Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gittynka
29. led 2014

Tak uz to vim 😀 vsech 15 vajicek bylo kvalitnich a 13 se jich podarilo oplodnit 🙂 pevne doufam, ze jich zustane co nejvic 😉 mam radost, snad to nezakriknu

jaja35
29. led 2014

@gittynka hezkýýýýýý 🙂

gittynka
29. led 2014

@jaja35 jooo mam ted strasnou radost, ze taky neco v mem tele funguje a ze byly aspon vajicka kvalitni 😀 jinak uz je mi o dost lepe, boli to ale nejsem jak balon

jaja35
29. led 2014

@gittynka Co by Ti v těle nemělo fungovat? Prosím Tě.... Holt máš smůlu, že ty vejcovody máš neprůchodné. Jinak by šlo mimčo přirozenou cestou a nemusela bys zažívat, co se zažívá za obstrukce při umělém plození. Jsi mladá, zdravá holka... U mě nikdo nikdy nic nezjistil, proč to nejde přirozeně...... Co bych za to dala, kdyby mi řekli, máte ten a ten problém..... Devět let se snažím otěhotnět, doktoři se mi prohrábli vnitřkem, 9 narkóz ..... A pak teprve zjištění ....Exmanžel měl zprvu spermiogram docela dobrý, až ke konci mu spadla pohyblivost k nule. Přítel má nulu už od začátku. Ale je to taky hodně o psychice.
To je dobře, že už břicho není nateklé, já ho mívám trošku nateklé k večeru.... no včera byla k obědu čočka 😀

gittynka
29. led 2014

@jaja35 🙂 no sere me ta endomrcha, kdyby to tak nebolelo, ale ted se to mozna tehotenstvim upravi 😉 no cocka asi neni uplne to prave orechove 😀 a nafoukla jsi urcite i proto, ze se ti to tam vsechno uhnizduje a prcci si delaji utulny pokojicek 😀

jaja35
29. led 2014

@gittynka To věřím. Mě našli kdysi mírnou formu endometriózy, tak mi to odsáli. Od dětství cca do 18 let jsem mívala na začátku menstruace bolesti, že jsem zvracela a lezla po čtyřech. Pak se to zklidnilo, sice bolesti byly, ale dalo se to vydržet. Těhotenstvím se toho určitě zbavíš. 🙂 Jó čočka... přítel tíhne trochu k vegetariánství, tak ji máme docela často, ale tu jeho kupu smažené cibule navrchu odmítám. Ale i tak večer jsem vypadala jak v 6. měsíci. Dnes jsme měli pstruha.... to je lepší pošušňáníčko. Snažím se zahřívat dráhu ledvin, takže snídáme ovesné a jáhlové kaše se skořicí, teď jsem si dala frťana vymačkané citronové šťávy a zázvoru, jinak si pořád dělám teplý čaj. A samozřejmě hladím své břucho, aby se prckům u mě líbilo. A doufám, že to nevzdají.

gittynka
29. led 2014

@jaja35 urcite ne 🙂 musis verit 😉 a tu kasicku si delas svou nebo pouzivas tu instantni? To ti to musi rano zabrat dose casu ne?

jaja35
29. led 2014

@gittynka Když jsem v práci, tak si dělám instantní vícerznnou kaši, jinak si vaříme svou. Teď jsem si stáhla poštu z práce.... přišel mi email z Reprofitu....kultivace Vašich embryí byla 6. den po odběru vajíček ukončena. Vaše embrya nebyla vhodná ke kryokonzervaci, proto nemáte z tohoto cyklu žádná embrya zamražena. No, tak zbývající morulka to dál nedotáhla. ☹ Ale uvidíme, co ty v bříšku.

gittynka
29. led 2014

@jaja35 nebud smutna... V brisku je lepsi prostredi jak to umele, urcite je vetsi sance 😉 moc ti drzim pesticky

jaja35
29. led 2014

@gittynka Děkuju.... se uvidí.

cermi77
29. led 2014

@olousek35 tak to mas opravdu za par, nase mala je 3.2., pekne zihadlo, tak at to jde vsechno hladce 🙂

gittynka
30. led 2014

@cermi77 pekne 3.2. je muj pritel 😉 .... Sami vodnari tady 😀

jaja35
30. led 2014

@gittynka Ahoj, tak jak si vedou Vaše embryjka? Doufám, že se dělí jako o život. Moc držím pěsti. Mamka dnes říkala, jak se těšíš, že si užiješ olympiádu na gauči. 😀

gittynka
30. led 2014

@jaja35 jojo tesim se na krasobrusleni 😀 hehe ja ji dam , takhle na me praskat 😀 mojim bojovnickum se vede dobre, dnes by meli byt 4 bunecni a skore takoveto:

1x - 7bunecne
4x - 5bunecne
6x - 4bunecne
1x - 3bunecne
1x - 2bunecne
štelcl mi psal, ze je to moc pekne a ze drzi palce 🙂

Jak se citis ty?

