Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

dorra
20. kvě 2010

Tak hurá, Paneska, je s dobrými zprávami doma!
Celý den jsem prospala, takže jsem byla v klidu. Co taky dělat pod takovou palbou hormonů 😅. Navíc když spím, tak mě to nebolí.

gabikri
20. kvě 2010

no připlácela ale jen poprvé.....to mě nějak dlouho stimulovali a denně 375dávek.tak jsem ještě připlácela 8000,- a to jsem měla Fostimon, který je jeden z nejlevnějších. No a podruhé jsem měla kratší stimulku a to jsem nepřiplácela myslím nic, nebo jen málo........ale výsledek stál taky za prd 😝

maja3.s
20. kvě 2010

paneska....přesně takhle jsem to já myslela 😉

paneska
20. kvě 2010

Na Fostimon jsem moc chváli neslyšela, prý na něj holky nemají dobré reakci, ale asi zas, jak kdo. Já měla při obou IVF Puregon a vajíčka byly, jen se embrijkám u mě už 3x nelíbilo, kdo ví proč, jestli špatná vajíčka, nebo endoška v děloze, no je to prekérka, ale budeme bojovat dál...

Dory, já bych si tak přála, aby jsi nám písla taky dobré zprávy, psala jsi, že je ještě naděje, tak na tebe moc myslím a klidně prospi týden, když je ti tak líp 😉

dorra
20. kvě 2010

Tak jsem zase na chvílu procitla. Když spím, tak mě to nebolí.. Ale každá cesta na wecko je stezkou odvahy. A nejhororovější jsou ty, kdy si zavádím léky. Děvčátka, dnes brouček, ozvu se.

paneska
21. kvě 2010

Ach jo Dorko, moc mě to mrzí ☹ , držím palečky, ať ti je líp...

janib
21. kvě 2010

Dory, foukám na dušičku... 😔

chanel
21. kvě 2010

Dorrko:posílám pohlazení, na bolístku ☹ ☹ ☹ ,tak bych si moc přála,aby to dobře dopadlo!!! Panes: na OBi mi řekli, 3IVF a ještě jednou léky.A i se dají využít léky na IUI k pokusům,teda k těm minimálkám. Mám stejný názor na RF,jako ty, nejdřív jsem si mylně myslela, že jen jak chytnu za kliku zaplatím a překvapilo mě,jak Marcelek říká a budeme šetřit! 😀 A ten Fostimon, na něj mám špatné vzpomínky, to si raději našetřím a připlatím za něco co snesu dobře. Doufám, že Ti klapnou ty injekce, to bude jiný kafe!!!Pěkne to obejde trávení a mnohem líp to sneseš. Maji: Ty máš 3ivf jako já už za sebou? Já ted nevím,možná si to psala. A jak vypadá janib??Gabikri: jedeš na konzultaci do RF nebo se to vyřeší přes mail a pak dojedeš až na stimulku?

paneska
21. kvě 2010

Chanel - Machač mluvil jen o jedné injekci. Ještě se ho ptám: "Jedna injekce a zablokuje mě MS na 3 měsíce?" A on, že ano, tak snad jsem ho pochopila dobře a měla by se to jmenovat Diphereline depot - mám ve zprávě. Ty jsi psala, že některé nejsou dobré, tuším, že, není to zrovna ono?

chanel
21. kvě 2010

Paneska: jo to je ona, obou mým kamarádkám dělala zle, zvracely, bušilo jim srdce, najdi si ji na netu a podívej se na nežádoucí účinky. Já bych si ji nedala, raději se pozeptej na měsíční injekce Zoladex, ty jsou v pohodě.

