Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

suzamen
1. pro 2010

@olousek35 nn budu opatrná...oni mi ještě píchli v Repru Partobulin prý abych neměla v příštím těhu problémy s protilátkama...tak uvidíme

olousek35
1. pro 2010

@suzamen určitě to bude dobré. Jsi štastná žena, že můžeš mít děti přirozeně a jsi mladoučká. My ostatní tady tolik štěstí a nadějí nemáme. Ale moc ti to přejeme, to určitě. A v reprofitu vědí, co dělají.

suzamen
1. pro 2010

@olousek35 snad jo...vám všem tady taky přeju hodně štěstí aby se vám brzo zadařilo

olousek35
1. pro 2010

@suzamen jak tchýně? Ta tě podporuje? Ono je to taky moc důležité.

suzamen
1. pro 2010

@olousek35 a tchýní se nestýkáme ani nebavíme nemáme dobrý vztahy 😒 a ona to myslím ani neví manžel to asi nikomu neřekl

olousek35
1. pro 2010

@suzamen taky dobře, když nemáte dobré vztahy. Neboj, zase bude líp. Ted se to třeba nezdá, ale jak začne přibývat měsíc, tak se zase začne dařit. 😉

kornelka11
1. pro 2010

@ester32 este raz ti srdecne blahozelam k dvojickam, urcite si mala krasny zazitok dnes 🙂 Obrovska radost, vsak?

@suzamen je mi to luto.
Co by som ja dala za malu Sarinku? Verim, ze aspon ona ti v tychto dnoch vycari usmev na perach 🙂

suzamen
1. pro 2010

@kornelka11 určitě i když je to zlobidlo tak bych ji nikdy nevyměnila a jsem za ni moc ráda...vám to holky taky snad jednou vyjde 😉

abig
2. pro 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu, ale nemužu se dovolat do RF, nevíte náhodou, jestli mají poslední týden v roce v RF otevřeno ?

ester32
2. pro 2010

@abig ahojky teď přesně nevím,ale myslím ten týden před vánocema až nějak do 10.1 mají zavřeno budou malovat.Loni to taky tak měli.

abig
2. pro 2010

@ester32 Díky, no kvůli sněhu jsme dneska nevyjeli, měla jsem jet na hysteroskopii, a další by mi vyšla právě na konec roku, ale myslela jsem si, že tam nikdo nebude. No, co naplat, bude to na konci ledna.
Jinak gratuluji k těhotenství !

ester32
2. pro 2010

@abig děkuji)))) zkoušej se tam dovolat třeba by tě vzali příští týden pokud jsi nějak na začátku cyklu...... a hlavně džím pěsti ať už to prolomíš a ty // u tebe zůstanou))) a nevíš co Mišanda???

olousek35
2. pro 2010

@abig zkoušej se tam dovolat, třeba na horkou linku. Mě dělali hysterku už za půlkou cyklu. Naprosto v pohdě a neřešili vůbec, který den jsem. Silnice a počasí je opravdu hrozný.

abig
2. pro 2010

@olousek35 já už jsem 15DC, takže příští týden už je to pozdě. No a další termín by vycházel plus mínus ten týden před Silvestrem, takže to nebudu hrotit, nenadělám nic.
Cesty jsou na prd, když teď vykouknu z okna a vidím to sluníčko, tak mě to štve o to víc, ale nenadělám nic. Mohla jsem to už mít za sebou.

@ester32 S Mišandou jsem v kontaktu. Ta se regeneruje, má nějaké plány, ale asi by nebyla ráda, kdybych ti to řekla.
A neděkuj.

