Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
11. črc 2011

@meggar to je tak krasne!!! ja mela take z te Prahy trosku divne pocity.. rekli mi pres tim odberem, ze mam krasne 4 velke a 2 mensi vajicka a po odberu ti zdeli, ze maji jen jedno a ze neni nic moc, tak vubec nevim jak se mam citit!! no a to v tom zahranici, bylo opravdu uplne jine jednani... ale protoze tam bylo hode stresu, tak to proste nevyslo!
To je tak krasne, ze ti to vyslo!! to ze tam muze byt s tebou partner/manzel je take vyhoda, ja si myslim, ze pro ty chlapy je to takove stresove, kdyz jsou vzdycky v cekarne a nikdo jim nic nerekne!! no a to, ze to ukazi, to je uplna bomba! 😲 - to jsem take nevedela!

olousek35
11. črc 2011

@beruska35 jj, tentokrát už 6.den. Ale je to brzo a nedoporučuje se to. Jenže když já jsem netrpělivá. 😀

mourinka29
11. črc 2011

@katem Kati néé,v repromedě jse loni otěhotněla,ale ted jsem byla v ostravě v novém CARU a tam to podle mého zmastili 😠 😠 😠 ,repromeda byla v pohodě,ale nejsou moc na minimálky, a reprofit ano,proto jsem ted šla tam 🙂

@katem ahá,tady se zdá nějaký větší,já znám malého knírače 😅

mourinka29
11. črc 2011

@olousek35 Tys měla takyPK že?? já taky tak brzo testuju,už 10DPO,což je 10 dní od OPUmívají holky dušíky na testech,já jsem taky testomaniačka 😀 😀 😀

katem
11. črc 2011

@mourinka29 ok... promin, nejak jsem to popletla.... takze REpromeda je ok, rikas... no a take preji hodne zdaru v REPROFITu, asi tam s manzelem pojedeme take 😉
Hodne stesti....

No a k tomu kniraci - jsou oba mini - kniraci.. je to asi ta fotka 😎 - trosku mozna zkresluje..

saminka
11. črc 2011

ahojky holky, jste se dneska rozepsaly 😀 😀 😀

@olousek35 tak tady ti poslu odkaz na neco podobneho tomu co mam, ja mam jen trochu vic profi ale tento je taky super, neni to tak drahe,ale teda byt tebou tak si to koupim z druhe ruky!!! da se sehnat i za 500 kc
http://www.lerato.cz/eshop-p382-domaci-ultrazvu...

jdu vas docist 😉

saminka
11. črc 2011

@mourinka29 tak zitra jsi uz jdes pro mimisky??? urco budete mit i do mrazacku 😉 ja taky brzy testovala, u miusky to bylo uz 8.den po PK po ET a ted 10.den po tridenni kultivaci 😉 a teda nevyhoda je, ze vypotrebujes hoooodne testiku kdyz zacnes tak brzy, tak mozna je lepsi fakt pockat nejaky ten den dva navic 😉at to zitra probehne v poho!!!!

saminka
11. črc 2011

@katem taky jsem velky priznivec Reprofitu, docetla jsem se o nem prave na anglickych strankach, kde si ho hrozne vychvalovali a je pravda ze tam maji velkou zahranicni klientelu 😉 Manzel je Ir tak jsme nemeli narok na pokusy na pojistovnu tak jsme byli jako samoplatci, ale i tak to bylo o vic jak polovinu levnejsi nez tady v Irsku,tady jeden pokus vyjde na 4000 euro ☹ Meli jsme stesti ze nam vyslo hned na poprve po 4 letech trapeni, ale jsem jim fakt hrozne vdecna, ja kontaktovala dr, Machace pres maila a vse jsme si zaridili jen tak pres maily, vim ze to byl mozna risk ale vyplatilo se nam to 🙂 tak at se rozhodnes dobre, drzim palecky!!!

