Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

evulatko
29. říj 2012

@zuzuza, kdybych ja mela 12-15 folikulu, tak skacu dva metry radosti do stropu a ty penize do toho urcite dam... Jinak me v RF vychazeli vzdycky maximalne vstric a ceny mi davali ty nejmensi. Holt si musis priste asi rozmyslet, jestli chces jit na minimalkiu, o ktere vis, ze ji pojistovna neplati a nebo na klasicke IVF pres pojistovnu. Kazdopadne drzim moc palce, zaklad mas vyborny🙂))

novas
29. říj 2012

holky REPROFIT je prostě jednička s hvězdičkou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzuza
29. říj 2012

Holky, mopc díky, já na ty peníze taky nehledím, při ivf na unice jsem měla dávky vyšší a foliku asi o něco málo víc a přéplatky a léky drahé puregon, za leky 9000 a za dalsi pak kolem 20, celkem asi 35000 a nic z toho nebylo, tak uvidime, kolik nakonec bude v tech folicich vajec, kazdopadne me vubec nenapadlo, ze bych mohla mit tolik folikulu, citala jsem tak 3,4, takze jsem si samozrejme myslela, ze cena bude nizsi, ja bych do toho dala klidne kolik je potreba, ale manzel je dost skepticky , ze akorat tahaji z lidi penizem, snad nam to vyjde a nebudu p=ak muset poslouchat ty reci, ja mu totiz prvne rekla, ze se necham nastimulovat a pak si top dodelame doma, pak jsem mu rekla, ze to bude iui a nakonec uivf a postavila ho pred hotovou vec mno...

bobulinka74
29. říj 2012

@zuzuza neboj, oni v Reprofitu ví, co dělají. Jsou to machři a když se miminka nedočkáš u nich, tak už potom nevím, kde 🙂 😉 Hodně štěstííí!!!! 😵

novas
29. říj 2012

@bobulinka74 souhlasím s tebou

adella1
29. říj 2012

@bobulinka74 taky s tebou souhlasím 🙂
@zuzuza Hodně štěstí! 🙂

jantarka
29. říj 2012

@zuzuza já jsem měla teď taky minimálku a měla jsem 22 oocytů, ale jen 10 zralých vajíček. Z toho se mi oplodnilo 8 a do finále jsem měla po PK jedno zavedené a 2 zamražené, takže buď v klidu 🙂
Jen trošku nechápu proč si nevyberete prva ivf, kde ti hradí většinu pojišťovna a pak když nic ... nejdete teprve do minimálky, kterou si musíte platit celou samy?
Navíc oni nejedou vždy podle ceníku, ale hodně vycházejí vstříc s financema. Já PK vůbec neplatila, ICSI jsem zaplatila jen na těch 8 a dvě byly grátis. Takže se neboj a prostě jim věř 😉 Oni jsou ti nejlepšííííííííí 😉
Teda a trošku bez urážky .... my jsme do toho šli s manželem vždy společně a né tak , abych jeho rozhodnutí nebo názor nějak obcházela. Moc nechápu, že jsi ho stavěla před to, že budeš jen na stimulce, pak jen IUI a nakonec minimálka 😕 aniž by o tom věděl? 😕

zuzuza
29. říj 2012

No já jsem právě prvně myslela, že bude stačit, když mě nastimulují pomocí malých dávek hormonů injekčně k tomu, aby mi dorzálo jedno vajo, jenže pak jsem po 3 dnech píchání byla na uzv a už to vypadalo tak, že jsem měla cca 11 folikulů a to jsem si teda už řekla, že to nemá cenu dál, protože už jsem jich stejně měla moc a to bych na iui nemohla a když jsem píchala ty hormony, tak jsem se rozhodla pro minimálku, ke které to stejně nakonec směřovalo, protože mám hormonální poruchu a je těžké dát mi dávku hormonů, že předem neví, jak budu reagovat, tak mě už na začátku upozornili, že možná bude víc než jeden folikul a to bych potom mohla na minimálku, ale nenapadlo mě, že bude tolik folíků, ale tak třeba nebude zase tolik vajíček, to uvidíme ve středu a s manžem jsme si to už vyřešili, já jsem mu hned na začátku po první konzultaci řekla, že to bude asi vypadat na tu minimálku, tak s tím trochu čítal, ale nevěděl, že to bude nakonec tolik peněz. No to je ta moje povaha, já musím mít všechno hned a jak není podle mě, je zle, takže by se mnou stejně nic nezmohl, já totiž stejně nemám vůbec ovulaci, takže ani jiné řešení není mno...

