Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mikula77
20. čer 2012

@bobulinka74děkuju,mám hormony,ale taky prý nemusí zabrat.Jednoduše laicky řečeno sem to pochopila tak,že když se dělá revize je lepší ji udělat velice šetrně,hnusně řečeno odfláknout a raději při potížtích zopakovat,než ji udělat "kvalitně"tzn seškrábnout moc,no a přesně to asi potkalo mě,takže teď se může klidně stát že to udělali tak moc,že už nenaroste nikdy.Koupila sem i ten kontryhel,člověk chce věřit všemu,ale teď sem se dočetla od jakési mudr že je na pohlavní orgány ne na sliznici.Asi to proložím litrem červenýho-já trapný abstinent 😀 ,jen ať je to oukej.

1miska
20. čer 2012

@mikula77 ahojky, s tou sliznici je to proste nekdy na prd :( ja s ni bojuju uz vic jak rok - nebyla jsem na revizi, ale odstranovali mi myom, ktery rostl do delohy a delal prekazku v tehotenstvi.... jenze od te doby mam menses stylu ze hnede zaspinim na dve slipovy vlozky a to je vsechno. MUDr. me uklidnuje ze aspon ze trochu spinim, ze to chce cas - ale uz je to vic jak rok a zadna zmena, i pres hormony, kontryhel, vinko. Ale neboj pri revizich se to vetsinou nestava, tak hlavu vzhuru!! 🙂

1miska
20. čer 2012

@mikula77 to si zase nemyslim, kdyz se "odflakne" tak je to lepsi - můze tam zustat kousek ktery pak muze způsobovat záněty a jiné problémy.... a ono to nekdy trva nez po revizi dojde menses, nemusi dojit za ctyri tydny, chce dat telu cas na tu hormonalni zmenu a myslet pozitivne 🙂

kcvrcekz
20. čer 2012

@bobulinka74 NO jako neřekla bych, že blbě i když jsem se den před OPU těšila až to bude za mnou. Měla jsem 24 oplodnilo se 17 a zůstalo 5. Nikdo mi neřekl nic o tom, že byl měla ten hypertimulák, ale břuch mě bolel a dostala jsem ten Dostinex taky a asi v pohodě...🙂 Jelikož nemám s čím srovnávat tak to beru jakože to bylo dobré..🙂 No a testovat budu zítra🙂 Tak jsem sama zvědavá..🙂 Pořád nevím zda ten Estrimax s Utrošem může zastavit ms..Minule jsem špinila i přes Utroš a teď nic tak to je moje naděje..I když vím prd...

fretecka
20. čer 2012

@kcvrcekz držím palečky na zítřejší testování 🙂

evikj33
20. čer 2012

@bobulinka74 Pravě že před OPU jsem byla v pohodě,až po odběru jsem byla pulden v předklonu,ale hned jsem dostala ten dostinex+ pití a další den už to bylo lepší a před Et už v pohodě.Samotnou mně to překvapilo,u IUI po Pregnylu jsem měla docela bolesti a ted nic.

lenajsek
20. čer 2012

Ahoj holky, vy jste toho nakecaly, nějak nestíhám dočítat, u PC sedím minimálně, spíš víc polehávám, až malej usne, přes den se moc nezastavím... 😒

@mikula77 To je mi líto, že to pořád nevyšlo, ale jednou to určitě přijde!!!! Na sliznici se doporučuje Kontryhel, maliník, mateří kašička, červené víno nebo svařené - hlavně jde o skořici, někdo doporučuje na prokrvení sliznice i chilli. Já teď před KETem v přirozeném cyklu pila každý den až do ET půl litru kontryhelového čaje, jednu tabletku mateří kašičky a deci červeného vínka. 😉 Myslím že to zabralo, tak uvidíme, jestli to bude mít vliv i na konečný výsledek... 🙂

@fretecka Tak to je úžasné, že čárečka sílí, taky potichounku gratuluji!!! Zavolej do RF, že máš pozitivní test, ať Tě objednají na UZ. 😉 Tfuj tfuj, jen tak dál!!!

