Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
13. črc 2016

@moni34 drž se!!! A Zeptej se na ten Agolutin,zda nepichat jednou za 3dny

moni34
14. črc 2016

@delfi75 tak na UTZ byl videt uz zloutkovy vacek, zadny hematom, ale porad krvacim, na Agolutin jsem se ptat nemusela, hned mi ho nasadil, musim si nechat pichnout kazdy den do nedele a pak obden a za tyden zase kontrola. Musim jen lezet, takze to bude dlouhy.

moni34
14. črc 2016

@sikulik dekuji 😊 zatim to teda bezproblemove neni, budu doufat, i kdyz s problemy, aby to hlavne dobre dopadlo.

soleilll
14. črc 2016

@moni34 Vydrž - týden uběhne jak nic... Důležitý je, že zatím nejsou žádné špatné zprávy!

delfi75
14. črc 2016

@moni34 tak se drž i nadále!!!!

jennyy12
18. črc 2016

Holky, měla jste některá v RF vyšetření embryjí metodou PGS (aCGH) ?? Jaké má RF podmínky, aby to bylo plně hrazeno pojišťovnou?? Mám za sebou 1. neuspěšný ET, máme andrologický problém, mě je 34 a manželovi 39 let. Jdeme v srpnu ještě na KET, ale kdyby to náhodou opět nevyšlo, tak chci jít hned v zaří na 2. IVF. Dočetla jsem se, že toto vyšetření embryjí zvyšuje výrazně úspěšnost IVF . Že v mým věku je každé druhé embryjko geneticky špatné a jinak se to ani nezjistí bez tohoto vyšetření. Moc děkuju za názory a přeju všem hodně štěstíčka 🙂

soleilll
21. črc 2016

@moni34 Tak co, už něco víš...? Jak dopadla kontrola?

moni34
21. črc 2016

tak holky, dneska jsme měli srdíčko 🙂 🙂 🙂 zatím je všechno v pořádku, i když pořád špiním, ale nemusím ležet, stačí když budu opatrná a to já jsem 🙂 za týden další UTZ.

soleilll
21. črc 2016

@moni34 Super! Myslím na tebe. Drž se!

evikos
21. črc 2016

@moni34 SUPER!

soleilll
21. črc 2016

@jennyy12 Nemám zkušenost s tím vyšetřením, ale při prvním IVF mi bylo 32 a při pokusu o druhýho potomka 35 a že bych měla každý druhý embryo špatný, bych neřekla. Dost nám pomohlo PCSI a prodloužená kultivace.

kejt29
21. črc 2016

@jennyy12 my meli PGD, ale nepovim ti, jake maji podminky pac to nevim 😔. U nas spatna morfologie jinak vse v poradku. 2 IVF bez uspechu, bylo jen jedno tehotenstvi s potratem v 8tt. U 3IVF uz jsme sli do PGD a testovali 4 embrya z 5. Vsechny byly v poradku a hned prvni transfer testovane byl uspesny a ma 5 mesicu 😉. Takze ja jsem priklad, ze to rozhodne zvysuje sanci 😊 Nase holcicka byla celkove sedmy transfer...

delfi75
21. črc 2016

@moni34 uffff

dejna81
22. črc 2016

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,chtěla bych moc všechny podpořit a popřát,ať se všem zadaří ten maličký zázrak🙂U nás se ten zázrak stal přirozenou cestou🙂 Ivf transfer a dvakrát KET bohužel neúspěšně a pak se ten zázrak stal🙂 nyní jsem 14 tt,takže holky hlavu vzhůru a držím všem palečky🙂

jennyy12
25. črc 2016

Dobré ráno, děvčata, dělali vám v RF genetické vyšetření obou?? Já si o to vyšetření chci říct, abychom vyloučili případný problém před dalším pokusem. Máme problém s morfologií, jinak vše v pořádku A chtěla bych udělat i kvůli PGS embrijek na pojištovnu a tam je potřeba prý to genetické vyšetření a v případě nalezení většího problému je to PGS zdarma. Mám na to po 1. neuspěšném pokusu IVF nárok?? Mám správné informace?? Díky moc

77hanivi
25. črc 2016

Ahoj holky,prosím o radu,jsem devátý den po transferu a bolí mě hlava. Myslíte že si můžu vzít paralen?

