Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
26. bře 2016

@evikos taky muzu potvrdit, ze OPU pri nativu a minimalce je v pohode. A nehuntujes si to telo tolik.

misha83
26. bře 2016

@sikulik jj, sla bych za nim asi i do pekla 🙂.

delfi75
26. bře 2016

@sikulik nějak ty poslední dny neutíkají 🙂

berblin
26. bře 2016

@evikos na IVF jsem byla 7x, poté většinou následovaly 2 - 3 KETy. (To bylo v průběhu 12 let) Jelikož jsem prošla několika centry, tak všude se stimulace trochu lišila i reakce byly různé. Čím jsem byla starší, tak tím hůř jsem snášela jakoukoli stimulaci. Teď mám pocit, že nesnesu ani endiaron ...

sikulik
26. bře 2016

@misha83 přesně, máš pravdu, například jeho péče o mně v obou těhotenstvích byla dalece nad rámec jeho povinností, vždy se podřídil tomu, jak to stíhám, dokonce mě klidně vyšetřil i mimo RF, když měl třeba služby na jiných pracovištích. S takovým přístupem jsem se u žádného jiného doktora nikdy nesetkala 😉

sikulik
26. bře 2016

@delfi75 jj, to přesně znám 😉 , člověk si připadá jak velryba, tam dole už ho všechno bolí jak tlačí bříško na všechny cévy, a nejlepší jsou otázky okolí "tak co, už?" 😀 To jsem přímo milovala, hlavně když se začali ptát tak měsíc před porodem a já 10 dní přenášela 😀 . Tak se drž!!! Za chvíli se ti život změní o 180°a vše se bude točit jen kolem toho malého zázraku 😉

misha83
26. bře 2016

@sikulik jj, dnes jsem mu psala, ze mam ten a ten problem a hned mi volal. A u minuleho tehu taky. To je proste neco uzasnyho vedet, ze mu na tom fakt zalezi.

evikos
26. bře 2016

@misha83 Mně to ani nikdy nebylo nabídnuto,jakože by OPU bylo bez narkozy.Na to se domlouváte při posledním ultrazvuku před OPU nebo až v den OPU?

carlik
27. bře 2016

@evikos já měla 2x OPU bez narkózy a ta bolest fakt není nic hroznýho, prostě silnější tlak v podbříšku jako při silnější MS, je to chvilka to odsátí, víš hned kolik je vajuch (to ale neznamená, že se pak všechny oplodní) a šla jsem...
@sikulik přesně, rodinná atmoška, kde jsem všechny znala a jezdila jsem tam na výlety vlakem, dala si něco dobrýho na zub, koupila něco pěknýho na sebe nebo na mimi potom a pak doma čekala na výsledek..

evikos
27. bře 2016

@carlik děkuji. A že to bude bez narkozy, jste se domlouvali při posledním ultrazvuku před OPU nebo v den OPU? Mně to právě bez narkozy ani nikdo nenabídl. Prostě přijdete na lačno, uspání, odběr....

misha83
27. bře 2016

@evikos uz pred OPU pri kontrole.

carlik
27. bře 2016

@evikos přesně, při poslední Ko, aby věděli, že nemusí shánět anestez.
@misha83 co jsem to četla, že jsi v nemocnici? Tož hlavně klid na lůžku a bude to v pořádku, hlavně že už víš, že máte srdíčko...já přesně takhle skončila s malou a nechali si mě v porodce týden, páč jsme čekali na srdíčko a aby se mi udělalo líp. tak držte se!!

misha83
27. bře 2016

@carlik diky. Mimco je zatim v poradku, hodne jsem krvacela. Zazrak je, ze vcera v nemocnici hematom nevideli a dnes ano 😠. Navic se pry tvori placenta a i to to muze zpusobovat. Tak uvidime. Vim, ze ted to nijak ovlivnit extra nemuzu.

