Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rezni
13. pro 2014

@soleilll děkuji, tak já na něco jdu a vlastně nevím na co😳aby jste mi rozuměli. To já požádala lékaře o laporoskopii, protože ještě před tím jsem požádala o IUI. Mám jen jeden vejcovot a tak jsem si myslela, že by bylo fajn vědět zda je průchodný. No a lékař je zřejmě jiného názoru , chce mě vidět, ale až na dalším IVF. 😁

soleilll
14. pro 2014

@rezni Nejsem si jistá, jestli ti někdo udělá operaci na přání, zvlášť na soukromé klinice. Ale pokud nejsi celkově spokojená s přístupem a ztratila jsi v CAR důvěru, je nejvyšší čas ho změnit.

rezni
14. pro 2014

Přesně tak , CAR měnǐm v lednu jdu do Reprofitu. S tou operaci to samozřejmě nebylo až tak jednoduché jak to píšu. Jen jsem chtěla říct, že co jsem si sama neřekla, tak se nic nedělo. V říjnu jsem byla na IVF a doktor mě řekl, že dalši udělá v lednu a tím v podstatě mě chtěl říct , že se uvidíme až v tom lednu. Tak jsem se trochu do toho obula sama. iUI, laparoskopie....

sikulik
14. pro 2014

@cermi77 tomu strachu úplně rozumím 🙂 , tak ať je 6.1. jeden z tvých nejšťastnějších dní!!! 😉 Držím pěsti 😉

1miska
15. pro 2014

holky tak jsem se chtěla objednat na unor k Zahradkove a ona tento tyden v RF konci - je mi to tak moooc lito :( nej doktorka co jsem kdy potkala :(

cermi77
15. pro 2014

@1miska jé, to je škoda, je fakt moc milá a doslova celá její máma 🙂, nabídli ti někoho jiného ? Mně přiřadili k Dr. Pastorčákové, je taky moc fajn.

kacatka
15. pro 2014

@1miska předpokládám, že končí jen v reprofitu ne? Tak půjdeš za ní jinam?

1miska
15. pro 2014

@cermi77
@kacatka ja pastorcakovou moc nemusim 🙂 ale nakonec mi dali číslo do bílého domu kam zahradkova jde, tak opoustim s tezkym srdcem RF a jdu za ni 🙂

kacatka
15. pro 2014

@1miska souhlasím, běž za ní, pokud Ti vyhovuje a seš s ní spokojená. Dr. Pastorčáková má svů osobitý styl a mě teda taky nevyhovuje a to jsem u ní byla jen jednou.

cermi77
15. pro 2014

@1miska tak Zahradkova za to 100% stoji 😉.
A Pastorcakova je fajn, cetla jsem na ni tady par rozporuplnych reakci, ale nemuzu s nimi souhlasit 😀, ona je takova na ferovku, zadne medy, venuje se maximalne. Ja mam porad nejake problemy a je pro me dulezite aby dr. mluvil k veci, na me, popsal situaci a nekoukal jen do pc. Za me spokojenost.

78marcela
15. pro 2014

@cermi77
@kacatka
@1miska
já se taky přidám. Na Pastorcakovou nedám dopustit. Jediná, od které jsem otěhotněla. Ve čtvrtek jdu na transfer a doufám, že ji budu mít taky teď u transferu.

mirka000
16. pro 2014

ahojte, za chvilku si jedem pro naseho posledniho mrazacka, tak snad budem mit tentokrat stesticka trosku vic 🙂
Chodite nektera take k Dr. Stelclovi??

kacatka
16. pro 2014

@mirka000 tak hodně štěstíčka přeji 🙂 Já k němu nechodím, ale kamarádka, je super 🙂

cermi77
16. pro 2014

@mirka000 přeju hodně štěstí a Dr. Štelcl tu má "dětí" jako smetí, určitě se zadaří 😉

emada
16. pro 2014

Prosím, můžete mi říct, jaké jsou vaše zkušenosti s Dr. Pastorčákovou?

simkar
16. pro 2014

@emada Já měla Pastorčákovou jen jednou u kontrolního utz v 6.tt a byla milá, šikovná, nemůžu říct nic negativního.
@mirka000 umí suprově transfer 🙂 čekáme miminko, ale je to vtipálek, má svůj styl. Myslím, že je v pohodě.