A holky, co PICSI???? Mám si připlatit? Má to smysl? Mě dnes řekl doktor, že to až tak velký vliv nemá, tak nevím, ale ráda bych když už do toho jdu pár tisícovek dala, kdyby to mělo pomoct.....

kacatka
29. říj 2012

@zuzuza mě řekli, PICSI smysl nemá, ale rozhodnout se musíš nakonec sama. My jdem jen do klasického ICSI, a finančně 3tis.navíc je docela dost, teda aspoň pro mě. Přeji co nejkvalitnější vajíčka 😉

cilkaa
30. říj 2012

@zuzuza tak to jsme tady radši žádná neslyšely...
Holka, ty buď ráda, že máš po minimu hormonů tolik folíků !! Co by za to nejedna z nás dala!
Ano, stojí to více a mražení pak 5 tis. , ale ani tak se nemusí povést. Jeste ani nevíš kvalitu, jestli jsou vubec ve všech vajíčka atd. Cena už je dost podobná pro vsechny pocty:
Základní cena: 13.000, od 8 vajec a více ICSI vždy jen 8 tis., PK se už u minimálky neplatí a pak to mrazení, když bude co.
Já měla jednou 20 folíků, 17 vajec, jen 7 se oplodnilo a nakonec zbyly sotva dvě na tavedení a nepovedlo se, to byly teprve nervy! Mrazačci jsou moc důležití. Tak si toho važ a buď ráda.
A pokud někde ušetřit, tak na PICSI, to prý není spása a nám jej nedoporučili.

1miska
30. říj 2012

ahojte holky, tak tri tydny lazni za mnou - posledni jeden predemnou 🙂 uz se trosku zacinam tesit domu a jsme zvedava na svuj menses 🙂 jestli to po vsech tech procedurach zamerenych na prokrveni male panve bude mit trochu vliv a menses bude trochu silnejsi nez jen hnede zaspineni..... no uvidime. Co jsme si tady ale moc oblibila je joga - mame nejakou specialni - jmenuje se to gynekologicka joga - takovy mix jogy a posileni panevniho dna - vzdy rano v 7.OO trva to hodinu, clovek se skvele uvolni, protahne, procisti hlavu, doufam, ze si najdu cas v tom pokracovat i doma 🙂 Do RF asi az v novem roce, nechci stimulovat pres vanoce, nebo se pred vanocemi trapit bilym prouzkem... mejte se 🙂

lenajsek
30. říj 2012

@zuzuza Ahoj, v ceně těch 13tis za minimálku je i prodloužená kultivace a každé vajíčko oplodní metodou ICSI. Mně teď nechali embryjko kultivovat 5 dní a bylo to správné rozhodnutí, vyšlo to, byla to blastocysta perfektní kvality.
Věřím, že jsi nepočítala s tolika folíkama, to myslím musel být v šoku i dr!!!! A netahají z lidí peníze, opravdu se snaží vyjít maximálně vstříc, mně třeba na dopíchávání dali zbytky z lednice, za to jsem nic neplatila...
Prostě minimálka takhle stojí, 13tis za minimálku a pak tisícovku za každé napíchnuté vajíčko, ale pak neplatíš za prodlouženou kultivaci ani ICSI. A neplatíš za narkózu, to se dřív platívalo.
Navíc, při menších dávkách hormonů se říká, že jsou ty vajíčka kvalitnější... asi na tom něco bude, já měla dvě minimálky a obě úspěšné... 😉
A navíc, nevíš, kolik Ti zbyde embryjek k zamražení... fakt buď ráda, že máš tolik folikulů při minimálních dávkách hormonů, je to pro tělo lepší... 😉 CO by fakt spousta holek za to dala!

lenajsek
30. říj 2012

@kacatka Jak se Ti daří, co bříško, jak se cítíš? A co nachlazení? Kdy máš jít na UZ, na kontrolu folíků? Moc moc držím palečky!!!!

Jinak já jsu holky poslední dobou docela unavená, ještě s tím posunem času úplně, ale musím se věnovat malýmu, každej den víc jak hodinku s ním musím "pracovat", děláme věci do logopedie a na celkový rozvoj, bo nemluví, tak trénujeme různé úkoly, cviky s jazýčkem a tak a někdy se mi tááák nechce... snažím se chodit spát s ním po obědě, někdy už moc dlouho nespí, tak pak jdu dřív večer... tak už tady tolik nebývám...

