v práci?

olousek35
22. lis 2010

@gabikri preju Ti, at to dnes dopadne vyborne a mas i srdicko. Budu cekat na vysledky. Ja mam carku taky dobrou a moc se bojim.

gabikri
22. lis 2010

@olousek35 : ahojky, musí nám to dopadnout dobře!! Jsou to pěkné nervy, taky se hrozně bojím...Čárku mám skoro stejnou, jako kontrolní.

olousek35
22. lis 2010

@gabikri ja se jdu oblikat a jedu. Umiram strachem.

maakovaa
22. lis 2010

@gabikri + olousek35 - Holkyyyyyyy, držííím palceeee jak můžuuuu!!! Myslím na Vás!

dorra
22. lis 2010

@gabikri ,
@olousek35 , děvčátka, držte plody, my držíme pěsti a jsme žádoucí dobrých zpráv!

ester32
22. lis 2010

@olousek35 držím pěsti a\´t je pořádně zakouslý a je vše OK

@gabikri tobě taky ať krev pořádně stoupne a už se můžeš trochu uklidnit)))

olousek35
22. lis 2010

tak jsem doma, plod neodpovídá stáří, vzali mi krev a v poledne mi Štelcl řekne, co dál. Takže u nás konec.
Snad gabikri dopadne lépe než já, držím vše, co mám