Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

chiguita
26. čer 2010

Ahoj holky 🙂 🙂 🙂
jdu Vás pozdravit a hlásím že už včera dorazila MS,dva dny poté co jsem vysadila léky.Psala jsem Štěpánovi email,a jeen mi odepsal že léky mám vysadit ,ale nic o dálším postupu 😒 mě je blbé mu opět psát a co dál a kdy zase mám přijed atd. Víte nikdy jsem takto s dokym v kontaktu nebyla.Mám si zavolat do Reprofitu a domluvit se na dalším postupu,nebo to řešit se Štěpánem ?
Dorrka,co kontrola? Maji,a co říkáš na Hakla? Já jsem u něho byla v lednu 😒 hlavně jsem mu nerozuměla co říká,takže vlastně o výživě co je dobré a co nedoporučuje vím bačkoru,a nic jsem na sobě nepozorovala.
těd jsem četla o čakrách,že mají být v rovnováze,jinak u oslabené čakry jsou oslabené i ty orgány pod které čakra spadá.Už jsem z toho na budku 🙂 Ale zvládám to bez brečení,myslím na další snaženíčko a mám z toho dobrý pocit.
Hani,tak budete mít s Marečkem výlet vláčkem 🙂 🙂 🙂 do Brna.

Dnes už je venku sluníčko,tak ho jdu pozdravit 🙂
a Vám přeji hezký víkend.

hanulinecka
26. čer 2010

@chiguita ahojky já to vlastně vyřešila když mě řekli,že se nic transferovat nebude tak jsme si volala a objednala se na konzultaci ke Štelclovi a chtěla jsme mu taky napsat meil,že jsem se objednala atd,ale on zrovna když jsem se objednávala stál asi někde poblíž a když slyšel moje jméno vzal si mě k telefonu takže jsem mu ten meil nenapsala a řekla mu to

ale myslím si at se objednáš a napiš mu,že jsi se objednala a chceš prokonzultovat další pokus

jedeme na zahardu tak s emějte krásně a zítra večer na vás mrknu 😵 😵

ewwusska
26. čer 2010

Ahojte holky. Já v Reprofitu před třemi lety darovala vajíčka a ještě jednou bych do toho šla než si nechám dát po dětech tělísko.
No chtěla bych se zeptat - moje nejlepší kamarádka už se přes rok snaží s přítelem o miminko, ale podle vyšetření sou oba v pořádku a Dr. je ještě nikam neposlal. Prášky jsme vysazovali zároveň, aby jsme měli děti blízko od sebe a nám to podruhé vyšlo taky napoprvé a ona ještě nic tak mi jí je líto, hlavně když se sejdem i s dětma. Ptala se mě na Reprofit, ale z té druhé strany teda nevím. Asi to bude dražší než v nějaké porodnici, ale zase lepší ne?

78marcela
26. čer 2010

@chiguita - Ahojky, na tvém místě bych mu asi napsala mail, a ptala se na další postup. Já když byla po ET na krvi, tak jsem pak psala doktorce mail, že byla negativní a co teda dál. Ta se mi telefonicky potom ozvala, že doporučuje měsíc odklad (stejně mám lázně) a v dalším cyklu nástup na KET. Pak mi poslala rozpis, kdy a jak přesně brát léky. Takže na tvém místě bych mu určitě napsala a zeptala se, myslím, že v RF jsou na tento způsob komunikace zvyklí.

maja3.s
26. čer 2010

chguita...já chodím taky ke Štěpánovi...obj.se vždycky telefonicky...normálně brnknu na recepci a řeknu,že chci na konzultaci a není problém...
A z Hakla mám asi stejné pocity, jako ty...už jsem své pocity psala do R.Olomouc...někdo se tam o něj zajímal. Skoro jsem nerozuměla, co povídá a když jo, tak mi zas unikal smysl těch jeho slov...já na tyhle věci moc nevěřím,ale tonoucí se stébla chytá...teď zas užívám nějaké tibetské kapky 😀

vykyi
27. čer 2010

ahojte gratuluji těhulkám.Někde jsemčetla, že i káva je zdravá samo v určié míře to platí i čokokšce. Holky poraďte když zavádite Utrogestan máte potom ještě něco s mužem nebo to zavedete až po? 3. odlítáme na dovču a začínám zavádět tam budeme mít čas řádit. Když to zapiju tak budu jak opitá motáka. Koncem července mě čeká IVF musí dopadnůt dobře chci si vzít 5dnů dovču, minulu se mě 3 den po IVf u dělalo špatně a to asi ten drobek nezvládl nešetřila jsem se. On to má asi každý člověk jinak(každý tělo je jiný 😅).

janib
28. čer 2010

Dorry, moc na Tebe myslím, dej o sobě vědět holka!!!!!

chrobacek
28. čer 2010

hcg 631

chiguita
28. čer 2010

Ahoj Kočenky 🙂
chrobacek,gratuluji k hcg
Dorrka,co je s tebou?

