Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
8. srp 2008

No jasně nedej se,máš recht.Jenom at se snaží doktůrek no ne?

adrosek
8. srp 2008

Ahojík annipe,tak jak se ti vede co,už je lépe?Jinak se chci zeptat co ty jsi podstoupial tedy všechno,ty jsi šla na IUI jednou?

mekys
10. srp 2008

ahojky holky doporučíte mi nějakého dr.v reprofitu?jezdím do reprom.ale jsou tam šílené sumy za výkony,navíc potřebuji PGDembryek,která je dost drahá a nehradí ji ani trochu pojištovna,nevíte kolik asi stojí v reprofitu????

adrosek
10. srp 2008

Ahojik mekys,já tam chodím k dr.Vitouškové a je moc fajn,ale myslím že tam budou všichni fajné,s bcenami tak to nevím stímto zákrokem,ale nejlepší bude když tam napíšeš.
Jinakholky jak ste sa měli co,nikdo ai čárku ste nanapisali.

mekys
10. srp 2008

Cauky adrosek,díky za radu,na doktorku jsme zvyklí už s reprom.je taky skvělá,ale kvuli financím se obrátím na reprofit.Našla jsem si že je to tam opravdu levnější ruzné vykony,ale také jsem slyšela že nemají žadné smluvní pojištovny tak jak to prosímtě je?????doplácela ti u nich něco pojištovna???a nevíš jestli doplácejí všechny pojištovny stejně??

adrosek
11. srp 2008

Ahojík mekys,nevím jak je to s jinýma pojištovnama tam unich,já jsem u VZP a za IUI jsem platila 1500kc.Ale říkala,že nyní další napíšeme na pojištovni,ono si platíš asi za ty léky co jsem tak pochopila,ale nevím mám vtom zmatek,pač ted říkala,že to napíše na pojištovnu,abych měla 300j puregonu zdarma.
No nejlepší je,když jim napíšeš a oni ti odpoví.

aja11
11. srp 2008

Holky tak už jsem objednaná jedu poprvé tuto středa tak mi držte palečky snad to bude OK 😉

adrosek
11. srp 2008

Ahojik Aja,tak to je super,tak at dobře pořídíte.

adrosek
11. srp 2008

Holky,tak co provádíte odpoledne co?

adrosek
12. srp 2008

Ahojík holky,tak jak se máte,ste tady někdo?

aja11
12. srp 2008

Ahojky už mi začíná malinká tréma ale těším se na první návštěvu mo - snad mi udělají hned nějaké vyšetření - přecijenom to mám 60km a nmohu jezdit každý den - tak snad to pochopí . .

madla28
12. srp 2008

Dneska mi přišli papíry z Repromedy, myslela jsem, že mě klepne. Všechny výsledky se jim věšli na jedem list papíru. Já myslela, že to okopírují a pošlou mi všechno a nic. A to za to chtějí tři stovky.

emanek
13. srp 2008

ahoj holky,

nechodíte některá do Olomouce k Machačovi? já jdu v pátek na druhé IUI a péokud to neklapne, tak lázně a pak poslední (už 3.) I VF, někdy před Vánocemi. Byl by to krásný dárek.

adrosek
13. srp 2008

Ahojík holky,tak vás zdravím.
Já chodím do Brna tak nevím tedy.

adrosek
13. srp 2008

Holky nějak se tady nikomu nechce poslední dobou,nebo chodíte jinak aji.

aja11
13. srp 2008

Tak jsem zpět z Brna - dotor sympaťák - šikovný - hned mi udělal ulrazvuk - dal mi dostinex na zastavení laktace -udělalo se mi mléko a to už rok a půl nekojím .. . .no prostě super - aktivní a to oproti ému gynekologovi tak o 100% No příští týden jdu na hormonální profil a anžílek na permiogram - a jsme zvědaví 🙂 Ovšem doktor do nás vlil optimismu že už má na vě hned lepší nadhled

adrosek
14. srp 2008

Ahojík Aja11,tak to je fajně že jste tak dobře pochodili jako,hlavně že máš ztoho dobrý pocit,to je základ.Tak budem držet pěsti,aby byly všechny výsledky vpořádku.
Jinak přeji hezký den a jak se máte?