gittynka
30. led 2014

@jaja35 chtela jsem ti moc podekovat za tip na Reprofit, ja bych asi jinak jezdila do Sanusu hradec nebo pardubky.. Takze me jsi moc pomohla a uz ted vim, ze i kdyby to nevyslo, tak v Repru rada zustanu, maji mou 100% duveru, vsichni mili a to prostredi je prijemne 😉 takze diky

jaja35
30. led 2014

@gittynka Ty jo, ty valí.... 🙂 Ten jeden je nějaký rychlobruslař. 😀 No dneska jsem byla v práci autem a když jsem viděla to šéfovic pracovní nasazení, tak se mi udělalo blbě. Akorát jsem se rozčílila a v půl jedný jsem zmizela domů taky. Zítra na chvilku se tam zas stavím, jinak budu dělat doma. Začalo mě škrábat v krku, tak se cpu ovocem. A jinak se snažím neupadat na duchu. Ono už to nějak dopadne. Přítel se mě dnes ptal, co bych chtěla k narozeninám, tak jsem mu řekla, že mi stačí 2 čárky na testu..... a koulely se mi po tváři slzy jako hrachy. Uklidňoval mě, že mi nějaké dítě koupí v Africe. Si dělá ze všeho srandu...

jaja35
30. led 2014

@gittynka No však když Tvoje mamka spustila, že chcete něco poblíž... Hradec nebo Pardubice, tak i když jsem tam nebyla, měla jsem na zádech dikobraza. Třeba jsou tam taky dobří, ale jak jsem mohla srovnat Olomouc a Brno, tak fakt jsem byla jak v Jiříkově vidění. Teď na odběru se mnou byla jedna, co jezdila už jako samoplátce do Prahy do Gennetu. Na odběr vajíček ji vzali pozdě, takže už neměli co odebírat..... no hrůza. Jen prý řekli, že si toho naobjednali moc a že nestíhali. Bezvadný uklidnění.

jaja35
30. led 2014

@gittynka No nemáš zač.

gittynka
30. led 2014

@jaja35 nebud smutna, ted jsi tehotna 😉 jestli se nezadari, tak bude na smutek casu dost, ale ja jjm verim 😵 urcite to zvladnou ... Ty narozky chapu my mame 2. transfer 3. ma narozky Vena a 6. ja... Byl vy to skvely darek, testovat budu asi na Valentyna 😀 to by byl dukaz lasky. 🙂 ja bych cernouska brala hned hele, jsou nadherni 😀

Jo a ten prvni nebude rychlobruslar, ale hyperaktivec 😀 presny opak me a Vendy, na sefa kasli a bud v klidu, tvoje firma to neni tak pracuj a snaz se do vyse sveho platu 😉

gittynka
30. led 2014

@jaja35 to je masakr ten gennet, tohle bych si nenechala libit, takovy uklidneni ☹ to je hrozny... Jako Stelcl kouknul a hned vedel a trefil se bajecne 😎

gittynka
30. led 2014

@jaja35 ja uz ted taky slycham ruzna hodnoceni center a brno je celorepublikove hodne chvalene... Ale to kdyz zacinas proste nevis 😒 a nikdo ti nporadi, mizes max brouzdat po diskuzich, ale to jsem ani nevedele ze to tady existuje... Proste jak Alenka v risi divu...

jaja35
31. led 2014

@gittynka Tak večer mě začalo bolet břicho jak na menstruaci, v noci to samé. Flintu do žita ještě nehážu, ale ....

gittynka
31. led 2014

@jaja35 hele klidek 1) je na menstruaci brzo, ne?
2) mrkni tu: https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/bolesti-po-embryotransferu-je-to-v-poradku/
3) snad vetsina holek, ktere tu otehtnely, tak mely bolesti jako na MS a klidne az do testu... Asi se vrta hloubs 😉

fidac
31. led 2014

Holky prosím nevíte co všechno chcou na horm. profilu?? LH, TSH, FSH, prolaktin a ještě něco????už jsem to zapomněla...jedeme na konzultaci 6.3, a už bych chtěla vzít výsledky s sebou ať tam nemusím zbytečně pak ještě jednou...díky

jaja35
31. led 2014

@gittynka No však já nešílím, domlouvám embroušům, teda jestli mě slyší.... dnes jsem 22.DC, tak je fakt dost brzo. Ale mám i horkost v nohou, no typické moje příznaky.... a když si zavádím utroš, tak mám uvnitř dost horko, mám pocit, že mě ten utroš vevnitř pálí.... tohle jsem měla zase po inseminacích, jinak prsa bolí, což už začalo den před OPU.

jaja35
31. led 2014

@fidac Ahoj, mám na počítači uložený svůj starý hormonální profil, takže opisuji..... štítná žláza TSH a pak hormony LH, FSH a PRL. Jinak mně při konzultaci po letech brali v Reprofitu krev a dělali si hormonální profil tam a to jsme byli objednaní až po 15 h. Takže neboj, kdyby jim něco chybělo, nacucnou Ti krev tam a jezdit tam kvůli tomu znovu nemusíš.

fidac
31. led 2014

@jaja35 jsem si nechávala dělat HP naposledy před 4 rokama 🙂 ale tady u nás a pak jsem jela do Repráču už s výsledkama...

jaja35
31. led 2014

@fidac To já když chodila do Brna k Machačovi, tak jsem si nechávala udělat hormonální profil taky v místě bydliště a pak jsem mu jen výsledky posílala emailem. A stačilo to. Štelcl dopředu nic nechtěl, prý to vyřešíme u nich v Brně až na místě a vyřešili jsme.

fidac
31. led 2014

@jaja35 taky jsem chodila k Machačovi a teď jsem se objednala zase k němu, tak uvidíme... 🙂 a v Repráči byly výsledky na počkání???

jaja35
31. led 2014

@fidac To ne, výsledky mi napsal cca do týdne Štelcl v emailu. Teda čísla ne, jen že mám profil v pořádku.