Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
27. led 2016

@luciebx ale koukni na stránky Reprofitu, tam je celej ceník 😉

drndapetka
27. led 2016

@luciebx teď ještě čtu, že bys byla samoplátce, že Ti nic neuhradí pojišťovna, takže IVF je v ceníku pro samoplátce za 26 tisíc, léky bez příspěvku od pojišťovny píšou kolem 23 tisíc. Takže to budeš mít asi o dost dražší, ale jak píšeš- dp těch 100 tisíc se vejdeš. Plus teda další metody jako ICSI-8 tisíc, Prodloužená kultivace-6 tisíc, asistovaný hatching 4 tisíce apod.

crazy_girl3
27. led 2016

Holky, a jak je to s IUI? A udělají ho i na přání, pokud je horší spg?

fidac
28. led 2016

@crazy_girl3 je to asi o domluvě, ale asi hodně záleží jak moc je spg horší... 😉

eliotka1
28. led 2016

@drndapetka
@fidac Holky s tím vyšším HCG jsem to jen slyšela, nemám to nikde vědecky podložené 😅 To jsem zase něco napsala 😀 A já čekám holčičku a nezašpinila jsem od transferu ani jednou, takže u každé je to opravdu individuální 🙂

kacatka
28. led 2016

@crazy_girl3 my byli 1x, pak už nám řekli, že za to nemáme vyhazovat peníze a máme jít rovnou do IVF. Spermiogram byl na nic. Ale pokud se rozhodneš pro IUI, tak to určitě udělají, jen předem řeknou jaké jsou šance, je to na tobě co chceš zkoušet.

luciebx
28. led 2016

holky diky moc.... no uvidime co se bude dit.. poslala sem jim vcera emailem me stare vysledky co mi tu delali zda se jim na tom nebude neco zdad pac podle dr tu je vse jak ma byt.. tak neivm...
zkusim se objednat na velikonoce pac budu v cr a vse probrat 😵 😵

soleilll
28. led 2016

@luciebx Cena za cyklus IVF se nedá ani orientačně odhadnout, protože léčba je strašně individuální. Podle typu problému, který s partnerem máte absolvujete třeba jen IUI, min. stimulaci nebo plné IVF.
Jako samoplátce určitě zaplatíš spotřebované léky a cyklus samotný, obsahující základní postupy. Cena léků závisí na typu léku (od levných injekcí až po nejdražší, ale nejpohodlnější Gonal-pen) a hlavně na dávkách, které bude tvoje tělo pro stimulaci potřebovat. K ceně za cyklus IVF je nutné počítat s příplatky za nadstandardní metody, které zvyšují šanci na úspěch - ICSI, PICSI, prodloužená kupltivace,... Tohle se dovíš po první návštěvě a absolvování vstupních vyšetření. Ceník najdeš tady http://reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf

luciebx
28. led 2016

@soleilll u nas prave dle lekaru zadny problem neni.. manzel ukazkove spermio ja hormony v pohode.. tak nevim... no uvidime co se udela...

soleilll
28. led 2016

@luciebx Pokud nemáte žádný předchozí zkušenosti s IVF, většinou se začíná od nejmenších dávek a pak případně přidává. Nejspíš počítej s miniIVF a základní "porcí" hormonů. Na miniIVF je dobrý, že prodloužená kultivace je v ceně (celkem 19 tis., ale pohlídej si to) a když nedojde k transferu, platí se tuším jen 3 tisíce + léky samozřejmě. Tak držím palce.

sofie333
28. led 2016

@luciebx
Já jsem přešla z CAR na Obilním trhu do Reprofitu a přiřadili mi Dr. Kneslovou, chtěla jsem ke Kuřecové, ale měla plno. Kneslová je mladá, moc příjemná. Punkci mi dělal Kozumplík, mezitím jsem byla i u Otevřela a Vrány a nakonec ET mi dělala Dr. Kneslová. Povedlo se a jsem ve 13.týdnu

luciebx
28. led 2016

Holky strasne moc dekuji... No uvidime zda to stihneme ve letos .. myslim toto leto nebo az to pristi.. ale telo starne a tak bych nejradeji co nejdriv no.. musim to jeste poradne probrat s muzem jak to vidi on 😵

luciebx
29. led 2016

Tak to vypada ze jdu na konzultaci 30 dubna.. 😵 😵 se tesim

delfi75
29. led 2016

@luciebx tak hodně štěstí a pevné nervy a brzo vytoužené // 😉

crazy_girl3
29. led 2016

@sofie333 Nedělala Kneslova 2013 v Bohunicích na gyndě? Taková mladší, štíhlá blondýna dlouhovlasá?

sofie333
29. led 2016

@crazy_girl3
Mě říkala, že pracovala i na Obilňáku, takže je to možné, Dr. se ta točili chvilku tam a chvilku tam. Je štíhlá blond, mladá.

crazy_girl3
29. led 2016

No 2013 byla v Bohunicích. rozhodla o vyvolání porodu a pak mě i přijímala. Ze začátku trochu odměřená, ale pak už moc příjemná. Dokonce mi i sama volala výsledky a domlouvala se se mnou na dalším postupu a za dva dny na kontrole si mě pamatovala. Šla se i podívat na sál, jak probíhá porod. Takže za mě super 🙂

drndapetka
30. led 2016

Holly, tak snad to nezakřiknu, ale jsem dnes 6. den po KET a na testu jsem našla dušíka. Tak snad to dopadne dobře, doufám. Na krev až za 6 dní, to se zase potáhne :-P

fidac
30. led 2016

@drndapetka moc držím palce, určitě jóóó 😀 😀 😀

delfi75
30. led 2016

@drndapetka to uteče!!!drž se🙂

salenas
30. led 2016

@crazy_girl3 pokud máte horší spermiogram,tak to moc velkou cenu nemá,můj měl nejdřív 4,5mil,2 mil při druhým odběru a sám doktor mi řekl,že i na inseminaci je potřeba to minimum,čili spodní hranice 15mil v 1ml

drndapetka
30. led 2016

@delfi75 ono to do ultrazvuku utíká pomalu, pak je to do porodu fičák 😀 Aspoň mně to tak připadlo u dcerky.

fidac
30. led 2016

@salenas ale udělají ho i při horším výsledku teda při menším počtu než 15 mil...manžel měl většinou kolem 152 mil, tak jsme do toho šli...a nějak před IUI jsme dělali něco co jsme dělat neměli 😀 😀 a výsledek byl jenom 10 mil/ml ale je pravda, že pohyb byl 99% a morfologie kolem 7% a povedlo se i před to malé množství...

salenas
30. led 2016

@fidac udělají,my to zkusili dvakrát,bohužel

delfi75
30. led 2016

@drndapetka no, mně se to táhlo do 1. screeningu, teď nestačím sledovat týdny🙂 a jinak od 6. dne jsem i já testovala 😀

78marcela
30. led 2016

@delfi75 mne se tahlo cele tehu, za to ted je to ficak..
@drndapetka potichoucku polehoucku gratuluju, a preji at dusik krasne sili😉

Ja normalne zavidim, uz chci taky zase testovat a kontrolovat silici carky😀

delfi75
30. led 2016

@78marcela vím, jak to letí, vždyť já měla transfer kolem Tvého porodu🙂

78marcela
30. led 2016

@delfi75 ze bych ted sla ja na transfer kolem tveho porodu?😀

luciebx
30. led 2016

holky muj muz se chvasta ze ma super borce 😀 jeho spermio bylo 77 milionu na ml a a+b pohyblivost 62%