Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

maja3.s
14. bře 2010

Testovat bych měla ještě skoro za týden-v sobotu, takže ještě dloooháááá doba. Ale mám nějaké zlé tušení...začínám být nafouklá, bolí mě záda, křeče v podbřišku...no prostě mám pocit, že se MS hlásí...ach jo...

hanulinecka
14. bře 2010

Maji jestli tě mužu trochu potěšit mě asi od 6 den po tranferu chytli záda v kříži,ale neskutečně mohla jsem jen ležet na míči taky už jsem to vzdávala ,že je konec a pak na testu kráásné // pak mě dr.říkal že vlastně to muže být těhu příznak 😵 😵 😵
oni totiž t těhu hormony prý prosakuji do svalu,kloubu do zad a je to nepříjemný tak pozitivní myšlení a usmívej se 😵

maja3.s
14. bře 2010

Hanulinecka...dík za hřejivá slova 🙂 Snažím se myslet pozitivně jen co to jde, ale určitě nemusím říkat, jak moc se bojím 😢 No musím vydržet ač je to těžké...každopádně dík za povzbuzení 😉

hanulinecka
14. bře 2010

Maji je to moooc těžké znám to a ty nervičky chjooo je to trápení kdo nezažil nepochopí mě se to stalo právě ted v lednu ta bolest byla tak otřesná,že jsem si i přála aby test byl negativní ☹ ,abych mohla jít k dr.aby mě pomohl od té bolest já teda bolesti brečela když jsem našla na testu // ne že by neměla radost,ale ta bolest to přebíjela 😢 pak když záda povolila dopadlo to jak to dopadlo pořád se tak trochu obvinuju jestli jsme se prostě rouhala a na testu jsem nechtěla vidět //
pořád mě to šrotuje v hlavě ,ale jdeme dál do boje snad už konečně začne to teplíčko a bude líp

emada
15. bře 2010

Zdravím, od léta 2009 chodím do Reprofitu a jsem spokojená. Mám za sebou IUI bez úspěchu, a IVF krátkým protokolem, dnes je 11 den po ET, bohužel jsem začala špinit a krvácet a i když je test pozitivní, tak to nevidím dobře:(a je mi z toho dost smutno, sice v sobě ještě živím pramalou naději, že by to mohlo dopadnout, ale vzhledem k tomu, co mě děsí na zachodě už asi ne. V mrazáčku máme 10 pěkných embryek, tak snad by mohl vyjít alespoň nějaký z následujících KETů. Chci se zeptat, jak je to s placením zamrazení, zatím se nám nikdo neozval a nerada bych, aby se něco opominulo...

aanetta
15. bře 2010

Ahojte.Baby vedeli by ste mi povedat kolko vyjde v reprofite PiGD ako samoplatca?Lebo to nemaju v cenniku.Dakujem

danie
15. bře 2010

ahoj,už dlouho čtu vaši diskuzi.Měla jsem v Reprofitu IVF a máme dvojčátka.Jsou nejlepší.První IVF jsem měla v Heliosu,zadařilo se,ale v 9tt zamlklý potrat.Tenkrát tam ještě byla dr.Pospíšilová,která je už v Reprofitu.Je úplně super.Podruhé nebylo ani co transferovat,KET se taky nezdařil.Pak jsem si dala 2 roky oraz a šla sem k dr.Koudelkovi,znám ho z Heliosu,chodila jsem k němu.A vyšlo to hned.Dokonce dvojčata,což byl šok,protože v 7 tt mi řekli,že je tam jedno,že druhý by muselo být schovaný a za 10 dní na potvrzení akce srdeční tam byly dvě.Máme ještě 2 mražáčky,ale ty už opravdu nepoužijem.Emado,neztrácej hlavu,špinění nic není,mě tenkrát bolelo břicho a před tím nikdy nic a byly tam //.Zamrazení se platí pak,přijde Ti domů dopis.Přeji vám všem tady aby jste našly // a měly miminka.Ahoj

maja3.s
16. bře 2010

hanulinecka....taky chápu tvoje pocity, že si říkáš,co kdyby...já měla loni biochemické těhu a taky jsem hledala důvod, proč to nevyšlo, co jsem udělala špatně a kdybych to neudělala, tak bych těhotná určitě byla...no a samozřejmě jsem důvody našla...myslím si, že nesmyslné. Pokud to má vyjít, tak to vyjde a nezáleží na takových "drobnostech"jako třeba co si myslíme. Myslím, že už jsme tím prostě tak trochu "postižené".Kdo to neprožil, tak tohle nikdy v životě nemůže pochopit. A podle mého to dost dobře nechápe ani ten, komu vyšla IVF napoprvé.I když se mi někdy otěhotnět podaří, tak pořád budu ve střehu a pořád budu mít z něčeho strach...asi si nikdy těhu neužiju tak, jak maminy co nikdy problém neměly...

