Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bambulajda
16. lis 2011

SNAŽILKY:

Jana 321969 ( 26) 1x IVF+ ICSI+PCSI, 14.11.2011 ET -
drndapetka (27let): 2x přiroz.těhu -mimoděložko a zamlklé v 6tt,2x IVF Unica (1x zamlklé těhu v 7tt), 1x KET negativní, nyní přiroz.snažení v RF- cílem je otěhotnět zleva (neprůchodný pravý vejcovod), čeká se na ovu
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI; TT negativní; listopad - krátký protokol IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
2.IVF+ICSI , ET 15.11.2011(2blasty)........
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, RF minimálka,7.10 tt negativni, 6pokus IVF -listopad ?
vaculik (29let ) 1. IVF- listopad 2011 v RF
agnes88 (31let) 1 IVF+ICSI asi listopad 2011
1miska (30 let) zatím "jen" hormonální léčba - clostilbegyt, duphaston, estrofem - čekáme na spravení děložní sliznice, 1. IUI snad únor 2012

TĚHULKY:

meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012
Veera2 (35let): 1x IVF+ICSI, 1x IVF +ICSI-mrtvý plod v 17. tt, 1x KET-( Pronatal), 3x minimálka- (Reprofit)-máme srdíčko!
Alex001: 3.IVF - MA v 11tt 7/09, 4.IVF bez ET, 5.IVF - 6/10 neg., III.minimálka ET 20.10.2011 - 1xHB, 1xXB hrade 26.10.2011 //, 31.10.2011 - HCG z krve 11 den od ET při prodloužené kultivaci 993
lentilkal :2IUInegat.,1IVF neg.,2IVF poz.dite po porodu umrelo,3IVF Lenička 3200g,49cm Obilni trh,potom presun do Reprofitu tam nekolik x zhruba 10minimalek mame srdicko
katem (38let): 2xIUI, 2xIVF+ICSI+ET s TT negativnimi, 1xIVF+ICSI+ET+// TT - 8tyden zkonceno, 1xIVF, OPU a vajicka neprezily, minimálka v Reprofitu a jsou tam dve srdíčka! ET 7.10.2011

MAMINKY:

bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm
lenka27 (31let): 2x IVF (1x Helios 2007, 1x Reprofit 2010)...12. 7. 2011 Adámek
Saminka (33 let) 3x IUI (Zamlkle tehu), 1.IVF (dcerka Mia 14.9.2009, 3.030kg a 47cm ), 2x KET negativni, , 1.minimalka IVF (dcerka Lilly 8.11.2011, 3.630kg a 52cm)

saminka
16. lis 2011

@jana321969 holka nezmatkuj, podivejte na me, i z blastocysty je krasne mimi a i z 8bunecneho !!!!!

safarikovap
16. lis 2011

Dobré odpoledne, kočenky 😎
@jana321969 + @bambulajda Ženy, takže vy jste si nakonec obě dvě nechaly zavést dvojky - no tak to tady budeme mít za pár dní pěkně veselo 😉 😉 😉 Myslela jsem na vás 🙂
@katem Co to jako mělo být? S těma 6 nohavicema štrůdlu? To měla být jako taková menší žádost o zaměstnání k nám? 😀 Jako, že bych Ti to po mateřské nějak dohodila, když jseš taková pekařinka? 😀 No, kdyby Tě to už u těch snowbordů nebavilo, tak já bych Tě brala 🙂 Jaká Kači? Nevolnosti už trošku ustoupili?
@veera2 Ženo nádhera 😵 Obrovská gratulace 😉

Všechny ostatní vás mooooc zdravím 🙂 Hlavně @saminka s Lily a ostatní naše maminky, těhulky a snažilky 🙂

Od příštího týdne mě tady máte nonstop, páč už od úterý zůstávám doma - jupíííí 🙂 Budu u toho sice pracovat, ale doma si to přece jen trošku líp zkoordinuju než v kanclu 😝

@agnes88 Já na Tebe teda ale asi ženo s MS čekat nebudu - dneska jsem 28DC, MS bývá 31-33DC, takže o víkendu by měla dojít.

katem
16. lis 2011

@carlik jee.... pedikuru, tu jsem nemela od te doby co jsem v Cechach 😉 😲 ... verim, ze jsi si to uzila... a reflexni masaz tu uplne miluji!! uplne super 🙂
ja merim 176cm a vzdy jsem byla hubena, no tak normalni 😉 a na nizky tlak trpim.. po kafi mam trochu ted paleni zahy, tak v ni mam vice melka nez kavy 😀

katem
16. lis 2011

@jana321969 musis hlavne byt v klidu, protoze stresem tomu nepomuzes... ver mi... znam to!! moc a moc dobre

