Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

1miska
14. bře 2013

@haaappy
@olousek35
@lenka27
děkuji moooc holky, je to zvláštní, člověk to teoreticky zna, kdyz jsem pracovala na CAR na Obilnaku tak jsem to vysvetlovala pacientkam co a jak a kdy a když najednou se to týká mě, tak su z toho jakási vyplašená 🙂

misha83
14. bře 2013

@1miska Drzim mooooc pesti.

Ja byla v pondeli na utz kvuli sliznici a je pry krasna 🙂 . V pondeli bude OPU a pak v sobotu transfer, hroyne to uteklo...

evulatko
14. bře 2013

@misha83, moc Ti drzim palce, at to tentokrat dobre dopadne🙂)))

haaappy
14. bře 2013

@misha83 Parádička, posílám srdíčko pro štěstí 😵

haaappy
14. bře 2013

@1miska a Tobě taky jedno srdíčko pro štěstí, aby Ti to nebylo líto 😵
Všem moc držím pěstičkyyyy!!!!!

iwuska19
14. bře 2013

Můžu se zeptat lišila se Vám nějak výrazně cena kterou jste dostaly v den OPU a co jste platily v den ET..................Chci být finančně připravená OPU bylo včera a dostala jsme i ceník s výkony a ceny léků,ale pod tím je malým písmenem napsáno,že výše uvedená cena je orientační mám v ní už ale započítáno ICSI PICSI I PK A dárce jsme nepotřebovaly....Díky všem za odpověď

misha83
14. bře 2013

@evulatko @haaappy Holky jste zlate, moc dekuju.

kacatka
15. bře 2013

@iwuska19 ahoj, byla jsem na IVF 2x a cena se nikdy nelišila. Takže asi tak 😉

iwuska19
15. bře 2013

@kacatka díky za odpověď..... 😉

kacatka
15. bře 2013

@iwuska19 a jak to vypadá? kolik odebraných a zralých vajíček? Přeji hodně štěstí 🙂

iwuska19
15. bře 2013

@kacatka odebraných 5 z toho 4 zralá a 4 oplodněná dnes mezi 13-14 budu volat a budeme zase o něco chytřejší.....Děkuji štěstí je potřeba nejvíce a my jsme se dohodly jen na jednom IVF tak snad bude štěstí dost aby se podařilo... 😉 😉 😉

kacatka
15. bře 2013

@iwuska19 ty jsi měla minimální stimulaci? a proč jen jedno IVF? kdyby to nevyšlo, tak pak už nic? ono by to byla škoda, nám to taky vyšlo až na podruhé. První IVF mělo dosti pochybný průběh, ale je to pochopitelné, tělo si zvyká na něco nového 😉 Ale přeju Ti ať to klapne na poprvé.

iwuska19
15. bře 2013

neměla jsem minimální stimulaci jen nízké dávky,jelikož věděli jak reaguji na puregon byla jsme darovat v roce 2009 vajíčka takže jen menopur a opravdu tak na jeden pokud něco zbude tak KET ale pak už nic dceru mám a prostě více ne....

kacatka
15. bře 2013

@iwuska19 no já měla po menopuru taky málo vajíček, tuším 6 a jen 3 zralé a nic s toho 😢 Byl to hodně smutný pokus ☹ Ale to určitě nebude tvůj případ 😉

iwuska19
15. bře 2013

@kacatka po dnešním telefonátu máme jedno pštibuněčné,dvě tříbuněčná a jedno jednobuněčné prý je to dobré že ty 3 by mohli být kvalitní to jednobuněčné asi nepřežije,ale 3 stačí.......

iwuska19
15. bře 2013

@kacatka jedno pětibuněčné už mi to nejde opravit

kacatka
15. bře 2013

@iwuska19 tak držím palečky ať vydrží PK 😉

iwuska19
15. bře 2013

@kacatka to by jako nemuselo....

kacatka
16. bře 2013

@iwuska19 můj první pokus - 6 vajíček, 3 zralé - PK vydrželo 1embryjko(EB).Nic s toho, druhý pokus-23vajíček-15 se oplodnilo, všechny vydržely do 3 dne. PK vydržely 3embryjka(HB). Jedno teď nosím v bříšku🙂 a ostatní sourozenci jsou u ledu 🙂
Hele, ale moje kámoška podstoupila ve 40 letech teďka minimální stimulaci, měla 4 vajíčka a po PK měla jen 2 kompaktní moruly, ty ji zavedly i když ji nedávali moc šancí, no a teď je těhotná a je nejšťastnější na světě 😉

iwuska19
16. bře 2013

@kacatka je to o štěstí uvidíme......

misha83
17. bře 2013

Holky zítra máme OPU, tak prosím držte pěsti 🙂 .

evulatko
17. bře 2013

@misha83, moc Ti drzim palce🙂))

bobulinka74
17. bře 2013

@misha83 držím pěstičky, hodně štěstíí!! 🙂

1miska
18. bře 2013

@misha83 a v kolik jdes? ja jdu dnes ve 12.15 na kontrolu 🙂

misha83
18. bře 2013

@1miska U nas sel dnes jen manzel, mame OPU darkyne. Drzim pesti at je kontrola uspesna.

1miska
18. bře 2013

@misha83 ajo 🙂 jsme si rikala jestli tam musíš taky byt nebo nejdes jako manzeluv doprovod 🙂

misha83
18. bře 2013

Nemusim a manzel si pral tam jit sam, tak to respektuji a priznavam, ze se mi to i hodi, pac toho potrebuji v praci hodne stihnout do transferu.

1miska
18. bře 2013

tak kontrola OK, s menses začínáme.... ještě ze tam pracuje moje hrozne hodna byvala kolegyňka z práce, malem jsem to vzdala a nesla tam, ze to ještě odložíme, ale "nedovolila mi to". Vse tam se mnou probrala, zaridila.... je zlaticko, tak začátek dubna jdeme na to 🙂

coralin
18. bře 2013

Ahoj, také uvítám, nějaké bližší informace o Reprofitu v Brně. Nevím zda se mám rozhodnout pro ISCARE nebo Reprofit. Mám info, že to tam dělají trochu jinak než v PHA. Je to pravda? Máte za sebou někdo minimálku? Jak v Reprofitu probíhá IVF? Jsme 2 x po IVF, ale chtěla bych zkusit něco jiného něž kombinaci s prednisonem:(
Díky moc za rady a pomoc

cermi77
19. bře 2013

Všechny zdravím, je tu prosím někdo komu se podařilo počít do tří měsíců po hysteroskopii ? Byla jsem v Reprofitu v lednu na hystero + laparo + profuk vejcovodů, měla jsem po operaci komplikace, krvácení do břicha, operovali mě znovu, dostala jsem transfuzi, tělo se ale zázračně vzpamatovává, folikul byl už 10 dnů po op., ovu a menstruace fungují na den přesně, jaro se blíží 🙂, jsem objednaná na další konzultaci začátkem dubna, ale mám roupy a chtěli bychom to s manželem zkusit ještě před přirozeně.
Jaký vám holky navrhli v případě, že jste teoreticky v pořádku v Reprofitu postup ? Nějak se nedokážu rozhodnout 😝.
První holčičku máme přirozenou cestou, před a mezi bylo několik samovolných potratů. Všechny vyšetření máme za sebou. Mám špatnou srážlivost krve a měla jsem nízkou děložní sliznici (aktuální stav nevím - čeká mě vyšetření).
Zajímá mě, co mohu očekávat, léky, postup, všechno, díky za info a všem přeji plodné jaro 😀