Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veera2
19. led 2012

Krásný den všem přeju🙂
Nemám šanci vás dočíst, protože jsem tu dlouho nebyla. Všechny vás moc zdravím jak těhulky, maminky a taky snažilky.
@carlik Chci moc pogratulovat dalšímu reprofiťáckýmu miminečku!. ať je Kristýnka hlavně zdravá a dělá jenom samou radost🙂
Co je tu jinak nového?
Já se držím, bříško roste a už se moc těším na pohyby.

jana321969
19. led 2012

@carlik ahoj malá je jak obrázek je nádherná hodně zdravíčka vám holky přeji 🙂

jana321969
19. led 2012

@veera2 ahoj ahoj taky nejak nestím to tady dočíst pamatuji si jen pár nás starší tady z chatu - protože sem taky moc nechodím, kromě tebe a KATEN nevím kolik dvojiček tu kdo čeká 🙂, 17 ttt paráda letí to jak blázen pak už vid.

veera2
19. led 2012

@jana321969 Já ale nečekám dvojičky 🙂

evikj33
19. led 2012

@agnes88 Jojo už jdem do IVF zítra fasuji Menopur 150j.denně a Orgalutan,ale ten mi asi řeknou zítra.Jinak mame za sebou i IUI,ale neg.Tak už to nechcem protahovat synovi užbylo v prosinci 5a zdá se mi to velky rozdíl,Tak snad to dopadne dobře a dočká se sourozence o kterém básní.Jinak ja bych měla začít s injekcema najpozději 23.1.Dr říkal že se od ledna zvedly doplatky u všeho,DPHse promítá všude 😒

agnes88
19. led 2012

@evikj33 jojo, orgalutran ti dají až po kontrolním UTZ, je na to aby folíky neruply předčasně. Tak ráno vykroč pravou a už se jen usmívej! 🙂

11112
19. led 2012

@agnes88 Ahojky ten profil si upravím už se na něj vrhám 🙂 Přeji pěkný večer

aidule
19. led 2012

@bublenudle Zítra přeji jen a jen KVALITU 😉 😉 🙂 !!! Těším se na info 🙂 !

kalipso
19. led 2012

Holky, prosím, jaký jsou objednací lhůty v Reprofitu? Můžu počítat s termínem do 14 dní nebo je to tam na déle?

cilkaa
19. led 2012

@kalipso tak pokud ti je časově jedno na kolikátou hodinu a den v týdnu, tak prakticky hned. Ale pokud potřebuješ třeba kvůli práci nějakou určitou hodinu nebo den v týdnu atd., tak radši dříve. Já jsem flexibilní časově a jdu vždy hned, hlavně během dopoledne.

kalipso
19. led 2012

@cilkaa díky, takže raději dost dopředu 😉

1miska
19. led 2012

ahojte, nevite jestli můžu dojít na odběr krve s manželem už na 7,00? sestřička říkala, že jsou tam od sedmi, tak at na pul osmou dojdeme, ale manžel musí být ted celý měsíc bezpodmínečně nejpozdeji v osm v práci a má to přes celé brno. díky 🙂

1miska
19. led 2012

@cilkaa štelc říkal, že když je mi 30 tak máme času spoustu, at na to tak natlačím, že tam většinou pracují se staršími ročníky. No podle mě 30 zas takový super věk není, tak uvidíme. Já tomu IUI nevěřím, příjde mi že po něm otěhotní minimum lidí, ale zas věřím jim - říkal že 30% lidí otěhotní během přípravy na IVF a k samotnému IVF tedy vůbec nedojde, to taky nevím nevím, ale třeba je to tak 🙂

jana321969
20. led 2012

@veera2 PROMIN UZ VÍM 🙂.

veera2
20. led 2012

@jana321969 Neomlouvej se, to vůbec nevadí🙂 Jsem šťastná i za to jedno.

olousek35
20. led 2012

Ahoj holky, tak já dnes překonala sama sebe a konečně se začala domlouvat na toho císaře. Takže v úterý jdu juknout do porodky a zároveň se domluvit na termín.