Ke své gyndr. jsu objednaná na 8/11, tak doufám, že bude vše v pořádku, mám pořád trošku strach, jestli bude vše tak, jak má být, jestli miminko roste, někdy si jako těhotná vůbec nepřipadám...

Páá kočky!

lenajsek
30. říj 2012

@bellka Dívám se, že jdeš na UZ do Reprofitu taky 8/11, jako já jdu ke své gyndr, tak moc budu držet palce!!! Srdíčko tam určitě bude jako zvon!!! Já ho měla v 6+1 dle UZ a 6+5 dle poslední MS... 😉

lenajsek
30. říj 2012

@lenajsek (30)
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, září 2012 minimální stimulace, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko, blastocysta, snad to konečně vyjde!!! - 7.10. našla //, 16/10 vysoké hodnoty hCG 🙂 , 26/10 máme srdíčko!!!! 😵 , 8/11 objednána ke gyndr.
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
6. pokus září 2012, bohužel opět nevyšel...
7. pokus minimálka - říjen 2012 - tentokrát to už musí klapnout!!!!!! emoticon emoticon
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... do RF až v novém roce, určitě to vyjde!
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, nyní stimulace na 2IVF, od 27/10 Puregon, moc moc držíme palce!!!!
@zuzuza
32 let, 1xIVF+ICSI v Unice, poté přirozené těhotenství- syn Sebastián, nyní v RF snaha o sourozenečka
minimální stimulace, 12-15 folikulů, plán OPU 31/10, moc moc držíme palce!!!

@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!!
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka , gratulace velká!!! ♡♡ - 26/10 screening, moc držíme palce!!! TP 11/5/2013

TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce, zadařilo se po první IUI, TP 26/11 - čeká holčičku, gratulace!!!
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, TP 26.2.2013 - čeká chlapečka Tobiáška, gratulace velká! Velký UZ v pořádku emoticon
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!!
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! , TP 7.4.2013
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..- ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme srdíčko! Jupííííííí, gratulace!!! NT negativní, jen tak dál!!! emoticon
★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.201

adella1
30. říj 2012

@lenajsek ahoj,můžeš mě šoupnout do těhulek 🙂 screening negativní a TP posunut na 9.5.2013 děkuju a hezký den všem 🙂

kacatka
30. říj 2012

@lenajsek ahojky 🙂 děkuji za optání, celkem to jde. Nachlazení je jak na houpačce, břicho mě po 3 dnech stimulace nebolí vůbec, ani pocit, že by bylo nafouklé nemám. Někdy si říkám, abych vůbec nějaké vajíčka měla. Přece jen u 1 IVF a krátkého protokolu jich bylo jen 6, ale z toho jen 3 zralé ☹ Ale budu věřit Koudelkovi, že tentokráte vybral protokol dobrý a vyjde to. Sám říkal, že chce aby byly vajíčka kvalitní, a ne aby jich bylo hodně. Tak uvidíme. 1 UZ mám 2.11, tak jsem zvědavá 😖 Jinak Tobě taky držím palečky ať srdíčko bije jako zvon 🙂

novas
30. říj 2012

@kacatka neboj Koudelka ví co dělá,je ten nejlepší.Vše dopadne dobře

kacatka
30. říj 2012

@novas děkuji, snad máš pravdu 🙂

kacatka
31. říj 2012

ahojte holky, nevíte některá z Vás náhodou kdo dělá ultrazvuky v pátky? a můžu si vyžádat svého doktora nebo tam prostě bude jeden doktor co je ten den dělá? děkuji moc 🙂

lenajsek
31. říj 2012

@kacatka Kači, já byla na UZ v pátek a když jsem se objednávala, chtěla jsem k Vitouškové, ale byla tam Kuřecová, tak si myslím, že prostě UZ dělá ten, kdo tam zrovna je...
Moc držím na UZ palce!!!! A díky!

lenajsek
31. říj 2012

@lenajsek (30)
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, září 2012 minimální stimulace, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko, blastocysta, snad to konečně vyjde!!! - 7.10. našla //, 16/10 vysoké hodnoty hCG emoticon , 26/10 máme srdíčko!!!! emoticon , 8/11 objednána ke gyndr.
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
6. pokus září 2012, bohužel opět nevyšel...
7. pokus minimálka - říjen 2012 - tentokrát to už musí klapnout!!!!!! emoticon emoticon
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... do RF až v novém roce, určitě to vyjde!
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, nyní stimulace na 2IVF, od 27/10 Puregon, 2/11 kontrolní UZ, moc moc držíme palce!!!!
@zuzuza
32 let, 1xIVF+ICSI v Unice, poté přirozené těhotenství- syn Sebastián, nyní v RF snaha o sourozenečka
minimální stimulace, 12-15 folikulů, plán OPU 31/10, moc moc držíme palce!!!