maja3.s
21. kvě 2010

chanel já mám za sebou 2x IVF, 3x minimálku a 2x IUI

maja3.s
21. kvě 2010

jo ještě jsem zapomněla napsat, že druhá IVF byla bez ET ☹ Vajíček kopa velká, ale embryjkům se pak moc nedařilo ☹

paneska
21. kvě 2010

Chanel, kdybych měla číst u všeho, co se při IVF bere nežádoucí účinky, tak nemůžu do IVF vůbec jít 😒 Ale je fakt, že zvracela bych teda nerada. Jenže pokud ji Machač už pro mě bude mít nachystanou a vydindanou přes pojišťovnu, tak pak pozdě bicha honiti. To bych mu musela písnout asi a zeptat se ho na to.....Jenže, já jim tak nerada do toho kecám 😎

janib
21. kvě 2010

Ahojte holky, přeji hezký večer!
Můžu jen potvrdit, že v Reprofitu se opravdu snaží, aby "ten celý postup" k našim vymodleným mimi byl co nejlevnější... U mě to bylo obdobné, taky přemýšleli jak ušetřit, ale při tom jsou opravdu důslední a chtějí pomoct...
No jinak novinky... Testuju 4.den, čárka nám vesele sílí, dneska (9.den po ET) je vidět na testu celkem velký skok, už je krásně výrazná... 😉 Ve středu jedu do RF na krev, tak uvidíme, snad to bude v pořádku.... Příznaky nemám žádný, akorát trošku pobolívají prsa, tak já zase vyplašená, aby bylo vše v pořádku, ale snad ty testy nelžou... 😉 a je na všechno brzy.
Holky co plánujete na víkend??? My asi trošku práci na zahradě (teda manžel), já budu přicmrndávat a koukat jestli to dělá dobře... 😉 Jo a zítra hokej, celkem mě to drží, tak budeme koukat... 😀

chanel
21. kvě 2010

Paneska: já jsem se o nic taky nestarala,ale jak mi bylo blbě po Fostimonu,tak jsem začala, tak mu napiš mailíka, že jestli by nebylo něco šetrnějšího, vůbec se neboj zeptat, jsi pacient!!! Ale je to na Tobě. Maji: tak to máš za sebou taky dost 😠 , to už by chtělo výsledek!!! Předpokládám,že minimálky proběhly v RF. A kdy jdeš na další? Jani: tak se šetři,a těším se na parádní hcg ve středu. Dneska jsem to dostala a tak depkuji, znáte to a bojím se,aby se to vůbec někdy povedlo.

maja3.s
21. kvě 2010

chanel...no máš pravdu, už toho bylo dost a posledni dobou to na mě nějak padá, přestávám věřit...Jinak jedna minimálka byla na Obilnáku. Ted jsem 6.den po ET,ale mám špatné tušení...už mám zas příznaky jako před MS, přesně jako minule. ☹ Navíc embryjka nebyla ukázková...no nic...musím to překonat a bojovat dál, tak jak my všechny tady...

chanel
21. kvě 2010

Maja: ajó, už vím, psala jsi, o těch embryjkách, ježíši promin!!!!!! 😒 Ještě jsme to probíraly, tu kvalitu,já mám snad sklerozu,jak čepici. 😅 Na Obi, mě minimálku nechtěli udělat,až vyčerpám pokusy. 🙄 ale na příznaky nedej, dokud není ms,a potvrzení z krve,tak pocity jsou jen pocity. Naposled jak mi to zase nevyšlo,tak jsem do poslední chvíle myslela ,že šance je a pak se mi spustila ms,ale slabočká jak nikdy,přesto byla krev negativní, Ty to třeba budeš mít naopak, a krev bude pozitivní, moc bych Ti to přála!! Ta příroda nás zkouší......i já se bojím další minimálky, že zase nic ☹

gabikri
22. kvě 2010

Ahojky 😵

chanel : no já nevím, zatím s doktorem komunikuji přes mail, vyplnila jsem dotazník a budu čekat. Tak jestli si mě pak pozve na konzultaci.to nevím. Napsal mi toto :Jinak čekací dobu Vám přesně neřeknu, protože to obvykle s Češkami děláme
tak, že je necháme čekat bez termínu a jakmile se nějaký termín uvolní, tak
je vsunujeme - myslím si, že tak do 6 měsíců by léčba mohla proběhnout

chanel
22. kvě 2010

G: aha, ale to to vypadá nadějmě a rychle!! Žádný dva roky čekání....