saminka
11. črc 2011

@olousek35
@katem
@mourinka29 krasne hafanky mate!!!!
ja taky pejsky zboznuji 😉 tady jsou ti nasi 😉

mourinka29
12. črc 2011

Dobré ránko holky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .
Já začínám být trošku nervozní 😵 😵 😵 😵 😀 😀
Holky mám si vzít noční košili????nebo ET se dělá v oblečení?? a leží se potom na pokoji???
@saminka noo testy mám levné koupené z ebey 😀 😀 😀 😀 ,já už ted testuju pregnyl 😀 😀 😀 ,vidíím,že hafíky milujem všechny 😵 😵 😵 😵

safarikovap
12. črc 2011

@mourinka29 Tak tfuj 😉 tfuj 😉 tfuj 😉 Moc držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenule123
12. črc 2011

ahojte, i kdyz jsem se rozhodli původne zacit neco delat az na podzim, tak jsme se dohodli ze pres leto tomu trochu pomuzeme, mivam trochu nizsi sliznici, v dobe ovulace 6 mm, tak jsem dostala na tri mesice Estrofem 2 mg - ktery budu brat 1 az 20 den cyklu a pak od 16 do 26 dne cyklu Duphaston, ze by to melo za ty tri mesice sliznici "pripravit", "nacechrat" 🙂 az zacneme na podzim s IUI, at to mame nachystane 🙂

katem
12. črc 2011

@saminka diky moc za povzbuzeni.... no ja si take zacala dopisovat s RF, ale uz jsem se vratila do Cechc, takze si domluvim schuzku a zajedeme tam. Manzel bude taky rad, ze budou mluvit anglicky, ikdyz ja jsem si jiz zvykla prekladat 😉 takze diky moc a moc
Pejsky mas hezke, take dva - aby si mohli hrat 🙂 - tak si uzivej!

katem
12. črc 2011

@mourinka29 Hodne stesti!! to bude fajn!

saminka
12. črc 2011

@mourinka29 na et nepotrebujes kosili,daji ti prosteradlo na prikryti a pak lezis na sale 15 min a poslouchas si relax.hudbu 🙂 ja si taky objednavala testy z ebay tak to nevyslo tak moc 😉 tak tfuj tfuj na dnesek
@katem tak fajn ze uz jste v kontaktu,opravdu na nas dobre zapusobili. Diky za pochvalu pejsku-bydlime na samote tak jeden pejsek by se tu moc nudil tak proto dva. 😉 a muzu se zeptat kde v zahranici jste byli na ivf?

katem
12. črc 2011

@saminka no mi take mame dva, aby se nenudili.. ono to opravdu je lepsi. Meli jsem asi rok jen fenku a museli jsme si s ni porad hrat, ted kdyz jsou dva tak si hraji dohromady!!
Zila jsem v SIngaporu, takze jsem to delala tam.
Muzu se zeptat o jakych testech z ebay se bavite?

saminka
12. črc 2011

@katem tak to jsi zila daleko 😲 😕 bavily jsme se o testech tehotenskych, ze se vyplati si jich nakoupit vic z ebay 😉 😉 😉
my taky meli jen jednu fenecku, ale prejelo ji auto ☹ tak pak jsme rekli ze kdyz dalsi pejsek tak hned dva, aby je to nelakalo utikat a zatim to funguje a hlavne jsou zlaticka s detma, nemam strach ze by ji kousli ale porad hlidame,to je jasne 😉

olousek35
12. črc 2011

@mourinka29 držím pěstičky 😉
@saminka děkuju za odkaz, začnu zvažovat 😀

mourinka29
12. črc 2011

holky všem vám moc děkuiii 🙂 🙂 🙂 🙂 ,před druhou vyjedem,máme to skoro dvě hodky cesty 🙄 🙄 😀 ,tak páá,pa napíšu,jestli jak jsme nakonec dopadli 🙂

katem
12. črc 2011

@saminka no tak to je hezke, ze si vsichni tak dobre rozumi.. myslim, ze je to krasne deti a psy dohromady!
No zila jsem daleko, ale bylo tam krasne!
Ty zijes v Irsku, nebo jste se prestehovali do Cech?

saminka
12. črc 2011

@katem ziji v Irsku skoro 10 let, za dva tydny to bude presne 10. S manzelem jsme svoji teprve par mesicu ale spolu uz 9 let 😉 Do CR jezdime pravidelne tak dvakrat do roka na navstevu rodicu a sestry s rodinou 😉 a vy jste se rozhodli zakotvit v CR?

