Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
23. pro 2011

Vesele Vanoce vsem preji.. toto jsou moji dva maly pejsanci 😉
Prejeme Vam vse nej nej nej 😵 😵 😵

carlik
23. pro 2011

@katem mě to taky vadilo, to topení, ale nemám program na to, abych to vyrušila...tak jsem to vyřešila v tom PFku. A hádej co teď dělám, no baštím cukroví, protože zítra dostanu další nášup od ségry 😀 Tak ty budeš mít příští rok pěkně velký PFko, páč 2 pejci,2miminka, 2 rodiče 😉

olousek35
23. pro 2011

@meggar Doubek mi říkal, že by měl být ukončený 37.týden, kvůli mentálnímu vývoji. Tak ještě týden počkej 😀 . Já doufám, že dýl jak 38 tt malýho taky nosit nebudu. Císař se dělává prý o jeden až dva týdny dřív, tak uvidíme. Jen doufám, že se do té doby nerozrodím sama. 😉

bellka
23. pro 2011

Moje milé reprofiťáááckééé berušky 🙂 🙂 🙂
Přejeme vám všem, z celého srdíčka, šťastné a veselé Vánoce, pohodu a klid na dušičce a do nového roku vše jen to nejlepšííí a splnění i toho nejtajnějšího přání a snu😵 😵 😵 Maminkám spoustu nádherných chvil se svými milovanými dětmi, těhulkám pohlazení pupíčků a pohodový porod a vám snažilkám, aby tohle byly poslední Vánoce, které patříte mezi snažilky a moc, strašně moc vám přeju, abyste o těch příštích Vánocích byly v řadách těhulinek nebo dokonce i maminek 😵 😵 😵

aidule
23. pro 2011

@bublenudle Leonko, i Tobě přeji pohodové Vánoce i další dny nadcházejícího roku2012!!! Kéž se Ti splní Tvé největší přáníčko a už co nevidět se ze snažilky staneš těhulkou a do roka i maminkou zdravého a krásného mimika 🙂! Maci

aidule
23. pro 2011
saminka
23. pro 2011

zlaticka, taky vam preji moc krasne a vesele Vanoce, hodne pohody,usmevu lasky a zdravicka do Noveho Roku 2012, vsem snazilkam,tehulkam a maminkam taky preji mooooc stesticka!!!!!

safarikovap
23. pro 2011

@bellka @bublenudle @agnes88 @meggar @olousek35 @jana321969 @lenka27 @veera2 @katem @bambulajda @cilkaa @carlik @neka12 @holino @saminka @cuddle @nasekuratko @luji

Kočenky moje, přeju krásný a pohodový zítřejší štědrý den a příští rok...ať je tady víc těhulek a maminek, než snažilek 😉 😉 😉 Jsem ráda, že vás mám...jinak bych asi do teď věřila, že děti nosí čáp 😅 😉 😀
Opatrujte se. Petra

olousek35
24. pro 2011

@safarikovap A děti čáp nenosí? Já si myslím, že musíš projít reprofitem, tam tě dají do pohody a čápa ti objednají. No a ten pak každýmu dítě donese. A nebo se taky něco takového říká o vráně. Možná v zimě lítá vrána, v létě čáp 😀

bublenudle
24. pro 2011

@aidule Beruško,děkuji 🙂 tak paa a krásnou Vánočni pohodu posílám... 🙂 🙂 🙂

cuddle
24. pro 2011

@safarikovap moc dekuji, sice k Vám do skupiny nepatřím, ale úplně s tebou souhlasím a těším se na krásné zprávy od tebe , ať je vše v pořádku, doufám, že jsem si smůlu vybrala za většinu z Vás a že i já budu moci v 2012 hlásit lepší zprávy než letos.... 😉

lenka27
24. pro 2011

Milé děvčata přeji Vám krásný Vánoce a k darečkúm i splnění všech přání. A věřte na zazraky

1miska
24. pro 2011

@mihule111 jj poprve a netestovala - dnes dosla menses presne jak mela :( a proc to nejde nikdo nevi - důvod nenašli - ted uz je to možná přes hlavu 🙂 tak krásné vánoce všem - dnes mi psala kamarádka přání k vánocům že zdraví 3 v 1- koukala jsem a nedocvakavalo mi to 🙂 - po 5. cyklu IVF čeká dvojčátka a už jsou 13 týden, tak se báli že to dřív neřekli - 3 cykly podstoupili v Praze a 2 v Reprofitu 🙂

veera2
25. pro 2011

Krásné svátky všem maminkám, těhulkám a čekatelkám! Užijte si je ve zdraví, pohodě a v kruhu svých milovaných. 🙂 🙂 🙂

olousek35
26. pro 2011

Ahojda maminky a budoucí maminky. Jaké byly vánoce? Ježíšek něco donesl? Pochlubte se. 😉

gerdusha
26. pro 2011

ahojte baby,

neviete, prosim vas, ci v RF robia medzi sviatkami aj operacie? alebo len ultrazvuky a bezne kontroly?