sikulik
16. pro 2014

@mirka000 ano, já k němu chodím, a mám díky němu dvě krásné děti 🙂

lenka27
16. pro 2014

@mirka000 mám od něj syna 🙂 je to velice zajímavá osobnost, každou pacientku prožívá

mirka000
17. pro 2014

všem dekuji

janamal37
18. pro 2014

@mirka000
@cermi77 ano, ano, Mudr. Štelcl je velice "plodný" 😀

ivka3901
18. pro 2014

@mirka000 ahoj aj my k nemu patríme síce tersz nám robila dr.pastorčáková vklad,ale dúfam ako pojdem na KET nabudúci rok mi bude pri vklade 🙂

delfi75
18. pro 2014

No, Dr. Štelcl se asi opravdu o svoje klientky stará pěkně, ale já mám trošku negativní zkušenost. Šla jsem na OPU, objednaná na 10,30. Po mně přišla pacientka Dr. Štelcla, objednaná na 11. Vše načasované dle aplikace Pregnylu...Paní jela na zákrok a já stále čekala. I když jsem se setry zeptala, tak říká, je to dle času a říkám ano, jsem byla objednaná na dřív...za hodinu a půl jsem volala partnera, ať sežene mého lékaře, co se děje...dobře mi nebylo...na OPU jsem se dostala více jak s 2hodinovým zpožděním a zákrok nakonec prováděl můj ošetřující doktor...

janamal37
18. pro 2014

@delfi75 a neměla paní nějaké komplikace? To se může stát.. Nebo měl tvůj doktor zrovna něco akutního.. ☹

kalipso
18. pro 2014

Já teda ze Štecla taky nebyla zrovna nadšená, chtěl mi zrušit nativní IVF protože jsem nebyla průměrná žena a nerostl mi folikul dle jeho představ, takže když jsem 14 DC neměla folikul dost velký, tak mi řekl, že mám přijít příští měsíc 😠 nicméně jsem se nedala a 21DC byla opu a já z toho nativu nyní čekám miminko. A taky mi tvrdil, že bych měla stimulovat aspoň clostilbegytem, přestože věděl, že kojím a z toho důvodu stimulovat nechci... Možná měl jen blbý den, ale byla jsem z toho celkem rozhozená.

delfi75
18. pro 2014

@janamal37 ten den dělal OPU právě dr. Štelcl,paní komplikace neměla ,za chvíli byla zpět a slyšela jsem ,jak vozí další z jiných pokojů:(

78marcela
18. pro 2014

@mirka000 já taky ze Stelcla dvakrát odvazana nejsem. Měla jsem ho u úplně prvního transferu. Před čtyřmi lety. Když jsem si dvě hodiny před transferem volala, jestli si mám brát léky na ohss i dnes před transferem tak mi řekl že se mnou tam nikdo nepočítá. Byla jsem v šoku. Přítel už na cestě do Brna, jel tehdy od svých rodičů, já od našich a oni toto. Pak teda že máme prijet když už jsme na cestě. No a když jsme tam přijeli, byl nepříjemný, jakože ho u neděli rušíme. Přitom to tak bylo domluveno. No od té doby ho nemusim. I když jsem s ním pak do styku nepřišla. Až Teď o prázdninách mi dělal hysteroskopii. To si nemuzu stěžovat ani v nejmenším, choval se naprosto příkladně. Trošku tím tu moji averzi k němu smazal, ale ráda ho moc nemám pořád.
Ale je to individuální. Není člověk ten aby se zavděčíl lidem všem. Určitě je odborník a to je hlavní. Svoji práci bezesporu rozumí.

simkar
19. pro 2014

@78marcela Já zas slyšela strašně špatný reference na Pastorčákovou z Obilňáku a na mě byla moc příjemná, takže asi je to někdy i o tom, jakou náladu zrovna chytneš. Ale v RF jsou všichni profíci, tak myslím, že je i jedno u koho jsi

78marcela
19. pro 2014

@simkar taky myslím. Je to hrozně individuální,každý jsme trochu jiný a sedí nám taky každému někdo jiný. Já mám Pastorcakovou ráda. Sice jsem ji včera na transferu neměla, což mě možná pak trochu mrzelo, ale ono je to jedno ke komu člověk jde. Odborníci jsou tam asi všichni.Je fajn že si tam můžeš vybrat nebo změnit doktora kdyby ti náhodou někdo neseděl.

kacatka
20. pro 2014

@78marcela Marci, ty si byla na KET? Tak tfuj tfuj, hodně štěstíka přeji 😵 Tentokráte už to musí vyjít!

78marcela
20. pro 2014

@kacatka ale nemusí a ani nevyjde. Transfer byl sám o sobě divný, nemohl se tam dostat, prý tam byla nějaká překážka, kvalita embryí o ničem takže nějaké šance jsou minimální.