Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
26. srp 2014

@78marcela jo a den, kdy máš testovat bys měla mít ve zprávě - na 100% ( bývá to ten 12 den po ET, KET)

sikulik
26. srp 2014

@78marcela ahojky, potichounku gratuluji a věřím, že už jsi se konečně i ty dočkala!!! Na zítřejší krev držím pěstičky, aby byla minimálně dvojnásobná hladina hcg!!! Myslím, že jsi další případ toho, že když se tu někdo nevzdá a bojuje stále dál, že se nakonec dočká každá z nás 🙂, moc Ti to přeju, z celýho srdíčka 🙂

78marcela
26. srp 2014

@kacatka jojo, tak to je zítra, tak uvidím, co mi zítra naměří. Kéž by to šlo nad tu stovku, ale nevím...cítím se taková nafouknutá, bolí mě pořád jako na ms, i trochu do zad a kyčle, to taky bývá jako na ms u mě někdy...

@sikulik jsi hodná...ale zatím gratulace raději příjímat nebudu, až když to zítra stoupne, nechci to zakřiknout, ach ta pověrčivost.

olousek35
26. srp 2014

@78marcela na ms jsme měly pocit všechny těhotné 🙂 Zítra držím pěsti a hned jak to půjde, dej vědět. Moc na tebe myslím. 😉

78marcela
26. srp 2014

@olousek35
@kacatka
@sikulik
dnešní večerní test je ten nejkrasnejší. Hezčí než ráno a i než včera odpoledne. Konečně vidím že to stoupá. Mám velikou radost a cítím se skvěle, už si říkám že jsem vážně asi těhotná.
Jejda já se tak těším na první tehu nevolnost, už aby přišla.

sblanch
26. srp 2014

@78marcela Neboj nevolností si ještě užiješ 😉 Zítra držím pěsti. Jdu taky na kontrolu ale o patro níž tak uvidíme jak to probíhá...

cermi77
26. srp 2014

@78marcela
@sblanch holky, zitra obema stesti a same dobre zpravy 🙂 !!! Tady se to krasne mnozi 😉

kacatka
27. srp 2014

@78marcela Marci, tak dneska tfuj tfuj 🙂 Myslím na Tebe ať se smůla konečně prolomí a ta malá prďolka se krásně vyvíjí celých 9 měsíců 😵

zelena_zirafka
27. srp 2014

@sblanch @simkar Já na NT šla, manžel si to přál a nepřišlo by mi fér na něj nebrat ohled. Býval by šel i na tu další krev, ale tu už jsem odmítla. Včera na utz v RF to dopadlo dobře, dr. odmítnutí přijala skvěle (na rozdíl od mé dr. v prvním těhotenství, kde jsem nechtěla běžnej tripple a musela jsem vyslechnout hromadu blbých řečí a podepsat neg. revers) a sama mi řekla, že by to podle ní výsledky jen zlepšilo, ale mně se fakt už nechce. Pravda je, že u prvního jsem si byla jistá, že bych si ho nechala za každou cenu. U druhého už tu jistotu nemam tak pevnou, když vím, jaká fuška je mít zdravé, ale extrémně nedonošené dítě. Intuitivně myslím, že je mimčo v pořádku. 🙂

kacatka
27. srp 2014

@zelena_zirafka určitě vše dopadne dobře 🙂 A můžu se Tě zeptat v jakém týdnu si porodila to první mimčo? Viděla jsem víkend o těchto miminkách a všechny mamči, které tohle zvládnou opravdu moc moc obdivuji 🙂

zelena_zirafka
27. srp 2014

@kacatka 31.tt, ale velikostí syn odpovídal 28.tt. Jak říkám všem, na tom není vůbec co obdivovat, když vám osud nadělí, nezbývá nic jiného, než se s tím srovnat a zabojovat, naprosto přirozně. 🙂 Já zas obdivuju kamarádku, co má nemocného chlapečka, a ona říká to samý, to není nic k obdivu. 🙂

kacatka
27. srp 2014

@zelena_zirafka kamarádka má holčičku narozenou 33tt a bohužel není zcela v pořádku ☹ Ale bojuje jak se dá a ať tak či tak můj obdiv určitě má 😉

vrk
27. srp 2014

@78marcela a kolikaty jsi den po ket? Ja opet nic ...9den a bilo :(. Ach jo uz 5transfer. Pises o hysteroskopii, ze ti pomohla?

Chodi tu nekdo k dr. Machacovi? Jdem k nemu 18.9.konzultovat a prestupuju z heliosu...

kacatka
27. srp 2014

Holky tak jsme včera učinili s přítelem rozhodnutí. Už žádné další IVF ani KET, prostě končíme. Určitě to nevzdáváme, je čas to zkusit přirozeně 😉 Při boji o Honzíka mě hormony docela zničily, takže je tomu třeba udělat konec. A víte co? Cítím se teď mnohem lépe a jsem ráda, že je naše rozhodnutí vzájemné a všichni 3 si teď budeme konečně v klidu užívat. Po 6 letech bych i snesla nějakou tu dovču. Tak všem tady přeji úspěch a těm, kterým se ještě nezadařilo ať se tak brzy stane 😵