luckap123
2. pro 2010

ahoj holky 😉
jdu vás pozdravit,příští týden ve čtvrtek jdeme na KET..necháme zavést dva bobísky,tak snad budeme mít krásný vánoční dáreček 😉
Byla jste některá v RF na Ketu at úspěšným nebo neúspěšným? 😎

kornelka11
2. pro 2010

@luckap123 myslim, ze si sa spravne rozhodla pre dvoch bojovnickov. Aj ja by som sa takto rozhodla.
A aj kebyze mas 3 deticky, urcite ich budes moc lubit.
Budem ti drzat palceky aby aspon jedna blastulka pekne zabojovala, myslim, ze krasne Vianoce budete mat. Ved blastulky mate pekne, kvalitne.
Myslim, ze tu mame dalsiu jasnu tehulku 🙂

luckap123
2. pro 2010

@kornelka11 kočko moc děkuju..si zlatíčko 😵 😵 😵

gabikri
3. pro 2010

Ahoj vespolek. Tak můj boj je prohraný 😒 Včera ráno šílené krvácení, následně hospitalizace u Apolináře, kde na na příjmu ještě bylo embryo se srdíčkem, ale už strašně nízko, u děložního hrdla............doktoři se shodli na tom, že je to jen otázka času, kdy to půjde ven..........ráno další UZ a už to bylo pryč 😒 Naštěstí nemusím na revizi, takže to je to jediné pozitivum. Teď jsem dorazila ze špitálu a jdu si lehnout. Jo a na pokoji se mnou ležely dvě holčiny po ET s naprosto stejným průběhem 😒

kvakuska
3. pro 2010

@gabikri to je mi fakt moc líto 😢 ... zpovzdálí jsem sledovala ten váš "boj" a moc jsem držela palce aby vše dobře dopadlo ... drž se, přeji hodně sil!

bellka
3. pro 2010

@gabikri Jéžiš, holčičko moje zlatá, já jsem zrovna na Tebe myslela, že jsi tu od včerejška nebyla. Je mi to strašně, ale opravdu strašně líto, tak moc jsem Ti to přála. Teď bude nejlepší se vyplakat a až naberš znovu sílu, tak to zkusit znovu a určitě to výjde. Teď už víš, že Tvoje tělo těhotnět chce, tak posílám pohlazení a moc na Tebe myslím.

emada
3. pro 2010

Zdravím ve spolek, mám prosbu, potřebovala bych email na dr. Kuřecovou, mohl by mi ho někdo napsat buď do diskuze nebo do interní pošty, díky

kvakuska
3. pro 2010

@emada kurecova@reprofit.cz

emada
3. pro 2010

díky za bleskovou odpověď🙂

ester32
3. pro 2010

@gabikri strašn mě to mrzí..........moooooooooooc jsem ti držela pěsti a dofala,že už to bude v pořádku,ale opravdu dobrý je,že nemusíš na revizi a budeš moc si jít brzo pro mrazáčka a z těch už to určitě dopadne a až do konce!!!!!! mooooc držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!

@luckap123 tak příští týden znovu do boje))))a je dobře,žesi necháš dát dvě je ětší šance!!!!! a hlavně přeji krásný árek pod stromček v podobě //

gabikri
3. pro 2010

@bellka : děkuju za povzbuzení 😉

gabikri
3. pro 2010

@ester32 : to jsem moc ráda, té revize jsem se fakt bála 😖 Ještě včera už mi dělali předoperační a byl připravený operařní sál......naštěstí jedna doktorka to zarazila, že počkáme do druhého dne. No a tělo si poradilo samo. Takže brzo si půjdu pro ty dvojčátka, co tam na mě čekají v mrazáčku 🙂

ester32
3. pro 2010

@gabikri ještě pozitivní je,že si tělo těhotenství pamatuje ak o to to půjde ještě líp)))) a dvojčátka tybych ti přála měla bys to jední tahem a už vše za sebo))))není to určitě špatný)))) a jde vidět,že to jsou bojovníčci tak to bude tutovka!!!!!

gabikri
3. pro 2010

@ester32 : snad to tak bude a budu Tě následovat 😉

ester32
3. pro 2010

@gabikri určitě ano a nic jiného se nepřipouští)))) tak žádné slzičky a pěkně se těšit na bobky))))

luckap123
3. pro 2010

@gabikri Gábi jen mi to tak líto...ach jo ☹ ale cítím z tebe,že to bereš tak jak to je a jsi připravená na další boj,kterej ti určitě přinese štěstíčko v podobě dvou roštáků 😉 moc na tebe myslím,seš silná ženská a zvládneš to 😵 😵 😵