Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

moni34
28. zář 2014

ahojky, myslím,že se vysype vždycky všechno naráz, nic si z toho nedělěj, jsou to jen plechy, až se posere všechno co jde, tak se to zase otočí a bude líp 😉 myslím,že revizi ti můžou udělat kdekoli,ale nevím,jestli si to RF nebude chtít pohlídat

78marcela
28. zář 2014

@moni34 už bych tedy ale chtěla aby se to zase otočilo. Blbý zprávy už by mohly stačit. Ale obavam se že nějaká jobovka na mě ještě čeká, co jsem za život vypozorovala, tak se mi vždy stanou čtyři blbý věci za sebou. Pak se to otočí. Teď mám za sebou jenom tři.

sblanch
28. zář 2014

@78marcela fiha... teda to muselo být hodně ošklivé... to máš teda smůlu, ale snad jsis to všechno vybrala a už bude jen líp. Tak ať jsou ty další narozeniny veselejší a s prckem v náručí nebo alespoň v bříšku.
Jinak si myslím že ti revizi udělají kdekoliv že nejsi vázaná na RF. Určitě s tím nebudou mít problém. Zítra na tebe budu myslet...

cermi77
29. zář 2014

@78marcela Marcelo, to je pech jako blázen, hlavně, že jsi v pořádku a přeju dodatečně všechno nejlepší k narozeninám, ať už se štěstí sakra otočí, sedne na tebe a nepustí se až do zdárného porodu.
Jinak jestli můžu doporučit, šla bych raději do RF na revizi, kdekoliv jsme byla jinde, tak seškrabávají, někdy to udělají moc, což znamená delší dobu hojení sliznice, zatímco v RF odsají, často sem posílají gynekologové na revizi svoje pacientky, protože tahle metoda je šetrnější, mohu potvrdit bohužel několikrát z vlastní zkušenosti, všude jinde v nemocnicích jsem pak půl roku čekala, až se dá děloha do pořádku, po revizi v RF max dva cykly.

78marcela
29. zář 2014

Ahoj holky. Dnes jsem byla u moji doktorky, potvrdila že už není srdíčko.ve středu nastupuji na revizi k nám do znojma. Raději bych do Reprofitu. Ale vzhledem k tomu, že jsem teď bez auta a nemám se tam jak dostat a po narkoze si neumím představit cestovani autobusem, tak mi nezbývá nic jiného než jít sem. Přece jen to je do znojma deset kilometrů a to se dá. Cestovani po opu mám i po čtyřech letech v paměti, jak to vlakem bylo strašne. Co chvíli jsem zvracela. Teď bych musela autobusem, třikrát přesedat a tři hodiny na cestě. Navíc sama, nemá se mnou kdo jet. Takže budu doufat že to tu bude v pořádku. Hned je upozorním na to že chci jít za dva měsíce znovu tak ať se snaží.

haaappy
29. zář 2014

Ahoj holky, tuto diskusi jsem dlouho navštěvovala a hodně mi pomohla. O miminko jsme se snažili 4,5 roku, nakonec se zadařilo přirozeně, ale po hormonech od našeho úžasného dr. Machače, kterému nepřestaneme být vděční!
Dne 19.12.2013 nám dr. Machač na utz ukazoval folikul a byl přesvědčený, že toto je naše miminko a popřál nám krásné Vánoce s tím, že ty příští už budeme slavit ve třech. Jak byl tehdy blízko pravdě, až mě mrazí... V úterý 16.9. se nám z toho krásného folikulu narodila naše dlouho očekávaná a milovaná holčička, kterou jsme pojmenovali Ester (svátek slaví právě 19.12.). Jo a ještě něco: srdeční akci nám v Rf sděloval dr. Otevřel, který mě shodou okolností i šil při porodu po nástřihu hráze. Neskutečné náhody, nebo možná osud 😵

Chci vám říct, že nesmíte ztrácet naději, věřit, jít dál,bojovat. Protože jen tehdy se na člověka usměje štěstí. Vím, co prožíváte, taky jsem si tím prošla a je to hodně těžká životní zkouška. A teď jsem ta nejšťastnější máma na světě.
Držím moooc pěsti a věřím, že na vás všechny čekají ty malé uzlíčky štěstí!!!

simkar
29. zář 2014

@haaappy Moc gratuluju!!!!!!

@78marcela to je fakt už pech, to se musí určitě zlomit!!!!!! Ted tě to šoupne na tu štastnou vlnu!

Dneska je vše jinak, na UTZ nám řekli, že kluk se škrtá a je to opět holčička. Tatínek je nadšený, tak uvidíme, co na to dcerka. Už si zvykla na Jáchyma. 🙂

sikulik
29. zář 2014

@78marcela posílám objetí, až se ve středu vzbudíš po narkóze, budeš na začátku další cesty za miminkem, a tentokrát už to musí vyjít!!!! Protože to špatné už sis bohatě vybrala a teď se to už musí otočit! Všechny ti tady držíme pěsti a to by bylo, aby už se to někde neprojevilo 😉 . DRŽ SE

cermi77
29. zář 2014

@haaappy z celého srdíčka gratuluji, stejný příběh přeji všem, které bojují s přírodou o miminko 😵
@simkar gratuluji 😵

sblanch
29. zář 2014

@haaappy Gratuluji ke krásné holčičce 😉 Tak ať se na vás stále tak směje a hlavně je zdravá!