danie...tak to je supr, že to tak bezvadně vyšlo. Taky mám kamarádku, která si z Reprofitu odnesla dvojčátka-páreček. Jim se tam dvojčátka asi nějak daří, co tak slyším v okolí.

No jinak u mě už jsou bolesti zad pryč...ale bohužel přestávají bolet i prsa, což beru jako negativní příznak. Ježíííš...to je jak na houpačce...jednou má člověk pocit, že už se to po tolika pokusech musí podařit a pak zas přichází úplná beznaděj...vůbec si nedokážu představit co bude, až se zas objeví jen jedná čárka.....

danie
16. bře 2010

maji,nic to nemusí být.Mně bolelo břicho jako když mám dostat menses,nikdy předtím to nebylo a zadařilo se.Ale chápu,že čekání je hrozný.Kdo to neprožil,nikdy to nemůže pochopit.Můžu srovnat Helios a Reprofit a v R.je to o 100% lepší.Když jsem v Heliosu řekla doktorovi,že už u nich nechci na IVF,tak jsem si vYslechla jak jsou dobří,jak nají ISO a kdo víco.Prostě dr.Šula se snažil...Pak mi řekl,že když se dívá na manželův spermiogram,tak mám přemýšlet o dárci.Tím mě dostal.A to byla konečná.A další blbý kecy.Jednou se to povedlo a on mi řekne tohle.A v R.mi řekl dr.že to zas není žádná katastrofa.A z 5 vajíček nám zbyly 4,čemuž se všichni u nich divili.A máme dvojčátka.Helios nezatracuju,ale R.je fakt nejlepší.Tak přeju hodně štěstí.

ellaaee
16. bře 2010

Ahoj holki, tak jak pak se daří?
Maja3 ještě nevyvozuj žádné závěry, vše může být ještě dobré.
Hanulinceka a co ty?
Paneska a co ty a tvoje stimulka, hm?

maja3.s
19. bře 2010

Ahoj holky....zdravím vás a nesu špatné zprávy. Samozřejmě jsem to nevydržela a testla už včera což bylo 10.den po ET....bohužel test opět negativní (už ani nevím pokolikáté jsem tam tu jednu čárku viděla). Test je hodně citlivý, takže kdyby něco,určitě by to tam už bylo. Ještě testnu zítra dle plánu, ale jen pro dobrý pocit a abych to mohla v Reprofitu nahlásit. Ted se musíme domluvit co dál. Už nějak ztrácím optimismus a zas mě to srazilo na kolena....Ale vzdát to ještě nesmím.
Takže vám přeju co nejhezčí večer a zatím ahoj.
Maja

hanulinecka
19. bře 2010

ahojte já se tady vubec nevyznám 😀
jsme na dovoloence u tchyně a užíváme si klidu a krásnýho počasi potřebuju nabrat sílu

maji 10.den není to brzo???já vždycky n unice měla testovat až 15 den,jěště držím pěstičky 😵 😵

maja3.s
20. bře 2010

Taky mi to tu přjde nějak víc chaotické....hledala jsem ve "snažilkách",ale šoupli tohle téma do jiné kategorie....tak nevím 😒
Jinak test i dnes negativní...takže všechny naděje jsou v čoudu. Je u nás hezky, tak se půjdem projít, at přijdem trošku na jiné myšlenky.
Zatím se loučím... 😉

morcice
23. bře 2010

ahoj holčiny, rozhodla jsem se začít taky přispívat do diskusí. jsem s manželem objednaná do reprofitu na konzultaci k dr. Koudelkovi, chtěla bych se optat jak to probíhá, snažíme se už 2 roky - bez výsledků...tak půjdeme do IVF....výsledky všech vyšetření které nám dělali na obilňáku byly ok, manžel má akorát pomalejší spermie....