carlik
20. led 2012

@olousek35 neboj, to bude rychlovka a malýho budeš mít za chvilku v náruči 😉
Holky nevíte, jak se tady kruciš zpění, že už nejsem těhule, ale mám mimčo? Prostě to tam nikde nevidím 😒

carlik
20. led 2012

@agnes88 no co bude nosit? Ty oblečky, co už máme nakoupený dřív přeci 😀
@11112 po normálním porodu pouští myslím 4. den a po sekci 5. den. Já jsem prostě to měla domluvený později, nebylo kam spěchat, tak jsem šla až v pondělí. A teď nevím jaký injekce myslíš? Ty nevolnosti časem pominou (mě teda až v 25.tt), ale zas nastanou jiný "problémy", jako pálení žáhy, natíkání nohou, nespavost... no připrav se holka 😀 Ale po porodu já jsem jak laňka )až na malý bříško), kila mi jdou dolů samy a ty všechny problémy jsou taky pryč. Jen ty hormony se mnou mávají, takže dost často mám posmrkaný kapesník 😨

safarikovap
20. led 2012

@carlik MŮJ ÚČET - NASTAVENÍ - TĚHOTENSTVÍ A RODINA. A buď bych místo předpokládaného termínu porodu napsala skutečný termín porodu nebo o pár řádků níž doplnila údaje o rodině - údaje o dceři 😉

cilkaa
20. led 2012

Ahoj holky, tak spermísové už rozhodli o dalším osudu, jen já se to dozvím až za 10 dní...
Každopádně se těším už na víkend, dnes jedeme.

@olousek35 jakou porodku nakonec bereš?
@carlik jooo, šestinedělí je prej děsný, ale musí to být krásný
@safarikovap Péťo a jak ty? Je lépe?
@jana321969 Jani, kdy budeš stimulovat na další?
@1miska Míšo radši si do Caru zavolej... no a další postup si naplánujte dle Vašeho uvážení. Já také dost dlouho vyčkávala (až se nám zkazila viskozita 😀 )

carlik
20. led 2012

@safarikovap Hurá, jsem to asi změnila, už nejsem těhule....ale je to tam nelogicky napsaný 😒

11112
20. led 2012

@carlik Ahojky pokud máš uplakaný kapesník slzami štěstí tak je to v pořádku 🙂 ani se nedivím tak moc se těším,až se budu koukat na ten nádhernej uzlíček.Snad bude taky tak pěkně spinkat.Injekci jsem měla na mysli,když ti dávaly spinál píchne se injekce nebo si to pletu?Já když jsem poprvé měla císařák tak jsem byla v porodnici 7 dní tak vidím,že už pouštějí dříve.Jinak že jsi jako lanka mě nepřekvapuje,když jsem viděla tvoje fotečky před porodem -nebylo skoro žádné bříško 🙂 Jinak moc se těším na ty další radosti těh. 😒

mourinka29
20. led 2012

Ahojte holky 🙂 ,moooooooc dlouho jsem tu nebyla 😝 ,škoda že tu není červenající smajlík 😀 .ale vidím hafo těhulek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a starou gardu,která už bude rodit 😵 ,držím palečky moc moc všem ,at se dál v RF dařííííííí 😵 😵 😵 😵 😵

lenka27
20. led 2012

@mourinka29 no vítám Tě zpět, no tady je úroda jak blázen co? 😀 A jak se máš ty, taky ti to pěkně utíká co? 🙂 No my teď netrpělivě čekáme co Olousek, nějak se teď neozývá tak kdo ví jeslti už nerodila 😉

olousek35
20. led 2012

@lenka27 ale ozývám se. Zatím nerodím. Snad ještě vydržím. Mám příští týden ještě ve škole zkousku, ale ten další už bych do porodu klidně šlla. Uvidím, jak se v úterý domluvím. Ale už je to záhul. Rodit chci stále v těch Boskovicích, tak snad to nebude špatná volba 😀

bublenudle
20. led 2012

Achoj holky,takže jdešni hlášeni z RF
uroda je dobrá,tak 8 kousku,na 8DC to není špatný 😉 dávky mám snížene na 2 ampulky už...
OPU v Uterý 8.00 😵 😵 😵 jupííííí

agnes88
20. led 2012

@bublenudle tak to je krásná úroda!!
@olousek35 jasně že to nebude špatná volba. A ať zkouška dopadne na výbornou

evikj33
20. led 2012

@bublenudle Tak to budou určo štˇastné 8. 😎 Já jsem dnes nafasovala a v neděli začínam stimulku a příští pat.kontrola v Olmiku a dle ultrazvuku,možná už Brno kolem 4.2.OPU.Pokud teda něco vysedím. ☹

bublenudle
20. led 2012

@agnes88 Děkuji beruško....jsem moooc ráda,ted jen aby v nich něco bylo 😵

bublenudle
20. led 2012

@evikj33 tak to je super 😉 😉 to uteče jak voda....jsi mi v patách 😉 😉 paráda....no,snad vajička budou ok...