sblanch
29. zář 2014

@simkar A co ty, taky jsi ráda za holčičku? 😉 Předpokládám, že je to ok, můžu gratulovat, že? 😉
Já jdu na uzv zítra, tak mě držte pěsti. Původně jsem to chtěla zrušit kvůli té mé chřipce, ale nakonec už je to lepší. Jinak mě dnes telefonovali z RF že integrovaný NT test dopadl dobře, naštěstí.

ivka3901
30. zář 2014

ahojte,ked išla niektorá na ET či KET brali ste estrofem?já som bola včera na ultrazvuk a 8 deň cyklu mám len 4 mm ale vklad mám až za 2 týždne čo myslíte ešte dorastie? 😒

cermi77
30. zář 2014

@ivka3901 doroste, 8dc je brzo, určitě povyroste aspoň jednou tolik 😉 Držím pěsti. mně při minulém ketu měřili sliznici na UZ 13.dc a za dva dny užívání estrimaxu povyrostla o dva mm.

ivka3901
30. zář 2014

@cermi77 dakujem si milá 🙂 no štelcl už odpísal a kázal mi dávať ešte jednu tabletku estrofemu na noc do pochvy vaginálne a v piatok ultrazvuk 🙂 no len ma desí to ešte,že napísal,že mám ješte pár dní,ved transfer vychádza až na 10.10 či 11.10 😒 tak som z toho zmätená teraz šak uvidíme čo nám na odberu povie 6.10

sblanch
30. zář 2014

Tak na uzv vše ok a prý čekáme holčičku 🙂

sblanch
30. zář 2014

@ivka3901 Budu držet pěsti 😉 Jdeš na KET?

ivka3901
30. zář 2014

@sblanch dakujem,ale čaká má ET onedlho s darovanými vajíčkami tak po prvý krát beriem estrofem 🙂

kvakuska
30. zář 2014

@ivka3901 ahoj, no sliznice ti musí dorůst do dne odběru vajíček dárkyně, protože potom od toho 6.10. začneš brát ještě i progesteron a to už sliznice neroste, jen se mění její složení ... takže sliznice ti musí dorůst do 6.10., a to doroste, protože estrogen do pochvy dělá zázraky a 6 dní je spousta času ... i když je to vlastně jen pár dní 🙂 ... neboj, to bude v pořádku 😎

ivka3901
30. zář 2014

@kvakuska dakujem si ma ukludnila teda no vlastne 3 dni si budem dávať do pochvy a v piatok na ultrazvuk 😒

cermi77
30. zář 2014

@ivka3901 urcite to dobre dopadne a jak to ma Stelcl pod kontrolou, tak to klapne 🙂.
@sblanch parada, hodne stesti dal, ted uz se to prekuli, za chvili jsi v pulce, tak hrozne to leti 🙂.

ivka3901
30. zář 2014

@cermi77 dakujem velmi pekne,ale som už dosť nervozna ...aby sa to náhodou nepresunulo o mesiac ☹

saminka
30. zář 2014

Ahoj holky taky vam chci jen dodat nadeji a silu do bojovani.na reprofit nedam dopustit a jeli jsme tam z vetsi dalky (irsko) pomohli nam k dvema krasnym dcerkam. Obe se podarily z cerstvych embryjek dvakrat jsme mezitim zkouseli Ket ale nevyslo to. @marcela78 pamatuji se na tebe snad uz 3-4 roky dozadu je mi to moc lito ☹ mozna cerstvy pokus vyjde na poprve!!!! Drz se

78marcela
30. zář 2014

@saminka taky si na tebe pamatuji z roku 2010, kdy jsem začínala bojovat. Ještě plná optimismu a nadějí. Ty mě nějak opouštějí, myslela jsem že jsem psychicky silná a odolná ale s tou zítřejší revizi se prostě nějak nemuzu srovnat. Mě nevyšly ani čerstvé. Zatím mám stále pět mrazacku.

saminka
30. zář 2014

@78marcela jee aha ja myslela ze davas jen mrazene ☹ moc rada bych ti nejak psychicky pomohla, je to ted krute obdobi ale urco se to uz jednou sakra podari , budu ti drzet palecky 😵 a jaky je u tebe problem? dali ti I prednison?

kvakuska
30. zář 2014

@ivka3901 neboj, stačí když to do pátku vyleze na 6mm, potom to má šanci vylézt do pondělí na 8mm a to bude v pohodě ... však oni ti v to pondělí udělají ještě kontrolní ultrazvuk 😎

ivka3901
30. zář 2014

@kvakuska díky moc bojím sa aby sa to neodložilo o mesiac tolko sme nato čekali od mája pol roku a ted sa to všechno muže pos... ach jaj

78marcela
30. zář 2014

@saminka nemám prednison ale medrol, to je stejně. U mě je problém že nemám menstruaci. Nikdy. Jen na vyvolání.

viavia
30. zář 2014

@78marcela Marci,je mi to upřímně moc líto' drž se!

Já začínám s ms pOsledni pokus na pojistovnu..mam kratky protokol a tolik injekci a kdyz budou 2 vajicka bude to krasne..

78marcela
30. zář 2014

@viavia tak držím pěsti. Snad nám to dopadne dobře.

lenka27
30. zář 2014

@saminka jéé dlouho jsem tě tu neviděla 🙂 jak se daří a co holčičky?