Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

aidule
3. kvě 2012

@meggar Zdravím a mám jen pár slov k tvému pocitu "blbce" při RHB Vojtovkou 😀 . S prvorozenou dcerkou jsem ji taky absolvovala a cítila jsem se naprosto stejně-doma jsme cvičily pravidelně a poctivě a fyzioterapeutka pořád mlela, že nic neumí, že je zatuhlá, že už by měla dělat to či ono........no byla jsem z toho kolikrát tak rozhozená, škoda slov 😖 😠 ☹ !!! Hučela do mě jen do té doby, než jsem se opovážila ozvat, že hold každí dítko je jiné, má jiné tempo i jinak reaguje při manipulaci s ním(to byla reakce na její poznámky o tom, že Markétka neustále šíleně plakala při mačkání reflexních bodů). Mělas pak vidět ten obrat v jejím chování-od další návštěvy jen povzbuzování, pochvaly a téměř žádná kritika!!!!! Tak jsem byla ráda, že jsem si tu odvahu dala a ozvala se 😉 🙂. Markétka má už 7 let, je pohybově velmi nadaná, sportovní aktivity-to je její živel 😀 😀 ! Tak myslím, že zase tak ztracený případ asi nebyla 😉 🙂 . Přeji tobě i vaší Markétce jen to nejlepší a ať vám pohyb přináší radost a krásné zážitky 🙂 🙂 🙂 !!!

meggar
3. kvě 2012

@aidule Díky za povzbuzení. My právě chodíme k nám do nem. tady na tuhle Vojtovku, kde se cítím jak blb. Ale jednou jsem se naštvala a řekla jsem manželovi, aby nás s malou objednal na rhb, kam jezdí on, abych měla od té naší známé objektivní názor. Dopadlo to tak, že asi budem chodit k ní, i když je od nás dost daleko. Ale vyhovuje mě i manžel je radši, tak už zas cvičíme s chutí 😉

cilkaa
3. kvě 2012

Ahoj holky, tak moje embrya 3.den:
1x kontaktní morula
2x 8buněčné
3x 6buněčné
1x 5buněčné

Co ty? @kcvrcekz ?

veromira
3. kvě 2012

@meggar ahoj, tak to doufám už bych byla asi v pasti 😀

olousek35
3. kvě 2012

@cilkaa tak to je mazec, Tomášek byl 3.den 10buněčný. Rýsuje se Ti to dobře.

Jinak jsme byli včera na 3 měsíční prohlídce a máme 7 kg a 66 cm. Odpovídáme prý půlročnímu dítěti.

cilkaa
3. kvě 2012

@olousek35 kecáš, tak ta morulka fakt frčí kupředu, viď... 8buňky jsou asi dnes normálka...Ale ty ostatní, jsou málo, ne? co myslíš? Ještě třeba na mrazák?
To je kluk jako buk!!

kcvrcekz
3. kvě 2012

@cilkaa Ahojky tak 2x 5 buněčné
12x 4 buněčné
1x 2 buněčné tyto všechny kvalita A nebo jak to píšou
2x 2 buněčné kvalita B
Docela pecka..🙂 ty už máš kontaktní morulu hůůstý..🙂 A opravdu tam v neděli nebude Kuřecová bude tam na příslužbě Kozumplík a jinak Vitoušková...Tak jsem zvědavá..🙂

olousek35
3. kvě 2012

@cilkaa jo, frčí na jednovaječný dvojky 😀 . Vidíš jak frčí 10 buněčný embryjko u nás 😉 Ono se to může ještě změnit, můžou to dohnat i ostatní. Na zamrazení by být mohlo. Uvidíš v den ET, to ti už jsou schopni naznačit jak to vypadá. Já měla jedno slíbený určo a máme 3 zamražený.
@kcvrcekz tý jo, taky super mazec. Skvělej počet. Jen tak pokračovat dál. 😉

