Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mourinka29
6. únor 2012

@veromira já jsem z Opavy já byla v ostravě a v repromedě 🙂

veromira
6. únor 2012

@mourinka29 a kolik pokusů jste měli nezdařenejch než jsi otěhotněla

mourinka29
6. únor 2012

@veromira před prvním těhu jeden a ted před tímto těhu 3 😒

lenka27
6. únor 2012

@veromira my máme z Reprofitu, podle mě jsou tam nejlepší 😀

lenka27
6. únor 2012

@mourinka29 neboj dobře to dopadne, přinejhorším budeš muset hodně ležet, já jsem ležela 5 týdnů a nakonec 3 týdnz před porodem jsem byla jak fretka a malej se narodil v termínu, mysím, že se možná trošku otvíráš, ale to ležení by mohlo pomoct, tak držím večer palečky

mourinka29
6. únor 2012

@lenka27 ježiš děkujii,no uvidíme,minulý týden jsem prý byla ještě ne deset západu 😀 cs 1 což je prý na moje období super,ale uvidíme,ležet klidně budu hlavně ne v porodnici 😀

katem
6. únor 2012

@safarikovap vzdyt ja kdyz se divam, jak daleko jsi ty, tak je to super!!! 🙂 tech testu se neboj, vse dopadne dobre!! uvidis.. kliiiiiidek 😉

katem
6. únor 2012

@saminka pulka 😉 no jo .. celkem to ted uteklo rychle.. tech prvnich 12tydnu se vlece.. ale ted to celkem utika, take se sama nestacim divit! 😕
Jak se mate vy?? vse ok?

veromira
6. únor 2012

@lenka27 a byl to hned první pokus tam nebo jste byli někde ještě jinde?

veromira
6. únor 2012

@mourinka29 a všechno IVF? Kolik jste pak platili když pojištovna hradí jen 3 pokusy?

mourinka29
6. únor 2012

@veromira byly dvě ivfka a zbytek minimálky ale já ivf reagovala huř nebo stejně,jako na clostyl + jsem si sehnala puregon tady přes MKma právě na posledním pokusu v reprofitu jsem měla 2 clostyly + puregon a měla jsem deset vajíček na jeden vaječník,víc jich totiž nemám 😖 a na ivf jsem měla dávky puregonu vysoké a měla jsem jen \2 vajíčka 🙄 ,ale finančně vyjde minimálka taky do dvacky 😒 a ivf si už moc nepamatuju,ale tam jsmm etaky doplácelí přes dvacku

lenka27
6. únor 2012

@veromira druhý pokus, ten první byl v Heliosu, ale já pak otěhotněla přirozeně, ale nedopadlo to, takže na druhý pokus jsem šla až za tři roky po tom prvním

lenka27
6. únor 2012

@veromira no já v Heliosu doplácela přes 20000kč (ale to hlavně kvůli tomu, že my tam dělali i věci co jsem nepotřebovala) a v Reprofitu jenom 7.000 (lepší prášky, prodloužená kultivace)

cilkaa
6. únor 2012

@mourinka29 prosím tě, napíšeš mi více, jak jsi měla tu minimálku?Kolik clostilu, od kdy jsi připíchla, jaká byla sliznice, kdy bylo OPU a ET? Děkuji moc.
Já mám zatím od 2dc Clostil 2-0-2 a pak se uvidí a já vůbec nevím, jak to bude pokračovat... vím, že je to individuální, ale i tak sbírám info 🙂

mourinka29
6. únor 2012

@cilkaa jejda já už nevím ,jak jsem ho brala,to bylo v červnu 😕 ale 2 denně a připichávala jsem 150j puregonu ale už od kterého do kterého dne ti nepovím ale vím,že ten clostyl mi myslím vysadil celkem dřív asi 8dc a pak už jsem do 13dc píchala jen ten puregon ,ten clostyl jsem taky myslím brala od 2 nebo 3dC a v ten den jsem začala i píchat,mi rostly vajucha ale krapet pomaleji,tak já měla punkci až nějakých 16DC

mourinka29
6. únor 2012

@cilkaa joo a sliznici jsem měla výbornou,kruci ale zase nevím výšku 😢 ,to už je fákt daleko,a ted v těhu bylo tolik starosti a strach aby to nedopadlo zase zle,že se mi to fákt vymazalo 😖 ,ale ten clostyl mi vysadil a tím,že jsem dopíchavala,tak ten puregon zase sliznici posiluje,proto jsem ji měla dobrou

cilkaa
6. únor 2012

@mourinka29 super, děkuji, takhle mi to úplně stačí. Super, že to klaplo 😵

misha83
6. únor 2012

Ahoj holky, jdu vám poděkovat za doporučení doktora v Reprofitu. Pan doktor byl super, vtipálek, ale nám tenhle přístup sedí, hlavně i manža byl spokojený. Byl překvapený co vše máme v našem věku za sebou a naprosto chápal můj pocit, že potřebuji mít pocit, že děláme maximum🙂. Vzali mi krev na AMH a podle toho se uvidí dál. Říkal, že určitě zkusíme nativ nebo minimálku, uvidíme podle těch výsledků (pořád doufám, že to na to bude stačit, ale jsem hrozně ráda, že neřekl, že to nemá cenu). Mně se líbilo, že se k postupům bývalého CAR nevyjadřoval nijak negativně, prostě navrhoval jeho postup. Je fakt, že mi si nijak nestěžovali, ani nemáme tolik na co. Taky se zmínil, že nás to muselo stát hodně peněz a že právě nedoporučuje nativ nebo minimálku brát přes pojišťovnu, to ať si prý necháme když tak na dárkyni a na to, že máme čas do 40🙂 (jako, že pojišťovny hradí do 40).

