Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

moni34
25. led 2015

@cermi77 díky moc, je to 10 citlivost, jen jsem nevěděla, že ten rozdíl je tak velký a je to Dr. Max, spletla jsem se 😀

78marcela
25. led 2015

@moni34 ty nemám ani já🙂

maikkynna
25. led 2015

Ahoj holky, co vsechno si vzit na OPU? Dekuji.

soleilll
25. led 2015

@maikkynna Na webu RF píšou "K odběru vajíček přijděte na lačno (od půlnoci nejíst, nepít a nekouřit), s partnerem, s sebou si vezměte delší triko nebo noční košili, přezůvky a intimní vložku – po odběru můžete slabě krvácet. " - ale třeba holky, co tím prošly, budou mít ještě nějaký další a praktický rady. 🙂

ewik84
25. led 2015

@maikkynna
@soleilll
jsem 2x po odběru , ne Teda v Brně a na jiné klinice. Brala jsem si s sebou i vodu a něco malého k snědku. Po probráni z narkózy než mě mohli pustit se mi to hodilo. A určitě něco ke čtení nebo hudbu do sluchátek. Na zkrácení času než jdete na řadu a pak než vás pustí. A taky se může hodit ručník a sprchový gel nebo ubrousky na intimní hygienu.

soleilll
25. led 2015

@ewik84 No vidíš a v Repromedě jsem pití i bagetu dostala "v ceně". 🙂 Po anestezii mi ale bylo vždycky tak špatně, že jsem neměla na jídlo ani pomyšlení.

lenka27
25. led 2015

@maikkynna neco na zub dostanes neboj 😉 ja mela kosilu, prezuvky, Intimni vlozky a ubrousky, partnera a to je tak vsechno a hlavne pozitivni naladu 😉

cermi77
25. led 2015

@maikkynna přesně jak píše @lenka27, po zákroku dostaneš oplatek a litr čaje, kdybys náhodou zapomněla, všechno ti dají, košili půjčí, nějaké ťapky na nohy byly vždycky k dispozici ve skříni a vložky na pokojích na záchodě pro případ nouze 😉.

sblanch
26. led 2015

@zelena_zirafka Tak co, stihla jsi o víkendu vyvolávací výlet do zoo? 🙂 Počasí ale moc nepřálo, ne... Vysoký tlak je prevít, hlavně že ti vyloučili preeklampsii. Držím pěsti, ať je mimčo brzo na světě 🙂

a1211
26. led 2015

Ahoj holky, můžu se vás zeptat ohledně stimulace na IVF v Reprofitu? Já teď absolvuji druhou stimu. krátkým protokolem, první stimulace v prosinci - žádné vajíčko při odběru. Nyní mi dr. Koudelka udělal rozpis, že jsem si měla začít píchat Gonal ne podle dnů MS, ale prostě podle toho jak to spočítal v kalendáři podle datumu. Tzn. minule jsem začala píchat Gonal od 2. dne cyklu a nyní mi to vychází, že jsem v neděli měla začít píchat a jsem 7 den cyklu. Měla jste to taky některá až takhle pozdě?

moni34
26. led 2015

Ahoj holky, tak jsem byla dnes na krvičce, jsem 13.den po KET a hcg 302 a jsem objednaná na utz 🙂 no brečela jsem radostí jak želva 😀 asi na 5 minut jsem si oddechla a teď se zase budu nervovat do utz, aby bylo srdíčko...

cermi77
26. led 2015

@moni34 krásnýýý, gratuluji, od kontroly ke kontrole jsou to děsné nervy 😅, držím pěsti dál, tentokrát to vyjde 😉

zelena_zirafka
26. led 2015

@sblanch Počasí mě odradilo. 😀 Dítě jsem poslala ven s prarodiči a dáchla si v posteli. Dneska jsem nastoupila do nemocnice a čeká mě vyvolávání (kvůli tlaku). Tak snad bude další reprofiťátko brzo na světě.🙂

soleilll
26. led 2015

@a1211 Bohužel nemám tuhle zkušenost, vždycky jsem začínala stimulovat 1. nebo 2. DC, ale určitě ví, proč ti to tak rozepsal. Musíš mu věřit a při příští návštěvě se prostě zeptej. 🙂

sblanch
26. led 2015

@zelena_zirafka téda, už? 🙂 Moc na tebe myslím, držím pěsti 🙂 Určitě to půjde jako po másle, repro děti jsou hodné a dobře se rodí 🙂

renitr
26. led 2015

Ahojte , prosim vas kolko dni trva od stimulky po odber vajicok pri SOFT? Dakujem

soleilll
26. led 2015

@renitr Postup mini IVF dle oficiálního zdroje z RF: stimulace začíná 2. den cyklu, UZ kontroly 7. a 10. den, OPU 12.-14. den, ET 3-5 dní po odběru.

renitr
26. led 2015

@soleilll dakujem velmi pekne za info 😉

moni34
26. led 2015

@zelena_zirafka držím moc palečky, ať je to rychlé 😉

cermi77
27. led 2015

@zelena_zirafka držím pěsti, ať je porod rychlý, bez komplikací a máš už uzlíček brzo v náručí 😵 !!!

renitr
27. led 2015

@zelena_zirafka velmi drzime palce aby porod dopodaol dobre

yasminne
27. led 2015

@renitr ahoj u mna prave prebieha soft ivf : stimulka od 3.dc, sono na 10.dc, punkcia 13.dc vklad bud 16.dc alebo pri predlzenej kult.18.dc. Avsak myslim si, ze to moze byt individualne a zalezi ake mas cykly a ako reagujes na stimulku ;) Kedy sa chystas ?

sikulik
27. led 2015

@moni34 moc a moc gratuluju, uvidíš, vše bude v pořádku!!! 😉

ea09
27. led 2015

@moni34 držím vše co mam 🙂

moni34
27. led 2015

@sikulik @ea09 děkuji mooc 🙂 snad bude všechno v pořádku, ale mám strach, protože jsem začala kašlat a vždycky když se rozkašlu, tak mě bolí břicho a leknu se, jestli tam bublinka ještě je 😒

moni34
28. led 2015

holky poraďte prosím, chtěla bych si pro jistotu zajet na hcg, zítra jsem 17.den po KET, myslíte, že můžu do RF? a mám si tam předem zavolat? nebo mám jet třeba na Bratislavskou?

ivka3901
28. led 2015

@moni34 já by som šla radčej do RP myslím,že by ti mali urobiť kontrolné hcg či pekne stúpa 🙂 dúfam,že ano
Jáj tak da teším s tebou moja podielam objatie cmuky 🙂

ivka3901
28. led 2015

@yasminne držím palce nech je čo najviac vajok 🙂

kalipso
28. led 2015

@moni34 mně v RF druhé HCG vzít nechtěli, že stačí jednou, takže jsem šla na Lesnou do laboratoře jako samoplátce.

renitr
28. led 2015

@yasminne ahoj, tak drzim ti palce. Ja idem zajtra na konzultaciu a ak sa bude dat tak by sme sa chceli dohodnut na ten SOFT . Uvidime ako budem reagovat na stimulku. Pri klasickom IVF na SR som mala puregom a mala som len 5 vajok((. Tak ked pri SOFT budem mat aspon 4 tak budem veeeelmi spokojna 😉