Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
15. zář 2011

@carlik Možná fajn, že ta chřipajzna přišla - aspoň to nebude takové překvápko, pokud nám ten první pokus neklapne 🙂 Honza pořád nemůže pochopit, že pro mě by bylo daleko horší, kdyby jsme se k ET vůbec nedostali a po OPU se embrya přestala vyvíjet (to bych si to asi šla hodit). Ale teď, když je prcek u mě a nevyjde to - nevím, asi jsem divná, ale fakt z toho nebudu tak zdrblá 😕 😀
Sleduju na Joj "Přežít" - to mám ráda 🙂 Takže - dneska s Tebou budu držet basu i v tom válení se u telky 😉

meggar
15. zář 2011

@safarikovap
@carlik U telky jsem proválela první 3 dny po ET, kdy si chlap vzal do hlavy, že musím ležet a natáhl mě kvůli tomu i internet do noťasu 😀 . Takže od té doby to nemůžu ani vidět a vůbec vám to nezávidím 😀
@safarikovap Pěkně se vylež a neboj, jestli se má prcek udržet, tak se udrží.

safarikovap
15. zář 2011

@meggar Tak to máš ale doma hoodnýho chlapa 😀 Klasika - oni kolem nás skáčkou a nám se stejně pořád něco nelíbí (Honza už mě taky leze na nervy s tím svým "to nesmíš, to nedělej, to netahej") 🙄 Já už jsem byla včera v práci, jen dneska mám volno, v pátek do práce, víkend lehárko a v pondělí zase volno - šetřila jsem si celý rok dovču právě kvůli tomuto 🙂 Co budeš dneska dělat Ty, s miminkama? 🙂

olousek35
15. zář 2011

@safarikovap zdravím, bojovnice. Zkus krk vyležet, at tě to přejde dřív než mě. Bioparox inhaluju a je to furt stejný, ba horší. Zánět už mi vlezl na průdušky, kašlu jak tuberák. A z dr.nikdo nic neřeší. Kdyby mi dali v po penoš, tak už jsem dnes ready a mimču to neublížilo.

Jinak všechny ostatní zdravím a přeji pěkné pozdní ráno

safarikovap
15. zář 2011

@olousek35 Tak to mě brouku mrzí, že Tě to zkolilo až tak moc ☹ 😠 Ten Bioparox je asi stejně dobrej akorát tak na začátku, když se to včas podchytí - jak je to už rozlezlý, tak je to na prd 🙄 Takže dneska se přidáváš k nám s @carlik a budeš se taky válet u telky 🙂 Za pár dní budeme ready obě, to zmáknem 😉

olousek35
15. zář 2011

@safarikovap to bych ráda, ale za chvíli jedu s otcem na poštu a po nákupech a pak mažu do školy. Začaly přednášky. Zítra to mám taky rozlítaný. Tak ležte pěkně i za mě a já na vás občas kuknu. 😉

safarikovap
15. zář 2011

@safarikovap Takhle se chová nastávající matka??? Myslím tím - takhle nezodpovědně 😠 Ještě, že už máš roky, jinak bych Tě musela přehnout přes koleno 🙄 Večer lehnout, potit se a kurýrovat!!!

Holky, kdo jste měli minimálku - je po ní potřeba nějaká delší pauza před dalším pokusem? Není to jako při klasické stimulce, tak si myslím, že ani ne, ne? Chtěla bych si dát měsíc pauzu a v listopadu zkusit...asi krátkej protokol (chápu to správně, že minimálka není to stejné, co krátký protokol)... 😕

olousek35
15. zář 2011

@safarikovap jak pauzu a další pokus? Vždyt si těhotná a taky těhotná zůstaneš. Nasekat potřebuješ ty, ženská 😀 Užívej si těhulkování a těším se na //.

safarikovap
15. zář 2011

@olousek35 Miláčku - jestli jsem toho prcka do teď nevyčůrala, díky tomu, jak se tady pořád řežu smíchy nad těma tématama, co tady pořád řešíme, tak ho určitě "vypálím" tou slivkou, kterou od rána kloktám a je to ze mě cítit na sto honů 😀
Tak já se opravuju - KDYBY TO NÁHODOU NEVYŠLO - tak si myslím, že pauza jednoho cyklu by měla být dostačující (když jsem stimulovala jen Clostilem a 2x dopíchla Merional) 😕
Dneska jsem si dělala TT a po Pregnylu už ani památky - po 7 dnech (píchala jsem 1x 5000mj).

agnes88
15. zář 2011

ahoj, jsem po utz. Koukala na mě dr. Kuřecová. A říkala že na pravém nic moc a na levém něco jako jo, ale že to není žádná hitparáda ale určo ještě dozraje. Mám zas přijít v pondělí. To už budem vědět aj výsledky Honzovýho spg a pak se rozhodne co se mnou, esi doma nebo iui.
Všechny zdravím, nestíhám ani dočítat. Marodům přeji brzké uzdravení, ostatním příjemné stimulování a @safarikovap tobě zahnizďování. Fakt si zvykej že si těhule 🙂

safarikovap
15. zář 2011

@agnes88 Aleluja - od rána jsem jak na trní, kdy se ozveš...Takže pamatuju si to dobře? V PO si byla 12DC, dneska 15DC, takže příští PO 19DC. Tak to se tam v PO potkáte s @bublenudle 😉 Důležitý je, že tam folíky jsou!!!! Aspoň teda pro mě 😉 A jestli se Ti v PO nebude něco zdát na Honzových výsledcícíh spermiogramu, tak mně pisni - větší katastrofu, než jsme měli my...to snad ani nikdo nemá 😠 Takže Ti zvednu náladu 😉

agnes88
15. zář 2011

@safarikovap já právě očekávám že on bude mít exkluzivní výsledek. Když se chudák nechal řezat.

