Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veveram
1. únor 2012

@olousek35 :držím palečky a přeju krásný zážitek,až ti Tomáška přinesou 😉

holino
1. únor 2012

@safarikovap ahojky jj no to máš pravdu jsem s toho sic vykolejená ale na druhou stranu věřím doktorov tak snad to bude ok 🙂) ....děkuji za podporu js zlatá holka ....a jak se ti daří a vlastně vám?? Dobrý maminko ?? 🙂)
@cilkaa Ahojky já píchám teda manžel si každý ráno hraje na alchymistu a míchá 🙂) 3 ampulky a jednu vodčku ....to vše do jedné jehly a pak píchá do pupíku pro našeho kulhráška ....každý ráno před odchodem do práce 🙂) ...dá pusu na pupek a jde makat 🙂) a jak říkala @safarikovap je to malá krátká jehlčka takže v pohodě ...je to zvláštní ale oba nás to z manželem baví děláme to fakt s radostí a každý den se těšíme na další den na další jehlčku 🙂)

evikj33
1. únor 2012

@cilkaa Tak jsem zde.Moudřejší ototo:OPU v neděli,ode dneška do pátku Orgalutan,zítra jetě Menopur,v patek 20:45pregnyl5000 No a s vajama se to má tak na pravo určo 2 a na levo Něco je,ale nejde to změřit,poněvač mám l.vaječník nějak nahoře.Takže OPU s překvapením,ale nejmín 4dle Dr.budou.OPU mi má dělat nějaka P.doktorka,to bude asi Kuřecová že?No a ET dle stavu embrii bud Středa-Macháč,nebo Pátek někdo?Tak dík moc za podporu holky.

katem
2. únor 2012

Husinecká 2Ahoj.. no je to celkem fajn.. nebyla jsem tu dlouho, potom jsem ti tu napsala takovou dlouhou zpravu a "modrykonik" nahlasil chybu, tak jsem se pekne nastvala!! tak jsem se s tim psala 😉
Meli jsem ucetni uzaverku a po prosinci se toho celkem dost nashromazdilo a ted jeme byli na par dni v Nemecku, na nejvetsi vystave v Evrope, takze jsem se vcera vratili...
Mate toho tu tedu napsano.. ani to nebudu moci vse precist! 😝
@safarikova - jinak se snazim jiz zvolnit, mela jsem tu pani na kratky uvazek a tak jsem ji musela zaucovat a tak nevim, jestli jsem to delala ja a nebo ona 😉
No nevim, nevim...
NO a co vy dve? @carlik... jak se ti dari s malou??? 🤐
a co ty@safarikova - 12tt to uz je tedy super nadhera!!! 😵

katem
2. únor 2012

@carlik no jinak o porodu jeste jsem s Dr. nemluvila a take miste kde??
Nevim, jestli bych mela radeji ty dvojcatka rodit v BRne, nebo tady u nas?? Jdou tady o tom take ruzne veci.. jednou je tady ten primar super a zachrani a podruhe zase necha pani s prasknutou plodovou vodou dva tydny a ted mimco je postizene a zase na druhe strane, nekteri si nemohou stezovat, ze kdyby tam nebyl on, tak nevi....
Takze ja vubec nevim... Brno je tak 45min od nas! NO poradim se az pojedu na kontrolu 😉 -14.2. je muj dalsi velky scan!

veera2
2. únor 2012

Ahoj holky, hlásím se po delší době.
Omlouvám se, nějak nestíhám, i když jsem doma, to je divný, že jo? 😉
Vše je zatím v pořádku, mimísek roste. byli jsme na gnetice, vzhledem k vědku bych měla jít na plodovku,ale tu jsem hned odmítla, tak nás čeká jen hloubkový utz 17.2. . Poslalla nás k Apolináři. Nebyla jste tam některá?
Snad už se taky dozvíme pohlaví. Těšim se.
A co je tady nového? Nezvládám dočíst.
@olousek35 Jééé ty zrovna rodíš 🙂 🙂 🙂 Tak ať to vše zvládnete!
@safarikovap Díky za upozornění. Jak se vede?

