Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

nufice
19. lis 2008

Dobré ráno, berušky. Tak jsem si tak říkala, že ndes by se miminka mohla pořádně zavrtat 🙂

Adri, můžu se zeptat, jak brzy po ET jsi začala "něco" pociťovat? A kolikátý den po OPU jsi měla ET?

adrosek
19. lis 2008

Ahojík,já nic po ET necítila,jen mě bolela prsa celou dobu,jinak nic zvláštního sem necítila.Jinak jsem šla až po OPU na ET až 5.den pokud nepočítám den OPU

martek
19. lis 2008

dobre rano, holciny

u nas je hafo snehu 😎 😀

nufice
19. lis 2008

Adri, prsa tě bolela už hned po ET? Třeba hned druhý den?
Tak jsem volala do R., a to 3.embryo se v kompaktující morule zastavilo ve vývoji, takže se nezamrazilo. Tak doufám, že to nic pro ty, co mám v bříšku, neznamená☹

Marteku, já mám ráda sníh 🙂

nufice
19. lis 2008

nikdo tu není? ☹

martek
19. lis 2008

ale je 😉
ja tady jsem prece porad 😎 😀

nufice
19. lis 2008

a jaké vy máte teď plány a boje před sebou? 😉

martek
19. lis 2008

boje a plany se dozvim v pondeli...koudelka vyrkne ortel....
kazdopadne svadime kazdodenni boj s vitaminy, manza bere profertil....

nufice
19. lis 2008

a vy máte špatný spermio a ty jsi OK? Jak jsi spokojená s Koudelkou?

martek
19. lis 2008

ja jsem zatim ok, jeste nevim presny vysledky HP.......
koudelka je dobrej...... sympatickej, ale mozna az moc optimistickej....

nufice
19. lis 2008

Fakt? Mě zas takovej optimista nepřišel 🙂 To machač mi přijde větší 😀

nufice
19. lis 2008

Holky, může se mi točit hlava po utrogestanu, i když ho "jen" zavádím?

martek
19. lis 2008

nufice, fakt?????? 😀

s tim lekem neporadim, nemam zkusenost ☹

nufice
19. lis 2008

asi to bude po něm. Je to hrozný to čekání, i když se člověk snaží na to nemyslet 🙂

martek
19. lis 2008

ja uz nemyslim na nic....davam si tedka tri mesice pauzu...nic nemerim, nic nehlidam......manzel se kuryruje, tak uvidime, jestli to pomuze 😉

adrosek
19. lis 2008

Ahojík holky,tak vás zdravím zase.

martek
19. lis 2008

cau mamino, tedaa, 7tt..... 😉

adrosek
19. lis 2008

Jojo až takhle jako

martek
19. lis 2008

a jak to prozivas???????? nevolnosti....????

adrosek
19. lis 2008

jo je mi zle už od minulého týdne,nezvracím ale žaludek jak na vodě,no hrůza

martek
19. lis 2008

jaka hruza??????????? na to se taky tesim 😉

nufice
20. lis 2008

Adri a co jinak? Mně už začíná hrabat, stále se pozoruju☹

nufice
20. lis 2008

Tady nikdo není? 😒

nufice
20. lis 2008

Holky, pro rozprýlení vám napíšu, jak jsem dnes trapčila na poště, nevím, jestli to má na svědomí utrogestan, ale bylo to dost hrozný🙂
Byla jsem si vyzvednout balík, nejdřív jsem ji dala lístek a už jsem tahala peníze a ona, jestli jí dám OP, tak jsem jí ho dala, potom, jestli potřebuju doklad o zaplacení, já že ano a ona mi potom dala papírek a já myslela, že je to ten doklad a říkám díky a odcházím a ona že to musím podepsat, tak jsem to podepsala, vrátila a pošťačka mi dává doklad o zaplacení. Já uctivě děkuji a odcházím a ona za mnou volá" "Ještě ten balíček".....byla jsem jak dement, lidi koukali, a já se smála🙂 🙂 🙂

martek
21. lis 2008

nufice 😀
to se stava i v lepsich rodinach, neboj 😉

ja mam dneska taky super den, rano sem zaspala, do prace sem se doatala az po devaty, byla sem v bance a por obed, venku chumeli jak svina, takze sem prisla bila jak snehulak....
tak sem si udelala radost a na obed sem si koupila kynuty knedliky s lesnim ovocem 😎

nufice
21. lis 2008

hm, dobrou chuť. Já vařím rizoto 🙂

martek
21. lis 2008

uz snezeno.....a je mi teda pekne zle.....asi sem to prehnala 😅 🙄 😀

nufice
21. lis 2008

já to jdu dovařit....si odpočiň, nožky nahoru, ať tě nikdo nevidí 🙂

adrosek
21. lis 2008

Ahojík holky tak jak se máte co?

martek
24. lis 2008

cau holky, dneska jsem byla v CARU... dopadla sem jak se dalo cekat.....ja jsem v poradku (ufff), ale manzel mazec.... spermosi se nehybaj a jeste sou spatny, takze rikal, ze IUI ne, ze je to stejny jak sex doma a ten je prijemnejsi, takze navrhuje zacatkem roku IVF+ISCI, takhle si vyresit prvni miminko, to nas hodi do klidu a na druhym budem pracovat prirozene a v klidu.....