Já jdu do Reprofitu 5.7 na další konzultaci,tak se uvidí kdy půjdu na ket.

Přeji všem krásný den.

hanulinecka
28. čer 2010

Kráásné odpoledne

tak jsme se vrátili ze zahardy jelina oslavu narozenin a ted jsem splavená doma mám celkem nabito zítra zahrada ve středu brno a nakonec to vezmu i s Marečkem a projdeme zoo pak konzultace a pak domu tak to bude náročný,ale těším se Mareček taky 😵 😵

chrobáček gratuluji

@chiguita tak to je super chtěla by jsi jít hned do ketu u mě to vypadá snad až na září,že si přece jen to léto užiju
@vykyi tak to ti teda neporadím ,ale večer ho mužou polknout pak si zařádit a usnou 😀 to by se ti to motání vyhlo 😀 ale jestli chcete řádit i přes den tak to neporadím 😀

hanulinecka
30. čer 2010

Kráásný den všichni si užíváte teplíčka a tady nikdo 😵

tak dnešní výlet do Brna se nekoná už 2 dny mě bolí zub tak jdu k zubaři ☹ ☹ Mareček bude zklamaný,ale snad mu to vynahradím jinak a pojedeme se koupat na zahradu 😵 jestli mě teda zubař nesmasakruje 😔 je to osmička tak si myslím,že pujde pryč chjoo proč já zubaře nemám ráda ☹

dorko ozvi se už jsme viděla na fotce kráásný miminko 😵 😵

@chiguita tak to je super bude se něco dít a ty by jsi chtěla hned??na ket???

kráásný teplý den..............

manni
30. čer 2010

a ja sem zacala chodit do reprofitu a teraz v piatok idem na odber folikov.mam vas vsetkych precitanych.tak som vam chcela napisat.a som zvedava ako dopadnem ja je to moj 5 pokus ivf. a jedno dieta uz mam.

maja3.s
30. čer 2010

Ahoj holky...všechny vás zas zdravím. Dnes jsem se vrátila z chatičky, udělaly jsme si s holkama z práce takový malý výlet a užily si to.
Chrobacek...gratuluju k pozitivnímu výsledku 😉
Hanulinecka....toš zoubek bolí? Je to nepříjemné, taky to znám...osmička mě trápila pěkně dlouho a co jsem se s ní nachodila...a pak jsem ji dala pryč a je klid, takže se toho neboj.
No a jinak...zítra asi testnu...opět si myslím,že to nevyšlo,zas to nějak vnitřně cítím...už jsem to na chatičce i trošičku zapila vínkem 😅 Chtěla jsem počkat až do pátku,ale už bych chtěla jít cvičit, tak chci mít jistotu. Teď už se budu těšit jen na dovolenou a v srpnu,pokud to vyjde, zkusím další IUI...ale to je ještě daleko....

maja3.s
1. črc 2010

Holky, takže dnes test dle předpokladů - negativní ☹ 😠 ach jo...

chiguita
1. črc 2010

Hezký večer,
maji 3,ten tvůj test mě mrzí ☹
čtu že jsi zapíjela vínkem,já také vnitřně cítila že to nevyšlo,a hned po negativním testu jsem si dala vínečko 🙂 🙂
a popíjím ho každý večer skleničku.Slyšela jsem že ho i někde doporučují při IVF ,že je dobrý na sliznici.
Nemáte někdo tuto zkušenost?

Hani,když mě dr.pustí do ketu v červenci,bránit se tomu nebudu 🙂
Nevíte co je s Dorkou?

chrobacek
2. črc 2010

@chiguita ahoj dívala jsem se na spolubojovnicích že je dorrka OK

jinak k tomu vínu ... já pila po ket taky ... protože jsem taky slyšela že to doporučují takže jsem pila až do pozitivního testu 🙂

slunicko312
2. črc 2010

Ahojte holky ... tak koukám, že počasí nás všechny vyhnalo od počítačů ... tak já dneska byla na UZV a mám 3 foliky ale docela malé 16 a 17 mm ale doky říkal, že to do pondělí kdy jdu na OPU doroste .... takže v pondělí jdeme na to snad se podaří je vzít všechny a všechny budou OK.

Maja 3 to mě moc mrzí ..... ☹ ..... budu držet palečky......

