Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
19. bře 2013

No a jinak my jsme meli 10 vajicek, z toho 9 zralych a vsechna se podarila oplodnit. Volat budu zase zitra..

1miska
19. bře 2013

@misha83 to zni skvele 🙂

1miska
19. bře 2013

@cermi77 my krome nizke sliznice mame taky vsechno v poradku.... postup byl takovy, ze nas do niceho nenutili, nabidli, ale nenutili, rok jsme tam chodili - zkouseli casove cykly, vsechny mozne kontryhely, materi kasicku atd... a porad se nedokazali rozhodnout :( melo by nam to jit i normalni cestou - ale nejde, takze ted po roce jsme se konecne rozhodli a jdeme do IVF....ale pristup skvely, nabidli IUI, my nechteli, nabidli casovany styk, udelali HSK, hormonali profil, imunologii, hematologii...... 🙂

cermi77
19. bře 2013

@1miska
moooc děkuji, už máme taky více než rok dalšího "zkoušení" za sebou, imuno, hemato a hormonální profily taktéž, takže asi zkusíme v dubnu načasovaný styk, IUI přeskočíme a pak v květnu rovnou IVF 😎, rozhodnutí je vlastně na mně, mám prostě dilema, tak jo, já si dávám díky svému věku 😠 poslední rok na otěhotnění a pak se smířím s tím, že život je moc fajn, zdraví jenom jedno a že jsem ráda za jednu zdravou princeznu 😵

misha83
20. bře 2013

Tak dnešní stav: 4x4b., 4x2b. a jedna zástava.

1miska
20. bře 2013

@misha83 super 🙂 potichu drzim pesticky 🙂

cermi77
21. bře 2013

@misha83 moc přeju ať je osmička šťastné a osudové číslo !!! 😵

coralin
21. bře 2013

cermi77 Ahoj a jak jsi v Reprofitu spokojená a ke komu chodíš? Ty jo, já už si ani nepamatuju jak dlouho jsme po hysteroskopii nemohli fungovat a pak zase mohli...už je to docela dlouho.... Já procházela IVF v Pha, ale teď uvažuju o minimálce... zatím se rozhoduju..co a jak , ale jeden z výběru je zrovna Reprofit, i když je daleko.... díky za info

evulatko
22. bře 2013

@misha83, zitra drzim moc palce🙂 Budes tam mit na ET Štelcla?🙂

cermi77
22. bře 2013

@coralin
Ahoj, chodím k MUDr. Vitouškové - spokojenost veliká, lidská, a profesionální zároveň, úžasná paní doktorka.
Z doktorů tady holky určitě doporučí: MUDr. Marek Koudelka, MUDr. Štěpán Machač, Ph.D., (mohu potvrdit, měla jsem tu čest při reoperaci).
Zdravotnický personál příjemný, ochotný, sestřičky jsem si užila po reoperaci a jsou naprosto skvělé (Renata Kalvodová, Anděla Schilbergerová, Anna Páleníková).

Jinak včera jsem byla na kontrole, píchnutý pregnyl a úkol zkoušet, uvidíme v půlce dubna a pak domluva na dalším postupu.

sblanch
22. bře 2013

Po dlouhé době zdravím všechny snažilky, těhu i maminky 🙂 Těm prvním držím pěsti aby se jim štěstí přilepilo na paty a vytoužené // a pak i srdíčko atd. atd. mohly vidět i ony 🙂 Nám se to povedlo po dlouhých 4 letech od svatby, ale není důležité kdy, ale že přece jenom 🙂
Měla bych jeden dotaz k pupečníkové krvi. Na předporodním kurzu jsme se dověděli o možnosti ji nechat odebrat a pak zmrazit. Myšlenka dobrá - jeden nikdy neví co se stane - ale ta peněžní stránka věci... Jestli dobře počítám tak pro uchování na 20 let to vychází na 44 tis. Kč... Což je fakt darda. A ještě prý že to je možné použít např. na léčbu nádorových onemocnění pro děti do cca první třídy, pak je to už malý objem.
Neznáte někoho, kdo do toho šel??? Člověk by pro děti udělal cokoli, ale...

misha83
22. bře 2013

@evulatko Ahojky, moc dekuji. Ano, rikal, ze by tam mel byt, pokud si nezlomi na horach nohu 😉 .