@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!!

TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce, zadařilo se po první IUI, TP 26/11 - čeká holčičku, gratulace!!!
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, TP 26.2.2013 - čeká chlapečka Tobiáška, gratulace velká! Velký UZ v pořádku emoticon
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!!
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! , TP 7.4.2013
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4neúspěšný..- ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme srdíčko! Jupííííííí, gratulace!!! NT negativní, jen tak dál!!!
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka , gratulace velká!!! ♡♡ - screening negativní, TP 9/5/2013 🙂

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.201

1miska
31. říj 2012

@kacatka myslim si to stejne, objednavala jsem se podle dnu cyklu ruzne dny a byli tam ruzni lidi - myslim ze to maji rozdeleni - jeden ma v patek UZ, druhy operacni sal, treti punkce a transfery....

kacatka
31. říj 2012

@lenajsek @1miska holky děkuji, snad nějaké vajíčka ještě vyplodím, i když zatím to tak nevypadá, břicho nic, tak nevím ☹ uvidím na UZ v ten pátek

lenajsek
1. lis 2012

@zuzuza Ahoj, tak co OPU včera, jak jsi dopadla? A co dneska embryjka, jak se jim daří? Držím palce!!!

@kacatka Neboj, určitě vše bude dobrý, mně tentokrát taky moc nebolelo břicho, skoro vůbec a měla jsem čtyři vajíčka nakonec... držím na zítřek moc moc palce!!!

Holky, já mám dneska nějakou depku, je toho víc, co mě trápí, solidně jsem si pořvala... snad bude mimčo v pořádku, pořád se bojím..

Páá

zuzuza
1. lis 2012

Ahojky Lejnasku, tak vcera byla teda opu a bylo 9 vajec, pi doktorka rikala, ze reaguju krasne, dnes me rekli, ze 6 bylo zralych a 5 se jich oplodnilo, tak jsem cekala, ze jich bude aspon 7, no snad dojde aspon k zamrazeni, celkem nas to vyjde ta minimalka na 24500 plus jeste teda jestli bude mrazeni, ale tak 5 embryi po minimalce to je dobry pocet ne? Transfer je az v pondeli ve 13.30.....jinak tam byli vsichni fakt hrozne moc prijemni a na sale jsem rikala doktorce, ze jsem se behem jednoho mesice v RF rozhodla od domacihio snazeni, pres iui az k ivf a ona ze je to dobre ze takhle budu mit na vanoce pod stromek pozitivni test, no kez by to tak bylo🙂 Nemuze to znamenat, ze kdyz 3 vajicka byla nezrala, ze bude celkove ta varka ne moc kvalitni??

kacatka
2. lis 2012

tak holky, mám po 1 UZ a levý vaječník 7 a pravý 6-7 prý pěkných folikulů 🙂 velikosti 12-13mm, prý dorostou do dalšího UZ, který mám naplánovaný na 5.11. Samozřejmě, že tam byla Kuřecová, mám na ni při těch UZ nějaké štěstí. Ale upřímně, mě moc k srdci nepřirostla, i když dneska mě udělala radost. Všem přeji krásný, i když deštivý den 🙂

kcvrcekz
2. lis 2012

@kacatka Jů tak to gratuluju..🙂 A jen ať rostou..🙂 Já Kuřecovou miluju "oplodnila" mě..🙂

montysek
2. lis 2012

@adella1 Mě doktor napsal TP 11.5.2013 🙂 ale budu mít plánovaného císaře a ten se prý dělá od 38tt, takže to bude o něco dřív. Necháš si pak říct pohlaví až to půjde vidět? Já jsem prvně nechtěla, protože dcera taky nechce-prý aby bylo překvapení ale teď mě to nějak láká,tak já nevím. 😅 😀

kcvrcekz
2. lis 2012

@lenajsek Jaj beruško koukám na tabulku a TP mám 27.4.