Holky, já vám závidím, já chci znovu 😉

meggar
3. kvě 2012

@olousek35 Já bych šla taky hned znovu, ale musela bych vědět, že test bude pozitivní 😀 Nervů jsem si zatím teď užila dost 😀
@cilkaa Týý jo, tak to máte pěknou úrodičku. My měli 3. den ty nejlepší 10 buněk a nakonec máme ještě 6 mrazáčků. Na zamražení vám určo zbyde.
@kcvrcekz Taky pěkná úroda, už jen, aby všechny vydržely, jak mají.

sikulik
3. kvě 2012

@cilkaa a @kcvrcekz teda holky, vy máte přímo ukázkové úrodičky, gratuluju k tak skvělým výsledkům a krásně se vyvíjejícím mimískům, jen tak dál!!! A také vám teda přeju dvojčata 😀 , aby v tom nebyla @bublenudle sama 😀

lenka27
3. kvě 2012

@olousek35 kluk jako buk, hlavně když se mu dobře radí, my teda vážíme stejně, ale budeme o dost delší myslím, příští týden jdu do poradny tak uvidím, už teď se děsím co mi řekne, že má tak málo kilogramů, ale třeba naše váha špatně váží 🙂

kcvrcekz
3. kvě 2012

@olousek35
@meggar
@sikulik my chceme jen jedno😉( zatím teda)
Holky díky moooc🙂

cilkaa
3. kvě 2012

@kcvrcekz ty kráso, tak to máš fakt hustý. Tolik 😲 Včera jsem taky měla 5b a z toho je asi ta morulka, takže zítra budeš mít podle mě také minimálně jednu potvoru kontaktní 🙂

@olousek35 tý jo.. a to jsi se dozvěděla kde, na ty jednovajky? Zatím přemýšlíme, že necháme zavést 2.

olousek35
3. kvě 2012

@cilkaa já se to nedozvěděla, já si to myslím. Když se tak rychle dělí, tak proč by nemohla být dvojčata? 😉
@lenka27 tak čekám výsledky poradny. Třeba ještě něco přiberete. Ale zase je kojenej, takže super. U nás to dělá určitě nutrilon. A rozhodně bych se nezlobila, kdyby měl o kilečko mín, ale co už. 😀

kcvrcekz
3. kvě 2012

@cilkaa no doufám jen aby to k něčemu bylo🙂 MUSÍ!!!!

katka1313
3. kvě 2012

Ahojte holky, náš pan doktor nás poslal až kamsi do Zlína, ale já bych preferovala Brno, protože to máme mnohem blíž. Vím, že cenově to všude vychází asi tak nastejno, tak proč jezdit tak daleko, když Brno máme za rohem? A Reprofit mně tak nějak nejvíc padl do oka. Máme hooodně špatný spermiogram, takže se zdá, že v úvahu připadá jen umělé oplodnění. Sice jsem se dívala na jejich ceník, ale vůbec nejsem moudrá z toho, co všechno je potřeba, za co se připlácí atd. Můžete mě trošku zasvětit do toho, kolik nás to všechno okolo vůbec bude stát? Platí vůbec něco pojišťovna? Když jsem se na všechny ty částky dívala, tak jsem šla docela do mdlob ☹

kcvrcekz
3. kvě 2012

@katka1313 ahojky, taky jsme měli katastrofální spermio a v neděli jdeme na transfer. Taky jsem měla doporučení jinam, ale já chtěla Reprofit. Pokud jste ještě žádné IVF neměli tak to hradí pojišťovna, jen pokud budete mít ICSI ( vpichnutí spermie do vajíčka) a prodlouženou kultivaci tak to už je nad rámec a to se platí, ale jsou tam všichni super a určitě vás nebudou nutit do věcí, které nejsou nutné🙂. Objednej se a uvidíš co ti řekne dr ke kterému půjdete a pokud máte žádanku jinam neva berou i to😉

kcvrcekz
3. kvě 2012

Holky dotaz. Máte některá Utrogestan nebo jak se to jmenuje? Mám hlavu s toho jak to udělat před transferem. Zavádím 4 bobule. A když tam půjdem tak aby to tam nevypadlo 😲 kdy si je budete brát vy?

