Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veveram
4. lis 2011

Ahoj kočky,zdravím všechny,taky nemám čas psát,jenom občas nakouknu,abych věděla co se tady děje a měla trochu přehled.
Dneska teda čas mám,jelikož jsem toho našeho raráška včera musela dát na hlídání k našim a jedu si ho vyzvednout dnes odpoledne.
Tak jsem si aspoň trochu uklidila,protože s Filipem to nemám šanci-je to dost živé dítě které musí všechno vidět a prozkoumat.Už leze a sedí,tak ho musím mít pořád na očích,no a v postýlce se mu to zřejmě zdá malé.Cvičí s náma,ale je to naše zlatíčko(trochu rozmazlené 😀 ).

@saminka :ahojky,už jsem myslela že si přečtu radostnou zprávu a ty si jěště 2v1 😀
Tak se holky všechny držte,hlavně hodně síly snažilkám a pozdravení těhulkám a maminkám. 🙂 😉 😉

jana321969
4. lis 2011

@safarikovap nevím proč mě dala tak nízkou davku jako dr, ani ted ji nezvyšila zustala jsem na te 175 tak nevím - je šance ještě holky do ponděli 1-2 se udělat nebo ani ne?? to už tedka spíš jen dozrávají.

bambulajda
4. lis 2011

ahojky zdravím všechny, ...takže dnes UTZ - mám 10 ks a nějaké drobné - možná z nich něco ještě bude, pokračuju v píchání menopuru - takže vypotřebuju všech 30 ampul. ještě jsem dostala 3x orgalutran.
@jana321969 tak já mám OPU 10.11. - na kdy to naplánovali tobě? ...že by jsme se tam potkaly 😉
@meggar ...woow tak to jsem nevěděla s těma ampulama, že se nevylijou - to je dobré vědět, ...alespoň nebudu potřebovat asistenci chlapa, vždycky tam stojí jak bimbo a v každé ruce drží jednu ampulu, aby se náhohou nic nepřevrhlo 😀

bambulajda
4. lis 2011

@jana321969 ...neboj můžeš mít 6 folíků a z toho 6 vajuch - někdy není dobré, když jich je moc - jsou pak nekvalitní. ...já mám 10 folíků, ale u mě jsou to tak 3 vaja - to už mám vyzkoušené- mám skoro 2/3 prázdných folikul.....do kolikátého máš ještě připichovat?

jana321969
4. lis 2011

@bambulajda dneska jsem meal davku zitra a v nedeli jeste

jana321969
4. lis 2011

@bambulajda je šance se ještě do pondělí 1-2 udělat ale ne asi dozrát vid? no odběr asi středa čtvrtek, tak zkusím ten čtvrtek v nedeli mam pichnout zatím 1 amlpubku teho orgutranu kruci tak nejak a v pondeli me rano nekdo rekne co a jak teda a Vám nezbylo z prvního pokusu na zamražení nic ty jo ja počítala s mražením a zatím 6 čísel jen. 🙂

bambulajda
4. lis 2011

@jana321969 ...jo to myslí i jako dozrát - oni ti vlastně dávají info o těch z kterých by něco mělo být ...aha no já už na kontrolu nejdu - až na ten odběr ...né nic nám nezůstalo 😒

safarikovap
4. lis 2011

@bambulajda Supééééér 😵 😵 😵 Takže příští ČT si značím do kalendáře 😉
@jana321969 Jani, teď se Ti možná zdá, že 6 folíků je málo, ale na ET to bohatě stačí - určitě zbyde i něco na zamražení, uvidíš 😉 Radši 6 kvalitních než 15 míň kvalitních

safarikovap
4. lis 2011

@katem @lenilkal Kde se couráte holky? 😨 Čekáme na dobré zprávičky 😉

jana321969
4. lis 2011

@safarikovap v pondělí zase písnu jak se vratím do práce, taky bych chtěla jit stejne ve čtvrtek ja bumba.... 🙂

jana321969
4. lis 2011

@safarikovap ale proč ta druhá strana nic ja že to bude rozděleno možná bych jich měl víc na každé straně třeba 6 ale pry na te jedne nevidi nic jen na jedné straně, jako sama mě nic neřekla, že dobrý. Kdybych se ji nezeptala tak ani nevim co tam viděla ☹

safarikovap
4. lis 2011

@jana321969 Tak třeba ta druhá strana tolik nefachčí - mně taky Vitoušková řekla poprvé, že folíky jsou jen na pravé straně a na levé nic, tak že to vypadá na PCO. Nakonec se utvořili folíky tam i tam - hlavně, že aspoň jedna strana je funkční ne? 😉 😉 😉

jana321969
4. lis 2011

to jo 🙂

jana321969
4. lis 2011

@safarikovap a po kolika ti dnech dalšího UTZ se objevily další??