safarikovap
15. zář 2011

@agnes88 Tím líp - zase o starost míň 😉

meggar
15. zář 2011

@safarikovap Tak já měla dneska nákupní den a za chvilku razím ven s pesanama. je tam ještě hezky, tak toho musím využít. Hlavně aby se ten náš mastodont prošel, zaplaval si a něco zhubl 😉. A zítra mám návštěvní den, tak už se těším.

carlik
15. zář 2011

Už jsem se naválela dost, jdu se počíst nové zprávy a jdu ven.
@safarikovap teda to jsou mi už úvahy, co KDYBY 😒 Tak já měla kolikrát stimulku hned po minimálce a ničemu to nevadí. Ale vynecháním 1 měsíce neuškodí na srovnání všeho. Ale ty to nebudeš potřebovat!

bublenudle
15. zář 2011

Tak UTZ už zítra.....psala jsem si s Marcelem a prej by mohlo být v ponděli 10DC už pozdě...já si to myslela...
takže zitra dopo Reprofit....jupííííííí 😵

agnes88
15. zář 2011

@bublenudle tak to je supr, přeju k tomu pátku krásný výsledek
@meggar joj, co máš za tlustý psisko? My máme anglickou buldočici a taky by potřebovala pár kilek dolů, ostatně panička taky 🙂

bambulajda
15. zář 2011

ahojky holky, ...no teda, jak to tady čtu tak všem závidím, maminkám, těhulkám i těm nemocným - co já bych za to dala ležet doma, nebo se někde prochajdovat. Musím být v práci 😒 - hrůůůza!!

@safarikovap ...jo jo po minimálce můžeš hned na další pokus. Ale vůbec nevím co přemýšlíš nad stimulkou, raději přemýšlej kde si dáte doma postýlku. 😉 😀

@bublenudle ...tak už zítra to je super! držím všechny palečky. 😉
@agnes88 ...určitě ještě dozrajou taky ti držím palečky 😉

safarikovap
15. zář 2011

Petruška se právě probudila 🙂 Já nevím, já jsem se asi ze všeho vyspala - žádná zimnice, žádná bolest svalů, žádné bolení v krku - já už prostě ten Utroš nechci 😢 😢 😢
@carlik @meggar @bambulajda Vy po mně dneska zase jdete 😨 Místo, aby jste byli rády, že tady nebékám a psychicky jsem smířená s případným nezdarem, tak tak... 😨 😕 😀
@bublenudle No tak dobře - beztak Tě v PO požene na další UTZ, ale radši zítra "zbytečně" (teď to teda nemyslím doslova 😉 ), než aby se něco propáslo - to je fakt 🙂 A vlastně - já jsem od 8DC už dopíchávala...takže není to zase tak brzo na UTZ 😉

safarikovap
15. zář 2011

@bambulajda Po minimálce můžu začít hned...taky jsem si to myslela - přece jen bych si měsíc klidu dala a v listopadu se na to vrhla. Člověče - buď ráda, že jseš v práci - aspoň nemáš černý myšlenky...a roupy 😀 😀 😀

katem
15. zář 2011

AHoj holky, ted jsem mela minutku si to tu precist 😉

@safarikovap to bude vse ok, zadne kdyby tu nebude - ok
@meggar mej se krasne na vychazce s pejskma... nechces vzit i ty moje? 😉
@bublenudle hodne stesti a drim palecky!
@olousek35 ty jsi take porad pekne BUSY, co studujes?
@meggar ahojjjj, doufam, ze u tebe je take vse ok... a mimco roste a roste
Preji vsem hezky vecer a uzivejte si slunicka, pry uz nekde mrzlo!!

safarikovap
15. zář 2011

@katem Zanedbáváš nás tady 😨

bublenudle
15. zář 2011

@agnes88
@agnes88 děkuji zlatí,jsem moc ráda ,že tam jdu zitra.... 😵 😵 😵 aspon budu vědět co a jak.... 😉

bublenudle
15. zář 2011

@bambulajda děkuji.......... 😵 snad tam už něco bude 😉

bublenudle
15. zář 2011

@safarikovap
No,on mi řekl,že jelikož neví jak reaguji na prášky tak raději 2 UTZ než jeden pozdě.....
tak jsem přeštastnááááá,ještě že jsem mu napsala... 😝 😝

bublenudle
15. zář 2011

@katem děkuji.....se těšim...hihi 😵

safarikovap
15. zář 2011

@bublenudle Taky bych šla radši na UTZ 4x do týdne, než aby mně pak řekli "jéžiši, škoda, už je pozdě" 😨 Tak zítra pisni - myslím na Tebe 😉

bublenudle
15. zář 2011

@safarikovap Díky zlato,hned zitra pisnu...... 😵 😵

meggar
15. zář 2011

Ahoooj, teda vy jste toho zas nakecaly. Já už jsem vysprchovaná a sedím u telky. Sice tam teda kromě kriminálky nic není, ale aspoň si konečně sednu.
@agnes88 My máme labradorku a to jsou psi, kteří by se užrali, až by pukli. Teď se nám naučila chodit tajně ke slepicím na zbytky, tak trochu přibrala. Není nijak tlustá, ale v porovnání s druhým naším hyperaktivním čtyřkilovým prckem je strašnej mastodont a navíc je líná. Trochu se ji snažím teď prohánět, protože i když máme velkou zahradu, tak se sama neproběhá.
@bublenudle Držím palce na zítřejší ultrazvuk.
@katem Co vy máte za pejsky?

bublenudle
15. zář 2011

@meggar díky moc,podám pak info.....
pěkně odpočivej.... 😉