holino
6. únor 2012

ahoj holky, jdu vás pozdravit
a přivítat Tomáška na světě 🙂) super
my se tak nějak s tím ivf pereme
v nedělí 2 kontrola 2 utz a výsledek je takový že sliznice 10 mm vajuch 12 jen jsou malý ještě furt největší měl 13,5 MM ☹ NO TAK PÍCHÁme dál a další kontrola ve středu ....snad dorostou prdavky moje malý ....bojím bojím děsně moc ale tak snad dostanou rozum

agnes88
6. únor 2012

@holino Ahoj,neboj vaji dorostou i sliznice naskočí,držím pesticky a žádný chmury

mihule111
6. únor 2012

@cilkaa Ahooj, já od 2.2 jsem na stimulce, tak poctivě každé ráno píchám a baštím pilule ...
A co Ty ?? Kdy se na to vrhneš ? 🙂
Budu Ti držet palečky ... 🙂

carlik
7. únor 2012

@safarikovap tfuj, tfuj na dnešní kontrole, určo bude vše OK a dej vědět ju 😉
@cilkaa přesně je třeba vrhnout se i na babský rady, každá máme nějaký zaručený..určo pít kontryhelový čajík,listovku brát, a když máš nízkou sliznici, tak popíjet červený vínko. Já pak po ET začala brát Magne B6 (v lékárně) a ještě před ET jsem byla na lymfomasáži a srovnat u neuroložky kostrč, jo a taky třeba zabral pobyt v lázních relaxační na 4 dny s procedurama 😉

drndapetka
7. únor 2012

Ahojky,
tak jsem zpět z dovolené 😎 Ráda bych napsala, že v plné síle, ale bohužel mě zklátila jakási nemoc 😝
Ve čtvrtek jdeme k Machačovi na konzultaci. Rádi bysme rozjeli tu minimálku. V neděli jsem vysadila Duphaston a čekám na ms, zatím nic, tak doufám, že mi to nějak vyjde, abysme mohli co nejdřív zahájit 😉 Taky nevím jestli začít stimulovat s nemocí je dobrý nápad, Antibiotika tedy žádná neberu, ale někdo mi kdysi psal, že nemoc může ovlivnit kvalitu vajec, tak nevím 😖

@holino 10mm sliznice je parádní, víc už ani nepotřebuješ 😉 Do ET ještě doroste, takže jí b udeš mít vysokou až až. A co se týče počtů vajíček, tak mi bylo řečeno, že počet mezi 10-15 je nej, že vajíčka pak bývají kvalitnější, líp se jim oplodňují a s tímto počtem vajíček se taky nejvíce pak daří otěhotnět po ET. Taky přeji hodně štěstí, vůbec bych to neviděla černě, ba naopak to jsou skvělé zprávy. A folíci rostou denně 1-2mm, na OPU jim stačí mít 18mm, takže za chvilku Ti dorostou do super velikostí 😉

jana321969
7. únor 2012

@katem AHOJ AHOJ JAK VIDÍM TAK VÁM TO HOLKY UPLNĚ LETÍ JEN SE PŘIČÍTAJÍ TÝDNY TEDA ASPON MĚ ZA VÁS TO UTÍKÁ TEDA 🙂 MYSLÍM NA VÁS

jana321969
7. únor 2012

HOLKY JA TED PÍCHAM MENOPUR + OLGALUTRAN BRICHO SAMÁ DÍRKA 🙂, KUSY NEVÍME DRUHÝ UTZ AZ VE ČTVRTEK - ODBER TEDY VYPADÁ SOBOTA.

drndapetka
7. únor 2012

@jana321969 ahojky, a Ty máš minimálku? Kolik jsi za ten Menopur doplácela v reprofitu?

katem
7. únor 2012

@safarikovap ---- to bude vsechno fajn!!
Neboj se a dej vedet 😉 HODNE A HODNE STESTICKA!!!

katem
7. únor 2012

@jana321969 jo jo.. utika to a ted uz se opravdu moje brisko neda prehlednout!! - je jak balonek 😉
No uvidis sama brzy az dopichas a potom uz to pujde raz na raz! Hodne zdaru v pihani a neboj.. to zvladnes a za chvili uz budes jen pocitat i sobe 😉

jana321969
7. únor 2012

@katem PAK SEM HOD BŘÍŠKA NEJAKOU FOTEČKU MAM NEJLEPŠÍ KAMOŠKU CO MÁ DVOJČATA 3 LETÉ 2 KLUKY A NA PRVNI POKUS HNED PO VYSAZENI ANTIKONCEPCE TEDA PŘIROZENĚ A U TĚCH DVOJIČEK JE JASNÉ, ŽE TO JDE BRZO VIDĚT.

jana321969
7. únor 2012

@drndapetka NE NE MAM DRUHY POKUS NA POJISTOVNU 3 AMPULKY DENNĚ PÍCHAM TAK UVIDIME JESLTI BUDU REAGOVAT LIP NA MENOPUR NEBO NA PUREGON N CO JSEM MELA PREDTIM.