katem
16. lis 2011

@safarikovap jeeee... tak to budeme radi, ze tu budes vice!! 😎 😉 ... to bude prima.. krasne se pripravis a potom uz jenom "positiva a positiva"
NO rikala jsem si, ze s temi strudly to bylo hodne, ale kdyz ono to chutna hrozne manzelovi a musela jsem upeci i rodicum a jeste kamaradce... a nasi mi pres vikend hlidali pejsky = tak to clovek musi.... no takze do 1hod jsem byla hotova se vsim a mohli jsem vyjet a teply strudl nam vonel celou cestu do Prahy na zadnim sedadle!!!
Jinak dekuji za nabidku, ale pro radost je to fajn.. nevim jestli bych mohla delat strudly kazdy den 🙂 babicka moje delala v pekarne, takze jsem ji chodila pomahat a byla jsem parkrat na brigade a vzdy jsem stoustla - to teple pecivo je uplne uzasne.. ale ta vaha!!! 😀

agnes88
16. lis 2011

@safarikovap ty budeš doma už od prvního píchance? ještě že budeš pracovat, jinak bys vymýšlela blbosti 🙂
@katem štůdl u nás dělá manžel, mě to nebaví, je s tím moc práce, já zase dělám buchty v jedné míse, jednoduché, on si s tím vždycky vyhraje, že je to škoda rozkrájet 🙂

saminka
16. lis 2011

@safarikovap
ahojky holcinky, tak to jsem rada ze tu budes castejc od pristiho tydne, vzdy si rada poctu ty tvoje historky 😉 😉 😉 a konecne jdes taky do boje, uz se tesim na zpravicky 😉

@katem teda ty ale vis jak udelat chute....zrovna ted bych si jeden strudlik taky dala 😝 tak si aspon pri koju dam susenku s kafickem 😉
jinak jsem holky nadsena, tyden a neco po porodu a 10 kg dole, uz jen asi 4 a jsem na puvodni pred tehu vaze, ale mela jsem na vic uz tenkrat tak snad se podari jeste vic zhubnout pri kojeni 😉 minule jsem to dost podcenila a cpala se sladkym jako ze to vse vykojim ale houby, musi se jit zdrave i pri koju 😅 a
a tady opet moje slunicka nejvetsi

katem
16. lis 2011

@agnes88 no to verim, ja bych si take prala kdyby to manzel umel... potom bych si mohla sednou a odpocivat 😉 mas ale sikovneho manzela!!! - to je moc dobre
@saminka jo jo.. strudlik 😉 jednou za cas to je v pohode!! jsem rada, ze te tvoje zlaticka tak tesi a ze uz mas 10kg dole!!!! = jeeee.. to je rychlost... to blahopreji taktez! je to moc dobre.. jen se drz a jez zdrave, bude zima, tak mimco potebuje same protilatky 😉
KRASNA FOTKA!!

safarikovap
16. lis 2011

@agnes88 Jojo, už od prvního píchance. Říkám - při prvním pokusu jsem normálně fungovala doma i v práci a nevyšlo to. Tak - teď to holt vezmu z druhé strany a nebudu dělat vůbec nic 😀 Ale taky si říkám, že jediná moje záchrana bude práce pro firmu, jinak by mě asi řáchlo 😝
@saminka Neboj drahá - zatím mě ještě humor nepřešel, takže - zase vás brzo něčím pobavím 😅 Vidím to tak na neděli/pondělí, až si budu aplikovat první Menopur - to se dámy pobavíte 😕 😀 Ta černobílá fotkaje nádherná - malá vypadá jako hroznej drobeček 🙂 Cože?????? 😕 😕 😕 10kg týden po porodu máš dole?????? A kde je jako nějaká spravedlnost 🙄 😠 😀 Takovej metabolismus jen závidím...
@katem Každopádně - kdyby něco, tak já Ti ten flek tady u nás dohodím 🙂 Ovšem za předpokladu, že se teď v tom těhotenství trošku umravníš a přestaneš makat jak černá 🙄

Holky, kdy jste dostaly první fotečku z UTZ? Psala jsem vám asi 14 dní zpátky o kamarádce z práce, co jsem si s ní v kanclu dělala její těhu test - je v 6t., srdíčko už bliká a pořád stresuje, jestli do Vánoc dostane fotečku, aby to mohla stylově oznámit doma 😕

saminka
16. lis 2011

@safarikovap no moc diky za pochvalu 🙂 no ale s tou vahou to je logicke, vzdyt jen mala mela 3.6 kg plus voda placenta atd tak se to hned nasbira 😀 ale je pravda ze kojeni metabolismu napomaha 😉mala pribira pekne,uz se dostala na svou puvodni vahu,no aby ne kdyz ji mam vecne na prsu,lumpika 😀
jinak fotku jsme dostali v osmem tydnu 😉a uz se tesim na tvuj prvni pichanec 😀 😀 😀

katem
16. lis 2011

@safarikovap tak to jsi hodna, ze se o me tak hezky staras!! tak budu s tim pocitat, ze kdyz tak budu "strudlistka" 😉
Jinak se budu snazit trochu delat min, ale moc to nejde.. jsou tady porad na me pozadavky a nikdo to za mne neudela! 😔 - acggg... joooo
Potvrzuji, ze prvni fotecku dostanes po 14dnech od vynechani menzes, coz je tedy 8tt 😉
no zachvilku prijde rada na tebe!!! - to bude prima! 😝

