Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mourinka29
17. srp 2011

@lentilkal jak píše Olousek,já byla na revizi už dvakrát ☹ ,jednou to vyjde 😉

bellka
17. srp 2011

Ahojky děvčááátka 🙂
přejeme krásný podvečer a jdu vám nalít aspoň trošku optimismu do žil 😉 @lentilkal holka zlatá, teď je to bolestivé, posílám pohlazení a hlavně hodně sil 😔
Holkýýý, my máme Šimonka na 8. pokus a fakt to stojí za to 😵 😵 😵 Ty pády na hubu jsou nejhorší, člověku se nechce kolikrát ani žít, páč si příjde zbytečný na tomto světě, ale jakmile se vzchopíte a zase naskočíte do toho vlaku, on se ten vlak prostě jednou musí zastavit v konečné jménem UZLÍČEK V NÁRUČÍÍÍ 😵 😵 😵 Všem vám moc držíme všechno co máme a sleduju vás jako ostříž, takže tfuj tfuj tfuj pro štěstí vám všem 😵

carlik
18. srp 2011

@katem tak to máš miminko s Kouďasem jistý, mě dělal ten poslední ET a víš jak si teď těhulkujeme...jenom bacha, ať se nezamiluješ skoro jako já 🙂) A já vlastně mám v bříšku mimčo na 7. pokus a jak přesně píše @bellka, tak mě ten nejhorší pád na hubu potkal v únoru (porod mimi s VVV), ale za tři měsíce jsem prostě chtěla a musela znovu otěhotnět a dělala jsem vše pro to, aby se mu u mě v peřince líbilo.Takže v lednu bude ten uzlíček v náručí a basta !!! Držím palce všem snažilkám.

lentilkal
18. srp 2011

Holky diky moc jste zlate.Neni to moje prvni revize tak vim uz jdu celkem potreti.Už toho mam celkem dost za sebou ale to tu radsi ani psat nebudu nechci nikoho desit.A jeste jednou vsem moc diky jste tu vsechny moc hodne

vika29
18. srp 2011

ahoj holky, všechny vás moc zdravím...vždycky když sem mrknu, tak mám z vás moc velkou radost a hned jsem optimisticky naladěná a věřím, že v RF se zadaří i mě. Včera jsem byla na kontrole po stimulaci clostíkem a mám tam 6 folíků (i když ty 4 nejsou moc veliky) , takže v pondělí mě čeká odběr, tak pak se ukáže a snad dojde i na ET.
@mourinka29 ...moc gratuluju krásnej bobeček..

olousek35
18. srp 2011

@vika29 tak to je super. At jich doroste co nejvíc, všechny se výborně oplodní a dají ti dvě krásné mimuška do bříška, která vydrží celých 9. měsíců. 😉
@lentilkal drž se a brzo hlas //
@bellka zdravím tebe i Šimonka 😉

Jakpak se všechny máte? Moc na všechny myslím. 🙂

lentilkal
18. srp 2011

@olousek35 moc diky uvidime ted mazu do prace a na 8.00 mam byt v reprofitu

bambulajda
18. srp 2011

ahoj holky, ráda bych se taky k vám přidala, jsem teď nová v Reprofitě - teda né úplně čerstvě momentálně stimuluju clostilbegytem...na mini IVF - je to spíš takovej pokus jak budu reagovat, takže nevím. Byla jsem na kontrole u MUDr. Kozumplíka - moc milej 😀 no a jsem 8 DC a mám 5 x folikul velikosti 11mm a jeden 14mm a 13mm a tak se vás chci zeptat , nevíte jestli to není na 8 DC málo? 😨 , když má mít folikul kolem 22mm - díky za odpověď. Nejsem v tom ještě moc zběhlá a vždycky koukám jak tele než aby jsem se na něco zeptala, a jen jak vyjdu z ordinace, tak se mlátím do hlavy, že jsem se zase nezeptala 😅 ....jo a ještě teda něco o mě mám za sebou 3x IUI - žádný úspěch 😖
Moc všem držím palečky k vytouženému miminu a smutné hladím po dušičce - určitě nám to vyjde. 😉

saminka
18. srp 2011

@bambulajda ahojky a vitam te u nas!!! myslim si ze ti folici rostou pekne a urco jeste casu dost aby to dotahli do 22mm,doktor by ti urcite rekl kdyby to nebylo ok,tak zadne strachy!!!!drzim palecky!!!