chanel
22. kvě 2010

nadějně

vykyi
23. kvě 2010

dorry moc mě to mrzí,foukám na bebinko!!!!!!V Reprofitu jsou fakt dobří. Když ná doktorka řekla,že můžeme jít do dalšího i před dovolenou tak přítel řekl "že jsou to jejich peníze,když to vevíde tak oni mají prachy ".Vím, že to tak není. Jen chcou, aby jsme ti mimča měli co nejdřív. 😉 .

janib
23. kvě 2010

Ahojte holky... Tady to snad nikomu nejde v pohodě... Já včera začala trochu špinit, tak mám nervy na pochodu... Nebylo to vůbec moc, ale přece... Tak jsem počítala, že to byl 28.den cyklu, tak předpokládám, že bych to měla normálně dostat, tak nevím, to moje tělíčko je snad ještě zmatený... Uvidím, co dneska test...
Pěknou neděli vám všem!!!!

chanel
23. kvě 2010

janib: špinění po umělém oplodnění, nic není! Nestresuj se, odpočívej

dorra
23. kvě 2010

jani, musíš věřit, že to bude dobrý, nic jiného nám nezbývá. Hlavně odpočívej, dej si vitamín c. Holky mi často píšou, že špinily, krvácely a miminko to ustálo. Já to štěstí zatím neměla. Jsou to fakt nervy, ale i tentokrát to nevzdávám a furt nám fandím!!!
Vysvitlo slunko, konečně, tak šup nohy hore na zábradlí balkonu a honem pochytat pár paprsků. Příjemnou neděli!

paneska
23. kvě 2010

Ahoj ženy 😉 ,

máte pravdu, máme to tu všechny jakési složité, ale určitě se to v RF podaří, musíme věřit a hlavně nevzdávat se. My jsme na víkend u našich, na baráčku, je tu celkem hezky, tak posedávám venku na zahrádce. V noci mě celkem vajuch bolel, asi ta zatracená cysta, kéž by chtěla zmizet.... 😠

Janib, tfuj, tfuj tfuj, na testík, mooooc držím palečky. Podej hlášení....

Dorko a jak je tobě, je to lepší?

Chanel, kde mám ty fotky pesana, furt koukám na mejl a nikde nic 😕

Gabriki, taky držím palečky, ať mají dárkyni co nejdřív, mně to bude čekat asi příští rok, pokud nevyjde poslední pokus z mých vajíček...

Ženy, tak krásnou neděli všem a dopočívejte, užívejte sluníčka, pokud do toho zase nesprchne....

maja3.s
23. kvě 2010

janib...odpočívej a šetři se...určitě to bude v poho a mimoušci to zvládnou...musí!
Všem hezký a dnes už konečně slunečný den 😎

gabikri
23. kvě 2010

Ahojky kočky 😵 😵

Dnes je opravdu krásně, jsme na chaloupce a v přírodě člověk nabije baterky 🙂 Už jsem to potřebovala. 🙂

paneska : poslední pokus určitě vyjde, musíš tomu věřít.. 😉

janib : já tedy zkušenost nemám, ale to špinění je prý normální, mělo to tady hodně těhulek, tak v klidu 😉

vykyi
23. kvě 2010

janib: držím pěstíky určitě je to na dobré cestě. 😀

lucias10
23. kvě 2010

Ahoj holky, tak 1.pokus IUI mi nevyšel. Chtěla jsem se zeptat, kolikrát jste postoupily IUI než jste šly na IVF?Přeji hezký večer a veřím, že zlato bude dneska naše!

janib
23. kvě 2010

Ahojte holky, tak testík dopadl zatím dobře, je fialovější jak včera a špinění přestalo.... 😉 Tak snad bude dobře... Ale ty nervy, to je hrůůůůza!
Děkuju za podporu, ještě že vás tady mám! 😉