olousek35
26. pro 2011

@gerdusha já si myslím, že mají dovolenou a nedělají nic. Jen nejnutnější, předem domluvené. Ale jistě to nevím.

safarikovap
27. pro 2011

@gerdusha Ahoj. Tentokrát nemají v Brně úplně zavřeno, ale mají omezený režim - kontroly a UTZ ano, ale jen pokud si objednaná 😉

carlik
27. pro 2011

Ahojte kočeny, tak jak jste přežily svátky, uteklo to co?
Já už se strašně těším na zítřek, co mi řeknou v porodnici....no snad ještě týden to vydržím 2v1 😉

gerdusha
27. pro 2011

@safarikovap
@olousek35 ,

dakujem baby, volala som tam, zoberu ma

katem
27. pro 2011

@carlik doufam, ze ti cukrovicko chutna!! jen si dej.. ted uz muzes 😉 (jinak to PF jsi mela moc hekze - uznavam tvoji kreativitu!)
no a ja pristi vanoce ---- vse po dvou 😉 manzel take vyda za dva 🙂 tak doufam, ze jsi mela krasne vanoce a ze jsi dostala spoustu darku!!!! 😵

katem
27. pro 2011

@safarikovap Cau Peto, dekujeme za prani, verim, ze jsi mela senzacni vanoce a ze jsi se radovala z tehulkovani!!
Mej se moc krasne a hodne zdravicka do podslednich dni tohoto roku!
😵

katem
27. pro 2011

@carlik jinak ti drzim pesti, at ti to zitra v te porodnici dobre dopadne... to vis, ze 2v1 vydrzi 😉 jses silna!!
😎

katem
28. pro 2011

Holcicky moje... chtela jsem se Vas zeptat. svagrova, co ocekava sve prvi detatko ted v lednu, tak rikala, ze se budou zdrazovat plinky??? od Noveho roku.. je to pravda?

bobecek79
28. pro 2011

@katem promiň,že Vám sem takhle lezu,ale zaujal mě Tvůj dotaz.Od ledna 2012 vzroste nynější snižená sazba DPH z 10 na 14 procent. Dětské plenky mají 10%,takže o 4% zdraží......

katem
28. pro 2011

@bobecek79 diky.. ja jsem si rikala, ze to bude na tech 14%, ale oni mi rikali, ze to bude na 20% 😉
Tak se mi trosku ulevilo..
Jinak jsem se potom chtela zeptat ostatnich i na to, jake plenky jsou asi nejlepsi... abych je tak jednim okem zacala sledovat!! 😉

carlik
28. pro 2011

@katem no jo, cukrovíčko chutná, tak se už neomezuji, ikdyž dneska doktorka říkala, dietu dodržujete? Ale moč jsem měla OK, tak snad to bude vše dobrý. Strávila jsem v porodnici 2 hodiny, průtoky byly OK, čípek taky drží, tak snad vydržíme 2v1 😉 Jinak jsem dostala spoustu papírů k vyplnění na císaře a termín ještě nevím, páč mě neviděl ten Dr, který ho bude dělat. Příští Po 2. 1. jdu opět na KO, tak se snad dozvím termín.
Já jsem nakupovala jednorázový plíny Pampers a Huggies a vždycky v nějaký akci. Tak snad malé budou vyhovovat, nějak nevím v čem by měly ty i ony být lepší 😒
No nic, máme hlad, jdu sníst svíčkovou 😀

veera2
28. pro 2011

Ahoj holky, jak se máte o svátcích, tloustnete? Já byla dnes v poradně, mám kilíčko navíc, jinak vše ok🙂 Za 14 dní utz a screening, tak se zas na mrňouska těšim🙂
Mějte se tu fajn

ivka3901
28. pro 2011

ahojte baby chcela by som sa poradiť s vami,dneska som bola na kontrolnom sone u svojej gynekologičky pred tým ako máme ísť toho 11.1 k vám do RP na konzultáciu ohladne IVF a našla mi tam zas cystu som asi 2 týždne pred menzesom a ked sme boli na 1 konzultácií tiež mi tam dochtor našiel cystu a mám dojsť,ked tam nebude a minulý mesačný cyklus bol bez cysty tak a teraz sa objavila zas mám tú konzultáciu zrušiť a objednať sa až na február?

carlik
29. pro 2011

@ivka3901 no babo raď, že? Já měla po stimulce injekcema taky cystu, místo folíků, takže mi Dr. naordinoval injekci Pregnylu, a cysta myslím do 3 dnů praskla a přišla menses. Tobě nic takovýho nedoporučila gyndařka?

No jinak holky dneska jsem zvládla z předoperačního krev, moč a EKG (tam jsem myslela, že snad porodím tím čekáním), zítra donesu papíry k obvodní a tam snad mi dá další k vyšetření na ARO, kam jdu v pondělí po vyšetření v porodnici.
Tak pěkný den přeju