carlik
28. bře 2016

@misha83 já teda tenkrát jen zašpinila, ale zle mi bylo děsně, mdloby a na zvracení a sama doma, to nebylo dobrý, tak si mě tam týden nechali a pak jsem byla na PN. Ty doufám ležíš a odpočíváš a nikdo doma tě nehoní, hlavně malej, děti bývaj kolikrát nechápající k ležící mamince 😉

misha83
28. bře 2016

@carlik ja jsem v nemocnici od vcerejska. Ale radeji bych byla doma. Malej je prave suprovej, rekla jsem mu, ze me boli brisko, tak me doma chodil prikryvat, nosil mi bonbony a tak 🙂.

ivka3901
28. bře 2016

ahojte baby po dlhšom čase som volala do RP a kedže som patrila k dr.Macháčovi tak sme sa s manželom rozhodli,že sa objednáme druhému dochtorovi k dr. Otevrelovi.Neviem máte s ním niektorá skúsenosti aký je to lekár 😒

evikos
28. bře 2016

@ivka3901 Mně dělal 2x OPU a vše v pohodě.

misha83
28. bře 2016

@ivka3901 ja jsemk nemu chodila ale jeste v dobe, kdy byl na jine klinice. Osobne bych k nemu uz nesla, ale myslim, ze tu holky psaly, ze v ramci Reprofitu s nim byly spokojene.

ivka3901
28. bře 2016

@evikos Díky asi je to vec názoru a my máme mrazáčika už dosť zmrazeného a dosť IVF za sebou,ale zázraky od neho čakať nebudeme

ivka3901
28. bře 2016

@misha83 díky aj tebe 🙂ale ako som písala nečakáme zázraky a koordinátorka nás objednala k tomuto čo mal najbližší volný termín takže čo už

evikos
28. bře 2016

@ivka3901 budu držet pěsti,ať to konečně vyjde.

misha83
28. bře 2016

@ivka3901 moc drzim pesti. Odpovidala jsem jen na dotaz 🙂, vzdy je to co clovek, to nazor. Navic myslim, ze lekare dost ovkivnuje prostredi kliniky, coz je v Reprofitu super.

ivka3901
28. bře 2016

@misha83 ok prepáč,ak som sa ťa dotkla,ale my už sme dosť sklamaný z tých neúspechov ☹ ☹ ☹ dúfali sme,že nám RP pomožu ale zaťiaľ sme prešli cez kopec docjtorov a nič ☹

misha83
28. bře 2016

@ivka3901 nn, nedotkla. 🙂 Ja te uplne chapu, to cekani a ty nezdary jsou hrozny. Nam vysel az osmy pokus, z ktereho mame syna. Hrozne moc drzim pesti.

soleilll
29. bře 2016

@ivka3901 Mně byl Otevřel ze všech doktorů v RF nejmíň sympaticekj - byla jsem u něj 1x na UTZ. Ale jeho odborný znalosti nemůžu vůbec hodnotit, protože je neznám. Nicméně když neseděl mně, neznamená, že tobě bude nebude taky příjemnej. 🙂 Držím moc palce do dalšího snažení!

ivka3901
30. bře 2016

@evikos dakujem pekne 🙂

ivka3901
30. bře 2016

@misha83 dakujem aj tebe ale my už sme stratili nádej a vieru ☹ verila som,že v RP nám pomožu aj na vlastnú päsť som šla na dalšie vyšetrenia ako bola reprodukčná imunologia a aj tak sa KET nepodaril ☹ tak preto posledný KET

ivka3901
30. bře 2016

@soleilll no možno ho uvidím už len raz,lebo vlastne macháč nám naplánoval liečbu tak uvidíme čo vymyslí on necháme sa prekvapiť aj ked ...........

val123
31. bře 2016

Ahoj holky, moc prosím, nemáte některá číslo na embryologii (Brno)? Zapomněla jsem si doma mobil a dneska mám volat, jak to s našima velikonočníma zajíčkama vypadá. A na stránkách přímo ten mobil, jak dávají v papírech, není ☹ Moc děkuji.

delfi75
31. bře 2016

@val123 774 464 186 hodně štěstí!