carlik
16. lis 2011

@katem ty brďo, ty jseš přesně o 20 cm vyšší jak já 🙂 A pedikura byla nějaká rychlá, enem 30 minut a masáž ještě kratší, no nejdelší byl parafínový zábal. Před chvilkou jsem se vrátila z města, byla jsem na KO se zádama, tam mě zase prohmatala prdelku, furt to mám děsně ztuhlý, tak mám další cvik na to a snad by to mohlo povolit....
@saminka no já jsem taky zastáncem ČB fotek a tahle je moc povedená 🙂 Tož 10 kilo dole za tak krátkou dobu bych chtěla taky mít. Já jsem teď furt na stejný váze +4 kg, nějak se to zaseklo, ale hlavně že bříško roste i s malou 😉
@safarikovap takže o víkendu hurá do injekcí 😉 A tak tu budeš s náma na PC aspoň 3 roky ju?

alex001
16. lis 2011

Ahoj holky tak hlásím srdíčko a další kontrola 30.11.2011 🙂

safarikovap
16. lis 2011

@carlik Pak vás holky budu různýma pikoškama zásobovat do konce života - jestli se to teď povede 😀

Zase mně nejede interní pošta 😠 Co ten koník blbne? 🙄

lenka27
16. lis 2011

@alex001 velká gratulace k srdičku. To byl krásný pocit co? Takže jenom jedno?

alex001
16. lis 2011

@lenka27 😀

alex001
16. lis 2011

@lenka27 děkuji 🙂

lenka27
16. lis 2011

@alex001 no není zač, já navrhují přejmenovat REprofit na velkokapacitní továrnu na děti 😀

alex001
16. lis 2011

@lenka27 jj pry se jim ted obzvlášt daří myslím ze mají výborny team embriologu 🙂

lentilkal
16. lis 2011

@alex001 tak velka gratulace 🙂

safarikovap
17. lis 2011

Dnes 1DC, zítra první dávka Menopuru 🙂

carlik
17. lis 2011

@alex001 tak hurá a gratulujeme!!!!
@safarikovap nedorazila mrcha nějak dřív, neříkalas o víkendu? No nic, aspoň budeš dřív těhotná a svezeš se na těhu vlně 🙂
Já jdu dneska na kafčo s kámoškou, která teprv čeká na výsledek myslím už třetího pokusu. Tak na ni musím prsknout těhu bacil, ať už to konečně taky vyjde i jí....

safarikovap
17. lis 2011

@carlik Dorazila, dorazila - jsem zvyklá na svých 31-33DC a ona si přijdě ukázkově po 28DC 🙂 🙂 🙂
A už je tady zase to nadšení a euforie...však...to můžete pochopit jenom vy 😉
Kávičku dneska závidím - máme pracovní volno a jdeme pokládat zámkovku 🙄 P.S. Pak pisni, jak kamarádka dopadla? Taky chodí do RF Olomouc?

carlik
17. lis 2011

@safarikovap no je mrcha nevyzpytatelna a doufej, že na dlouho poslední 😉 Euforii tu známe všechny,, prostě už se těším, že se kónečně něco bude dít. A jo, kámošku jsem dokopala taky do RF a výsledek se dozvíme nejdřív o víkendu....jsou to nervy, 😒

alex001
17. lis 2011

Holky tak ja se teda priznam sice jsem slibila manzelovi ze to nereknu ani tady na konikovi, ale ja to proste nevydrzim mame dve krasne bijici srdicka 🙂. Stepan rikal ze v rodine to zatim nemame rikat ze jsou dve ani fotecku mi nechtel dat ze az za 14 dnu. Tak se na mne prosim nezlobte 🙂.

alex001
17. lis 2011

Holky tak ja se teda priznam sice jsem slibila manzelovi ze to nereknu ani tady na konikovi, ale ja to proste nevydrzim mame dve krasne bijici srdicka 🙂. Stepan rikal ze v rodine to zatim nemame rikat ze jsou dve ani fotecku mi nechtel dat ze az za 14 dnu. Tak se na mne prosim nezlobte 🙂. Byla to včera nádhera ani Stepan tomu nemohl věřit, ze jsou tam dvě 🙂 a hned volal do Brna a děkoval emriologum měli jsme totiž jedno čerstvé vajíčko a jedno zmrazene, které nám dávali do briska.

alex001
17. lis 2011

@carlik děkuji 🙂

alex001
17. lis 2011

@safarikovap to je parada ze dorazila dříve 🙂 u me to bylo naopak kdyz jsem měla začít píchat injekce tak MS nikde. Tak přeju aby byla krásná úroda a aby to vyšlo!!!! 🙂

alex001
17. lis 2011

@katem tak se přidávám do klubu 🙂