delfi75
27. srp 2014

@kacatka ahoj, přeji hodně štěstí...ale doufám, že se tady s námi neloučíš🙂

kacatka
27. srp 2014

@delfi75 ne ne, jistě tady občas nakouknu, jak se to tu pěkně rozrůstá 🙂 Jen ten říjen už nebudeme spolubojovnice 😒 Jinak ale dneska i když prší je nádherný den, malej se nám začíná stavět na nožičky, je to nádherné a přeji to každé tady ať si tyhle chvíle také zažije 🙂

sblanch
27. srp 2014

@kacatka vaše rozhodnutí plně chápu, hormony jsou pro tělo hrozný záhul... Byla jsem moc ráda, že nám ještě zůstaly dva mražáčky a hned první ket vyšel. IVF bych taky hodně zvažovala. Sice jsem hyperstimulák měla jen jednou, ale stačilo a navíc všechny ty časté kontroly a narkoza, to je docela obtížně slučitelné s péčí o roční dceru. Budu držet pěsti, ať se zadaří přirozeně, určitě byste nebyli první ani poslední pár 🙂 První krůčky jsou krásné, užívejte si to, za chvíli bude lítat po bytě jako tornádo 🙂 Naše začala později, ale já jsem ráda, je na sebe docela opatrná, prostě madam 🙂

sblanch
27. srp 2014

Jinak kontrola dopadla dobře, fazolka má přes 4 cm a mamka se taky drží 🙂 Za 14 dní budou nervy, NT+...

delfi75
27. srp 2014

@kacatka užívej toho klidu bez myšlenek na data, počítání a hlavně čekání po transferu🙂 a pokud máte šanci na přirozené početí, tak chápu a souhlasím🙂 Taky bych to tak udělala, ale u nás bohužel....písni, jak se Honzíčkovi vede, hlavně po té operaci...

kacatka
27. srp 2014

@sblanch moc děkuji 🙂 Náš malej je taky na sebe strašně opatrnej, však se začal stavět na nožičky teprve teď a to je mu rok a 3 týdny 🙂 Ale strašně moc ho miluju, a už prostě nedovolím, aby prožíval ty nervy ohledně umělého oplodnění zase znovu společně se mnou 😉 Tak se Blani drž a ať NT dopadne na jedničku 😵
@delfi75 zlatko u nás se přirozené početí rovná spíše obrovskému zázraku, já už bohužel stárnu, ale zásadní chyba je u přítele a tu už nikdy nenapravíme. No nic, když se už nikdy nezadaří, budeme šťastni i tak 😉 A samozřejmě, že dám vědět, jak se Honzíkovi daří - na zákrok jdeme 23.9 🙂 Budu tam s ním, tak to určitě oba zvládneme.

78marcela
27. srp 2014

@delfi75
@sblanch
@kacatka
@zelena_zirafka
@cermi77
@olousek35
@sikulik
holky, tak dnes Hcg 81. Tak nějak závratnou rychlosti nestoupá, ale úplně přesně dodržuje to že to ma byt obden minimálně dvojnásobek. Předtím byl 42. Ale dnes jsem byla asi o hodinu dříve.

kacatka
27. srp 2014

@78marcela tak ať stoupá vesele dál 🙂 Potichounku gratulujiiiiiii 🙂

78marcela
27. srp 2014

@kacatka snad bude. Uvidíme. Mělo by byt ještě vyšší, ale doufám že i tak to mimi zvládne a dožene. Uvidíme.

mikula77
27. srp 2014

@78marcela Pořád držíííííííím 😉 ,jdeš ještě jednou na krev?

olousek35
27. srp 2014

@78marcela potichounku držím pěsti. 😉

delfi75
27. srp 2014

@78marcela to by bylo ,aby nebylo!!! Jen tak dál 🙂

78marcela
27. srp 2014

@mikula77 určitě půjdu. Ted jsem si do zásoby koupila testy a do pondělí budu testovat a uvidíme, v pondělí bych asi zašla zase na krev. Uvidíme, jak to půjde dál.

Koupila jsem si i digitální Clear blue, ukazuje mi plus 1-2 týdny, to také ukazuje na to, že jsem asi týden později, než bych měla být, ale snad se to ještě rozběhne...
věřit, doufat, nevzdávat...nic jiného nezbývá.

@olousek35 pěsti drž klidně nahlas, Oli, 😀 😀 😀

simkar
27. srp 2014

Ahoj holky! Jsem utahaná jak pes, ale bylo to super. Jeli jsme s rodinkou na dva dny Znojmo a \Mikulov, přiznám se, že si miminko lízlo deci Pálavy, ale neodolala jsem.

@78marcela držím pěsti, hlavně, že roste, stačí, aby se zahnízdilo mimo termín a už to zkresluje

@sblanch Ty chodíš na ko každých 14 dní? Já byla v 9tt a jdu až v 12tt

78marcela
27. srp 2014

@simkar no a že ses nestavila, když jsi tu byla...myslím, že deci neškodí, mě to přímo po transferu doporučili🙂)

jo a psala jsem Machačovi - odepsal mi: Hladina se ma kazde 2 dny zdvojnásobit ja jsem tedy optimista.

Tak taky budu optimista.

kalipso
27. srp 2014

@78marcela já bych řekla, že se chytlo to "slabší" embrio a jen mu trochu dýl trvalo než se zahnízdilo a tak máš míň HCG, ale stoupá tabulkově, tak je vše v nejlepším pořádku. A říká se, že chlapečci mají nižší HCG než holčičky, což u nás tedy platí 😉 Držím pěsti 😵