@olousek35 ahojky olousku!!!jak se citis tehulko? uz je to urco lepsi ne? co vysledky,uz mas?

@bellka ahojky maminecko toho nejhodnejsiho mimiska pod sluncem!!!!vzdy umis tak krasne dodat silu a nadeji do dalsich boju,fakt super.Ja uz zacinam s hnizdenim 😀 objednala jsem si nezbytnosti pro druhe mimi, hodne toho mame samozrejme po Miusce, ale musela jsem si doprat taky. Zacinam hromadit vsechny oblecky, pomalu prat, predelavat pokojiky, zarizovat kocik atd, uz se zacinam taaak tesit na druheho mimiska 😵 😵 😵 tak at vam to jde porad tak krasne jjak doposud!!
@katem taky zdravim, tak jake byli prvni dojmy z Reprofitu? jak to dopadlo ? jsme zvedave, nenapinej 😀

@mourinka29 moc gratuluji k dalsi uspesne kontrole, a drzim palecky na dalsi, at je vse jak ma!!!!!

vsechny moc zdravim a drzim palecky at se brzy dockate toho nadherneho stesticka 😉 😉 😉 😵 😵 😵

petuska123
19. srp 2011

@bambulajda ahoj vies uz cenu kolko ta to bude stat ked uzivas len clostyl?ides cez poistovnu?? ja keby som sla do reprofitu tak si vsetko platim sama kedze som so SR.

bambulajda
19. srp 2011

@saminka děkuji určitě máš pravdu, je fakt že by mi to řekl ....včera jsem celej večer na netu hledala kolik ty folikuly rostou za jeden den a našla jsem že 1 až 2mm za den. Tak hlavně a´t nejsou prázdné 😝 ...koukala jsem na tvůj profil máš moc krásnou holčičku a ještě jedno překvapení k tomu - tak to je krásné když se tak daří!!! ...no a v Irsku bývají veliké rodiny, tak budete pak ještě pokračovat 😀 já bych brala 3 děti hned, ale zatím nic 😒
@petuska123 ahojky, no protože je to mini IVF tak si to vlastně taky platím celé sama. Takže základní cena za mini je 13 tis. Kč a potom co si připlatíš - my máme horší spg takže budeme volit ICSI a to je 1 tis. za vajíčko a pak už si můžeš připlatit PK,AH ...no ale to se stejně uvidí kolik získáme vajuch ale těch 13 tis. je základ. Pro jistotu ceník je na stránkách RF 😉 ...nebo příští týden ti to napíšu přesně

petuska123
19. srp 2011

@bambulajda a ah je co ?? my sme mali na 1 ivf+icsi doplatok aj za lieky 30 000 sk.

bambulajda
19. srp 2011

@petuska123 no to je asistovaný hatching a to je naříznutí obalu vajíčka aby se lépe zakouslo a ta sranda stojí okolo 4 tis. ale když je dobrý doktor, tak ti poradí jestli je to třeba nebo ne...no ten clostík je zadarmo, ale že jsi ze SR tak ho možná zaplatíš, ale to jedno balení stojí 50 Kč, takže to se určitě ztratí. 😀 už jsi někdy zkoušela stimulaci clostíkem?

petuska123
19. srp 2011

@bambulajda ano pri IUI som mala .pri 1 iui bol jeden folikul.a pri 2 iui boli 2 folikuly. mne sa tvoria folikuly z tym problem nemam. a pri menopure som mala odobratych 9 a 7 oplodnili

bambulajda
19. srp 2011

@petuska123 no tak to je kráné a hlavně reaguješ a skoro všechny se oplodnili, takže já bych zkusila to mini IVF...já jsem se taky rozhodla pro mini...a u 1 IUI jsem měla okolo 8 folíků - super (clostík 1-0-1) u druhého 4 folíci a u třetího IUI 3 folíci. No a te´d jsem šla na mini ivf (clostík 1-1-1) a mám 6. Tak uvidíme jak to bude pokračovat v pondělí jdu na odběr

petuska123
19. srp 2011

@bambulajda tak vela stastia a daj vediet ako si dopadla a hlavne nech sa zadari uchyti vyvyja a ty porodis 🙂

katem
19. srp 2011

@saminka ahoj.... dekuji mockrat za optani!! Bylo to opravdu fajn... Manzel byl trochu skepticky, on je po tech vsech navstevach opatrny, aby jsem byla v poradku.
Takze vysledek je, ze me jiz predepsal leky na stimulaci, rekl, ze ty "konske" davky ktere jsem mela tak nemaji vubec cenu... mluvil hezky anglicky, tak i manzel byl v obraze... no a az budu mit prvni den menstruace, tak muzeme zacit!!
Doufejme, ze to bude tentokrat OK!! Preji ti hodne zdaru s pripravou na druheho prcka