Týjo holky, kéž by tady byla nová těhu vlna.... 😉

lenajsek
20. čer 2012

@kacatka To vůbec neruším, jestli je možné mít // 8.DPO, tohle já nikdy nezkoumala, nikdy jsem tak brzo netestovala...
Tak nezbývá, než držet palce a věřit, že je to na dobré cestě!!! A zkoušet testovat dál... 😉

@kcvrcekz Ahoj, tak zítra je den D? Budeš zkoušet testovat? Moc držím palce!!!!!

kcvrcekz
21. čer 2012

Tak holky nic☹ opět SNĚHOBÍLO☹

1miska
21. čer 2012

holky, nevite jestli je HSG v reprofitu hrazeno pojstovnou, jestli jste na nem nejaka byla? domlouvali jsme se, ze bysme to asi udelali - az po prazdninach, ale ted nahodou koukam na jejich cenik a nemaji tam takovou tu znacku P jakoze to hradi pojistovna - ale nic o tom ze by se to platilo nerikal, tak nevim....

1miska
21. čer 2012

@kacatka teoreticky mozne to urcite je 🙂 tak uvidis, ja si vzdycky rikam, ze kdyz se zavede embryo treba po petidenni kultivaci tak 5 + 8 rovna se 13 a 13 den po normalni ovulaci uz se taky muze // projevit. No to jen moje vlastni zduvodneni, tak snad je pravdive 🙂 ale urcite jsou tu holky, co psali ze 8. den uz // meli 🙂 tak zkousej dal a uvidis

kacatka
21. čer 2012

@1miska děkuji moc, jsi mě trochu uklidnila, já bych tak brzo nikdy netestovala, jen jsem chtěla vyzkoušet ten pregnyl. Teď z toho budu možná akorát nervózní. Dneska ráno druhá čárka po 10minutách, slabá, ale nebyla to první ranní moč, tak fakt nevím. Teď už budu testovat až v příštím týdnu. 😉 a to se už rozsekne

bambulajda
21. čer 2012

@kcvrcekz ...to mě mrzí, drž se !

kcvrcekz
21. čer 2012

@bambulajda dík už nevím co to může být☹. Je to divný že na podruhé nic☹

misha83
21. čer 2012

@kcvrcekz Ach jo, to mě moc mrzí...

bublenudle
21. čer 2012

Ahoj holky,všechny Vás zdravím....těhulkam gratrulace a čekatelkam hodně štěsti...@kcvrcekz Ahoj ,je mi lito ,že to nevyšlo...podruhe to není ještě taková hruza ,ja mám už 7 IVFek a nic a to jsou holky na tom ještě huř...přeji hodně štěsti do přištiho pokusu... 😉

kacatka
21. čer 2012

@kcvrcekz Drž se, ono to mimčo na Tebe někde čeká. Vem to z té pozitivnější stránky. Máš ještě tuším 2 mrazáčky, tak naděje, že z 1 pokusu bude mimi stále je. Jen musíš věřit. My nemáme ani mrazáčky, tudíž tento pokus je pro nás tak trochu ztracen, ale co. Ohlížíme se na budoucnost a ne na minulost, co myslíš?

saminka
21. čer 2012

@kcvrcekz je mi to lito ze to ted nevyslo 😒 ☹ drzim palecky na priste, urcite se dockas sveho vytouzeneho miminka

kcvrcekz
21. čer 2012

@kacatka tak určitě. Máme ještě 3 zamražené. Ale nechci už jít jen tak do pokusu. Pokud to půjde tak chci zkusit imuno a tak aby bylo jasné, že je prostě vše ok a třeba embryjka jsou špatné, jak psala Dr. Pořád to nechápu.

kacatka
21. čer 2012

@kcvrcekz To jako dr. psala, že ty embryjka by mohly být špatné? Vždyť já si myslela, že se mrazí jen ty nejkvalitnější, které se výborně vyvíjeli. Imunologie je jistě na místě, asi bych na nic nečekala. Achich, mě zase šíleně bolí břicho, je to děsné, mám teprve 4 den po ET a vypadá to, že snad večer dostanu menses, nebo se mě roztrhne břicho,asi půjdu na procházku, to ležení mě pomale zabíjí 😖

