Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

aidule
15. pro 2011

@bublenudle Ty jsi ale fakt číslo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nedávno jsi z MS bulila, teď ji mohutně oslavuješ....no jestli my ženský nejsme trhlé 😀 😉 . Ale samo gratuluji a už se nestresuj nebo si to opět nějak povrtáš 😀 !!!

bublenudle
15. pro 2011

@aidule Už budu hodnáááá 😉

aidule
15. pro 2011

@bublenudle Tak se mi to líbí 😀 😉 !!! Můžu se zeptat, co děláš za práci, že tak často cestuješ mimo ČR? Teda pokud to není něco tajného.... 😉

meggar
15. pro 2011

@safarikovap Tak já bych tě taky chtěla uklidnit, že 12den po ET jsem měla čárku na tom Reprofiťáckým testu, jak ty ten 11 den. Takže máš silnější dálnice než já s dvojčatama 😀 😀

safarikovap
15. pro 2011

@carlik @meggar Jojo, to se vám to směje, když to máte za pár, co kočenky? 😀 😀 😀 Počkejte za pár týdnů, to vás ten humor přejde 😀 😀 😀 Ale dík, jste hodný - zatím mě to nadšení nepřešlo 😉 Beru cokoliv, co bude mít 10 prstů na rukách a 10 na nohách 😅

veera2
15. pro 2011

Ahoj holky, nedočítám, nemám už na to dnes sílu,ale zběžně vidím, že je snad vše ok.
Dnešní utz- nádhera🙂 Mimísek už má skoro 5 cm a mával na nás ručičkou. Vše je v pořádku. Jsem moooc šťastná.
Všem čekatelkám z celého srdce přeji zažít tuhle radost. Vydržte!!!

meggar
15. pro 2011

@veera2 Moc gratuluju. Takovej krásnej medvídek 😉
Jinak já jsem zapomněla nahlásit, že my na UTZ taky dnes v pořádku. Prcci mají 1550 a 1600gr a obě mimča si hoví prdelkama dolů, tak doufám, že do přirozenýho porodu mě nikdo nutit nebude 😉
Tak všechny zdravím a dobrou

ivka3901
15. pro 2011

@safarikovap gratulujem a pozitívnímu testíku teším sa za teba 🙂

safarikovap
16. pro 2011

@veera2 Nádhera 😵 😵 😵
@ivka3901 Moc děkuju😉

safarikovap
16. pro 2011

Ještě asi testnu zítra a v PO na krev 😎
Oba testy 13 den po ET; 18DPO; 30DC - horní 10mlU/ml, spodní 25mlU/ml

Pěkný den všem🙂

carlik
16. pro 2011

@safarikovap to tam máš jak domalovaný 😀 Tak ještě vydržať 14 dní a budeme vědět, jestli přebíráš štafetu po Kačce s dvojčátkama 😉
Zrovna včera jsem viděla na MTV pořad se 2 maminama, co čekaly dvojčata. A teda ta černoška se s tím nemazlila,chytala to jak králíky 😀 jedna měla císaře a druhá rodila normálně. Jinak tam taky bývá pořa 16 a těhotná, to taky bývají dobrý storky.
@veera2 to je neuvěřitelný, jak z 5cm miminka vyrozte za pár týdnů 3kilový cvalík 🙂

safarikovap
16. pro 2011

@carlik 😵 😵 😵 Začínám tomu věřit - díkec brouku😉 Na 16 a těhotná se na MTV dívám taky - tuším v úterý - a je to teda někdxy nářez 😨

UTZ 9.1.:-)

anas76
16. pro 2011

ježiš holky, pár dnu tady člověk není a tady je celej román!! A dooost zajimavej 😀 A ja zas musim za chvilku utíkat do práciny, to abych si vzala dovču! 😀 😀 Bohužel v práci nejsem na pc, lepe řečeno jsem, ale počítač mam napojenej na nejvyššího takže nejaký čteníčko nehrozí.....
@safarikovap moc gratuluju! Preju hodně štěstíčka!

Holky moc se těším až to všechno dočtu, ale vidím to tak na příští týden, páč o víkendu makám!!!!
Přeju všem krásný den!!

lenka27
16. pro 2011

@safarikovap no téda to jsou čárky až tě podezřívám, že jsi je tam domalovala 😀 jen tak dále, myslím, že Meggar a Katem mají spolubojovnici 😉 myslím, že je jasné jak na krvi dopadneš, bude to HCG jak hrom 😉

bublenudle
16. pro 2011

@safarikovap Teda brouku,pěkné dálnice 😀 tak to je jasný,dvojky jak vyšitéééé,super...
gratulace obrovskááá...

safarikovap
16. pro 2011

@lenka27 Ježiši Leni, jestli to tak vypadá, tak já si je radši trošku umažu, než aby to byly dvojčátka 😅
Musím vám sem naházet co nejvíc testů, abych snažilky navnadila, budoucím matkám připomněla, co prožívaly několik měsíců zpátky a vám maminám abych zase přinesla trošku vzrůšo do života, když vám to vaše "poslední adrenalinový vzrušení" spinká několik měsíců v postýlce 😵

safarikovap
16. pro 2011

@bublenudle Až dostaneš po novém roce v Reprofitu další jejich testík, tak ho Leo hoď rovnou do koše!!!!!!!!!!!!!!! Jsem blbá, blbá, blbá - nevím, proč jsem ho teď zkoušela - šmejd jeden!!!!!