Papapap všechny a krásný prodloužený slunečný víkend......

janib
2. črc 2010

Krásný sluníčkový den... Tak jsem včera byla už na kontrole u svý doktorky, prcek nám roste snad do zdraví i krásy... 😀 . Mám krásnou fotečku, prcek byl krásně v klidu a hajal, tak to vyšlo. Měříme 2,75 cm a jsme v 10.týdnu...paní doktorka mě doporučila nějaký spešl vyšetření, jmenuje se NT +.Jde o speciální UTZ a odběr krve a už ted prý zjistí hodně přesně Daw. syndrom. Sice si to člověk platí sám, ale co bych pro Bobeša neudělala, ať víme, že je vše v pořádku... Jsem objednaná na 20.7., tak uvidím. Jinak začíná už trošku růst bříško, takže už to říkáme známým a rodině, protože už se to zas tak moc utajit nedá.. 😉
Maji, Tobě držím moc pěsti do dalšího boje, nevzdávej to, určitě se to brzy podaří!!!!
Sluníčko Tobě taky hodně štěstí v pondělí, ať hezky folíky dorůstou a v pondělí je vše OK. Dej vědět!
A Vám všem ostatním krásný prodloužený víkend...

manni
2. črc 2010

pekny tepli den.tak dneska mi odebrali 7 folikov.uvidime co bude zajtra.snad sa to podari :- :-

manni
9. črc 2010

halo uz dlho tu nikto nie je

rebeca_1
9. črc 2010

@manni ja som tu ......

rebeca_1
9. črc 2010

@manni jej, ty mas po OPU. 7 folikov, paradicka! A dnes?

olousek35
9. črc 2010

Ahoj holky, smím se k vám přidat? V úterý jdu do reprofitu na hysteroskopii a pak budu čekat na ms a na objednání hormonálního profilu. Pak máme slíbený rozpis a jdem na první pokus. Nemůže mi tu někdo napsat, jak to probíhá? Chodím ke Koudelkovi, velice sympatický pán.

manni
10. črc 2010

ahoj rebeka ,vlozili mi 2embrya,boli jedno 10bunkove a jedno 8 bunkove .teraz som 5 den po et.a je to strasne dlhe cakanie. a ty chodis teraz kam

manni
10. črc 2010

olouek 35 ja som bola 2krat na ult.a potom ma cakal odber vajicok.nemaj strach oni ti vsetko presne povedia su super reprofitaci.

kocickaaa
10. črc 2010

Ahoj holky,dovoluji si přidat se k vám do diskuse...taky chodím do Reprofitu,jsem max spokojená,mám tady za sebou 2 ivf(a 3 v jiném CARu),zatím neúspěšně,teda,když pominu ten fakt,že při tom posledním se to povedlo,ale nevydrželo.Na podzim mám jít na další,ale NEMÁM FOSTIMON!!!!!!!!! ????????????????????????????????????

dorra
11. črc 2010

Ahojte děvčátka všecky, moc vás zdravím do RF! Vidím, že tu jsou zase nové tváře, to je dobře, jste v dobrých rukou, holky! Moc vám přeju štěstí a ať se miminka dočkáte co nejdřív!

Já jsem po NT screeningu, dopadl OK, tak mám teď chvíli klid a užívám si té velké radosti.Taky jsem už konečně dostala těhuprůkaz. Snad se zase něco nepodělá a bude vše nadále bez komplikací. (S)Mějte se fanfárově a když budete něco potřebovat, písněte do IP.

rebeca_1
11. črc 2010

@manni ja som mala prve IVF v GF, druhe a tretie vo Ferticente. O babatko sa snazime vyse 8 rokov a teraz cca 15.7. zacinam stimulovat na stvrte IVF v Reprofite. Bola som tam na konzultacii 23.6. a hned sme sa rozhodli pre stimulaciu.
Reprofit je skvely, pacilo sa nam tam. Super pristup a obrovska nadej...
Tebe velmi drzim palce, vyzera to byt uplne ukazkove, tesim sa s tebou ))))
Si doma alebo pracujes?

rebeca_1
11. črc 2010

Pozdravujem aj Vas vsetky ostatne..

maja3.s
11. črc 2010

Ahoj holky...všechny vás po delší době zdravím. Já si ted užívám takové to mezidobí, kdy se nic neděje,ale....je předemnou dovča!Takže dnes poslední den v práci a pak huráááááá....dovolenáááááá.....no a v srpnu zas do boje.
Dorra....supr, že je vše o.k. Musíš být nesmírně štastná, ale rozhodně si to zasloužíš...držím pěsti, at je vše už bez komplikací🙂
Manni...to čekání je fakt děs, ale určitě se mimoušům u tebe zalíbí a už zůstanou🙂
Taky všem ostatním držím pěsti a přeju hodně štěstí