ellaaee
23. bře 2010

Ahojky holky, zdravím Vás.
maja3.s kdy jdes do dalšího pokusu?
a co ty hanulinečka:
panesko, jak je s tebou, vubec o sobe nedávas vědět, tak ani nevím jak si dopadla po clostíku

anya
24. bře 2010

Ahoj holky,

tak se hlásím jako budoucí reprofiťačka 😀 Původně jsme s manželem diskutovali, jesti jít do státního (Obilňák) a nebo do soukromýho. Já jsem hlavně měla strach, aby v tom soukromým nešlo jen o prachy. Ale na Reprofit jsem snad neslyšela nic negativního, a po zkušenostech se spg na Obilňáku manžel prohlásil, že teda jednoznačně Reprofit 😀 Jsme objednaní na konec dubna ke Koudelkovi, tak jsem zvědavá, jak se nám tam bude líbit.

Ještě jsem chtěla napsat, že i v jiných oblastech zdravotnictví preferujeme spíš soukromé kliniky, pokud to jde, a zatím se nám to vyplatilo - třeba alergologie Aki v Brně se nedá s jiným zařízením tohoto typu srovnat. Jsou neskutečně pečliví a člověk nemusí hodiny čekat v čekárně.

Holky, držím pěsti, ať se brzo zadaří. Na jaře to prý jde líp, jak se tělo probudí ze zimního spánku 😉

paneska
26. bře 2010

ahojky ženy,

Ell písla jsem ti do IP, u mně je to vše jakési složité, jak jináč 😒

Anya, já jsem absolvovala první IVF na Obilňáku, druhé v Repromedě a teď jsem v péči Reprofitu a vím, že už měnit nebudu. Ono to finančně vyjde skoro šul, nul, jestli jdeš do státního nebo do soukromého (závisí to od léčby, léků, získaných vajíček, metodě oplodnění atd, atd....), ale jak říkám, finančně skoro stejné, jen přístup je v soukromém úplně jiný, to se nedá srovnat a prostředí už vůbec ne. V Reprofitu to mají krásný, navíc při transféru vidíš embrijko na obrazovce a pak přímo na UZ, jak ti ho dávají do bříška, to jiný car nemá (teda spoň nevím, že by to měl třeba Helios, nebo Unika, abych jim zase nekřivdila, tam jsem nebyla, ale žádná z holek, co tam umělko podstupovaly, neříkaly).
A hlavně v Reprofitu jsou všichni usměvaví, báječní, jak andělé v bílých pláštích.....Já jsem se poslední dobou, co bojuju s cystou a zřejmě endoškou, hodně potkávala s doky Vitouškovou, to je prostě andílek, úžasná. Machač je taky super, takovej akční srandista, dodá ti optimismu, i když to oni tam všichni, i sestřičky jsou úžasné. Štecla jsem taky měla čest poznat - taky báječný, mladý doktor, pak jsem byla ještě u jedné paní doktorky, teď nevím jméno, taky milá. Koudelku jsem teda viděla jen na chodbě, ale k němu chodí na klasickou gyndu moje kámoška a ta si ho taky chválí. Víš, já mám ze soukromých sanotorií pocit, že jsou víc tak nějak šťastní, když se jim rodí zdravá miminka, víc si toho váží, mi přijde, tím teda nechci zase pošpinit Obilňák to, ne. Přivedla jsem tam na svět svého syna a nemohla jsem si stěžovat, bylo to tedy před 12 lety. Ale prostě Reprofit je Reprofit a jednoznačně je z těch tří car, kterými jsem prošla, nejlepší. Takže určitě jste zvolili dobře, když jste se pro něj rozhodli. Kdybych věděla dřív, jaké to tam je, ušetřila jsem si dva předešlé cary....
Takže holky, držím palečky.....a vzhůru do boje
😉

paneska
5. dub 2010

...tady to teda žije 😒 , tož co je nového, holky ????

dorra
6. dub 2010

Ahoj, nemůžu vás najít. Teď jak je to tu nové, vás musím googlit.

paneska
6. dub 2010

Dory, já to negoolím, na seznamu dám Reprofit Brno a hned první odkaz....., jak jsi na tom ????