Několik těhu bacilů jsem Ti poslala v obálce - měla by dorazit 24.12. - tak ať nepropásneš pošťačku😉

lenka27
16. pro 2011

@safarikovap jo spinká teď 🙂 , ale v noci tomu tak nebylo, měli jsme krušnou noc a vstávali po hodinách, nevím co se mu dělo, a já byla nervózní a ráno si za to nadávala, kdyť normálně spí hezky a tak má nárok, ale vysvětli to nevyspané mamince 🙂

safarikovap
16. pro 2011

@lenka27 Aha, takže pozoruju, že Ty máš teda adrenalinu až až🙂 Na druhou stranu - co bys z toho života měla, kdyby Adámek spal celou noc, celý odpoledne, nebrečel, nevztekal se - radši takový dítko, než abych ho našla tam, kam ho posadím😀

saminka
16. pro 2011

@safarikovap testiky jsou ukazkove a nadavala jsem si uplne stejne, kdyz jsem cela nedockava delala test z Reprofitu 🙄 😠 jak kdyby si nemohli poridit citlivejsi testy a nebo na to aspon upozornit ☹
@veera2 moc gratulujeme k dalsi kontrole, a mas krasneho bobiska v brisku 😉

nam dnes rano krasne nasnezilo, teda zatim jen trosku ale i tak mi to pripomina Vanoce v Cr i ikdyz ani tam snih ted neni 😅 no snad nasnezi do pristiho tydne!!!

@safarikovap
@carlik nekdy se taky divam na 16 a tehu a fakt nestiham 😀 no jsem rada, ze jsme si pekne pockali a nemuseli resit mimi tak brzo 😉

@meggar super ze i u tebe kontrola v poho, mimca ti pekne rostou a taky se ti nedivim, ze nechces rodit prirozene 😅

vsechny zdravime!!!!!

safarikovap
16. pro 2011

@saminka Ahoj Deni🙂 Jsou to šmejdy testy - ještě, že jsem od nich měla jenom dva (ještě z předchozího pokusu) 🙂 Počkej - u vás dneska nasněžilo?😕 Jako sníh?😕 Jak to vypadá - to tady neznáme...☹ U nás +5C a oskar:-/

safarikovap
16. pro 2011

Právě mně dorazil poslední vánoční dárek pro Honzu - 2 vstupenky na světový pohár v biatlonu, který se pojede v lednu v Novém Městě na Moravě...už jsem měla strach, že to pošta klasicky nestihne☹

saminka
16. pro 2011

@safarikovap no tady neni moc obvykle mit snih tak se tesime i z poprasku, ale teda loni to tu bylo krasne nasnezene,zkusim najit fotky!!!

takhle to bylo loni a druha fotka je z dnesniho rana!!!

safarikovap
16. pro 2011

@saminka Fakt sníh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Závidím i ten dnešní poprašek...

lenka27
16. pro 2011

@safarikovap velká pravda, je to hodné miminko tak proč si občas neužít strasti mateřství 😀 no teď spinká jak dudek tak to dohání 😉 důležité je, když se děti povodeu počít, donosí a porodní zdravé nic není víc

bublenudle
16. pro 2011

@safarikovap Petulko,to jsou šmejdy.....nic se neděje,nenervuj se.....máš tam dvojčatka jak vyšitéééé 😵 😵 😵
seš hodná,děkuji moc,budu naq poštačku čekat od rána před barákem 😉 🙂 🙂 🙂

jana321969
16. pro 2011

holky hezký víkend Vám všem 🙂

carlik
16. pro 2011

@safarikovap no ty americký 16 jsou pěkný trdla a ty taťuldové, no to je prostě většinou na průplesk 😒 Akorát mě zaráží, jak tam všechny maminy leží na porodním lůžku jak placky,nechodí atd. a potom jdou na druhý den domů a ani nekojí. Asi to tam tak je zavedený...
No jinak z toho našeho krásnýho rána se vyklubala vychřice, teď je zataženo, černo a začíná pršet.
A já jsem znovu oběhnula všechny doktory, páč obvodní se nezdálo moje dýchání, takže mě poslala na plicní do Fakultky. Naštěstí mě vzala milá paní Dr přednostně, ale stejně jsem tam seděla půl hodiny, ale naštěstí zápal plic by to neměl být (nemůžou mi udělat RTG), takže hledala vhodný léky, co by mohla napsat, no skončila jsem v lékarně na nějakých Panthenol pastilkách a Tantum verde na kloktání (takže dlaších 250 Kč v pr...) V Út si mám zavolat jak dopadl výtěr z krku a pokud by to bylo horší, tak znovu štráchat k nim 😒
Takže jsem přišla domů unavená, hladová a ani spát nemůžu, páč furt tady vrčí vrtačka ☹

carlik
18. pro 2011

Tož kde jste všechny, to lítáte po venku a sháníte ještě dárky? Nebo hlídáte troubu, ať se nepřipálí cukroví co 😀 Pěknou adventní neděli!

11112
18. pro 2011

@carlik Přeji pěkné ránko tak vidím,že nemoc neustupuje já jsem na tom stejně.Mám taky Panthenol v pastilkách a kloktám Vincentku a žádná změna.Nejhorší je,že ráno kašlu mín a k večeruse to zhorší a jsem jak tuberák,pořádně mě to dráždí na kašel.Zítra musím taky zpátky k obvodačce.Ještě k tomu mě úplně ustoupili těhotenské příznaky.Jsem v 9 týdnu a mám strach,že to bude zt.Jsou to tak dva dny,máte s tím někdo zkušenost? ☹