carlik
2. únor 2012

@katem no to je dost, že se tu ukážeš 😉 A ty brďo, ty už jsi v půlce...to tak letí neskutečně..za pár týdnů budeš řešit to co já...ale dneska v posteli jsem si říkala, že s dvojčata bych se šla asi utopit 😀 Ikdyž je malá docela hodná pořád, tak v dvojnásobným štěstí bych to nemusela unést 😉 S tou porodnicí neporadím, Brno atd.neznám.Ale určo se zeptej v RF na kontrole, co by doporučili. Tak holka zvolni a začni už zahnizďovat miminečkám pelíšky 🙂
@olousek už má určo Tomáška na světě a teď čeká, až jí ho přinesou k prsu...úplně jsem si vzpomněla na to, jak já to měla před 3týdnama...

kalipso
2. únor 2012

Ahoj holky, tak jsem se právě odhodlala objednat do Reprofitu 🙂 Jen mě zarazilo, že nejdřívější termín až v březnu 😒 ale co se dá dělat. Taky jsem překvapená, že konzultace jsou jen v odpoledních hodinách, je to blbý, to si musím vzít dovolenou. Chtěla jsem dopoledne, jen bych si domluvila směnu na odpoledne a bylo by. 😒

luckap123
2. únor 2012

ahoj holky ted mi přišla sms,že Tomášek od Olouska už je na světě a je to pořádný chlap 4240 g a 51 cm 🙂
tak i sem obrovská gratulace celé rodince 😵 😵 😵

saminka
2. únor 2012

prisla mi stejna zprava od olouska, poradny klucik!!! moc gratulujeme a prejeme jen to nej!!!

bellka
2. únor 2012

@olousek35 Olííí, moooc gratulujemééé a vítáme Tomáááška na světě a přejeme mu do života jenom to nejlepšííí a hodně štěstííí celé rodincééé 😵 😵 😵
@kalipso jestli si dobře vzpomínám, tak jsem nás objednávala někdy v lednu a první konzultace byla 16.3. 2010 a za 4 měsíce už jsme měli v pupíku toho našeho šmudlíčka 🙂
Všechny moooc zdravíííme 😅 😅 😅

katem
2. únor 2012

@olousek35 vsechno nej nej nej Vam obema!! tak a je to tu.. dalsi stastna maminka a stastne miminko.. az mi hrkly slzy do oci!! to je moc a moc dobre... Moc Vam to preji!
Tak si to krasne uzivej a dej pusinku malemu 🤐 🤐 🤐 nebo radsi dve 😵 😵 😵

olousek35
2. únor 2012

holky,dik. Ja malyho jeste nevidela. Lezim jinde. Malo mista. Moc porodu.

jana321969
2. únor 2012

@olousek35 gratulace největší 🙂 🙂

jana321969
2. únor 2012

@evikj33 ahoj víš že ani nevím ty velikosti sdělil mě Štecl jen počet kusů a bylo. Tam je nějaká ještě jiná dr. kromě KUŘECOVÉ A VITOUŠKOVÉ??? ja doufam ze v neděli na UTZ tam bude jiný doktor než moje chtěla jsem se právě něco nezávazně zeptat poradit.

jana321969
2. únor 2012

@kalipso ty jo až v březnu ja když volala tak do 14 dní to bylo - no konzultace mě taky řekly jen odpol, rano jsou většinou UTZ a tak,

carlik
2. únor 2012

@olousek35 taky posíláme gratulaci k Tomáškovi a ať jste brzo spolu a mocinky šťastni a zdraví!!!!!!!!!!

evikj33
2. únor 2012

@olousek35 Velká gratulace k takovému chlapíkovi.At jste zdravi a spokojeně rostete.

evikj33
2. únor 2012

@jana321969 Tak ja zas nevím jistě počet.A vim že Macháč tam určitě nebude je v Olmiku,děla ultrazvuky.Říkal že OPU bude dělat paní doktorka a z Olomouce tam budem 2pokud vím.