mirenkam
7. dub 2010

ahoj holky
ahoj Paneska - já jsem byla v Heliosu a tam to také ukazují na obrazovce - jak je v té misce,jak ho naberou ... a pak i celý transfer.... Bohužel jsme tam nebyli vůbec spokojeni. Nebyli schopni nám pomoci... prý se s tím nedá nic dělat a hnali nás do dalšího ICSi bez jakýchkoliv vyš.....tak jsme od tam utekli, tak bohatí nejsme, abychom si platili donekonečna a výsledkek žádný.... Odešli jsme na Obilňák a jsme naprosti spokojeni - podstupujeme spoustu různých vyšetření a nikdo nám zatím neřekl nic špatného.... V Heliosu nám řekli, že prostě děti mít nemůžeme (resp. manžel)... nutili nás pořád přijmout spermie od dárce.... Na Obilňáku hledají příčinu a snaží se ji odstranit a od nikoho zatím nepadlo slovo dárce...., což nás velice povzbudilo.... Vím, že se to nemusí povést třeba ani tady, ale doufám, že fakt dělají maximum, aby se to povedlo a zatím jsem o tom přesvědčená.... Raději podstoupíme spoustu vyšetření a nějakou léčbu a na mimi si počkáme.... 🙂
zatím ahoj

nikitka.11
7. dub 2010

Ahoj holky,zbyl mi po IVF Puregon a Diphereline,pokud máte zájem,písněte!!!!

paneska
7. dub 2010

Ahoj mirenko a všichni 😉

já jsem byla v Heliosu asi před dvěma, třemi lety a taky jsem od tama utekla. Na Obilňáku jsem podstupovala 1IVF a s přístupem jsem byla spokojená, ale slyšela jsem názory, že tam nemají zas až tak dobrou embriologii, nevím....., no, je to těžké, každý bude chválit to místo, kde mu to vyšlo.....Já jsem teď v Reprofitu a vím, že už měnit nebudu....., určitě souhlasím s názorem, že raději projít všemy možnými vyšetřeními, než jít do pokusu a vyhazovat jen neustále peníze....., držím palečky. Ke komu na Obilňáku chodíš?

mirenkam
8. dub 2010

ahoj Paneska, my chodíme k Dr. Vránovi, manžel byl na urologii u (tušímu) Dr. Nussir a byli jsme na genetice Dr. Beharka....Měj se ahoj 🙂

paneska
8. dub 2010

K Vránovi?Ten je fešák, já u něj byla na první konzultaci a byla jsem z něho "úplně" mimo 🙂 , jako chlap se mi líbí, něco v něm je 😉 , tak hodně štěstí, držím palečky.....

ellaaee
13. dub 2010

Ahoj Holky, tak co u vás nového??

hanulinecka
13. dub 2010

ahoojkyy tak já jsemdostala jsou první porevizni MS jsem štastná,že se tělo nastartovalo samo...
jak asi dlouho trvá se objendat na ten první pohovor ,pak by mě asi objednali na hormonální profil a pak až by se šlo na to???to jsou zhruba 2 měsice,že??
já jen kdy se asi mám objednat 😵 😵 😵 těším se že se začne něco dít
co u vás tady fakt nikdo do reprofitu brno nechodí nestimuluje netěhulkuje????

ellaaee
13. dub 2010

hanulinecka, já jsem práve po minimálce, ale vypadá to bledě ☹. Jinak já byla v reprofitu poprvé v srpnu 2009 a když jsem tam volala tak mě objednali cca za necelých 14 dní. Chodím k Dr. Štelclovi, je zlatý. Jinka hormon. profit mi tam nedělali, protože já si zašla ke svému obvod. gynekologovi, ten mi ho 2 DC udělal a já vysledek pak vyfotila,oskenovala a poslala mailem a doktor řekl, že mám všechny hodnoty v pořádku.. Jen partner tam byl na SPG, ten máme bohužel hooooodne zlý.

chanel
13. dub 2010

Hezký večer, holky prosím Vás o názor, přešla jsem do kliniky Reprofit k dr. Štelclovi a zatím po první schůzce se mi tam líbí. Jste spokojené s přístupem lékařů?(mám za sebou 3ivf,neúspěšné)

ellaaee
13. dub 2010

ahoj chanel. já taky chodím k dr. Štelclovi, je zlatý. Já mám za sebou 1. minimálku a čekám na výsledek.