bobyna
25. črc 2016

@77hanivi jasny paralen muzes

77hanivi
25. črc 2016

@bobyna Děkuju,jdu na to 🙂

dejna81
25. črc 2016

@jennyy12 o genetické vyšetření jsme si v RF řekli,udělali nám ho oběma.Hradila nám to pojišťovna(máme VZP) a jednou za život na to prý je nárok zdarma😉

myskat
25. črc 2016

holky, nevíte, dr. otevřel má dovolenou? nebo chodí do práce? díky!

soleilll
26. črc 2016

@77hanivi Můžeš si vzít i jeden Ibuprofen, do embrya nic nejde ještě pár týdnů.
@jennyy12 Genetiku dělali zdrama nám oběma ještě před začátkem prvního pokusu o IVF, ale bylo to v jiném CARu. Výsledky jsem si pak jen přinesla do RF, když jsme sem přecházeli na další pokusy.

magicwoman
28. črc 2016

@jennyy12 Ahoj, my sme na Reprofitu novacci, mam za sebou 3 samovolne potraty v 1 mesici v prubehu 5 mesicu, takze jsme sli hned na krevni testy, me i partnera, u me se toho pry bude testovat vic, u obou samozrejme i genetika, vse hradi pojistovna, radeji jsem se jeste ptala. Ted cekame na vysledky a ja se modlim at je to nejaka "blbost" ktera jde lehce spravit. Chodime k doktoru Vranovi. Rekla bych ze je to hodne individualni, zalezi na tom co mate za sebou. U nas rikal ze neni akutni delat spermograf, kdyz k oplodneni dojde....
Jsem nervozni jak sanky v lete, jsem moc zvedava s cim prijdou.

lentylka7
29. črc 2016

@magicwoman ahoj, já jsem také u Dr. Vrány, je bezvadný! Já tedy mám za sebou dva potraty, ale az po transferech. Jednou po prvním ET, a pak po druhém KET. TeĎ mám za sebou čerstvě třetí KET a pozitivní test. Je to loterie....přeji Ti, ať je to u tebe jen nějaká maličkost!

delfi75
30. črc 2016

@myskat napiš mu email

magicwoman
2. srp 2016

@lentylka7 jeee taky Vrana 🙂 pripadl nam hodne sympaticky, tak uvidime 🙂 mrzi me ze se to nechytlo, preju hodne stesti at to tentokrat do tretice dopadne dobre a miminko se drzi! 🙂 muzu se zeptat jak dlouho sem na CAR chodite? A jsi z Brna nebo dojizdite?

lentylka7
3. srp 2016

@magicwoman Ahoj, já k Vránovi přešla od Pastorčákové a je mi zatím ze všech nejsympatičtější. Jinak my už chodíme do reprofitu sedmým rokem, samozřejmě s pauzou. Poprvé v roce 2009 - povedl se nám na třetí IUI syn a pak od r. 2014 - řešíme IVF. Dojíždíme cca 130 km. Mají mou naprostou důvěru.

bobyna
3. srp 2016

@lentylka7 Pastorčakova je na materske ale je fakt super

luciebx
4. srp 2016

holky dnes sme byli s muzem na reprofitu delali mu spermio dame zamrazeni a me dorazily recepty na gonal a on vuuubec nikde neni. jako samoplatce me vyjde 20 tisic - masakr. jenze on fakt nikde neni u nas v nasich lekarnach ani dodavatele nevi kdy bude. lekarnice mi nabidla ze pry stejne slozeni ma bemfola co je za polovicni cenu. co byste udelali vy. vyzadali recpet na levnejsi zdurazem ze gonal bohuzel nemuzete nikde sehnat nebo jak? ktere stimulaty jste meli vy. moc dekuji

kejt29
4. srp 2016

@luciebx ani v te jejich lekarne to nemaji? Pak bych zavolala dr a zeptala se...

luciebx
4. srp 2016

@kejt29 no jenže ona mi vše posílala e-mailem a ten sem si četla až doma muž tam byl na spermio. Takže hodina a půl tam a hodina a půl zpět. Kvůli receptu tam fakt nepoletim. Možná zkusím zavolat a uvidím