kcvrcekz
21. čer 2012

@kacatka no tak to je dobré znamení pokud tě bolí bříško. No psala, že máme zamražena embrya té nejvyšší kvality a jelikož nedochází k těhotenství je možné, že se přestanou vyvýjet. Já tomu sama nerozumím☹ tak se jdi projít🙂

kacatka
21. čer 2012

@kcvrcekz Ty jo, no to je teda fakt zajímavé, nám při ET řekli, že na zamrazení to bude a nakonec houby. Přestaly se vyvíjet nebo nebyly na mražení. Chtěly jsme ale zamrazit jen tu nejvyšší kvalitu, protože jsme si řekli, že radši dáme peníze do dalšího pokusu, asi to bude smysluplnější. Ty bolesti břicha mě spíše děsí, před chvílí jsem se ani nemohla zvednout z postele jak mě tam bodlo. Ty jo, já musím fakt ven 😢

drndapetka
21. čer 2012

@kcvrcekz zlatíčko , posílám hodně sil do dalšího boje, uvidíš, že mezi těma třema sněhuláčkama bude ten pravej 😉

sikulik
21. čer 2012

@fretecka no to je úžasný, moc moc držím palečky, aby bylo vše v pořádku 😉

sikulik
21. čer 2012

@kcvrcekz ahojky, moc mě to mrzí, nechápu, myslela jsem, že ten první nezdar, že to bylo spíš psychického rázu, že jsi testovala brzo a moc se na to upínala, ale teď mám pocit, že jsi to nechala volně plynout a nestresovala se tolik. Asi bude fakt nejlepší zkusit nějaká ta vyšetření. A taky jsem neslyšela, že by mrazili embryjka, která se zastavují ve vývoji, dá se to nějak vůbec u těch zamrazených zjistit? Jako aby jsi zbytečně nezkoušela ještě ty tři mražáčky, kdyby třeba to bylo v těch embryjkách, to ale vážně slyším poprvý, že ti to přímo řekla dr. Co s takovými případy dělají? Zjistí to embryolog? Každopádně posílám objetí a hodně síly do dalšího pokusu, drž se!!!

sikulik
21. čer 2012

@bublenudle ahojky, jak se máš? Něco nového? Myslím, že jsi tu nejžhavější adeptka na konečně pořádnou porci štěstí od života! 😉 Ať už se rozhodneš jakkoli, musím tu zmínit příběh jedné známé. 15 let se pokoušeli všemi možnými i nemožnými cestami o miminko, vyzkoušeli úplně vše. Neznám teda její zdravotní stav, ale ani doktoři už jim nedávali šanci. Pak už byla tak utrápená, že to hodila za hlavu a vyrovnala se s tím, že prostě budou žít bez dětí a najdou si jiné životní priority. A ejhle, po nějaké době zjistila, že je těhotná a teď porodila holčičku. Takže i když člověk už boj vzdá, ten človíček si ho stejně najde 🙂

kcvrcekz
21. čer 2012

@sikulik no já nevím psala to tak. Že jak se rozmrazů můžou se pak ve vývoji zastavit a to už asi nikdo nezjistí. Máme zamražené jedničkové hatchující blasty tedy už jednu a pak dvě dvojkové. Já nevím co to je☹. Mrzí mě to a nechápu to. ☹

sikulik
21. čer 2012

@kcvrcekz to já taky nechápu, nic takového jsem fakt neslyšela, a to jsme měli tři neúspěšné klasiky IVF. Ale bude lepší, když zkusíte nějaká ta vyšetření. A jinak, já snad ještě pořád v sobě mám 🙂 dvojkovou blastu 🙂 . To víš, i když se ti podaří //, pak už je to pořád strach, aby bylo na každé další kontrole vše v pořádku, kor když už člověk nějakou špatnou zkušenost má. Kdy půjdeš na konzultaci k dr., aby vám řekla, co a jak dál?

kcvrcekz
21. čer 2012

@sikulik no je mi to jasné, že ten strach je a bude. Na konzultaci jdem az 16.7. A tak jsem zvědavá zda by šlo udělat to imuno atd... Nevím co mi Dr. napíše.

sikulik
21. čer 2012

@kcvrcekz tak to máte spoustu času na různá vyšetření, abyste pak rovnou už s výsledky v ruce mohli naplánovat další postup