1miska
22. bře 2013

@sblanch ahojky v praci si to zeny obcas nechavaji - neni jich moc cca 1 - 2 za mesic..... ale nikdy jsem se jich neptala co je k tomu vede, ale je jich opravdu malinko ktere si to nechavaji odebrat....podle me je to takova hudba budoucnosti - nikdo presne jeste nevi .... můžete za par let zjistit, ze je to na nic, nebo za par let zjistite ze to ma vetsi vyuziti nez se cekalo..... ja osobne bych do toho nesla , nevim no.....

misha83
23. bře 2013

Ahojky, tak mam u sebe 2 expandovane blastocysty jednickove kvality.

evikj33
23. bře 2013

@misha83 Moc gratuluji a přeji také takové krásné Reprofitátka jaké máme mi 🙂 A to jsme měli "jen Blastu A a Blastu B kvalit 😀

kacatka
23. bře 2013

@evikj33 To jsou rozkošný miminka, se na ně nemůžu vynadívat 🙂

evikj33
23. bře 2013

@kacatka Děkujem a přejem všem snažilkam at se také dočkají svích drobečku klidně dvou jako mi 😀 nebo alespon 1sluníčka.Hned se člověk na svět dívá veselej,i když už jsme jednoho chlapíka doma měli 🙂

coralin
23. bře 2013

@cermi77 Ahoj , a co doktorka Kuřecová?

kcvrcekz
23. bře 2013

@misha83 gratulujuuu a držím pěsti ať se pořádně zavrtají🙂
@evikj33 ty joooo tay gratuluju🙂. Nějak jsem tě ztratila z dohledu tu.🙂

lenajsek
23. bře 2013

Holky ahoj, hrozně dlouho jsem tady nebyla, ale jen jsem prolítla pár příspěvků a vidím, že některé z vás začaly s dalším bojem... tak moc moc držím palce a plivu těhu bacily, ať vám pomůžou a ať se konečně dočkáte vysněného miminka... 😉
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
Já už jsu pomalu 30tt, no ještě pravda dva týdny zbývají, ale už jsu v posledním trimestru, taky to uteklo... ale mám teď dost starostí s rodinou, školkou pro malýho a čeká nás vyšetření u psycholožky v Praze, tak se teď zabývám něcím jiným, než miminkem... ale pomalu už střádám věci po Lukáškovi a začnu taky už nějak pomalu chystat, ať na to nemusím myslet na poslední chvíli...

Ohledně pupečníkové krve, já teda nemám peníze na to, abychom tu pupečníkovou krev zamrazili pro vlastní potřebu, navíc jsem kdysi slyšela názor odborníků, že není 100% jistý, že se ta krev pak dá použít pro to dítě, že to nemusí být vždy použitelné, což mě docela zarazilo...
Spíš bych tentokrát šla do darování, jako odběr ano, ale darovat bezplatně někomu, kdo to bude potřebovat akutně...
Minule jsem na to úplně zapomněla jim říct, že chci udělat ten odběr, tak tentokrát bych toho chtěla využít, snad nezapomenu...

Holky těhulky, kde budete rodit? Já jsu rozhodnutá už z minula pro Bohunice, nikam jinam se mi nechce...

Jo a chodila jsem k Vitouškové taky a nemůžu si ji vynachválit, i když naposledy jsem měla tu čest při ET i s Kuřecovou, která mi pak dělala i UZ, kde se potvrdilo druhé těhotenství díky REprofitu... 🙂
Ale moje srdeční záležitost je v Reprofitu Vitoušková, při prvním IVF u ní jsem otěhotněla s Lukáškem, pak mi dělala při druhém IVF konzultace, prohlídky a OPU.