jana321969
4. lis 2011

holky: kdyz se nezdaří první IVF, dá se jít když neco je další měsíc pro mražáčky? pokud nejsou další IVF se dá podstoupit kdy do dvou měsícu nebo tam musí byt nějaká pauza??

lentilkal
4. lis 2011

Ahoj tak ja uz sem tu ale asi nic moc zpravy nemam hcg je prej pres 400 a dobry podle sestry me to prijde strasne malo na to ze v pondeli jsem mela 256.A 14.11 mam prijit na ult

bambulajda
4. lis 2011

...no mě kozumplík, taky moc neinformoval - řekl tak asi 10 a to bylo asi vše, ...minule když jsem byla na minimálce, tak jsem ho taky chytla na kontrolu a to mi řekl, že je tam 6 folíků a když vlastně došlo k OPU, tak mi doktorka, řekla že vlastně jen 2 folíci - že ty ostatní jsou malé. ...a to mi Kozumplík ani nic nedopíchnul, to by těch 6 ještě stačilo třeba dorůst.....takže kdo ví co tam vlastně mám, stejně se ukáže až při OPU

agnes88
4. lis 2011

@jana321969 na KET můžeš jít hned a na další ivf min měsíc pauza.
A zdá se to jen mě, nebo se ti doktoři moc nesnaží?? Já to postupuju taky poprvé, tak aby si neřekli, že mám přece ještě dva pokusy a hromadu minimálek... Kozumplíka sem taky měla jednou na utz a u mě byl zdílnej, jo a já sem si teda zdovolením přitočila tu obrazovku na mě, bo Machač mi to ukazuje, Kozumplík nic nenamítal a dokonce mi i prstíkem ukázal co je co. takže jak půjdu já na řadu, určo se ohlásím

agnes88
4. lis 2011

@jana321969 ale ty to nebudeš potřebovat 🙂 těch 6 bude stačit, ju

safarikovap
4. lis 2011

@jana321969 Dorostly po dvou dnech - do 8DC jen Clostil a folíky byly dva. Další kontrola 10DC, dostala jsem Merional na píchání a folíků bylo 5 (nakonec při OPU jen 2, protože zbylé 3 nedorostly dost rychle).
Takže nic není ještě ztracený 😉
@lentilkal No jo, my ženský - zase stresing, co? ☹ Když sestřička řekla, že je to dobrý, tak je to dobrý 😉

jana321969
4. lis 2011

@agnes88 díky holky ještě, že se máme podržíme se poradíme si atd.... 🙂 🙂 🙂 🙂

jana321969
4. lis 2011

@safarikovap jo jo stresing píšeš to dobře 🙂, pěkný víkend možná se tady přes víkend ukažu, když ne hnedka pondělí se zase ozvu 🙂

safarikovap
4. lis 2011

@jana321969 O.K., budeme čekat na info 😉 Hlavně se kvůli tomu zbytečně nestresuj - zaplať pánbůh za 6 mrskavců - co by za to ostatní holky třeba daly... 😉

katem
4. lis 2011

tak holky moje... jsem uz doma a musela jsem neco dodelat, tak az ted Vam mohu poslat obrazek!! 😀 😵 😎

katem
4. lis 2011

Jsou tam dve "bubnujici" srdicka!!! 😉

carlik
4. lis 2011

@katem ježiší marjá, já mám takovou radost a brečím tu s tebou 🙂

alex001
4. lis 2011

katem: moc gratuluji k srdickam 🙂 je to nádhera!!!!

jana321969
4. lis 2011

@katem supr dvojčátka gratuluji 🙂

jana321969
4. lis 2011

@safarikovap to je fakt právě

lenka27
4. lis 2011

@katem no to je úžasná zpráva a pak že dvojčátka nehrozí co? no tak to je bomba 😀 gratuluji k srdíčkům