@carlik DIky moc, je opravdu velice prijemny a ted vidim proc rikas abych se nezamilovala 😉 🙂 😝 ... mela jsem z neho dobry pocit a opravdu te dovede uklidnit
Preji hodne stesticka a at se tomu prckovi u tebe nadale libi 😉 - hmmmm.... vim, jaky je to pocit a tak doufam, ze to tentokrat vyjde!

Jinak vsem ostatnim tehulkam preji hodne zdravi a pohody!! - tu ja obcas postradam...

No a tem co to nevyslo, tak to urcite vyjde pozdeji, ja v to verim a myslim, ze je hodne dukazu o tom, ze to jde a ze to stoji za to, tkaze @lentilkal vse bude ok!! je to tezke, ale my jsme silne zenske od prirody, takze my to zvladnem!!

Preji vse nej nej maminkam, at vam deticky rostou jako zvody!

Hezky den vsem at to slunicko sviti!!

bellka
19. srp 2011

Krásný páťulííínek všem reprofiťáckým beruškááám 🙂
@saminka wow, jsem četla Tvůj příspěvek o hnízdění a projela mnou husinááá, to je krááása, nedávno jsi hlásila // 😉
@bambulajda vítej u nás, správná volba, jsi v těch nejlepších rukách 😉 a jak říká saminka, neboj se nic, vajucha dorostou, mají dost času 🙂
Děvčátka, v předchozích CARech jsme vždy měli AH a nikdy nic, v Reprofitu jsme ho neměli a budu se opakovat, Šimonek spinká v postýlce 😵 V Reprofitu jsou nejen odborníci na svém místě, ale i kouzelníci 🙂
Takže jak jinak, musím pozdravit naše další těhulinky @olousek35 @mourinka29 @meggar, potom maminky s prďolky @veveram, @okcelok a @janib ale hlavně @kornelka11 a @gabikri 😉 😉 😉 dále moc pozdravů posíláme @lentilkal myslíme na Tebe, @carlik @katem a určitě jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám 😉 Děvčátka, hodně štěstí všem, páč je ho taky hodně potřeba, ale já, po tom všem, co jsme prošli, opravdu věřím v zázraky a v Reprofit 🙂🙂🙂
U nás nic nového, Šimonek je stále tak zlatíčkový, jen se naučil tak strašně výskat, když se vzbudí a my pro něho jdeme do postýlky, že kolikrát brečím, jak se směju, ale když to chci nahrát, je to herec a zachová vážnou tvář 😀 No, prostě co vám budu povídat, jsme šíleně šťastní a milujeme ho nade všechno na světě 😵 😵 😵

saminka
19. srp 2011

@bambulajda moc diky za pochvalu holcicky, je to nas vytouzeny pokladek, cekali jsme na ni pres 4 roky ale vse stalo za to, vsimla jsem si ze jsi taky byla na IUI,u nas vyslo hned druhe ale bohuzel jsem mela zamlkle tehu,no tak treti uz nevyslo a pak nam bylo doporuceno IVF, tak na to jsme se rozhodli jet do Brna a vyslo nam hned prvni klasicke 😵 take je problem u partnera, spatne spermio a ja mam PCOS. Jinak co se tyce druheho zazraku tak po dvou neuspesnych KEtech jsme se rozhodli take pro mini IVF hlavne z financnich duvodu,take jsem samoplatce a brala jsem taky 3x 1 clostik denne, mela jsem ctyri foliky, z toho tri vajicka,no a zavadeli jsme zase dve 3.den a vyslo to takze vsem minimalku doporucuji!!!!Cenove to vyslo do 20.000 Kc a teda vice deti neplanujem, jsme vdecni za to co mame 😉 Uz ani v Irsku nebyva zvykem mit hodne deti 😅 drzim palecky na pondeli a hlavne ver, ze kvalita je dulezitejsi nad kvantitou!!!!