Mějte se krásně, opatrujte se a držím vše, co mám!!!

kacatka
24. bře 2013

@lenajsek Ahoj Leni, já budu taky rodit v Bohunicích, mám tam nadstandart zadarmo a blízko od bytu, kde bydlím a hlavně je tam dokonalé zázemí, kdyby se nedej bože staly nějaké komplikace mě i malému. Akorát co mě odradilo je to, že se snaží vydolovat peníze z mamin za každou cenu. Informativní schůzka s prohlídkou porodního sálu stojí pro Tebe i doprovod skoro 700kč, což jsem neviděla snad nikde! 😠
Přeji Ti ať si užiješ zbytek těhu v klidu a v pohodě a už brzy na nás čekají taková sluníčka, jako tady třeba dala evikj33 🙂 i ostatní, kteří už své reprofiťácké zlatíčka nosí u sebe 😉

Jinak všem snažilkám držím palečky, reprofit je špička a dr. Koudelku jsem dokonce včera zahlídla v TV, tak jsem si vzpomněla na staré časy, jak bylo prima, když se o nás tak hezky staral 😉

1miska
24. bře 2013

@misha83 super 🙂 a zbylo vam i neco do mrazacku za par let na sourozence? 🙂 🙂

1miska
24. bře 2013

@kacatka jj je to hrozny, plati se tam ted za vsechno - dula 1500 Kc, epidural 1500 Kc, prohlidky..... vsechno od ledna zvedli, ale prijde mi ze se jim to zacina vracet 🙂 od ledna mame tak malo porodu jak dlouho uz ne 🙂 🙂 driv byvalo treba 15 denne a ted je 7, 8... dobre jim tak, chteji penize za vsechno protoze spolehaji ze zeny zaplati cokoliv..... ale jinak si myslim, ze pece je tam opravdu dobra 🙂

kacatka
24. bře 2013

@1miska jo jo, přesně tak. Ale ty Bohunice jsou fakt předražené, tohle není ani v pražských porodnicích! A to asi proto, že je tam větší konkurence. Tady se Bohunice prostě spoléhají jen na to, že jsou tady v Brně skoro samy, kromě Miloušů a tak zvedly ceny. Ještě že jsem zaměstnanec a aspoň nějaká výhoda se mě týká. 😉

misha83
24. bře 2013

@1miska To jeste nevime. Byly tam jeste dve casne blasty a dve kompaktni moruly vse dvijkove kvality myslkm. Pak jeste dve moruly bez kompakce, takze to urco nic. Jsem zvedava.

kacatka
24. bře 2013

@misha83 časné blastocysty se jistě zamrazí, kompaktní morulky asi jen na zavedení ihned 😉

misha83
24. bře 2013

Holky za jak dlouho vam dali vedet o zamrazenych embryich?

misha83
24. bře 2013

@kacatka Hrozne v to doufam, uvidime...

kacatka
24. bře 2013

@misha83 mě dokonce až za 14 dní, ale bylo mi řečeno, že to záleží podle toho, kolik mají pacientek, pokud hodně trvá to déle 🙂 Tak ať to dopadne, co možná nejlépe 😉

lenajsek
24. bře 2013

Týjo, za epidurál už 1500? Tak to je něco, u Lukáška jsem ho měla zadarmo. Ale teď jsem spíš uvažovala rodit bez něj, když jsem minule měla vyvolávaný porod, tak kdyby to šlo a rodila bych přirozeně, chtěla bych co nejmíň chemie...
A za prohlídku sálu a předporodní kurz jsem taky tehdy něco platila, ale už nevím kolik.
A zase na druhou stranu je fajn, že se tam rodí míň, nebude tam snad takový nával...

@misha83 Moc moc držím palce a posílám 😝 😝 😉 O zamražených mi dali vědět myslím do 4 dnů, ale naposledy nebylo co mrazit... a u prvního IVF si to už nepamatuju...