bellka
12. črc 2011

Ahojky všééém 😵
@mourinka29 tfuj tfuj tfuj a hooodně štěstíííčkááá 😉
Jinak jsem zkoukla vaše hafánky, jeden pěknější jak druhý 😉 tak vám ukážu tu naši krasavici, dneska má Bellinka narozeninky, 9 let 😉

bellka
12. črc 2011

A ještě něco pro úsměv 😉 Naše stádečko 😉

safarikovap
12. črc 2011

Ahoj holky! Tak jsme zpátky z první konzultace 🙂 I kdyby jste mně 100x řekli, že jsou tam všichni moc fajn, tak člověk neuvěří, dokud to nezažije. Prostě - NEMÁM SLOV 🙂 🙂 🙂 Od recepčních, přes sestřičku, o paní dr. Vitouškové nemluvě - prostě jedním slovem bomba. Líp jsme si nemohli vybrat ani náhodou. Přítel šel na spermiogram, já jsem si s paní doktorkou splkla, vzala mně stěry z čípku na chlamýdie (tyto totiž zjistila moje gyndařka v únorovém spermiogramu a dala nám oběma antibiotika na přeléčení - ale že by se obtěžovala, jestli je mám, nemám, jestli jsem je přeléčila pokud by tam byly...vůbec...nezájem). Dneska jsem 11DC, levý vaječník vypadá na PCO, na pravém vaječníku folikul 15,6. Předpokládám, že pokud by byly oba dva vaječníky PCO, je to průšvih, ale pokud jeden funguje...se omlouvám, ptám se jako blondýna... 😀 Takže mně čeká 1-3DC hormonální profil a toť vše - budeme čekat na výsledky ze stěrů a výsledky HP (po zbytek cyklu už na HP nejdu - dnes jsem 11DC, to si mně doktorka zkontrolovala a v minulém cyklu jsem byla u své gyndařky na krvi po ovulce a progesteron byl v normě). Co na to víc říct - luxusní prostředí, luxusní přístup = MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST 😉
@mourinka29 myslím na Tebe, holka 😉

olousek35
12. črc 2011

@safarikovap tak vidíš. Je fajn, že sis to potvrdila sama. Lepší to opravdu nikde být nemůže. Stresy si od tam rozhodně neodneseš. 😉
@bellka nádhernej bernardýn. To byl vždycky můj sen. A stádo zvířátek taky fajn. Kdo se stará?

bellka
12. črc 2011

@safarikovap paráááda 🙂 a hlavní je, že aspoň jeden vaječník funguje 😉
@olousek35 děkujeme za pochvalu Bellinky 😉 starali jsme se oba na střídačku, kdo byl prostě doma, ale jak jsem otěhotněla, tak od té doby se stará manžel, protože s tím pupkem bych na seník pro seno nevylezla a pak jak už se vypouštělo ven, tak zavřít je, je to nejjednodušší, jen jsem byla ve střehu, aby mě beran neporazil 😀 Nejhorší je to v zimě, ale i tak se to dá, když máš už svůj režim 🙂

safarikovap
12. črc 2011

@bellka Já jsem až vyvalená, když paní doktorka naznačila PCO - měla jsem za to (ale zase - blondýna, berte to s rezervou), že PCO se vyznačuje anovulací, celkově rozházeným cyklem - kdežto mně všechno šlape jako hodinky. MS i ovulace bez problémů 😕 Takže možná nějaká lehčí forma na tom levém vaječníku, ale pravý je v pořádku a to je důležitý. Měli jste holky všechny pravdu - já jsem teď plná endorfinů a nadšení 😀 😀 😀 Možná zítra dostanu spršku, až nám přijdou výsledky spermiogramu, ale v tuto chvíli je mně to tak nějak jedno - věřím, že nějací mrskavci tam budou a jinak, děj se vůle boží. Paní doktorka mluvila hodně pozitivně a to mě tak uklidnilo...
Tak teď si počkáme, jak dopadla @mourinka 29 😉

bellka
12. črc 2011

@safarikovap a která doktorka s Tebou mluvila 😉 a hele, mezi námi děvčaty 😉 stačí jediná mrška a to největší štěstí je tu 😉

safarikovap
12. črc 2011

@bellka Byli jsme u paní doktorky Vitouškové 🙂 Hodně laškovala, takže...prostě to bylo celý takový "odlehčený". Tož - se přidávám k vám, reprofiťačkám a až bude někdo váhat, jestli ten nebo ten CAR, tak už vím, jak mám mluvit 😀

bellka
12. črc 2011

@safarikovap jsem si to myslela, ona je taky fantastická 🙂 mně dělala ET a výsledek znáš 😉 ten už spinká 😵