Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
29. kvě 2012

@cilkaa prosím Tě zlato, platila jsi za PK při minimálce? Mám pocit, že mi tu někdo říkal, že PK se u minimálky neplatí, ale já mám strach, že když mi je nechali kultivovat 5 dní, že mi to tam do faktury dají ☹

cilkaa
29. kvě 2012

@drndapetka NE, NE, NEPLATILA- jen IVF minimálka za 13 tis. pak ICSI 4 ks vajíček 4 tis. a příprava a protokol 700 Kč = celkem tedy 17.700 Kč. Takže v klidu 🙂

drndapetka
29. kvě 2012

@cilkaa no tak to jsem zvědavá teda....a prosím Tě, když jsem měla jedno vajíčko nezralé, tak se na něm asi nepoužilo ICSI vůbec, že? Měla bych teda platit jen 3 tis. za ty 3 oplozená, je to tak?

cilkaa
29. kvě 2012

@drndapetka ano, je to tak. Při klasice jsem měla jen 7 zralých a ty jsem také zaplatila...

drndapetka
29. kvě 2012

Holky, tak zítra jdu na to....držte pěsti, ať je sliznice, aby mohli provést ET....
Jo a mám tam být na 11:45 a manžel by tam mohl být až 12:30, myslíte, že by s tím ET počkali, aby iu toho mohl být manžel?

cilkaa
29. kvě 2012

@drndapetka u mě se jednou chlap zpozdil o 15 minut a byli z toho dost nervozní..a tohle je 45 minut, myslím, že jim to rozhodí režim. Leda sis tam mohla dnes zavolat, že jestli by tě pak někam nevmáčkli.. Myslím, že z toho nebudou happy..
NO A BUDU MOC DRŽET PALEČKY 🙂

1miska
29. kvě 2012

@zuzuza ahojky, jasne neboj do niceho te nutit nebudou 🙂 ja v unice byla taky, malem me hrablo, kdyz jsme jim pri preventivni prohlidce rekla ze uz pul roku neberu antikoncepci a oni mi hned nabidli IVF !!! ani jsem o tom tehdy jeste nepremyslela. V RF jsem pul roku - do niceho me nenuti, sami doporucili domaci "snazeni" kdyz to neklapne tak opakovane IUI.. ze kdybych IVF chtela, ze mi ho udelaji, ale ze by pockali... proste zlaty - udelali mi spoustu vysetreni, kazdy mesic mam UZ abych vedela, kdy se doma pritulit... a sami mi rikaji ze ve triceti jsem mlada, at to netlacim, takze neboj 🙂

drndapetka
29. kvě 2012

@cilkaa no jo, jenže manžel mi to řekl dneska až po 17hodině, a to tam už nikdo telefon nevezme ☹
No to je fuk, tak budu na sálku sama, hlavně že mě manžel odveze a bude se mnou potom.
Stejně už byl u třech transferů, tak to není zas až tak moc důležitý. Kdyby to byl můj první, tak by mě hodně mrzelo, že tam nebude, ale takhle to překousnu 😉
Já teda počítala s tím, že budu čekat a že se zdržím s doktorkou na ultrazvuku ( bude mi měřit tu sliznici) a pak při vyúčtování atd. No tak uvidíme....
Děkuji moc za držení palečků 🙂

bobulinka74
29. kvě 2012

@drndapetka hoodně štěstííčka 😵

drndapetka
29. kvě 2012

@bobulinka74 děkujiiiii 🙂

agnes88
30. kvě 2012

@drndapetka držím pesticky aby perinka byla vysoká a aby se pěkně zavrtali a nepustili se!

kcvrcekz
30. kvě 2012

@drndapetka Moc držím pěsti..🙂

sikulik
30. kvě 2012

@drndapetka tak tfuj tfuj tfuj, ať se vše podaří, drž se!!! 😉

sikulik
30. kvě 2012

@kcvrcekz ahojky, tak jak to s tebou vypadá? Už víš, kdy jdete na ten KET?

kcvrcekz
30. kvě 2012

@sikulik ahooojky ještě ne, jdu teprve na utz v pátek tak až pak, ale bojím bojím😅

sikulik
30. kvě 2012

@kcvrcekz neboj, důležitý je, že můžete hned do KET a nemusíte čekat. A taky ti může hodně pomoci psychicky, že máte 4 mražáčky a i kdyby se ten první KET nepodařil, tak můžete ketíkovat ještě třikrát, pokud tedy někdy nedáte dvě 🙂 , a to člověka docela uklidní. Některé holky nemají na mražení nic a po neúspěchu při ET musí počkat a pak absolvovat celý ten kolotoč znovu....tak se drž, myslím na tebe 😉

kcvrcekz
30. kvě 2012

@sikulik No to jo, přesně říkám si to taky, ale i tak jsem nervózní, ale bylo by asi divné kdyby ne...Já tomu Sněhuláčkovi věřím, že se mu u mě bude líbit víc jak tomu prvímu...Takže si nechci připustit, že by to nevyšlo, ále jdu do toho s tím, že buď a nebo...🙂 Moc děkuji..🙂

misha83
30. kvě 2012

@drndapetka Ahojky, držím moooc pěsti 🙂 .