saminka
19. srp 2011

@katem tak super ze to dobre dopadlo a muzete zacit s dalsi stimulkou, uplne manzela chapu, ze je trochu skeptik ale snad se v Reprofitu nezklamete i kdyz to treba nepujde hned. Nas to neodradilo ani po neuspesich!!! drzim palecky 😉

olousek35
19. srp 2011

Ahoj lidičky, jak se daří?
@lentilkal tak už to máš za sebou, ted se s tím trochu srovnat a nastartovat se na další pokus
@bambulajda vítám tě mezi námi. Folíky máš dobré, neboj. Mně při odběru měřili cca 16 mm a byly zralé. Tak hlavu vzhůru, dobře to dopadne.
@katem tak to je moc dobře, že měl manžel z pana doktora dobrej pocit. Určo to dobře dopadne. Budu držet pěsti a hlavně nás hodně informuj. Co budeš píchat?
@bellka zdravím tě a přeji pohodový den
@saminka to letí, co? Za chvilku už budeš rodit 😉 Jak jinak válčíš?

bublenudle
19. srp 2011

Ahoj kočky,všechny vas zdravim....mám dotaz,na kolik vyjde minimalka (asi),vím,že u každeho je to jine...s leky atd..díky moc 🙂

artus
19. srp 2011

Všechny vás moc zdravím a zároven se chci zeptat, proč jste volily právě Reprofit? Mám toho za sebou taky celkem hodně, plno vyměněných gynekokogů kteří nehledali problém a rovnou posílali do CARu , návštěvu Repromedy, kam už nikdy nepujdu, laparoskopii, atd adt. Momentálně mám snad fakt dobrého doktora, který se snaží něco dělat a vyšetřovat. Bohužel se ani pod jeho snažením nám pomoci nezadařilo. Já bych měla byt v pořádku, manžel je na tom ale hůř. Dotor mi doporučuje Unicu, ale já ,po přečtení vašich názorů, bych chtěla do Reprofitu. Nevím podle čeho se rozhodnout a Objednávat se na konzultaci do obou klinik se mi moc nechce, a myslím, že by to obrblal i manžel.

olousek35
19. srp 2011

@artus mně reprofit doporučil můj gyndař. Dřív býval reprofit jen soukromý, nejel na pojištovny. Jezdí tam hodně cizinců, díky skvělým výsledkům. S Unicou nemůžu srovnávat, nikdy jsem tam nebyla. Na reprofit nemůžu říct slovo křivé. Rodinné prostředí, skvělí doktoři, všichni skvělí. A umí zázraky. Ale je to můj pohled na tohle zařízení. Rozhodni se co nejlépe. 😉

artus
19. srp 2011

@olousek35 děkuji, jsem váhavá váha, hrůza 😠 😅 pro mne je asi hodně důležitý , jak s námi budou jednat, jestli nám dají na výběr, co jak jak provést, a ne že mne hned narvou hormonama. Chtěta bych, aby nás opravdu pořádně vyšetřili a ne že když má manžel horší sperm., tak hned ..... jedině IVF

olousek35
19. srp 2011

@artus jednat s váma budou určitě na rovinu, to neboj. A vyšetření jim pěkně navrhněte a určo se domluvíte. 😉

artus
19. srp 2011

jsme už domluvení na 1.9. k Dr Křecové, tak snad bude na nás hodná. Více méně jsem rozhodnutá jít tam, ale co když ...... 😖 Po návštěvě Repromedy bych nerada prožila něco podobného.

olousek35
19. srp 2011

@artus Dr.Kuřecová je sympatická. A upřímná.

Holky, já mám od rána takový divný bušení srdce. Myslíte, že to může být počasím? Je před bouřkou. Míváte to tak taky některá?

artus
19. srp 2011

@olousek35 dnes je opravdu blbej tlak, neboj. U nás už prší 😉

bellka
19. srp 2011

@artus udělej si chvilku a počti si v mém fotoblogu a hned pochopíš, proč právě Reprofit a že ani jináč jsem nemohla 😀 Byl to náš třetí CAR a mám teda sakra s čím srovnávat a nesahají Reprofitu ani po kotníky, tolik mé zkušenosti a že jich mám ažaž za ty roky 😉 Dr.Kuřecová mi dělala OPU a spokojenost veliká, příjemná, no prostě tam jsou všichni perfektní jak přístupem tak prostě vším🙂
@bublenudle nás první minimálka vyšla na 16200 a druhá 18200 🙂
@olousek35 jj, určitě je to počasím, ale já mívala bušení srdce i při pohybu, hlavně opatrně, ať se Ti nezamotá hlava a někde sebou nepraštíš 😕