katem
2. únor 2012

@carlik no bylo toho trochu vic na to ucetbictvi a ta pani na vypomoc.. no a tak jsem potom jen uvarila a lehla k televizi 😉
No leti to a manzel rika, ze muj "pupik" - to je jedno z par slov ktere umi v cestine, tak opravdu roste... no ale asi jeste poroste 😉 ha ha ha Na zacatku to jde pomalu a najednou uz je tu UNOR!
a co jsi resila?
Dvojcata? - no bude to boj, ale myslim si, ze s mamcou 10min od baraku a manzelem pracujicim z domova by to mohlo jit! - jen se bojim te cele logisiky - jako inzenyr jsem zvykla na urcity process a tady na to nejsou zadna skripta 😉 😀
Jsem rada, ze ti mala dela jenom radost! o je moc a moc dobre, zaslouzis si to!
Jinak se na ten porod zeptam a jak a co, nechci ale zase predbihat.. no ale mohla bych tedy zacit 😉
Mej se moc a moc krasne a hodne stesti princezny! 😵

safarikovap
2. únor 2012

@olousek35 Olíííí, nádhera - prckovi do života jen to nej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

veera2
2. únor 2012

@olousek35 Gratulace k obříkovi🙂 🙂 🙂 Ať jste oba v pořádku a Tomášek vám dělá jenom radost! 🙂 🙂 🙂

meggar
2. únor 2012

@olousek35 Gratuluju k Tomáškovi. Konečně se nám narodil nějaký ženich. A je to teda kus chlapa. Myslím na vás, ať jste brzo spolu.
@katem Já rodila v Brně v Bohunicích. Původně jsem chtěla ve Vyškově, ale vzhledem k tomu, že mě praskla voda ve 35tt, tak jsme jeli do Bohunic, páč tam mají dětskou JIP. Nakonec jsem byla hrozně ráda, že jsem se rozhodla, jak jsem se rozhodla. Už kvůli komplikacím, který nikdo nečekal ani ve snu. Malou nám v podstatě zachránili a na chování doktorů a sester si taky nemůžu stěžovat. Já jsem teda byla spokojená. 😉 Tak držím palce, ať máš štěstí při rozhodování a jsi v porodnici spokojená alespoň tak, jak já.

bambulajda
2. únor 2012

@olousek35 ...moc moc gratuluju k prckovi a přeju hlavně hodně zdravíčka vám oboum 😀 ....nádhera

bambulajda
2. únor 2012

...jinak vás všechny moc zdravím, dlouho jsem tu nepsala,ale sleduju to 😀 ....dneska jsem byla v RF na UTZ se zeptat jestli bude KET...takže ovulka proběhla, sliznice teda jen 7mm 13DC...ale je to naplánováno na příští týden ve čvrtek...jinak machač tam dnes nebyl, tak jsem byla u kuřecové. No a mám cystu na čípku, prý to nevadí 🙄 tak nevím 😠

katapola
2. únor 2012

Opět se nám IVF nepovedlo, chci se zeptat, jak je to s tím vínem po transferu?

lenka27
2. únor 2012

@olousek35 gratuluji k Tomaškovi a doufám, že ho brzy uvidíš bobiška. Pak nám pošli fotečku už se na to třepu😀 a co jinak jak je po porodu? A šlo to hladce ne?

safarikovap
3. únor 2012

@katapola 😔 To mě mrzí 😔 Vínko (ale červené!) je na sliiznici - 2dc každý večer od 1DC do transferu 😉
@bambulajda Brouku, držím palce 😉 😉 😉
@veera2 19tt? 😕 Kde máš to mimčo schované? 😕 😅 Krásný bříško 😉 U nás začínají pracovat nervy - příští týden screening v prvním trimestru 😔

katem
3. únor 2012

@carlik - tam vznikla nejaka chyba.. vlozilo to misto tveho jmena "Husinska" 😉....
Ahoj.. no je to celkem fajn.. nebyla jsem tu dlouho, potom jsem ti tu napsala takovou dlouhou zpravu a "modrykonik" nahlasil chybu, tak jsem se pekne nastvala!! tak jsem se s tim psala
Meli jsem ucetni uzaverku a po prosinci se toho celkem dost nashromazdilo a ted jeme byli na par dni v Nemecku, na nejvetsi vystave v Evrope, takze jsem se vcera vratili...
Mate toho tu tedu napsano.. ani to nebudu moci vse precist!

bambulajda
3. únor 2012

@safarikovap ...děkuju, tak třeba se to už podaří 😠 ...jinak držím moc palečky na příští týden, ale vůbec se toho neboj všechno bude OK
@katem
@veera2 ...týjo to tak utíká za chvilu z vás budou maminy 😀 😀