bobulinka74
30. kvě 2012

@drndapetka tak cooo? Jsem napnutá jak struna.. 🙂

drndapetka
30. kvě 2012

Holky,tak nic...ET nebyl 😢 Sliznice jen 3mm,s tim mym krvacenim vsechna sliznice bohuzel odesla.Takze embryjka jsou pod led,teda nejspis jen jedno-blastocysta kvalita 1,zbyle dve kompaktni morulky na mrazeni nejspis nebudou.
Jsem smutna,cekala jsem,ze ET bude,ach Jo.
Takze ted musim pockat na ms,ktera dorazi az za 14dni,a KET az v cervenci.Mam z minulyho KETu blby zkusenosti-rozmrazily se mi dobre jen jedno embryo ze tri,takze se budu asi hodne ted bat☹
Nejvic me vadi to cekani,spatne to snasim a nechce se mi zpet do prace ☹

cilkaa
30. kvě 2012

@drndapetka Ahojky, nevěš hlavu, kdyby jsi měla sliznici zase 6 mm, tak by to třeba zas bylo málo a ET by udělali a pak by to třeba zbytečně nevyšlo, pěkně si uděláš pořádnou peřinku příště a KET už je teďka hodně úspěšný... Třeba to tak mělo být a miminko má přijít až za měsíc 😉
Budeme zase v červenci bojovat spolu, musíme věřit, že léto je naše 😵

drndapetka
30. kvě 2012

@cilkaa no ja byla tehu 3x a vzdy v lete (kveten,cerven,srpen),no cervenec me jeste chybi 😀
Musi to uz sakris vyjit...jen to cekani je cim dal horsi...uz cekame 5let ☹

zuzuza
30. kvě 2012

Holky, to snad není jako možné, kolik nás má PCO!!! To by mě fakt nenapadlo, já jsem to zkoušela 3/4 roku jen tak, že mě mudr. od 17. dc napsala nějaký duphaston, nebo proveru a tak, samozřejmě, pokud by byla ovulace později, tak ji to zablokuje, vím jen jednou, že jsem ji měla za celý rok, pak jsem měla na 3 m clostil, od dávky 2 denně až po myslím těch 5 denně a 14. dc žádný velký folikul, takže nic, tak jsem se fakt už rozhodla jít na ivf. A sliznici jsem mívala od 3-6 mm. Teď jsem ji měla 12 mm!!! Ale to musím upřesnit, 4 měsíce jsem neměla ms, takže to postupně narostlo a musela se odloučit, dostala jsem noretisteron. No a na ivf jsme měli asi 12 vajíček a 4 nám ještě zamrazili, ale už jsem je nechala zlikvidovat, už na unicu nejdu, ohss jsem neměla vůbec naštěstí. Taky mi po prvním pokusu nabízeli tu genetiku embrya za nehorázné prachy, jim tam jde prostě jen o ty prachy, fakt že jo, oplodnit ženskou kdoví jak pomocí dárcovského spermatu a pak si zapsat do statistik další čárku za vydařené ivf, ale jsou tam zase holky, co jsou spokojené. Já jsem už rozhodnutá pro ten reprofit, jen nevím, zda mám začít jezdit rovnou tam, jak se začneme snažit, nebo ke své mudr. na ten clostil mno.

drndapetka
30. kvě 2012

@zuzuza říká se, že po porodu někdy PCO zmizí....Tobě to zůstalo? ☹
Držím pěsti, v RF budeš moc spokojená 😉

zuzuza
30. kvě 2012

@drndapetka Já myslím, že zůstalo, ms nemám, teda asi před rokem jsem měla, ale myslím, že anovulační cykly, no vypadá to tam prý líp, než před porodem, tak třeba bude stačit jen tu ovulku nějak vyladit, ale moc tomu teda nevěřím🙂, zrovna minule jsem měla velkou cystu na vaječníku, že i přes břicho při vyšetření byla cítít, mudr. se zhrozila, ale pak mi dělala uzv a jak mě na ni při tom vyšetření tlačila, tak ona praskla naštěstí y vytekla tekutina asi voda, z čeho se to sakryš dělá, nemohl to být třeba velký folikul, co jen neprasknul a zůstal tam viset? Každopádně vám děkuji za příspěvky, už se tam těším🙂

drndapetka
30. kvě 2012

@zuzuza ano, to byl určitě neprasklý folikul 😉 Mě to taky dělá po Clostilbegytu....
Mě se PCO rozjelo až po 1.IVF, jak mě přestimulovali. Dřív jsem sice taky neměla cykly bůh ví jak krátké a pravidelné ( 35-40dní), ale po tom IVF se to zhoršilo ☹
Mě dost pomohlo cvičení podle Mojžíšové, začala zase normálně chodit mrška a ovulovala jsem každý druhý měsíc, což byl pro mě zázrak 🙂 Tak to můžeš taky zkusit 😉
U mě je blbý, že mám neprůchodný vejcovody, tak snažit se přirozeně hrozí mimoděložní těhu....proto to zkoušíme raději cestou IVF

kcvrcekz
30. kvě 2012

@drndapetka Peti nevěš hlavu KET výjde😉 ještě uvidíš třeba se morulka rozjede a bude silná🙂 .Moc to držím pěstičky😉

drndapetka
30. kvě 2012

@kcvrcekz no já doufám, že z těch morulek budou taky sněhuláčci 🙂 Ale ta jedna blastocysta je prý ukázková, tak ta jde zamrazit určitě 😉 Prosím Tě, kdy mi asi pošlou email s tím, co mi zamrazili, kolik toho bylo a jaká kvalita? trvá to moc dlouho?

kcvrcekz
30. kvě 2012

@drndapetka tak max do 4 dnů a den na to dojde faktura🙂

drndapetka
30. kvě 2012

@kcvrcekz tak to jo, no mě faktura už nedojde, já mám zmražení i KET předplacené dopředu, takže už nic platit nebudu 😉