aja11
14. srp 2008

adrosek: a kdy se tam chystáš Ty???? Já asi říští týden ve čtvrtek pátek podle toho kdy dojede MS 🙂 Abysme se tam nepotkaly 🙂 a ani o tom nevěděli 🙂

adrosek
14. srp 2008

já tam jdem zítra na osmou hodinu,jdem na UZV a podle toho mi začnou píchat injekece a samotné IUI zřejmě po nebo ut.pak až zase bych tam šla,pokud by se to nepovedlo.Tak škoda,to se tam asi neuvidíme tedy

aja11
14. srp 2008

Škod ale to nevadí 😉 😉 hlavně aby se miminka vydařila - mně se doktor ptal jestli chci začít hned IUI nebo to zkusit prvně s léky tak jsem dala přednost lékům - tak to vidím na IUI tak za půl roku - no uvidíme ☹ snad to vyjde do tédoby

adrosek
15. srp 2008

Ahojík holky,tak vás zdravím zpráce zase už,já som akorát dorazila z Reprofitu,bola jsem na UZV a folíci narostly,tak mi pichli puregon a v úterý se jdu ukázat a podle toho středa nebo čtvrtek IUI druhé.
Co vy jak se máte

adrosek
17. srp 2008

Ahojík holky,
tak co jak se máte,nikde nikdo,jak to vypadá svámi co?

aja11
18. srp 2008

Ahojky super super jen ať rostou!!!!! Musí to už vyjít přece!!!! A brali ti krev na hormonálí profil ? Jak to probíhá to je jen obyč odběr nebose mám nachystat naněcoexta????????? A prosímtě spermiogram ? Tak na tn odběr jde chlap na záchod ebo tam majnějakou kabinku?? Abych ho nachystala chudáka manžílka - se mu tam nechce nějak 🙂

adrosek
18. srp 2008

Ahojík Aja,
na spermiogram tam mají zvlášt místnost kde bude.
Jinak nevím co tím extra myslíš,mě jen vyšetřují UZv a podle toho se to všechno plánuje,podle velikosti folíků.Tak uvidím zajtra jak to bude vypadat,ty jdeš kdy tedy?

aja11
18. srp 2008

Adrosek: já tam budu zítra po deváté - v kolik Ty???? Majjí mi brát krev na hormony jestli jsou v normě - jen teda nevím jestli mám být nalačno??, Snad ne to bych se po cestě poblnkala 😒 Místnost je lepší než WC - o by si asi připadal trapně 😉

adrosek
18. srp 2008

Ahojík,tak jsem už doma.Jinak já tam jdem zítra na osmou hod.už,na ty odběry nemusíš na lačno,mě je brali taky normálně až odpoledne.

aja11
18. srp 2008

Tak to se budeme asi zrovna míjet - no vidíš jsem se měla objednat na odpoledne - mne nenapadlo že to na tu krev jde i odpoledne - líp ná to vyhovuje zkrz práci manžílka - ale nevadí aspoň to budem mít za sebou

adrosek
18. srp 2008

Neboj vše bude vpohodě,budete to mít rychle za sebou,my jsme tam dlouho nebyli tu první návštěvu.

aja11
18. srp 2008

my už jsme tam jedou byly -to mi dělali jen ultrazvuk ten byl OK a dal mi ty prášky na zastavení laktace no a teď jdem podruhé - tak jsem zvědavájak dopadnem . no ale mají to am krásné - se musí nechat a přístup vynikající

adrosek
18. srp 2008

Jojo je to tam moc pěkné a všichni jsou milí,tak uvidíš jak a co,já jdem taky zítra na UZv a pak sa uvidí,který den tob provedeme