sikulik
3. kvě 2012

@katka1313 ahojky, je to dost individuální, my jsme u pokusů, které nám hradila pojišťovna platili zhruba od 14 do 22 tisíc Kč, záleží, jaké vám dají léky, apod.

sikulik
3. kvě 2012

@kcvrcekz můžeš je třeba výjimečně spolknout 😉

drndapetka
3. kvě 2012

@bobulinka74 ahojky, budu stimulovat Clostilbegyt 1-1-1 od 2DC do 7DC a od 2DC budu připíchávat 75jednotek Bravelle. Původně jsem měla mít jen Clostík, ale aby bylo více vajíček rozhodli jsme se i pro injekce ( menší dávky)-je to sice dražší varianta, ale snad to bude mít úspěch 😉

drndapetka
3. kvě 2012

@kcvrcekz nene, Utrogestan Ti nevypadne 😀 Ale doporučuje se půl hodinky po zavedení ležet, pak můžeš normálně fungovat. Určitě něco vyteče ven, takové ty zbytky, ale nemusíš mít strach, za tu půl hodinku se to stačí dobře vstřebat 😉

drndapetka
3. kvě 2012

@kcvrcekz no to polykání bych moc nedoporučovala, někomu po tom může být špatně a nevolno, mě se z toho třeba dost motala hlava 😒 tak abys pak neměla celej den transferu zkaženej ....navíc prý vaginálně je účinější 😉

drndapetka
3. kvě 2012

@cilkaa ta kompaktní morulka na 3den PK je paráda - to je pěknej rychlík 🙂 vidím v něm favorita, kterej určitě vyhraje 😵

kcvrcekz
3. kvě 2012

@sikulik
@drndapetka no mě jde o to zda zavést před ET nebo po něm. Asi to nechám až po tedy.

drndapetka
3. kvě 2012

@kcvrcekz jojo, to určitě až po ET 😉

bobulinka74
3. kvě 2012

@kcvrcekz no já jsem tenkrát zaváděla normálně,ráno,ani jsem si s tím nějak nedělala hlavu, ale ted´ mi to připadá divné... Ale já měla ET až kolem poledne, tuším...
@drndapetka Děkuji a ty jsi už stimulovala někdy jinak, třeba jen clostíkem? A kolik jsi měla vajíček? Já se na příští pokus chci taky domluvit na jiném postupu, brala jsem 5 denně a nic moc, ale cysta 😢

drndapetka
3. kvě 2012

@bobulinka74 já v Reprofitu stimulovala už 3 cykly s Clostíkem, snažili jsme se ale doma, protože jsem měla 1-2 folikuly a mám ještě jeden průchodný vejcovod ( co mi zbyl po mimoděložku), tak jsme tomu dávali ještě šanci přirozeně. Jinak mám za sebou už 2x IVF, takže stimulace s injekcemi, jednou dlouhý protokol-získáno 25 vajíček, po druhé krátký protokol-zisk 5 vajíček. Po minimálce čekám aspoň 3-5 vajíček, tak uvidíme, jak to dopadne. Mám polycystické ovaria a u nich je těžké odhadnout, hjak budou reagovat ☹ Buď reagují málo nebo přemrštěně 😖

drndapetka
3. kvě 2012

@bobulinka74 ještě jsem zapoměla říct, že ten třetí cyklus s Clostíkem jsme měla taky cystu ☹ ale ty první dva cykly byli o.k., reagovala jsem normálně, akorát teda výsledek negativní

bobulinka74
3. kvě 2012

@drndapetka No já jsem loni, kdy jsem otěhotněla, taky cystu neměla ale předtím a potom jo.Asi je ta reakce fakt každý měsíc jiná. Kdy startuješ? Máš už toho taky dost za sebou ☹